ایا بازی معروف Halo 4 برای PC نیز می‌اید؟!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد

Halo-v2.jpg

درود.

یکی از بازی‌های زیبا و منحصربه فرد کنسول 360 زا می‌توان بازی halo 4 خواند. این بازی زیبا که چندی پیش زودتر از موعد خود در اینترنت پخش شد، به صورت انحصاری برای کنسول Xbox 360 از سوی ماکروسافت ساخته شده بود. در همین راستا خبری که امروز به صورت شایعه ای بزرگ در اینترنت پخش شد، این است که این بازی بزرگ در حال امدن بر روی پلتفرم PC می‌باشد!

ماکروسافت در بخش PC Gaming Store خود به تبلیغ چند laptop دست زده است که عکس بازی Halo 4 را ما بر روی صفحه این دستگاه شاهد هستیم. حال شاید بپرسید این عکس فقط جنبه تبلیغی دارد ولی اگر به یک ماه پیش نیز نگاهی بی‌اندازیم خواهیم دید مشابه همچین شایعه‌ای نیز در وب سایت بازی Halo 4 منتشر شده بود و ان این بود که در این سایت برای بازی، این نوشته درج شده بود "System requirements forthcoming " (حداقل سیستم مورد نیاز) ایا این تصویر نشانی بر امدن این بازی بر روی Windows 8 است(؟) یا چیز دیگریست! در حال حاضر این که این شایعه درست یا خیر منبع درستی در دست نیست و باید دید ایا این بازی همچنان در انحصار 360 می‌ماند یا برای PC نیز عرضه می‌گردد.

dsogaming

i7bcfuy2mldklspjaffs.jpg

آخرین ویرایش:

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بهتره نیاد من حوصله تموم کردن همچین بازی رو ندارم :d
نه استقبال میشه نه هیجان زده میشیم نه هیچی :d
این روزا انقدر بازی برا پی سی میادا اینقدر اینو اون به غلط کردن میافتن بازیها رو رو پی سی میزنن که وقت بازی کردن این اراجیف رو نداریم :d
دیگه بازی نمونده که من بخوام به خاطرش کنسول بخرم :d
جز این پدر *ک reddead که اونم میریم اویزون یکی میشیم و تموم :d
هالو هم برا خودشون ترجیح میدم borderland2 رو دوباره تموم کنم :d:))

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بهتره نیاد من حوصله تموم کردن همچین بازی رو ندارم :d
نه استقبال میشه نه هیجان زده میشیم نه هیچی :d
این روزا انقدر بازی برا پی سی میادا اینقدر اینو اون به غلط کردن میافتن بازیها رو رو پی سی میزنن که وقت بازی کردن این اراجیف رو نداریم :d
دیگه بازی نمونده که من بخوام به خاطرش کنسول بخرم :d
جز این پدر *ک reddead که اونم میریم اویزون یکی میشیم و تموم :d
هالو هم برا خودشون ترجیح میدم borderland2 رو دوباره تموم کنم :d:))

هر موقع تونستی اسم بازی رو درست تلفظ کنی بعدا بیا نظرات داغونت رو ابراز کن ...

Desperate ...

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
البته امکان داره یک جوری ریلیش کنه که توی وین 8 فقط اجرا بشه برای فروش بیشتر وین 8
امکانش خیلی زیاده
ویندوز انقدر ... که برای فروشش هیلو روش بدن؟/:)تعداد کسایی که ویندوز رو برای مصارف روزانه استفاده میکنند خیلی خیلی بیشتر از جماعت گیمر هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
ویندوز انقدر ... که برای فروشش هیلو روش بدن؟/:)تعداد کسایی که ویندوز رو برای مصارف روزانه استفاده میکنند خیلی خیلی بیشتر از جماعت گیمر هست
نگفتم هیلو روش بدن
گفتم هیلو رو اگه بخوان بدن قصدشون بالا بردن فروش وین 8 هست که مطمئنم اگه یک زمانی هم قرار باشه بیاد مطمئنن روی وین 7 کار نخواهد کرد و فقط روی 8 کار میکنه

بالاخره اگه بخواد از فروش ایکس 380 ـش بگزره باید به فکر فروش بیشتر وین 8 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر