ایا بازی معروف Halo 4 برای PC نیز می‌اید؟!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

Halo-v2.jpg

درود.

یکی از بازی‌های زیبا و منحصربه فرد کنسول 360 زا می‌توان بازی halo 4 خواند. این بازی زیبا که چندی پیش زودتر از موعد خود در اینترنت پخش شد، به صورت انحصاری برای کنسول Xbox 360 از سوی ماکروسافت ساخته شده بود. در همین راستا خبری که امروز به صورت شایعه ای بزرگ در اینترنت پخش شد، این است که این بازی بزرگ در حال امدن بر روی پلتفرم PC می‌باشد!

ماکروسافت در بخش PC Gaming Store خود به تبلیغ چند laptop دست زده است که عکس بازی Halo 4 را ما بر روی صفحه این دستگاه شاهد هستیم. حال شاید بپرسید این عکس فقط جنبه تبلیغی دارد ولی اگر به یک ماه پیش نیز نگاهی بی‌اندازیم خواهیم دید مشابه همچین شایعه‌ای نیز در وب سایت بازی Halo 4 منتشر شده بود و ان این بود که در این سایت برای بازی، این نوشته درج شده بود "System requirements forthcoming " (حداقل سیستم مورد نیاز) ایا این تصویر نشانی بر امدن این بازی بر روی Windows 8 است(؟) یا چیز دیگریست! در حال حاضر این که این شایعه درست یا خیر منبع درستی در دست نیست و باید دید ایا این بازی همچنان در انحصار 360 می‌ماند یا برای PC نیز عرضه می‌گردد.

dsogaming

i7bcfuy2mldklspjaffs.jpg

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
الان پايرت خورهاي pc باز سر چي دارن بحث ميكنن:d
طوري ميگن ما احتياج به اين بازي نداريم انگار همگي مادر زادي اوريج خورن:lol:

چه ربطی داره الان ؟
با دلار 4 تومنی نکنه میخوای اوریج هم بگیرن ؟ =))

تو پولداری عزیزم
تو مرفه بی دردی
تو تمیزی
تو نازی
=p~
پ.ن: چه ربطی داشت =))

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
چرت ترین شایعه ی تمام عمرم همین بود ... مایکروسافت حتی Halo 3 رو که واسه 5 سال پیشه رو برای PC نداد و حتی عناوین فرعی این بازی رو هم مثل Halo :reach و Halo : odst رو
هم به همین صورت ... بعد بیاد پرخرجترین شماره ی اصلی که احتمالا پرفروشترین هم میشه رو برای pc منتشر کنه ! ... کدوم عقل سالمی همچین چیزی رو حتی تصور میکنه ؟؟؟

fps مولتی خوب روی pc کم نیست که حالا اومدن این باعث غنی شدن pc بشه!!!

حالا geow2 و3 رو میدادن یه حرفی.

حالا شما خوب فکر کن ، شاید اون وسطا یک جای خالی واسه Halo 4 باشه ! راست میگن که گربه دستش به گوشت نمیرسه ، میگه بوش گنده ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

و این شایعه نیز بگذرد ...

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چه ربطی داره الان ؟
با دلار 4 تومنی نکنه میخوای اوریج هم بگیرن ؟ =))

تو پولداری عزیزم
تو مرفه بی دردی
تو تمیزی
تو نازی
=p~
پ.ن: چه ربطی داشت =))

خب اونوقت چه ربطی داشت؟ پیدا کنید پرتقال فروش را
منظورم اينه كه شما پايرت خورا هر بازي اي اومد سريع پايرتش كنيد بكنيد تو چشو حلقتون ديگه سينه سپر نكنيد ما بازي داريم:d
چرت ترین شایعه ی تمام عمرم همین بود ... مایکروسافت حتی Halo 3 رو که واسه 5 سال پیشه رو برای PC نداد و حتی عناوین فرعی این بازی رو هم مثل Halo :reach و Halo : odst رو
هم به همین صورت ... بعد بیاد پرخرجترین شماره ی اصلی که احتمالا پرفروشترین هم میشه رو برای pc منتشر کنه ! ... کدوم عقل سالمی همچین چیزی رو حتی تصور میکنه ؟؟؟

و این شایعه نیز بگذرد ...
نيما جان قطعا اين شايعه تحقق پيدا نميكند شما مواظب خودت باش سكته نكني:d

