اینترنت فیبر نوری (تانوما)

خب یه آپدیت بدم
به همین سرعت از ایرانسل زنگ زدن و گفتن به خاطر توی عنتر قراره جریمه بشیم :))

ولی بی شوخی یه مدیر بالارده ایرانسل الان زنگ زد گفت سازمان مقررات گفته یا اینترنت این بچه رو وصل میکنید یا جریمه میشید...بعد دیگه قسم و آیه که تازه بعد از ماهها دوباره شهرداری اجازه داده بهمون که کندن و نصب رو شروع کنیم و حدود 90 درصد بهت قول میدیم که تا 1 ماه دیگه آماده بشه و چند روز دیگه هم یکی رو میفرستم که زودتر بیاد کارهای سیم کشی خونه رو انجام بده.

حالا چیزی که هست خودش میگفت یه مشترک گیمر داریم نزدیک محل خودتون و اون اعلام کرده تو بازیها حدود 12 تا 25 پینگ میگیره که خب اگه راست بگه خیلی عالیه.ولی چند صفحه قبل دیدم چندتا از بچه ها میگفتن ایرانسل برای بازی خوب نیست.

به نظرتون برای ایرانسل صبر کنم یا مخابرات رو بگیرم که احتمالا زودتر میده؟آخه خودش میگفت اگه میخوای سریعتر وصل بشه مخابرات بگیر ولی من تضمین میدم ما اینترنت بهتر و باکیفیت تری بهت میدیم :-?

پ.ن:نحوه برخورد این مدیره هم واقعا عالی بود.شماره خودشم داد گفت هر وقت خواستی و مشکلی بود به خودم زنگ بزن
سلام تهران هستین !
کدوم منطقه !
من هم بیشتر باری انلاین بازی کردن میخوام مخصوصا فوتبال نمیدونم جواب میده یا نه الان دوستم فیبر مخابرات گرفته مگه GearUP Booster وصل نمیشه تو fc25

سلام تهران هستین !
کدوم منطقه !
من هم بیشتر باری انلاین بازی کردن میخوام مخصوصا فوتبال نمیدونم جواب میده یا نه الان دوستم فیبر مخابرات گرفته مگه GearUP Booster وصل نمیشه تو fc25
نه من شیرازم...به نظرم هر چی رو adsl هست رو فیبر هم همونطوریه.مثلا اگه فلان قندشکن رو شاتل کار نکنه رو فیبرش هم کار نکنه.
اون گیرآپ هم کلا یکم گیر داره.رو adsl هم بگیر نگیر داره و معلوم نیست فیلتره یا چی.بعضی وقتها باید چند بار قطع و وصلش کرد

دوستانی که فیبر مخابرات دارن یه سوال داشتم
الان تقریبا یکی دو ماهی هست دقیقا از موقعی تعرفه ام رو روی ۱۰۰۰ mb تغییر دادم تو فیفا و کالاف هر ۳۰ ۴۰ ثانیه یه بار یه لگ ریز میزنه
البته تو گیمای دیگه مثل بتلفیلد امتحان نکردم
حالا نمیدونم مشکل از کشش سرعته یا مودم یا چیزه دیگه
میخواستم ببینم کسی این مشکل رو داره ؟

به نظرم شما اول تو این سایت چک کن ببین کدوم سرویس دهنده ها تو محل شما سرویس میدن بعد اونایی که سرویس میدن رو برو تو سایتشون چک کن ببین قیمتها و خدماتشون چطوره و با هم مقایسه کن.در نهایت هرکدوم که نظرت رو جلب کرد بیا اینجا بپرس ببین چطور سرویس دهنده ای هست.

https://iranfttx.ir/
آقا جدیدا محل ما رو توی این سایت سبز کردن ولی زنگ زدم میگن تحت پوشش نیستید
بنظرتون به 195 زنگ بزنم یا نه ؟؟؟

اپراتور مشخصه؟ اگه آره خب به اپراتور مربوطه بزن. اگه نه به 195 بگو. اگرم گفتن فعلا نمیدیم بازم به 195 بگو.

اگه اسم سرویس دهنده داره همین الان شکایت کن.از سایت 195 هم میتونی اقدام کنی، احتیاجی نیست زنگ بزنی.

البته همین فردا نمیان وصل کنن ولی فشار میذارن پشتشون که کارو سرعت بدن.

• Like
Reactions: ortegoli
اگه اسم سرویس دهنده داره همین الان شکایت کن.از سایت 195 هم میتونی اقدام کنی، احتیاجی نیست زنگ بزنی.

البته همین فردا نمیان وصل کنن ولی فشار میذارن پشتشون که کارو سرعت بدن.
بله زده مخابرات پوشش داره و مبین نت و مخابرات تعهد دارن
امشب ثبت میکنم

• Like
Reactions: hamid_barca
سایتی که دارم ازش دانلود می کنم تو این لیست هست اما حجم واسه من همون بین الملل مصرف میشه

سلام آقا میلاد سقف سرعت روی مودم g68 روی انتن ۵ و ۲.۴ چقدره ؟ با کابل لن از سرور های داخلی و خارجی چقدره
سرعت با v p.n چطوره سرعت آپلود و پینگ تو بازی ها رو هم لطفا بگو

آپدیت : من سیم کشی داخلی رو هم کردم ( سیم کشی بیرونی و باکس fat هم انجام شده ) و مک آدرس و اینا رو دادم که کارهای اداریش انجام بشه و منتظرم پیمانکار بیاد این سوکت های روی کابل رو بزنه که بشه وصل کرد به مودم ( هنوز پولی بهش ندادم ولی قرار بر ۱۵۰۰ بوده )

قیمت مودم ایسکراتل g64 1210 و g68 2650 تومن بود و من g68 خریدم از خود مخابرات

هزینه های من : ۳۰۰ ثبت نام و خط تلفن بر بستر فیبر + ۲۶۵۰ مودم + ۱۵۰۰ کابل کشی داخلی+بیرونی ( بیرونیش با خود مخابرات بود حواستون باشه ازتون پول بیرون رو نگیرن)
یعنی بدون بسته یه چیزی حدود ۴۵۰۰ تا اینجا هزینه من شده

علت طولانی شدن پروژه من این بود که کابل رو هوایی آوردن و بغل دستمون یک آپارتمان در حال ساخت بود که باید تا زمان نما شدنش صبر میکردم

سلام آقا میلاد سقف سرعت روی مودم g68 روی انتن ۵ و ۲.۴ چقدره ؟ با کابل لن از سرور های داخلی و خارجی چقدره
سرعت با v p.n چطوره سرعت آپلود و پینگ تو بازی ها رو هم لطفا بگو

آپدیت : من سیم کشی داخلی رو هم کردم ( سیم کشی بیرونی و باکس fat هم انجام شده ) و مک آدرس و اینا رو دادم که کارهای اداریش انجام بشه و منتظرم پیمانکار بیاد این سوکت های روی کابل رو بزنه که بشه وصل کرد به مودم ( هنوز پولی بهش ندادم ولی قرار بر ۱۵۰۰ بوده )

قیمت مودم ایسکراتل g64 1210 و g68 2650 تومن بود و من g68 خریدم از خود مخابرات

هزینه های من : ۳۰۰ ثبت نام و خط تلفن بر بستر فیبر + ۲۶۵۰ مودم + ۱۵۰۰ کابل کشی داخلی+بیرونی ( بیرونیش با خود مخابرات بود حواستون باشه ازتون پول بیرون رو نگیرن)
یعنی بدون بسته یه چیزی حدود ۴۵۰۰ تا اینجا هزینه من شده

علت طولانی شدن پروژه من این بود که کابل رو هوایی آوردن و بغل دستمون یک آپارتمان در حال ساخت بود که باید تا زمان نما شدنش صبر میکردم
سلام مبارکه
باند 5 استفاده می کنم با گوشی خودم که قدیمی هست از سایت اسپید تست سرعت 87 مگابیت رو گرفتم
با کامپیوتر از سایت های داخلی سرعت 40 مگابایت بر ثانیه از سرور های خارجی هم که فقط از استیم تست گرفتم 39 مگابایت بر ثانیه بوده
سرعت اپلود عالیه 300 مگ نشون میده تو سایت اسپید تست دانلود رو هم 490 بعضا بالای 500
بازی ها هم پین زیر 50 گرفتم اما با ثبات بدون لگ و پکت لاس و‌...
با vpn سرعت کم میشه اما اوکیه با وی پی ان های پولی فکر کنم وضعیت بهتر باشه

آخرین ویرایش:
سلام مبارکه
باند 5 استفاده می کنم با گوشی خودم که قدیمی هست از سایت اسپید تست سرعت 87 مگابیت رو گرفتم
با کامپیوتر از سایت های داخلی سرعت 40 مگابایت بر ثانیه از سرور های خارجی هم که فقط از استیم تست گرفتم 39 مگابیت بر ثانیه بوده
سرعت اپلود عالیه 300 مگ نشون میده تو سایت اسپید تست دانلود رو هم 490 بعضا بالای 500
بازی ها هم پین زیر 50 گرفتم اما با ثبات بدون لگ و پکت لاس و‌...
با vpn سرعت کم میشه اما اوکیه با وی پی ان های پولی فکر کنم وضعیت بهتر باشه
سلامت باشی
دمت گرم
باند ۲.۴ رو نمیدونی چقدر سرعت میده ؟ آخه برای کسی g64 گرفتم نگرانه جواب فیبر رو نده آنتن ۲.۴

• Like
Reactions: milad.ps4
سلامت باشی
دمت گرم
باند ۲.۴ رو نمیدونی چقدر سرعت میده ؟ آخه برای کسی g64 گرفتم نگرانه جواب فیبر رو نده آنتن ۲.۴
متاسفانه در خانه نیستم که تست کنم
اما فکر نکنم مشکلی باشه
اینم در نظر بگیر باند 5 محدوده کمی رو پشتیبانی می کنه در عوض سرعت زیاد

• Like
Reactions: Sarvior
دوستان سلام
منطقه ما از فیبر مخابرات خبری نیست
ولی گویا قرار هست ایرانسل یه کارایی بکنه
ارزش سرمایه گذاری داره یا منتظر مخابرات بمونم ؟
ممنونم

متاسفانه در خانه نیستم که تست کنم
اما فکر نکنم مشکلی باشه
اینم در نظر بگیر باند 5 محدوده کمی رو پشتیبانی می کنه در عوض سرعت زیاد
سپاس عزیز

دوستان سلام
منطقه ما از فیبر مخابرات خبری نیست
ولی گویا قرار هست ایرانسل یه کارایی بکنه
ارزش سرمایه گذاری داره یا منتظر مخابرات بمونم ؟
ممنونم
مخابرات تعرفه هاش ارزون تر از ایرانسله
کیفیت هم فکر کنم نمیشه حکم کلی داد و منطقه به منطقه فرق می‌کنه
اکثر بسته های ایرانسل نوشته تا ۱۰۰ مگابیت در حالی که فیبر مخابرات نوشته از ۱۰۰ مگابیت
البته هم مخابرات و هم ایرانسل بسته تا ۱۰۰۰ مگابیت دارن که باید دید در عمل چقدر میده ولی از نظر قیمت مخابرات به صرفه تره ظاهراً

شما صبر کنید ایرانسل بیاد تو محله ببینید سرعت/پینگی که به اهالی میده چقدره و بعد مقایسه کنید با کسایی که از مخابرات گرفتن

اگر هم کلا منطقه تعهدش فقط با ایرانسله که خب راه دیگه ای ندارید

اکثر بسته های ایرانسل نوشته تا ۱۰۰ مگابیت در حالی که فیبر مخابرات نوشته از ۱۰۰ مگابیت
البته هم مخابرات و هم ایرانسل بسته تا ۱۰۰۰ مگابیت دارن که باید دید در عمل چقدر میده ولی از نظر قیمت مخابرات به صرفه تره ظاهراً
چند روز پیش که گفتم ایرانسل زنگ زد طرف میگفت ما 300 مگ تضمین میکنیم تحت هر شرایطی ولی اگه 1 گیگ بگیرید شاید روزهای اول همون حدود سرعت بده ولی بعدش که مشترکین زیاد بشه دیگه تضمین نمیکنیم و اونم نهایت تا 300 مگ باز تضمین میدیم

• Like
Reactions: Sarvior

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or