بازي بسِار زِيبا و پر طرفدار انلاين maple story

سلام
کسانی که طرفدار بازی های انلاین باشند حتما این شاهکار رو می شناسند
من هم که عاشق این بازیم
بازی حالت کارتونی دارد
و مانند بازی پر طرفدار world of warcraft هستش

بچه ها راستی این بازی فقط 250 مگ هستش
به نظر من بیاین این بازی رو از اینترنت دانلود کنیم

راستی این بازی بعد از world of warcraft و guild of wars پر طرفدارترین بازی نقش افرینی
انلاین هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و در هر لحظه حدود 5000 نفر انلاین هستند!!!!!!

برای اطلاعات بیشتر و دانلود بازی می توانید از لینک زیر استفاده کنید
http://www.mapleglobal.com/

من خودم دارم با مشخصات زیر بازی می کنم:
name:amin3D
class:wizard
male

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
M_G_S جان،

اون نوشتتونو خونده بودم، ولی بلد نبودم نقشه رو بخونم :)

باحاله :cheesygri، من الان lvl10 هستم، بنظر شما کدوم شغل یا حرفه بهتره ؟ ( منظورم Bowman, Wizard, Swordman و Thief هست )

راستی چند سوال یادم رفت :

1- چجوری بخندم یا عصبانی بشم !!؟
2- تا حالا دیدید کسایی AFK میگذارند، و مثلا می نویسن مدرسه هستم ... چجوری این کارو میشه انجام داد ؟

آخرین ویرایش:

helenba

کاربر سایت
May 21, 2008
5
سلام
من از امروز صبح این مشکل رو دارم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم

وقتی 2 کلیک روی icon بازی میکنم این error رو میده :

unable to connect to the login server ,either you are not online or mapleworld is going through a server check.please check the maplestory homepage for more information

با تشکر

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
اووووف عجب بازی ایه ... امشب حتما دانلودش میکنم ... من ندیده معتادش شدم
راستی چرا حجم بازی 820 مگه برای دانلود ... ولی تو پست اول نوشته 250 مگ ... قضیه چیه ؟
تازه توی سیستم پیشنهادی نوشته hdd : 500 mb

از کجا میتونم دانلود کنم .... آخه یه نسخه واسه دانلود هست تو gamespot .... میترسم بگیرم خراب باشه ...
شکر خدا این بازه فریه دیگه ؟

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
راستی این بازی 6 - 7 تا ورژن داره ... من کدوماشو دانلود کنم .. یکیش 1.200 مگه ... نسخه سال 2006
ولی نسخه سال 2008 که آخرین ورژنه 820 مگه .... من همینو دانلود میکنم ...
این بازی که مثه wow نسخه ی gb یا en یا غیره نداره که ... ؟ با خیال راحت دان کنم ؟
ممنون میشم بگید ..
راستی میشه آفلاین بازیش کرد مثه wow ?
داستانش چیه ؟ مثه wow دو گرئه در حال جنگ هستند ؟ یا داستان دیگه ای داره ...

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
سلام دوستان عزیز

خوب من هم دارم زیر خاکی در میارم :d

من یک هفتست که دارم maple story بازی میکنم و به این نتیجه رسیدم که اگر با دوستان ایرانی بازی کنم بازی خیلی جذابتر میشه !
البته قبل از زدن این پست کل نت رو زیر رو کردم و فقط برای این بازی 2 تا تاپیک فارسی پیدا کردم که یکیش همینجاست که هر دو تاپیک هم فسیل شدند :d

واقعا جای تاسف داره که چنین بازی زیبایی که طبق سایت GameSpot دومین بازی MMO RPG پرطرفدار دنیاست اینقدر بین ما ایرانیها ناشناخته مونده :(

حالا یه سری توضیحات هم در مورد بازی میدم

این بازی ساخت کشور کره ی جنوبی است و در سال 2006 منتشر شده و همچنین free است. طبق گفته دوستان در این تاپیک در ابتدا حجم بازی 250 مگابایت بوده
ولی در حال حاظر 2 گیگا بایت حجم داره و این یعنی محیط و فضای بازی 8 برابر بزرگتر شده.
در بازی امکاناتی مثل تشکیل گروه (party ) و عضویت در Guild هم وجود داره. بازی داری 4 نژاد و 5 کلاس پایه است.
بازی گرافیک 2D و کارتونی داره که احتمالا" در نگاه اول تمامی کسانی که بازیهای خفن سه بعدی بازی کردن بگن این دیگه چییه ! :d
ولی فقط اگر یک ساعت این بازی رو امتحان کنید متوجه جزئییات بسیار زیاد این بازی میشید که همین دلیل به تنهایی باعث میشه بشدت معتادش بشید >:)

اگر به این بازی علاقه مند شدید میتونید عکسهای بازی رو اینجا ببینید.
این هم یک عکس از کارکترهای بازیکن ها
http://fc00.deviantart.net/fs26/f/2008/114/7/8/Maple_story_Wallpaper_by_Awari16.jpg

هر کس تمایل داره که با هم بازی کنیم اینجا اعلام کنه که من واقعا خوشحال میشم :x
من در سرور اروپا بازی میکنم که سرور شلوغی هسته و به دلیل پینگ بهتر شما هم بیایید همینجا عضو بشید.

برای عضویت در بازی به این سایت برید و یک اکانت بسازید. http://en.maplestory.nexoneu.com

و برای دانلود هم از این لینک که خودم دانلود کردم . بازی رو از سایت سرور اروپا با لینک مستقیم دانلود کنید
http://download.mapleeurope.com/download/FullVersion/Setup.exe

اگر لینک خراب شد این ادرس صفحه ی دانلود
http://en.maplestory.nexoneu.com/Maple.aspx?Part=/Download/GameDownload

با این ADSL مزخرفی که دارم یک هفته طول کشید تا بازی رو دانلود کردم ولی ارزشش رو داشت !

اگر اینترنت هسته ای داشتید و سریع عضو شدید و شروع کردید در سرور KRADIA کارکترتون رو بسازید و در کانال اروپای 1 بازی کنید که من اونجا هستم و منتظرتون هستم :x

امیدوارم که دوستان استقبال کنند اگر سوالی بود در خدمتیم :)

نکته مهم : دوستانی که میتونند wow در سرورهای اورجینال بازی کنند بهتره این بازی رو با wow مقایسه نکند چون یکی از دلایلی که این بازی در سطح جهان محبوبیت زیادی داره free بودنشه :)

vahid saadat

کاربر سایت
Feb 23, 2012
1
salam,bebakhshid man Dshab in bazio download kardam,va vaght nasbesh kardam,moogheye k roo icon clickmikoonam,3 goozine miyad k avalish,chek for solutions online,doovoomish run program,va 3voomish,cansell,vali vaght avalliroo mizanam hichi nemishe,va vaght goozineye 2voomroo mizanam,in error mide::GameGuard:initialize Failed (0),Error occurred while running GameGuard.please send all *.erl files in GameGuard folder to game@inca.co.kr via email.) age mishe koomakam konin,mamnoon misham :X:X:X!!!Rasti inam yahoome,age mishe add koonin k koomakam koonid,vahid.saadat@ymail.com

marhce

کاربر سایت
Jul 24, 2013
1
سلام من همین الان تو فروم ثبت نام کردم :D الان چند روزه دارم بازی میکنم اما امروز صبح که پچ جدیدشو نصب کردم دیگه اجرا نیمشه میشه کمک کنین؟ کله اینترنتو گشتم راهی پیدا نکردم وسط loading بازی یه هو میپره بیرون مینویسه you have been disconnected from the login server please try again later از صبح دارم دیونه میشم تازه lvl 34 شدم :( کنک کنین

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
سلام اینکه 4.74 گیگ هست :| :| :| :| :| یعنی چی؟؟؟؟؟؟همچین گفت تو پست اول 250 مگ که داشتم از خ.شحالی بال در میاروردم اه...من این لامصبو چجوری دانلود کنم الان اخه؟؟؟؟؟یه بار ورد اف تانکس رو 5 گیگ بود دان کردیم pc پوووووکیدددد :D دیگه میرفتم تو بازی fps رو 5 میچرخید!!!

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
سلام اینکه 4.74 گیگ هست :| :| :| :| :| یعنی چی؟؟؟؟؟؟همچین گفت تو پست اول 250 مگ که داشتم از خ.شحالی بال در میاروردم اه...من این لامصبو چجوری دانلود کنم الان اخه؟؟؟؟؟یه بار ورد اف تانکس رو 5 گیگ بود دان کردیم pc پوووووکیدددد :D دیگه میرفتم تو بازی fps رو 5 میچرخید!!!

فسیل کشیدی بیرون داداش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر