اینترنت فیبر نوری (تانوما)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
سلام
امروز فیبر نوری بنده هم وصل شد بعد از ماهها معطلی ! و نتیجه واقعا ناامید کننده .رو psn که تست میگیرم دانلودم 111Mbps هست و آپلودم 2.8Mbps !! وقتی دوباره تست میگیرم هر دو تغییر میکنن البته نه کم بلکه اپلودم از 2.8 میاد رو 1 ! و همین کار خودش رو تو گیم میکنه و باعث شده تمام ایکون های داخل بازی برام قرمز بشه چیزی که تو شاتل حداقل کمتر برام اتفاق میوفتاد .و الان هم کلا دیسکانکت شدم و مجبور به ریست مودم شدم!
من صرفا به خاطر آن استیبل بودن شاتل اومدم فیبر نوری و الان با نتی مواجه هستم که مدام رقص عدد داره .

145250

اینم جهش از 98 به 175 !!
145252

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
سلام
امروز فیبر نوری بنده هم وصل شد بعد از ماهها معطلی ! و نتیجه واقعا ناامید کننده .رو psn که تست میگیرم دانلودم 111Mbps هست و آپلودم 2.8Mbps !! وقتی دوباره تست میگیرم هر دو تغییر میکنن البته نه کم بلکه اپلودم از 2.8 میاد رو 1 ! و همین کار خودش رو تو گیم میکنه و باعث شده تمام ایکون های داخل بازی برام قرمز بشه چیزی که تو شاتل حداقل کمتر برام اتفاق میوفتاد .و الان هم کلا دیسکانکت شدم و مجبور به ریست مودم شدم!
من صرفا به خاطر آن استیبل بودن شاتل اومدم فیبر نوری و الان با نتی مواجه هستم که مدام رقص عدد داره .

View attachment 145250

اینم جهش از 98 به 175 !!
View attachment 145252
با سلام ..مودمتون چی هست؟داخل تنظیمات مودم برید و در قسمت اپتیکال rx رو ببینید..این اگه مناسب نباشه عددش به این معنیه که پریز فیبر درست اسلایس نشده و یا کانکتورای fat مشکلاتی دارن..و در نتیجه باعث ناپایداری میشه..راستی با کابل تست گرفتید؟!

• Like
Reactions: saeed_sg and ZEN 2

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
با سلام ..مودمتون چی هست؟داخل تنظیمات مودم برید و در قسمت اپتیکال rx رو ببینید..این اگه مناسب نباشه عددش به این معنیه که پریز فیبر درست اسلایس نشده و یا کانکتورای fat مشکلاتی دارن..و در نتیجه باعث ناپایداری میشه..راستی با کابل تست گرفتید؟!
مودم fiberhome هست ! الان سر کار هستم رفتم خونه باید چک کنم .دیشب دوباره تست کردم ولی به هیچ عنوان ثابت نیست پکت لاست از 0 یهو میره روی 42 ! که عملا یعنی هیچ .
مخابرات پشتیبانی فنی واقعا ضعیفی داره طوری که فردی که پشت گوشی هست نمیتونه کلمه آپلود رو درست تلفظ کنه .به من میگه مودم رو ریست کن.
بعد هم میگن مقدار دانلود و آپلود در فیبر نوری تقریبا مشابه هست در حالیکه دانلود من وقتی تست کانکشن میگیرم 112mbps ولی آپلودم 1mbps هست که اونم تا 720kbps هم پایین میاد.
٫٫٫ویرایش ٫٫٫٫
اینم عکس از اپتیکال اینفو :
145351

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
مودم fiberhome هست ! الان سر کار هستم رفتم خونه باید چک کنم .دیشب دوباره تست کردم ولی به هیچ عنوان ثابت نیست پکت لاست از 0 یهو میره روی 42 ! که عملا یعنی هیچ .
مخابرات پشتیبانی فنی واقعا ضعیفی داره طوری که فردی که پشت گوشی هست نمیتونه کلمه آپلود رو درست تلفظ کنه .به من میگه مودم رو ریست کن.
بعد هم میگن مقدار دانلود و آپلود در فیبر نوری تقریبا مشابه هست در حالیکه دانلود من وقتی تست کانکشن میگیرم 112mbps ولی آپلودم 1mbps هست که اونم تا 720kbps هم پایین میاد.
٫٫٫ویرایش ٫٫٫٫
View attachment 145351
خب این مقادیر مناسبه..ولی این پکت لاست که میگین ۴۲ درصد عجیبه..گفتید با کابل وصلید؟

• Like

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
٫٫٫ویرایش ٫٫٫٫
View attachment 145351
حتما به پیمانکاری که برات انجام داده اطلاع بده که با دستگاه fat رو چک کنه

• Like

oasis1701

کاربر سایت
Aug 28, 2019
16
راستی دو طرف برات فیوژن زدن؟

برای من قرار هست که تو این هفته بیان و از کافو بهم کابل بدن
باید بهشون بگم که فیوژن بزنن یا مکانیکی یا خودشون میدونن؟
من اصلا بلد نیستم اینارو
و منظورتون چی هست که گفتین کابل هست یا نه؟
به غیر از کابل هم میشه؟

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
برای من قرار هست که تو این هفته بیان و از کافو بهم کابل بدن
باید بهشون بگم که فیوژن بزنن یا مکانیکی یا خودشون میدونن؟
من اصلا بلد نیستم اینارو
و منظورتون چی هست که گفتین کابل هست یا نه؟
به غیر از کابل هم میشه؟
خیلیاشون فیوژن نمیزنن به دلیل قیمت و اینا..معمولا برا کسانی که رایگان درخواست دادن..فیوژن خیلی برتری داره نسبت بهش ...بیشتز از نطر کیفیت اتصال..منظورم از کابلی همون lan بود به دستگاه مورد نظر ایشون که از طریق وایرلس هم میشه به مودم وصل شد

• Like
Reactions: oasis1701

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
راستی دو طرف برات فیوژن زدن؟

یک طرف به گمانم !
اخه من واقعا تعجب میکنم یعنی ممکنه فقط با یه بازی مشکل داشته باشه ؟من بتل فیلد 4 میزنم. با آی پی سرور های مختلف پینگ میگیرم تو ویندوز و نوسان داره ! بعضا از لحاظ پینگ و بعضا از لحاظ تایم اوت .تعجبم هم از اینه خب اگه با این بازی مشکل داره چرا بعضا هیچ آیکونی ندارم و پینگم 112 هست و یهو به فنا میره و پینگ میچسبه به 230 با کلی پکت لاست ؟!!
با 8.8.8.8 هم پینگ میگیرم ظاهرا استیبل میره بالا و مشکلی نیست.

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
یک طرف به گمانم !
اخه من واقعا تعجب میکنم یعنی ممکنه فقط با یه بازی مشکل داشته باشه ؟من بتل فیلد 4 میزنم. با آی پی سرور های مختلف پینگ میگیرم تو ویندوز و نوسان داره ! بعضا از لحاظ پینگ و بعضا از لحاظ تایم اوت .تعجبم هم از اینه خب اگه با این بازی مشکل داره چرا بعضا هیچ آیکونی ندارم و پینگم 112 هست و یهو به فنا میره و پینگ میچسبه به 230 با کلی پکت لاست ؟!!
سرعت اپلودتون تو سرور ایران چنده؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
یک طرف به گمانم !
یه چند روزیه پینگها نابود شده.برا منم پینگ بتل از 60-70 با سرور آلمان رفته رو 130.یه 50 باری مودم رو رستارت کردم تا بالاخره به رنج ip خوب متصل شد که اونم پرش داره و بالا پایین میشه.در ضمن تست سرعت psn هم ملاک نیست چون الان برا من دانلود رو 800 مگ میاره و آپلود رو هم 3-4 ولی سرعتم 100 مگابیته

• Like
Reactions: ZEN 2

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
بله با کابل وصل هستم !
به جای رستارت مودم هم که 2-3 دقیقه زمان میبره میتونی تیک یکی از ssid هارو برداری و یا دوباره تیک بزنی و دکمه aplly رو بزنی تا ظرف 10 ثانیه رنج ip رو عوض کنه و وقتتو هدر نده
145498

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
سرعت اپلودتون تو سرور ایران چنده؟
الان دسترسی ندارم به نت

به جای رستارت مودم هم که 2-3 دقیقه زمان میبره میتونی تیک یکی از ssid هارو برداری و یا دوباره تیک بزنی و دکمه aplly رو بزنی تا ظرف 10 ثانیه رنج ip رو عوض کنه و وقتتو هدر نده

جالبه تو قسمت نتوورک من این گزینه ها رو ندارم کلا !

والا من صرفا به خاطر استیبل بودن فیبر (یعنی در کلام که اکثرا میگفتن) اومدم سمتش ولی الان پشیمونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر