بازي بسِار زِيبا و پر طرفدار انلاين maple story

سلام
کسانی که طرفدار بازی های انلاین باشند حتما این شاهکار رو می شناسند
من هم که عاشق این بازیم
بازی حالت کارتونی دارد
و مانند بازی پر طرفدار world of warcraft هستش

بچه ها راستی این بازی فقط 250 مگ هستش
به نظر من بیاین این بازی رو از اینترنت دانلود کنیم

راستی این بازی بعد از world of warcraft و guild of wars پر طرفدارترین بازی نقش افرینی
انلاین هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و در هر لحظه حدود 5000 نفر انلاین هستند!!!!!!

برای اطلاعات بیشتر و دانلود بازی می توانید از لینک زیر استفاده کنید
http://www.mapleglobal.com/

من خودم دارم با مشخصات زیر بازی می کنم:
name:amin3D
class:wizard
male

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
:(( یادش بخیر یه زمانی اینجا داد میکردیم هیشکی نبود حالا که مادستمون به این بازی نمیرسه پلیر زیاد شده. خوش باشید منم یاد کنید:((

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
چی شد آرش جا زدی;)
--------------------------
خو Ryu (؟هادی؟) تو رو که اد کردم نیستی اونایی رو که میشناسی توی bellocan بگو یه چند تا ایرانی ببینیم اینجوری بگردم پیدا نمیشه یکی بود بنام SpearAmir پرسیدم گفتم شما کجایی هستی این امیر پارسیه
گفت اهل Israel م:biggrin1:

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
یادش بخیر منم یه زمانی واسه خودم یلی بودم اونجا ، این هادی همیشه دنبال من می دویید ایتم گدایی می کرد :biggrin1:

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
چی شد آرش جا زدی;)
--------------------------
خو Ryu (؟هادی؟) تو رو که اد کردم نیستی اونایی رو که میشناسی توی bellocan بگو یه چند تا ایرانی ببینیم اینجوری بگردم پیدا نمیشه یکی بود بنام SpearAmir پرسیدم گفتم شما کجایی هستی این امیر پارسیه
گفت اهل Israel م:biggrin1:

نه متاسفانه به دلیل نا مشخصی دیگه رزیوم نداد بعد از 600 و خورده ای دانلود.
الان می خوام همون تیکه تیکه دانلود کنم. ( پوستم کلفتر از این حرفاست :cheesygri )
فقط یه سوال هر کدام از اون تیکه ها یه اینستالره یا باید بعدا تمام تیکه ها رو بریزم رو هم؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
فقط یه سوال هر کدام از اون تیکه ها یه اینستالره یا باید بعدا تمام تیکه ها رو بریزم رو هم؟
این تیکه ها اینستالره . Self Extract اگه همه تیکه ها تو یه پوشه باشن فقط کافی مقصدو بگی خودش اینستالر رو Extract میکنه اونجا

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
خب! منم دانلود کردم. خیلی وقت بود میخاستم از این بازی سر در بیارم. از 9dragons که خیری به ما نرسید.
دیشب یه 5 دقیقه بازی کردم. چه محیط و موسیقی با مزه ای داره. ولی ترسیدم به رفقا نشون بدم که نکنه بگن بابا این چیه! خاله بازیه! (همون Pink game خودمون).
اگه وقت شد بازی میکنم. دوستان دیگه هم که بازی میکنن لطفا id شون رو اینجا بگن. (منم همون mox1x2 هستم)
موفق باشید.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اگه وقت شد بازی میکنم. دوستان دیگه هم که بازی میکنن لطفا id شون رو اینجا بگن. (منم همون mox1x2 هستم)
موفق باشید.
خب کجایی کدوم سروری mox1x2 اسم کاراکترته دیگه ؟ اون Nexon ID رو نباید بکسی بگی:biggrin1:
صفحه قبل رو ببین id چند تا از بچه ها هست
فقط هرکس که می خواد بازی کنه بیاد سرور Bellocan کاراکتر بسازه چون بصورت عادی انتقال کاراکتر ممکن نیست مگر با آیتم Character Transfer که اونم پولی و باید با NX Cash خرید

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
فقط هرکس که می خواد بازی کنه بیاد سرور Bellocan کاراکتر بسازه چون بصورت عادی انتقال کاراکتر ممکن نیست مگر با آیتم Character Transfer که اونم پولی و باید با NX Cash خرید
چی! یواش! من 5 دقیقه بازی کردم, سرورم هم همون Bellocan انتخاب کردم. اگه رسیدم امشب یکم دیگه بازی میکنم.

خب کجایی کدوم سروری mox1x2 اسم کاراکترته دیگه ؟ اون Nexon ID رو نباید بکسی بگی
خب مگه چی میشه! :biggrin1: من هم Id و هم اسم کاراکترو یکی گذاشتم. :biggrin1: الان یعنی ضایست.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب میبینم که جمع دوستان جمع:cheesygri
اگه خدا بخواد تا 3-2 روز دیگه ADSL من وصل میشه. حالا من یه سوال داشتم:
من تا حالا MMORPG بازی نکردم.:blushing: این بازی برای شروع چطوره؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
خوب میبینم که جمع دوستان جمع:cheesygri
اگه خدا بخواد تا 3-2 روز دیگه ADSL من وصل میشه. حالا من یه سوال داشتم:
من تا حالا MMORPG بازی نکردم.:blushing: این بازی برای شروع چطوره؟

به جواد جون:biggrin1:
بلاخره ADSL رو ردیف کردی کشتی مارو:biggrin1:
دیگه واسه شروع چیه می خوای WOW و GW بازی کنی منم می خوام ولی دردسر subscription و کردیت کارد داره منم زیاد حوصله ندارم;) این Free ه عالیه خیلی هم بهش میرسن چند هفته یبار پچ جدید میدن براش و بهترین نکته اینه که کاملا با سرعت لاکپشتی ما سازگاره پینگ 300 هم باشه شک نمی کنن لگ داری lol

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
سلام به بچه های گل
منم بالاخره بازی رو نصب کردم. خداییش خیلی حال داد. امشب دو ساعت بازی کردم.
در ضمن من AuronXV و mox1x2 رو Add کردم. شما هم منو اد کنید. ArashIV
هر وقت پایه بودین تا بریزیم تو مپ.
فعلا با اجازه.....

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
یادش بخیر منم یه زمانی واسه خودم یلی بودم اونجا ، این هادی همیشه دنبال من می دویید ایتم گدایی می کرد :biggrin1:
بعضی وقتا دلم میخواد با یته پرنده از حلقت برم تو از گوشت در بیام.

منم وسوسه شدم دوباره دان کنم شبا با دیال بازی کنم. من کاراکترم ARdeshir هستش. اد کنید شاید اومدم
جواد مکث نکن برای شرو ع خیلی خوبه

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
من الان دو روزه نمیتونم بازی کنم, همین که وارد یه سرور میشم بازی freeze میشه و پیغام میده:
unable to connect to the game server
کس دیگه ای این مشکلو داره؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
خب مشکل شما باهم فرق می کنه
آرش 19 مشکلت Unable to Connect to Login Server ه
هر یکی دو روز یک ساعتی وقت Server Check نمیشه کانکت شد ولی حالا Firewall ترو off کن بنظرم مشکل از همینه
Mox1x2
من الان داشتم بازی می کردم سرور ها مشکلی ندارن تا حالا به این مشکل برنخوردم:confused:
بنظرم باید واسه Router ت port ه Maple Story رو Forward کنی یا همون Port Forwarding
برو به این لینک آموزش این کارو واسه بیشتر روتر ها داره
http://portforward.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر