بازي بسِار زِيبا و پر طرفدار انلاين maple story

سلام
کسانی که طرفدار بازی های انلاین باشند حتما این شاهکار رو می شناسند
من هم که عاشق این بازیم
بازی حالت کارتونی دارد
و مانند بازی پر طرفدار world of warcraft هستش

بچه ها راستی این بازی فقط 250 مگ هستش
به نظر من بیاین این بازی رو از اینترنت دانلود کنیم

راستی این بازی بعد از world of warcraft و guild of wars پر طرفدارترین بازی نقش افرینی
انلاین هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و در هر لحظه حدود 5000 نفر انلاین هستند!!!!!!

برای اطلاعات بیشتر و دانلود بازی می توانید از لینک زیر استفاده کنید
http://www.mapleglobal.com/

من خودم دارم با مشخصات زیر بازی می کنم:
name:amin3D
class:wizard
male

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من الان داشتم بازی می کردم سرور ها مشکلی ندارن تا حالا به این مشکل برنخوردم:confused:
بنظرم باید واسه Router ت port ه Maple Story رو Forward کنی یا همون Port Forwarding
برو به این لینک آموزش این کارو واسه بیشتر روتر ها داره
http://portforward.com
نه, ms چنین کاری لازم نداره.
من از بچه های onrpg پرسیدم گفتن مشکل از درایور کارت گرافیکه. مشکل اینه که من دوباره باید دانگرید کنم چون چند تا بازی دیگه دارم که با ورژن جدید درایور مشکل دارن.راستی من یه مشکل refresh rate هم با این بازی دارم که امیدوارم حل بشه. حالا ببینم چی میشه.
راستی m_g_s درایور کارت گرافیکت به آخرین ورژن آپدیته؟

سلام . سیستم من این بازی رو میکشه ؟

cpu : 500
ram : 512
graphic card : 7000 ati

میتونم بگم این بازی رو هر سیستم معمولی این دوره اجرا میشه ولی بهتره خط اینترنت خوبی داشته باشی.

The System Requirements for MapleStory are as follows:

[Minimum Requirements]
CPU: Celeron 500MHz
RAM: 64MB
HDD: 300MB Disk Space
VGA: 3D Acceleration Card
SOUND: None
NETWORK: 56kbps Modem

[Recommended Settings]
CPU: P3-700MHz or higher
RAM: 128MB RAM
HDD: 500MB Disk Space
VGA: 3D Acceleration Card
SOUND: 16bit Sound Card
NETWORK: Cable Modem

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
راستی m_g_s درایور کارت گرافیکت به آخرین ورژن آپدیته؟
آره اتفاقا همین چند هفته پیش آپدیت کردم:arrowd:
Geforce 6200=Piece of Crap
Crysis که نمی خوام بازی کنم:biggrin1:
---------------
اون مشخصات سیستم مورد نیاز درسته فقط الان به HDD:1GB احتیاج داریم تو این چند سال خیلی چیزا اضافه شده و بعد OS:Vista هم اضافه شده البته گزارش دادن زیاد باهاش سازگار نیست قراره پچی بیاد که مشکلاتشو برطرف کنه

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
خب من این بازی رو دانلود کردم .

راستش یاد Mario افتادم . حالا بگذریم .

مثلا الان ما توی یک World ی هستیم 10 تا mini map داره ؟!! همین ؟!!
Guild نمیشه تشکیل داد ؟
همش باید حلزون و ... اینا بزنی ؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
راستش یاد Mario افتادم . حالا بگذریم .
LMAO...

مثلا الان ما توی یک World ی هستیم 10 تا mini map داره ؟!! همین ؟!!
Guild نمیشه تشکیل داد ؟
همش باید حلزون و ... اینا بزنی ؟
شما الان توی Maple Island که به n00b Island هم معروفه هستین این جزیره مخصوص شما طراحی شده تو این جزیره نه شغلی می تونی انتخاب کنی نه Guild ای واسه دیدن نقشه کل دنیای بازی اول W بزن تا نقشه منطقه بیاد بعد روی نقشه دابل کلیک کن تا متوجه وسعت بشی
وقتی لول 7 رسیدی با دادن 150 meso به ملوان توی South Perry می تونی بری به Victoria Island تازه وارد دنیا بشی ببینی چه خبره :biggrin1:وقتی بری دیگه نمی تونی به noob island برگردی
بعد از رسیدن به لول خاصی می تونی شغلت رو انتخاب کنی که شامل چهار شغل اصلی هستن : Warrior Thief Mage Archer که این چهار تا هر کدوم به سه شغل تقسیم میشن
این بازی چندین سرزمین داره که من با شخصیت جدیدم با 100 ساعت بازی و انجام اون همه کوئست تازه لول 23 رسیدم و هنوز توی Victoria Island م lol
MS انقدر گستردس و کار هایی که می تونی توش انجام بدی اونقدر زیاده که در اون تصورت نمی گنجه... از Guild و Party و Buddy یا مثلا نگه داری از Pet و بازار سیاه بگیر تا پیدا کردن gf و حتی ازدواج ! همه اینها اینقدر با جزییات طراحی شده که باور کردنی نیست

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
ممنون رفیق .

خب چند تا سوال دیگه هم دارم !!

دو نفره هم میشه ماموریت انجام داد ؟ یعنی رفیقت بیاد توی Map با هم یک گروه تشکیل بدی و با کمک هم جلو بریم ؟
کوئست هم داره این بازی ؟ کوئست هاش تموم شدنیه ؟
خب وقتی مثلا مثل من توی noob island و یک توی Victoria Island هست نمیتونه ببینتش ؟
کاراکتر های دیگرو نمیشه زد ؟

خب ممنون . چیه noob ندیدی ؟
283.gif

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
ممنون رفیق .

خب چند تا سوال دیگه هم دارم !!

دو نفره هم میشه ماموریت انجام داد ؟ یعنی رفیقت بیاد توی Map با هم یک گروه تشکیل بدی و با کمک هم جلو بریم ؟
کوئست هم داره این بازی ؟ کوئست هاش تموم شدنیه ؟
خب وقتی مثلا مثل من توی noob island و یک توی Victoria Island هست نمیتونه ببینتش ؟
کاراکتر های دیگرو نمیشه زد ؟

خب ممنون . چیه noob ندیدی ؟
چرا این در واقع همون Party که گفتم می تونی Party ایجاد کنی و بقیه رو invite کنی(حداکثر شش نفر) بعد تو Party Leader میشی و بقیه ازت حرف شنوی دارن(البته نه همه) اعضا پارتی توی Mini map با رنگ متفاوت نشون داده میشن و پولی که بدست میارین یا EXP که از کشتن دشمن ها بدست می یارین در لحظه گرفتن خود به خود بین افراد گروه تقسیم میشه با قیافه هرکی حال نکردی kick شم میتونی بکنی:biggrin1: کلا پارتی موقتیه زیاد مهم نیست بیشتر برای کار گروه ایه... چیز اصلی Guild ه

لطف بازی به کوئستاشه:biggrin1: برو Q رو بزن لیست کوئست های Available متناسب با لولت رو با توضیحات کامل می بینی

کوئست مگه میشه تموم نشه؟:biggrin1: ولی فقط بگم اینو با 4 تا کوئست ه Oblivion مقایسه نکن فقط بدون اینقدر اینجا زیاد هست که واسه هر عید و جشنی هم کوئست مخصوص گذاشتن از Easter , Thanksgiving , Chrismas و Halloween بگیر تا همین Valentine که همین چند وقت پیش بود :biggrin1: بعد فکر می کنی هدفش چی بود ؟ پیدا کردن و خریدن وسایل و مواد لازم برای تهیه یک Heart Chocolate برای هدیه دادن به gf :biggrin1:
کوئست ها موقع هر پچ آپدیت میشه

چرا میتونی در حال بازی با بقیه چت کنی هر جا که باشن حتی Messenger ای هم هست که سه نفر هر کجا باشن می تونن بیان توش باهم صحبت کنن و هم دیگه رو هم ببینن
تو منو توی Buddy List ت اد کن بقیه با من بهت میگم واسه آوردن Buddy list م باید R و بزنی:biggrin1:
ID:DarkLordXVII
Bellocan
اون ID ه AuronXV هم هستم ک ولی فعلا با darklord فعالم

نه بقیه رو نمی شه زد:biggrin1: همه دارن اعتراض میکنن یه حالت Duel بزارن واسه بازی:) اما الان همه از راه هایی استفاده می کنن برای حال گیری مثل ks war

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
M_G_S جان،

با توضیح های خوبت منو وادار کردی برم ببینم ماجرای این بازی چیه ... البته از اونجایی که من از RPG تجربه ی خوبی ندارم ( به کسی نگیا ولی من از WoW خوشم نمیاد :D ) فعلا دانلود نمی کنم.

فقط اگه میشه 2 3 تا عکس از محیط بازی واسم بگذار، توی سایتش هرچی گشتم Screen Shotـی نبود !
و لطف کن بگو توی این بازی هم امتیاز گرفتن فقط با Quest انجام میشه ؟ Quest هاش باحاله ؟ ( بازم به کسی نگو ولی من از Quest های WoW هم خوشم نمیاد :D :D البته 3 4 تا Questـهاشو بیشتر ندیدم ).

ممنونم

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
ببخشید پست خارج از موضوع تاپیک می زنم ولی توی قسمت دانلود بازی یه بازی دیگه هم هست :

Audition - The world's most popular online dance game with today's hottest music !

حجمشم 1.2 گیگ !! کسی اینو بازی نکرده ؟ :D

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
سلام
تو این دو روزه من اصلا نتونستم بازی کنم. وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم صفحه اولیه اینجوری
میشه :
410413.jpg

بعد وقتی روی play کلیک میکنم . گوشه سمت چپ بالا دسکتاپ سعی میکنه کانکت بشه ولی بعد
این پیغام رو میده :
410414.jpg

مشکل از کجاست. چون من به جز این بازی کانتر و GTA رو مثل سابق آنلاین بازی میکنم
ولی این بازی که تازه داشتیم باش حال میکردیم اینطوری شده:((

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
مشکل در ورود به بازی

درود
من 2 روزه که نمی تونم بازی کنم کسی می دونه مشکل از کجاس ممنون می شم جواب بدید.
working on the new patch

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
Off topic
یه وقت نگید این جواد اومد یه چیز واسه خودش گفت و رفت!!!:biggrin1: باور کنید هنوز که هنوزه این ADSL رو وصل نکردن:( حالا قول دادن اواسط هفته دیگه بیان نصب کنن.
پ ن: حالا یکی نیست بیاد بگه خو چیکار کنیم؟ نیا اصلا:confused:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
اگه هنوزم کسی به این تاپیک سر می زنه جواب منو بدید !!
من الان توی Maple Island هستم، خیلی جای مزخرفیه !! چجوری می تونم برم پیش بقیه ی ملت ؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اگه هنوزم کسی به این تاپیک سر می زنه جواب منو بدید !!
من الان توی Maple Island هستم، خیلی جای مزخرفیه !! چجوری می تونم برم پیش بقیه ی ملت ؟
;) یه نگاهی هم به اون عراجیفی(!) که بالا نوشتم بنداز
وقتی لول 7 رسیدی با دادن 150 meso به ملوان توی South Perry می تونی بری به Victoria Island تازه وارد دنیا بشی ببینی چه خبره وقتی بری دیگه نمی تونی به noob island برگردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر