ایا xbox one خواهید خرید؟

آیا Xbox One می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
باید یه نظرسنجی دیگه هم ضمیمه بشه تحت این عنوان:

" اگه کپی خور نشه هم خواهید خرید؟ الله وکیلی؟ "

چون دوستان ظاهرا توجیح نبودن که امکانش هست که One مثل 360 نباشه که نیومده هک بشه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,011
نام
اسماعیل
اگه x1 زندگی هم باشه ترجیح میدم بمیرم شرافتی تره!:d

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
اگه من خریدمش یا مغز خر خوردم یا بدونید کنسول هک شده
همون WiiU هم زیادیمونه پولمون به امکانات مزخرف X1 نمیرسه که....

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
این کنسول فقط اگر کپی خور بشه ارزش خرید داره وگرنه مفتش گرونه!دوستان میگن 15 تا عنوان انحصاری داره!یطوری میگین انگار سونی بیکار نشسته!مطمئنا سونی خیلی بیش از ماکرو انحصاری داره که انحصاری های ماکرو به گردش هم نمیرسن!در کل سونی مثل ماکرو سودجو نیست این چیزیه که ثابت شده در طول زمان

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
بنده هم دیگه وقتم اجازه نمیده همه کنسولارو داشته باشم. همون ps4 با wii u کافیه برام.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
نمی خرم ولی 4-5 سال دیگه شاید خریدم. این احتمال 50 درصد وجود داره چون 50 درصد دیگه ممکنه یا بمب خورده باشه تو سرم برم زیر گل یا مثل الان تلاشم برای بقا باشه ولی به مراتب بدتر در حد تیم ملی سومالی.
ولی در مورد PS4 اگه برم سرکار تمام پولم رو می ذارم براش کنار و سعی می کنم تو همون سال اول بخرم و ربطیم به شرایطی که پیش میاد نداره مگه اینکه رحلت کنیم عمرمون رو بدیم به آیات عظام. :)

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
چراکه نه? هم xbox one رو میخریم هم ps4. اگه هزینه های بازی خریدن هم خیلی رفت بالا میفروشیم دوشواری نداره که.
لذت در اوردن کنسول ها از جعبه هاشون خیلی زیاده که بیشترمون تجربش کردیم نمیخوام این لذت رو از دست بدم :d

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
باید اوضاع رو اول بسنجم ببینم ماکرو چی داده بیرون .ولی اولویت اول با پلی استیشنه .نه مثل اینکه اطمینان دارم که ایکس باکس نمی خر ام.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اولین مورد هزینه هاشه ولی به خاطر علاقه ی شدیدی که به بازی های رمدی دارم و الان هم شدید به خاطر quantum break هایپ شدم , xbox 1 انتخاب منه.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
برای کسی که کنسوول های نسل قبل این کنسول رو داشته ... با فرانچایز های محبوب و انحصاری کنسول زندگی کرده .. دستاش با شکل دستش فرم گرفته ... با رابط کاربری ..لایو و اکانتش و دوستانش در لایو ...

خوب بالاخره یه جوری باید بخره ... عجیبه اگه نخره

ولی کسی که مثل من که کنسول های قبلی رو نداشتم .. و تجربم به کلوپ و خونه فامیل خلاصه میشه وقتی دستش رو دستم میگیرم در حالت مقایسه مثل این میمونه که رو صندلی اتوبوس بخوام بخوابم ... باید مغز خورده باشم که بخوامم بخرم

- - -ویرایش - - -

چراکه نه? هم xbox one رو میخریم هم ps4. اگه هزینه های بازی خریدن هم خیلی رفت بالا میفروشیم دوشواری نداره که.
لذت در اوردن کنسول ها از جعبه هاشون خیلی زیاده که بیشترمون تجربش کردیم نمیخوام این لذت رو از دست بدم :d

یعنی گل گفتی الحق که گیمری /// چه حس نوستالژی تو من زنده کرده ...

- - -ویرایش - - -

البته من به یه شرط حتما xbox بعدی رو میگیرم ... به شرطی که فرانچایز های فاینال فانتزی و متال گیر سولید انحصاری مایکرو بشن

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
منم خیلی دوست دارم بخرم ولی منتظر میمونم تا قیمتش معلوم بشه و ببینیم در E3 چه میکنه.
این موضوع قیمت درمورد سونی هم صدق میکنه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
به نظرم الان برای نظر دادن خیلی زوده، قطعا همه ما ایرانی ها هیچ کدوم از دوتا کنسول XBox one و PS4 رو تا تابستون سال 93 نخواهیم خرید وتا اون موقع بازخورد عملکرد این دو کنسول مشخص میشه و همینطور قیمت بازار تو اون موقع ثابت میشه و بهتر میشه اظهار نظر کرد ولی تا این لحظه به نظرم هر دو کنسول خوبه تا ببینیم کدوم کپی خور میشه و قیمتش چند در میار.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر