اولین بازی Xbox360 با قفل Wave 4 عرضه شد

• Thread starter Thread starter danesh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ما هم يه سوال غير تكراري اينجا پرسيدم ، كه هيچ ربطي به لايو نداشت دوستاني كه اين اكتيوه رو دارن باهاش بازي اجرا مي كنن جواب بدن ممنون مي شم ...

خوب من كه نه درايو دستگام مي دونم چيه نه فريم ورش البته مطمئنا بالاي 1.5 چون شيش ماه پيش آپديتش كردم ،‌يارو بهم گفت 1.6 مي ريزه ديگه نمي دونم چيكار كرده ! الانم تكن رو خريدم بالا نيومد فقط يه سوال دارم اگه از اين اكتيوه استفاده كنيم ، بازم مي شه بازي رو ريخت رو هارد و از رو هارد اجرا كرد ؟!؟

با تشكر

من نمیدونم فیرم ویره دستگام چیه
اگر این بازیهایی رو که پچ میشن و تبدیل به ویو 3 میشن رو بخوام بازی کنم ( لایو نمیرم)
حتما باید فیرمویره دستگام 1.6 باشه یا هرچی باشه فرقی نمیکنه؟

دوستان من چند صفحه اول رو خوندم یه سوالی برام پیش اومد؟؟؟؟
1- xtreme5.2 روی دستگاه من نصبه حالا اگه یکی از این بازی های ویو 4 رو اجرا کنم بعد با یه بازی دیگه که مشکلی هم نداشته باشه (مثل splinter cell4 ) بعدا که ix 1.6 ریختم بخوام باهاش لایو کار کنم(یعنی با اون بازی لایو کار نکنم) امکان بن شدن هسته یا نه ؟؟ یا باید حتما ix 1.6 بریزم و از دیسک استفاده کنم.
با عرض پوزش اگه تکراری بود.

لطفاً سوال های خودتون رو بهتر مطرح کنید. سوال و جواب خودتون رو می دید، پیدا کردن سوال سخت میشه...

اگر با همین Frimware فعلی توانایی اجرای بازی های Wave 3 رو دارید، پس مشکلی هم با Wave 4 ندارید
اپدیت به Frimware iXtreme ورژن 1.6 در حال حاظر برای شما به جزء بازی کردن بازی های Wave 3 , Wave 2 به صورت انلاین چیز دیگری ندارند.

و فقط میتوانید بازی های Wave 4 رو در حالت افلاین بک کمک دیسک اکتیو بازی کنید، که این حالت هیچ مشکلی برای کنسول شما ندارند...
و در صورت انلاین بازی نکردن اتفاق خاصی رخ نمی دهد.

اگر بعد از یک بازی Wave 4 در حالت افلاین خواستید بازی Wave 3 ای را انلاین بازی کنید
کافی هستش یک بار کنسول رو خاموش روشن کنید و بازی Wave 3 خود را اجرا کنید.

ما هم يه سوال غير تكراري اينجا پرسيدم ، كه هيچ ربطي به لايو نداشت دوستاني كه اين اكتيوه رو دارن باهاش بازي اجرا مي كنن جواب بدن ممنون مي شم ...

خوب من كه نه درايو دستگام مي دونم چيه نه فريم ورش البته مطمئنا بالاي 1.5 چون شيش ماه پيش آپديتش كردم ،‌يارو بهم گفت 1.6 مي ريزه ديگه نمي دونم چيكار كرده ! الانم تكن رو خريدم بالا نيومد فقط يه سوال دارم اگه از اين اكتيوه استفاده كنيم ، بازم مي شه بازي رو ريخت رو هارد و از رو هارد اجرا كرد ؟!؟

با تشكر

بازی tekken تست نشده ولی بازی Cars که اولین بازی Wave4 بوده به راحتی کپی شده در هارد
و از هارد توسط دیسک اکتیو اجرا شده....

من نمیدونم فیرم ویره دستگام چیه
اگر این بازیهایی رو که پچ میشن و تبدیل به ویو 3 میشن رو بخوام بازی کنم ( لایو نمیرم)
حتما باید فیرمویره دستگام 1.6 باشه یا هرچی باشه فرقی نمیکنه؟

بازی هایی که دارای Wave3 هستند، چه پچ شده از Wave4 و چه استاندارد برای اجرا نیاز به ورژن 1.51 و یا 1.6 دارد.

سلام آقا خلیل
اگر کسی تکن را با این روشی که به wave 3 تبدیل شده باشد بازی کند اما به live وصل نشود بعدا که فریمور 1.7 آمد با نسخه اصلی و همان wave 4 بازی کند چه اتفاقی برایش می افتد.کدام یک از اطلاعات برایش ثبت می شود؟ خطر بن شدن دارد؟

سوال دیگه این که اگر کسی با روش دیسک اکتیو تکن را اجرا کرد چی؟یعنی بعدا که 1.7 آمد باز هم خطر بن دارد؟

این اجرا نشدن بازی تکن با هارد ربطی به این کار ها دارد؟چون بعضی بچه ها در تاپیک بازی می گویند بازی با هارد اجرا نمی شود.
ببخشید که طولانی شد.
ممنون

سلام آقا خلیل
اگر کسی تکن را با این روشی که به wave 3 تبدیل شده باشد بازی کند اما به live وصل نشود بعدا که فریمور 1.7 آمد با نسخه اصلی و همان wave 4 بازی کند چه اتفاقی برایش می افتد.کدام یک از اطلاعات برایش ثبت می شود؟ خطر بن شدن دارد؟

سوال دیگه این که اگر کسی با روش دیسک اکتیو تکن را اجرا کرد چی؟یعنی بعدا که 1.7 آمد باز هم خطر بن دارد؟

این اجرا نشدن بازی تکن با هارد ربطی به این کار ها دارد؟چون بعضی بچه ها در تاپیک بازی می گویند بازی با هارد اجرا نمی شود.
ببخشید که طولانی شد.
ممنون
احسان جان شرمنده. همین الان میخواستم به پیامت پاسخ بدم که دیدم اینجا هم پست دادی. البته خلیل جان خیلی کاربلد تر از همه ماهاست و اطلاعات دقیق رو بهت میگه. فقط من این بگم که:

در هر صورت.. اگر از دیسک تبدیل شده به wave 3 استفاده کنی حاصلی به جز بن برات نداره.

بچه ها من تیکن با چنتا بازی دیگرو گرفتم که از wave4 به wave3 تبدیل شده و دارم بازی میکنم و فریمور دستگاه 1.6 هست و درایو lite on دارم و به لایو هم وصل نمیشم
خواهشا دیگه پست تکراری ندید اینطوری هیچ مشکلی پیش نمیاد

بچه ها من تیکن با چنتا بازی دیگرو گرفتم که از wave4 به wave3 تبدیل شده و دارم بازی میکنم و فریمور دستگاه 1.6 هست و درایو lite on دارم و به لایو هم وصل نمیشم
خواهشا دیگه پست تکراری ندید اینطوری هیچ مشکلی پیش نمیاد
آقا از کجا خریدی؟

من تكن رو تبديل كردم به wave3 بعد الان قبل از بازي مي گه براي اينكه بازي اجرا بشه آپديت كن آپديتم مي زنم خطش مي آد پر مي شه دستگاهم ريست مي شه م ياد تو داشبورد بعد كه مي خوام بمر تو بازي باز مي گه آپديت كن نمي ره !!!! آواتورمم سياه شده !!!

اقا مگه نمیگفتند درایو های هیتاچی مشکلی برای بازی های wawe 4 ندارند من با اینکه درایو هیتاچی دارم و تا الان هم ixtreme خودمو ارتقا ندادم نمیتونم بازی تکن را با هارد بازی کنم.
وقتی میخوای بازی کنی پیام اپدیت میاد وقتی انجام میدی انگار کاری انجام ندادی و دوباره این پیغام میاد .اما اگه هارد دستگاه را برداری بازی راحت اجرا میشه ولی خب سیو نمیشه کرد.حالا تکن زیاد مهم نیست اما اگه مثلا assassin creed 2 باشه که بدون هارد نمیشه بازی کرد:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or