ایا xbox one خواهید خرید؟

آیا Xbox One می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من با اینکه با پی اس 1 و پی اس 2 گیم رو شناختم ولی با انحصاری های اکس باکس خو گرفتم....اگر قیمتش برای مصرف کننده ایرانی مناسب باشه و داستان حرارت زیاد و.....تکرار نشه و البته هک بشه:d قطعا انتخاب اول و اخرم خواهد بود.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
360 عزیزم..با اینکه باهات خاطره ها دارم....با اینکه یه بار سوختی رفتم دوباره خریدمت..فقط بخاطر این بود شیفته بازیات و مشخصاتت نسبت به پی اس 3 بودم..اما در کمال تاسف تو این نسل نمیتونم جدیدت رو بخرم و باید برگردم به سونی خودم مثل سال 79 که پی اس 1 خریدم 80 پی اس 2 و احتمالا 92 پی اس 4 :( ..دوست داشتم و با تمام خاطره هات باید ازت خداحافظی کنم بخاطر این گندی که دادن بیرون

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
برای ما ایرانی ها نباید تعصب داشته باشیم البته خودم بخاطر خاطرات خوب با ps1 و ps2 طرفدار سونی هستم
هر کدوم از کنسول ها هک بشه و قیمتش ارزونتر باشه برا ما ایرانی ها بهتر است
امکانات اینترنتی و این جنگولک بازی ها با این اینترنت ما همش چرت هستش
ولی بازی های انحصاری سونی به مایرو میچسبه
الان هم همه دارن xbox 360 رو تو ایران میفروشن و Ps3 میخرن تا بازی های انخصاری سونی بازی کنن
اما هیچ کس Ps3 هاشو نفروخته تا بازی های انحصاری مایکرو رو انجام بده

در ضمن سونی تمرکزش رو تو نسل بعد رو بازی گذاشته اما مایکرو تو خدمات اینترنتی که بشدت مورد توجه امریکایی هاست تا شرقی ها

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
وایسا ببینم:-?
پرایوت مچ geow با دوستام.
halo و قسمت forge
اره می خرم.:>
شتر در خواب بیند پنبه دانه.پول،اینترنت،مشکلات زندگی،زن ها و بچه ها:d

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
100 سال دیگه هم این رسیور رو نمیخرم:d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
با این گندشون باید برم فیفای مزخرف پلی استیشن رو تحمل کنم ، اگر فیفای نسل جدید پلی استیشن رو خوب بدن که هیچی ولی مثل الان گند بزنن بهش باید بزور تحملش کرد .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ادامه موفقیت قبلی! لایو به مراتب بهتر قابلیتهای فان بیشتر و... دلایلی هستن که من 100% این کنسول رو میخرم!
و این اولین نسلی برام خواهد بود که تماما اورج خور مینمایم:D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,310
نام
Amin
بستگی شدیدی به دو بازی FIFA و PES داره.سیر پیشرفت و تحول در بازی فوتبال مجازی خیلی کنده.تا E3 و نمایشگاههای بعدی صبر میکنم.اگه FIFA با Egnite Engine و PES با FOX Engine تونستن نظرمو جلب کنن ، فارغ از قیمت و کپی خور شدن ، یکی از کنسولهای نسل بعد رو میگیرم.
بین ONE و PS4 هنوز نمیشه نظر داد.فعلا باید صبر کنم.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
با این مسخره بازی هایی که ماکرو پیاده کرده بنظرم نخرم بهتر هستش.:d

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
آقا بستگی داره اگه که مثل 360 همون اول کپی شه میخرم اونم فقط واسه اینکه بازیای کپی بازی کنم نخوام کلی پول بدم اوریجینال بخرم ولی اگه نشه مرده کنسول سونی با انحصاریاش میارزه به کل این

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
346
بعضیا با یک شدتی میگن ماکروسافت گند زد انگار xbox one نصف ps4 قدرت داره!
یک کم صبر داشته باشید تا E3، ماکروسافت که نمیاد کل دستشو جلوی رقیبش رو کنه! طبق گفته خودشون 15 تا بازی انحصاری تنها برای سال اول دارن.
ماها هنوز از ریز امکانات کنسول خبر نداریم و باید کمی صبر کنیم تا متوجه بشیم. بهتره زیاد هم تحت تاثیر صحبت ها و جو های الکی بقیه نشیم و از خودمون نظر داشته باشیم.
مرسی همه

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
با توجه به اینکه از ظاهرش زیاد خوشم نمیاد و باید و نباید هایی که گذاشتن احتمال زیاد میخرم.بسته به پولش هم داره

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اگه نتایج نظرسنجی XONE با نتایج نظرسنجی PS4 در باره خرید مقایسه کنیم خیلی چیزا معلوم میشه(قابل توجه فن های xbox )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر