اولین بازی Xbox360 با قفل Wave 4 عرضه شد

• Thread starter Thread starter danesh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
اگه از wave4 به wave3 تبدیل بشه روی 1.51 جواب میده ؟
با تشکر
ارفش اینه که جواب بده-چون 1.51 اولین ixtreme بود که Wave3 رو ساپورت میکرد
احتمال زیاد جواب میده

ممنون از اشکان Lich King بابت تو ضیحشون

خدا رو شکر که حرف شما قابل قوبله-کاش زودتر سر میزدی
ممنون

آخرین ویرایش:
با سلام خدمت دوستان عزیز........
من 2 تا سوال برام پیش اومده که میخواستم از بچه هایی که اطلاع دارم بپرسم....
اول از همه اینکه اون راهنمایی که خلیل جان گذاشتن رو من خوندم اما یه نکته توش وجود داشت و نوشته بود (توی مورد 8 ) که باید پچ های pfi و video رو اضافه کنی که در تورنت هستند.....
حالا من سوالم اینه پچ ها رو از کجا میتونم بگیرم. برای مثال همین پچ های بازی تیکن 6.......
دوم اینکه اون برنامه ای که مربوط به تبدیل ویو 3 به 2 بود به همون شکل (نیاز به نسخه جدید یا اپدیت نداره؟؟؟ )قابل استفاده هست ؟؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.....

آخرین ویرایش:
من هم پرسیدم کسی میتونه از روی تجربه و تقریبی بگه فریم ور جدید کی میاد که کسی جواب نداد
یعنی فکر میکنید چند وقت دیگه بیاد ؟
ممنون

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
فکر نکنم کسی بدونه کی می یاد.
چون تا هک نشه مطمئنا نمیاد ( یعنی راهشو پیدا نکنند )
به همین خاطر معلوم نمی شه که کی هک می شه ( راحش رو پیدا می کنند ) که مثلا بگند این تاریخ می یاد

باید صبر کرد و دید چی می شه

خوب من كه نه درايو دستگام مي دونم چيه نه فريم ورش البته مطمئنا بالاي 1.5 چون شيش ماه پيش آپديتش كردم ،‌يارو بهم گفت 1.6 مي ريزه ديگه نمي دونم چيكار كرده ! الانم تكن رو خريدم بالا نيومد فقط يه سوال دارم اگه از اين اكتيوه استفاده كنيم ، بازم مي شه بازي رو ريخت رو هارد و از رو هارد اجرا كرد ؟!؟

کسانی که از لایو استفاده می کنن نباید از این روش به هیچ عنوان استفاده کنن چون می تونه باعث شناسایی بشه.

بنابراین گفته فردین جان در بالا کاملاً صحیح هست.

از هر دو دوست عزیز بابت توضیحات ممنونم(اشکان و فردین)

یعنی اگر از دیسک اکتیو استفاده کنیم در حالت افلاین و بعد فقط برای ثبت و آپلود اطلاعات انلاین بشیم بازم احتمال شناسایی هست !؟

ولی الان برام یه سوال پیش اومد ... امروز من برای یکی از دوستام Takken رو خریدم و به یارو گفتم دیسک اکتیو میخواد گفت نه ! هیچی نمیخواد مثل قبل اجرا میشه ... یعنی راهی که رضا گفته بود رو در بازی به کار بردن .. حالا ما که بازی ها رو میخریم یعنی بعدها که فریمور جدید اومد باید بازی ها رو عوض کنیم یا مشکلی پیش نمیاد و میشه باز همون بازی رفت LIVE;) !!؟

از هر دو دوست عزیز بابت توضیحات ممنونم(اشکان و فردین)

یعنی اگر از دیسک اکتیو استفاده کنیم در حالت افلاین و بعد فقط برای ثبت و آپلود اطلاعات انلاین بشیم بازم احتمال شناسایی هست !؟

ولی الان برام یه سوال پیش اومد ... امروز من برای یکی از دوستام Takken رو خریدم و به یارو گفتم دیسک اکتیو میخواد گفت نه ! هیچی نمیخواد مثل قبل اجرا میشه ... یعنی راهی که رضا گفته بود رو در بازی به کار بردن .. حالا ما که بازی ها رو میخریم یعنی بعدها که فریمور جدید اومد باید بازی ها رو عوض کنیم یا مشکلی پیش نمیاد و میشه باز همون بازی رفت LIVE;) !!؟
نه دوست عزیز باید کلا دیسک رو عوض کنی. چون اگه دقت کنی بالا هم توضیح دادیم. ساختار بازی که wave 4 هست تبدیل میشه به ساختار wave 3 . که خوب تابلو تر از این دیگه چیزی نداریم که :دی وقتی شرکت خودش با wave 4 داده نمیگه این چرا ویو 3 داره ؟ :دی

آقا ببخشید یک سوال این تبدیل wave4 به wave3 که باعث خطر تو لایو میشه رو که خودمون

نمی تونیم انجام بدیم بعد فروشنده ها چیکار می کنند خوب دو گروه وجود دارند یکی کسانی

که به لایو می رن ومی خوان بازی های جدید رو اجرا کنند و نمی خوان بن شن و گروه بعدی

کسانی که فقط به فکر اجرای بازی به صورت آفلاین هستند خوب اگر فروشنده ها تبدیل

کنند و کسانی که می خواهند لایو بازی کنند بخرند چی میشه؟ یا کسانی لایو بازی نمی کنن

این دیسک خیلی بدردشون می خوره

آقا ببخشید یک سوال این تبدیل wave4 به wave3 که باعث خطر تو لایو میشه رو که خودمون

نمی تونیم انجام بدیم بعد فروشنده ها چیکار می کنند خوب دو گروه وجود دارند یکی کسانی

که به لایو می رن ومی خوان بازی های جدید رو اجرا کنند و نمی خوان بن شن و گروه بعدی

کسانی که فقط به فکر اجرای بازی به صورت آفلاین هستند خوب اگر فروشنده ها تبدیل

کنند و کسانی که می خواهند لایو بازی کنند بخرند چی میشه؟ یا کسانی لایو بازی نمی کنن

این دیسک خیلی بدردشون می خوره

با سلام.........
دوست عزیز مورد خاصی نیست که نتونی خودتون این دیسکها رو درست کنی....خیلی راحت هست مخصوصا با برنامه abgx360 که خلیل جان هم یه گاید در همین رابطه تو صفحه قبل گذاشتن.......
منتها مساله سر اینه متاسفانه خیلی از فروشنده ها اطلاعی از اینکه این تبدیل چجوری هست رو ندارن و در ضمن خیلی هم براشون شاید نیارزد که این کار رو بکنن.......
در کل من فکر میکنم بهتره همون ارتقا به 1.6 و استفاده از دیسک active 0800 استفاده کرد چون ممکن هست حالا یک یا 2 بازی به صورت پچ شده(تبدیل ویو 4 به 3) گیرمون بیاد ولی با اون کار حداقل خیالمون راحته که مشکلی تا اومدن یه فریمور درست درمون با بازیها نخواهیم داشت........

من تمام صفحات رو از اول خوندم ولی به جواب این سئوال نرسیدم :
من تا حالا به لایو وصل نشدم . اگر این تیکنی که به Wave 3 تبدیل شده رو بخرم ، بازی کنم ، و وقتی که Firmware جدید اومد ، Firmware رو بریزم ، به لایو وصل شم ، احتمال شناسایی هست ؟

من تا حالا به لایو وصل نشدم . اگر این تیکنی که به Wave 3 تبدیل شده رو بخرم ، بازی کنم ، و وقتی که Firmware جدید اومد ، Firmware رو بریزم ، به لایو وصل شم ، احتمال شناسایی هست ؟

بله احتمالشم خیلی بالاست.
شما بهتر هست یه مقدار صبر به خرج بدید و منتظر فریمور جدید باشید.

Wave 4 to Wave 3 patching guide
تحت abgx360_v1.0.1

به شدت سرما خودم، و نمیتونم جواب سوالات دوستان و یا توضیحات این لینک رو بدم، خودتون دانلود کنید و بخونید....

فقط بگم که مثل این هستش http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22875

کلاً کار بی فایده ای هستش و فقط دیسک خرج میکند، در صورتی که راه ساده تری مثل دیسک اکتیو 0800 هستش...

بالاخره بعد از چند روز بیماری حالم بهتر شد و دوباره انلاین شدم ولی با دیدن این تاپیک واقعاً نا امید شدم....

حداقل متن Guide رو دقیق و کامل میخواندید

اگر میدونستم همون شب آخر فقط دو سه خط بیشتر توضیح میدادم و تایپ میکردم، شاید دیگه نیازی نبود چندتا پست پاک میشود، بهزاد جان اینجا اخطار بدند، اطلاع رسانی اشتباهی صورت میگرفت و .....

ممنون از اشکان جان

دوست عزیز، تمام صفحات را بخوانید....

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=839816#post839816
پست چهارم از پایین تاپیک را بخوانید.

اگر بخواهید بعداً که iXtreme جدید بخش شد و بعد از آپدیت به ورژن جدید، از همان بازی های پچ شده به Wave3 استفاده کنید
داستان خطر بن شدن در Live به قوت خودش باقی هستش

کلاً بازی های که stealth patch اونها دستکاری بشه دیگه فرقی نداره که Frimware iXtreme چه ورژنی باشه.

دوستان من چند صفحه اول رو خوندم یه سوالی برام پیش اومد؟؟؟؟
1- xtreme5.2 روی دستگاه من نصبه حالا اگه یکی از این بازی های ویو 4 رو اجرا کنم بعد با یه بازی دیگه که مشکلی هم نداشته باشه (مثل splinter cell4 ) بعدا که ix 1.6 ریختم بخوام باهاش لایو کار کنم(یعنی با اون بازی لایو کار نکنم) امکان بن شدن هسته یا نه ؟؟ یا باید حتما ix 1.6 بریزم و از دیسک استفاده کنم.
با عرض پوزش اگه تکراری بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or