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
واقعا برام جالبه بدونم چجوری پلتفرمی که یه عنوانش در روزهای اولیه عرضه ش 100000 پلیر دارن انجامش میدن و تا هفته ها در صدر جدول فروش استیم بوده و تا به امروز بالای 500000 نسخه فروخته چطوری میتونه به گل نشسته باشه :-/ باور کنید اگه خودم نسخه استیم رو نخریده بودم و با چشای خودم این همه پلیر رو ندیده بودم محال بود با این اطمینان چنین پستی بدم . دیگه skyrim که یه عنوان سینگل و البته باب میل pc gamer هاست با 200000 پلیر در هفته ی اول عرضه بماند ;)

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
منظورم اينه كه شما پايرت خورا هر بازي اي اومد سريع پايرتش كنيد بكنيد تو چشو حلقتون ديگه سينه سپر نكنيد ما بازي داريم:d
ربط Pirate کردن بازی به مسائل دیگه دقیقا چیه ؟! نکنه میخوای بگی همه نسخه لیک شده Halo 4 رو بازی نکردن و منتظر تاریخ انتشار رسمی ان ؟!

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

نه که الان شما میری بازی ها رو دونه ای 250 تومن پول میدی واسه همین
هنوز بازی منشتر نشده همه تموم کردن بازیو اونوقت میگه پایرت خور =))

اگر هم که میخری گفتم مرفه بی دردی
پول 10 کیلو گوشت رو میدی به یه بازی 6-7 ساعته

لابد زیر ابرو هم برمیداری دیگه
اپیلیدی هم مصرف میکنی
کرم سفید کننده هم همینطور
بند هم میندازی
خوشگل هم که هستی دیگه
=p~:(

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
حالا شما خوب فکر کن ، شاید اون وسطا یک جای خالی واسه Halo 4 باشه ! راست میگن که گربه دستش به گوشت نمیرسه ، میگه بوش گنده ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------
.

تو این سایت اکثرا من رو میشناسن که حالم از این ip بهم میخوره و دعوا مرافه هم تا حالا سر این ip کم نداشتیم.
من هر دو کنسول رو دارم عزیزم هم یه pc دارم دو تا 560sli کردم فقط واسه گیم .بچه مایه دار هم نیستم زمانی که ایکس باکس 360 ارکید 235 هزار تومن بود و دلار 1000 تومن بود اینا رو خریدم.
.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
این عنوان فقط فقط فقط تو خواب شاید برای pcعرضه بشه !
تمام !
.......................
فرهاد خدا بگم چیکارت نکنه با این خبر الان دل خیلی هارا شاد و امیدوار کردی ولی خودت هم می دونی که اره :d
.....................................................
چرا فکر میکنی هر کی pc باز باشه کنسول نداره ؟!

بشتر بچه ها هم 360 دارن هم ps3 اما به خدا 1 دقیقه با pc بازی کردن به 100 تا بازی انحصاری کنسول ها میرزه
این hosein me رو نگاه نکن خائن شده وگرنه یه تار موی diablo رو به 1000 تا بازیهای اینچنینی نمیدیم

حتی 1 تار موی کانتر استریک رو
yahoo_24.gif

وحید خودت که سیستم منو می دونی چی هست ولی کلا من حقیقت می گم
الان خیلی هارا می شناسم تو همین سایت مثل خودم هستندهمpc high end دارند و هم کنسول از koorosh sh و bluestar، Polarisو ........ هر چی خوب باشه می ریم فرقی نمی کنه چه رو pcچه رو کنسول
yahoo_4.gif

هیچ افتخاری هم نیست
ولی حقیقت باید قبول کرد وحید مثلا خیلی از گیم ها هستند که اگر کنسول نداشته باشی باید بی خیالشون بشی !
مثل red dead, Gears of War 2, 3 , god of war, mortal kombat.forza.gt.infamous.metal gear.3.4., و کلی انحصاری دیگه نمیشه از کنار این ها گذشت
خود من همونطور که خودت می دونی مولتی هارا رو pcمیریم ولی برای انحصاری ها مجبوریم بریم رو کنسول :)

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
راست میگن که گربه دستش به گوشت نمیرسه ، میگه بوش گنده ...
.

چرا فکر میکنی هر کی pc باز باشه کنسول نداره ؟!

بشتر بچه ها هم 360 دارن هم ps3 اما به خدا 1 دقیقه با pc بازی کردن به 100 تا بازی انحصاری کنسول ها میرزه
این hosein me رو نگاه نکن خائن شده وگرنه یه تار موی diablo رو به 1000 تا بازیهای اینچنینی نمیدیم

حتی 1 تار موی کانتر استریک رو =))
نه عزيزم من احمق نيستم 250 تومن پول بازي بدم
بازي اريج ميخرم ولي به يه روشهاي ديگري
yahoo_5.gif

كلا اين پلتفورم pc همه جا پايرت خور داره جوري نيست بگيم فقط در اين ميهن اسلامي پايرت خوري ميشه
كلا منظورم اينه با اين وضع بچه هاي pc باز بايد از خداشونم باشه كه عنواني روي pc مياد با اين وضع(كثرت پايرت خوران در كل جهان)

خب گفتم که احتیاجی به این عنواین نیست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه که الان شما میری بازی ها رو دونه ای 250 تومن پول میدی واسه همین
هنوز بازی منشتر نشده همه تموم کردن بازیو اونوقت میگه پایرت خور =))

اگر هم که میخری گفتم مرفه بی دردی
پول 10 کیلو گوشت رو میدی به یه بازی 6-7 ساعته

لابد زیر ابرو هم برمیداری دیگه
اپیلیدی هم مصرف میکنی
کرم سفید کننده هم همینطور
بند هم میندازی
خوشگل هم که هستی دیگه
=p~:(

نه عزيزم من احمق نيستم 250 تومن پول بازي بدم
بازي اريج ميخرم ولي به يه روشهاي ديگري;;)
كلا اين پلتفورم pc همه جا پايرت خور داره جوري نيست بگيم فقط در اين ميهن اسلامي پايرت خوري ميشه
كلا منظورم اينه با اين وضع بچه هاي pc باز بايد از خداشونم باشه كه عنواني روي pc مياد با اين وضع(كثرت پايرت خوران در كل جهان)

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
ربط Pirate کردن بازی به مسائل دیگه دقیقا چیه ؟! نکنه میخوای بگی همه نسخه لیک شده Halo 4 رو بازی نکردن و منتظر تاریخ انتشار رسمی ان ؟!
آره من منتظر رلیز نسخه رسمی هستم!
همه pirate خور هستن ولی بعضی مواقع آدم برای بعضی بازی ها پول خرج میکنه چون علاقه داره بهش و پول خرج کردن براش یه جور حس خوبی به میده!
همون طور که pirate خوران pc باز علاقه به بازی های انحصاری خودشون دارن و هزینه میکنند!(خیلی ها هستند بازی های شرکت بلیزارد رو اصلی میخرن مرفه بیدرد هم نیستن!)
خداییش من که با اومدن هالو 4 صددرصدموافقم!قیمت بازی های pc(نسخه اصلی) خیلی پایین تر از نسخه کنسولی هست!فقط متاسفانه با این وضع مملکتمون دیگه توان مالی نمونده بازی اصلی بخری مجبوری رو به pirate کنی!
فکرش رو بکن شرکت ea یه کالکشن داد دارای 8 تا بازی(البته قدیمی بودن)به قیمت 10 دلار یعنی اگه دلار قیمتش همون 1200 میموند و تحریم نبودیم مسترکارت داشتیم در میومد بازی 1500 تومن اونم اورجینال!
اون موقع تو همین بازی ها رو اگه میخواستی کنسولی بخری چقدر پیاده باید میشدی!
اصلا چرا راه دور بریم همین فیفا 13 نسخه کامپیوتر 39.99 هست نسخه کنسول 59.99 !
امیدوارم بیاد نسخه اصلیش رو بخرم ببینم تو pc چند مرده حلاجم!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بذار یه چیزی روشن کنم. این سایت DSOgaming تقریبا میشه گفت یه سایت طرفدار PC هست و هر چیز کوچکی رو به PC ربط میده. دفعه قبل RDR بود و قبلش هم بحث Halo 4 باز هم بود. بنابراین چیزی جدیدی نیست. الکی دلتون رو خوش نکنین که این بازی روی PC میاد

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
مثل red dead, Gears of War 2, 3 , god of war, mortal kombat.forza.gt.infamous.metal gear.3.4., و کلی انحصاری دیگه نمیشه از کنار این ها گذشت
خود من همونطور که خودت می دونی مولتی هارا رو pcمیریم ولی برای انحصاری ها مجبوریم بریم رو کنسول

اخه اینا میگن چون گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه این عناوین خوب نیستن :d

منم هم 360 دارم هم ps3 اما توی این همه بازی انحصاری به نظرم فقط MGS لیاقت اومدن رو pc رو داره وگرنه بقیه اگه روی pc نیان هیچ مشکلی نیست و اش دهن سوزی نیستن/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر