اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
من گوشیم w595 هستش قبلا از همراه اول استفاده میکردم سرعتش 24 تا 27 بود البته بعضی اوقات 14 تا 18
بعدش که سرعتای شما رو با ایرانسل دیدم رفتم یه سیم کارت ایرانسل خریدم سرعتش 26 تا 32 هست
فقط یه مشکلی دارم سرعت دانلود خیلی متغیر هستش برای مثال با idm دیروز یه دانلود 200 میگی رو شروع کردم اولش سرعت رو 26 بود بعدش حدوده 45 دقیقه بعد اومدم دیدم رو 81 داره دانلود میکنه همین طور رو 81 دانلود کرد تا 200 مگ تموم شد بعدش اومدم که پارت2 رو دانلود کنم سرعت از 17 بالا تر نیومد تا امروز ظهر که سرعت دانلود رو 24 تا 28 بود.
فقط سوال من اینه که ایا ممکنه رو همین روال بمونه یعنی اول با سرعت بالا دانلود کنه و بعد دانلود های بعدی رو با 14 تا 18 دانلود کنه ؟؟؟؟؟؟
این موضوع برای کسی اتفاق نیفتاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان توجه داشته باشید که من نمیگم که همراه اول بهتر از ایرانسل هستش یک موقع بد برداشت نکنید.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
راستش برای من سرعت متوسط رو حساب کنی 20 تا 28 هست!
بعضی وقت ها! دقت کنید گفتم بعضی وقت ها اونم برای فقط چند ثانیه! تا 120 هم میره!
اینکه برای شما 200 مگ رو با 81 دانلود کرده عجیبه و خوش شانس بودید! کم پیش میاد!
کلا پهنای باندی که به هر یوزر میده 240 هست! تقسیم بر 8 کنی میشه 30 یکم برای آپلود و... کم کنیم همون 20 تا 28 رنج مناسبی هست! دقیقا مثل adsl و وایرلس 256 عمل میکنه! این نوسانات زیادشم علت پینگ بالاش هست! وگرنه اولاش که هنوز کمتز کسی فعال کرده بود پینگ برای یاهو چیزی بین 300 تا 320 بود و خیلی خوب بود تا الان که بین 400 تا 500 هست!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
من گوشیم w595 هستش قبلا از همراه اول استفاده میکردم سرعتش 24 تا 27 بود البته بعضی اوقات 14 تا 18
بعدش که سرعتای شما رو با ایرانسل دیدم رفتم یه سیم کارت ایرانسل خریدم سرعتش 26 تا 32 هست
فقط یه مشکلی دارم سرعت دانلود خیلی متغیر هستش برای مثال با idm دیروز یه دانلود 200 میگی رو شروع کردم اولش سرعت رو 26 بود بعدش حدوده 45 دقیقه بعد اومدم دیدم رو 81 داره دانلود میکنه همین طور رو 81 دانلود کرد تا 200 مگ تموم شد بعدش اومدم که پارت2 رو دانلود کنم سرعت از 17 بالا تر نیومد تا امروز ظهر که سرعت دانلود رو 24 تا 28 بود.
فقط سوال من اینه که ایا ممکنه رو همین روال بمونه یعنی اول با سرعت بالا دانلود کنه و بعد دانلود های بعدی رو با 14 تا 18 دانلود کنه ؟؟؟؟؟؟
این موضوع برای کسی اتفاق نیفتاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان توجه داشته باشید که من نمیگم که همراه اول بهتر از ایرانسل هستش یک موقع بد برداشت نکنید.

بستگي به سرور سايتي كه داري ازش دان ميكني هم داره . يادمه يه سايتي بود كه با dial up
45 كيلو دان داشتم باش !!!!!!

در باره اينكه دوستان ميگين به فاصله هيچ ربطي نداره . ولي خيلي هم ربط داره . من گوشي
رو ميبرم لب پنجره 2 كيلو سرعتش بيشتر ميشه !! اگه فضا بسته باشه رو سرعت تاثير داره

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
یه نکته ای رو لازم میدونم بگم!مخصوصا حالا که داریم به پایان جشنواره تابستانی ایرانسل نزدیک میشیم...
چند روز پیش با اپراتور تماس گرفتم و پرسیدم اگر چند بسته ی نامحدود یک ماهِ فعال کنم بعد از تموم شدن جشنواره بسته ها غیر فعال میشن یا به همون تعداد فعال کردن بسته ها میشه ازش استفاده کرد؟که جواب داد بعد از 31 شهریور فقط یک بسته فعال میمونه تا وقتی که تموم بشه...
گفتم بگم یه وقت مثل من قصد فعال کردن چند بسته رو برای چند ماه آیندتون نداشته باشید:D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
عمرا بي خيال بسته هاي نا محدود بشه !! خداييش قبل جشنواره كي از اينترنت ايرانسل استفاده ميكرد.

خيلي گرونه . 2MB = 2000T

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
راستش برای من سرعت متوسط رو حساب کنی 20 تا 28 هست!
بعضی وقت ها! دقت کنید گفتم بعضی وقت ها اونم برای فقط چند ثانیه! تا 120 هم میره!
اینکه برای شما 200 مگ رو با 81 دانلود کرده عجیبه و خوش شانس بودید! کم پیش میاد!
کلا پهنای باندی که به هر یوزر میده 240 هست! تقسیم بر 8 کنی میشه 30 یکم برای آپلود و... کم کنیم همون 20 تا 28 رنج مناسبی هست! دقیقا مثل adsl و وایرلس 256 عمل میکنه! این نوسانات زیادشم علت پینگ بالاش هست! وگرنه اولاش که هنوز کمتز کسی فعال کرده بود پینگ برای یاهو چیزی بین 300 تا 320 بود و خیلی خوب بود تا الان که بین 400 تا 500 هست!
ببخشید این سرعت اتفاقی برای مودم گوشی که ضرر نداره:-/:-/:-/:-/:-/

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
ببخشید این سرعت اتفاقی برای مودم گوشی که ضرر نداره
آقا من تضمین میکنم که هیچ ضرری نداره!!!!!
اصلا اگه گوشیت خراب شد بیار پلو من عوض کنم

پ.ن:البته شوخی کردما!!خواستم میزان اطمینانم رو از عدم ضرر بگم:d

آره خوب اینکه بعدا این طرح رو در قالب های دیگه ای ارائه بده هست مثل جشنواره ی زمستانی بهاری ازین چیزا!
الانم که تابستونه ملت بیکارن و وقتی یه بسته یک ماهه نا محدود بخرن رسشو میکشن از بس دانلود میکنن
ولی موقع پاییز و زمستون همون بسته رو میخرن ولی استفده به شدت کم تری دارن!!!!!

پس به نفعشونه که این طرحو تمدید کنن!!!!!

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
آقا من تو کف این سرعتای شما موندم:-/
کم مونده برم گوشیم رو عوض کنم سرعتم نهایتش از 8 دیگه بالا تر نمیره خیلی با ارفاق دیگه 9
کم مونده برم گوشیم رو عوض کنم با اینکه اج ساپورت میکنه و دکلمون هم همینطور
البته من اصفهانم و مشکلمم قبلا گفتم !
آخه من موندم چقدر استفاده از این دکل زیاده!!!!
آخه دکل رو من از تو خونه میتونم ببینم
پس دکلم نزدیکه ولی موندم چرا سرعتم انقدر کمه!
تا جایی که میدونم هم بیشتریا تو محل یا اینترنت معمولی دارن یا adsl و یا بی سیم
یعنی شما با لپ تاپ بری تو کوچه ما حدود 10 تا اینترنت بی سیم سرچ میکنه برات!
و اصلا نمیدونن با گوشی میشه رفت تو اینترنت!!
خلاصه این سخنرانی رو کردم که بگم تنها دلیلی که به ذهنم میرسه استفاده زیاد از دکله اونم نه برای اینترنتش بلکه برای صحبت کردن!!!!
البته من دکلای دیگه شهر هم تست کردم ولی همین ماجرا!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان امیدوارم تکراری نباشه.

یه برنامه هست به نام :FIELD TEST برای گوشیهای سیمبیان و ویندوز موبایل.

این جوریه که مثلا شما در حالت عادی از 3 تا دکل دیتا میگیری.20 ثانیه یکی.40 ثانیه بعدی و همین جوری الی آخر.
نگاه میکنی ببینی سرعت کدوم بیشتره.بعد تنظیم میکنی که فقط از دکل مثلا شماره 21 بگیر.این جوری دیگه نوسان نداره.

مثلا دور و بر خونه ما دو تا دکل هست که وقتی اولی کار نمیکنه و سرعتش کمه میزنم اون یکی.سرعتش بالا میره چه جورم.
اینم برای گوشی های S60 V3:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
mishe ye nafar gheimathaye daghigh va tedad karte chargi ro ke lazeme bege:)

age mishe linke dan oon barnamehe ke baraye jost va jooye dakal bood bezarid ba amoozesh karesh

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر