اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من الان به دنبال یک گوشی ( حالا مودم هم زیرچشمی نگاه میکنم ) میگردم که از EDGE Class 32 پشتیبانی کنه
81.gif

حالا توی سریهای N که گفتن برای اینکار خوبه باشه چه بهتر و کلن من نمیخوام زیاد خرج کنم حالا دست دوم هم بود میخرم چون فقط برای اینترنت و استفاده به عنوان مودم میخوام!
106.gif

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
قیمت این مودم EDGE خیلی گرونه، با ۱۰۰ تومن میرم یه گوشی جدید میگیرم!!
12.gif

حالا من میخوام یه گوشی بگیرم و اولویتم رو استفاده از اینترنت و تبدیل شدن به مودم برای نوت بوک هست چون معمولن جاهایی که میرم دسترسی به اینترنت ندارم ولی برق و دکل BTS فراونه!
40.gif

حالا چ گوشی ژیشنهاغد میکنید با توجه به اینکه این گوشی ۸۰ درصد فقط به خاطر استفاده از اینترنت و تبدیل شدن به مودم میخوام و اینکه گوئشی زپرتی نباشه که بخوام لای پر قو نگهداریش کنم! من مدت زمان زیادی به اینترنت وصل میشم و میخوام زیاد براش مشکلی ایجاد نکنه ۵ ۶ ساعت یا بیشتر ازش به عنوان مودم استفاده کنم!!
05.gif

راستش ما یه رفیقی داریم 7510 نوکیا فکر کنم(اشتباه که نیست مدلش هست؟سوپرنووا) استفاده میکنه!‌سرویس رایگان شبانه‌ی ایرانسل!‌از 11 تا صبح 5 6 آن هست و با سرعت 30 35 دانلود میکنه!‌قیمت گوشی خیلی ارزونه! طبق تجربه گوشی دست دوم واسه اینکار نخر! آنتن و مودمش معلوم نیست چه بلایی سرشون اومده!مگر اینکه به شرط سرعت بالا بودن بخری که یارو میفروشه؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
راستش ما یه رفیقی داریم 7510 نوکیا فکر کنم(اشتباه که نیست مدلش هست؟سوپرنووا) استفاده میکنه!‌سرویس رایگان شبانه‌ی ایرانسل!‌از 11 تا صبح 5 6 آن هست و با سرعت 30 35 دانلود میکنه!‌قیمت گوشی خیلی ارزونه! طبق تجربه گوشی دست دوم واسه اینکار نخر! آنتن و مودمش معلوم نیست چه بلایی سرشون اومده!مگر اینکه به شرط سرعت بالا بودن بخری که یارو میفروشه؟
راستش من همین الان سه تا گوشی دارم با ۴تا خط مختلف که هر کدوم برای یه کاریهست دارم ( البته همشون گوشی ساده هست چون فقط باهاش زنگ میزنم )
12.gif

قصدم این بود یه سیمکارت پیام رسان ایرانسل بگیرم و وسیله ایی که کار مودم بکنه تا اکثر جاهایی که میرم و دسترسی به اینترنت ندارم بتونم از این وسیله به اینترنت وصل بشم
27.gif

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
خب من بازم نظرم رو همون گوشی هست که هم سرعت خوبی داره و هم ارزونه! البته بهتره بیشتر تحقیق کنی.
--------
اینم تست من! گوشی W910 مکان قائمشهر:

979458813.png

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
خب من بازم نظرم رو همون گوشی هست که هم سرعت خوبی داره و هم ارزونه! البته بهتره بیشتر تحقیق کنی.
من یه گشتی زدم و از چند جا پرسیدم, همین گوشی های دست دوم سری N هم گرون میفروشن (مگر اینکه معامله بی واسته با خود فروشنده انجام بدی ):((
این ۷۵۱۰ هم خیلی خوبه ولی پیدا نکردم، چون مال ۲۰۰۸ هست دیگه نیستش ولی امکانات خیلی خوبی داره حتی از Class 32 هم پشتیبانی میکنه!!:d
ولی الان اگه خدا بخواد و اینا بذارن میخواد اپراتور نسل سوم بیاد بهتر نیست یه گوشی یا مودمی بخرم که از نسل سوم پشتیبانی کنه؟:|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوست عزیز سوءتفاهم نشه!
نسل سول پوشش بسیار محدودی داره!
شاید 30 یا فوق فوقش 40 درصد مردم بهش دسترسی داشته باشن!

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
راستش به نظرم کو تا نسل 3 بیاد و کو تا پشتیبانی‌ش شروع بشه! شما اگه 1 سال وقت داری منتظر نسل 3 باشه!:d چون اینطور به نظر میرسه که برای الان میخوای گوشی رو نه یه سال بعد! ;)

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
دوست عزیز سوءتفاهم نشه!
نسل سول پوشش بسیار محدودی داره!
شاید 30 یا فوق فوقش 40 درصد مردم بهش دسترسی داشته باشن!

راستش به نظرم کو تا نسل 3 بیاد و کو تا پشتیبانی‌ش شروع بشه! شما اگه 1 سال وقت داری منتظر نسل 3 باشه!:d چون اینطور به نظر میرسه که برای الان میخوای گوشی رو نه یه سال بعد! ;)
میدونم، درست میگید ولی من فکر آینده رو کردم که دیگه مجبور نشم دوباره یه پولی بابت خرید مودم یا گوشی جدید بدم که از 3G پشتیبانی کنه!
56.gif

الان قیمت این نوکیا ۷۵۱۰ چنده؟ قیمت داره کسی؟!!
27.gif

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
بابا اینایی که می گید نشدا واسه ی gprs
من فقط سیم کارترو دارم الان بگید چه کدی رو بزنم تا فعال کنه دیگه
کسی نداره واقعا؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بابا اینایی که می گید نشدا واسه ی gprs
من فقط سیم کارترو دارم الان بگید چه کدی رو بزنم تا فعال کنه دیگه
کسی نداره واقعا؟
دوست عزیز چه مشکلی برای شما وجود داره؟
در شرایط عادی به اینترنت وصل میشی؟
اگه وصل میشید از این کد ها برای فعال سازی استفاده کنید:

19-b.gif

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوبه.
برای این کار یا یک کانکشن دستی بسازید و یا با زدن این رمز تنظیمات رو دریافت کنید:

*130*3*5#[Yes/Ok]
برای دریافت تنظیمات به این صفحه مراجعه کنید:
http://irancell.ir/gprsphone/
و یا خودتون دستی گوشی رو تنظیم کنید:
2268134314444412.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر