اولین بازی Xbox360 با قفل Wave 4 عرضه شد

• Thread starter Thread starter danesh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آره تكن اينجوري احتمالا بقيه بازي هاي آينده هم اينجوري ! منم هاردم رو در آوردم اجرا شد ! البته خوشبختانه من يه ممموري دارم بازي كه بالا اومد مموري رو وصل كردم سيوم مي تونم بكنم !

من فكر كنم اون آپديت تكن رو كه مي زنيم خير سرش مي آد آپديت كنه واسه همين كلا اون آواتورا اينا رو پاك مي كنه بعدم نمي تونه آپديت كنه ضايع مي شه;) سر همي فكر كنم آواتورا سيا شد چون فايلاش نيست !

سلام آقا خلیل
اگر کسی تکن را با این روشی که به wave 3 تبدیل شده باشد بازی کند اما به live وصل نشود بعدا که فریمور 1.7 آمد با نسخه اصلی و همان wave 4 بازی کند چه اتفاقی برایش می افتد.کدام یک از اطلاعات برایش ثبت می شود؟ خطر بن شدن دارد؟

سوال دیگه این که اگر کسی با روش دیسک اکتیو تکن را اجرا کرد چی؟یعنی بعدا که 1.7 آمد باز هم خطر بن دارد؟

این اجرا نشدن بازی تکن با هارد ربطی به این کار ها دارد؟چون بعضی بچه ها در تاپیک بازی می گویند بازی با هارد اجرا نمی شود.
ببخشید که طولانی شد.
ممنون
کسی از بچه ها نیست جواب سوالات من را تو صفحه قبل بده؟

ببینید وقتی که یک بازی در حالت Stealth Patch ناقص و خراب اجرا بشه مثل دیسک های مالزی
و چه Frimware درایو Downgrade بشه به ixtreme 1.4 non-stealth و چه بازی ای با کمک روش One shot boot mode (دیسک اکتیو) اجرا بشه و حتی Stealth Patch بازی دستکاری بشه ( تبدیل Wave )

همه و همه اینها و اجرای اون در حالت افلاین مشکل خاصی از نظر Ban در Live بوجود نمی آورد.
اینکه میگم انلاین بازی نکنید در هیچ کدوم از شرایط ای که در بالا مثال زدم برای این هستش
که مایکروسافت بخش های حیاطی دیسک شما رو نتونه چک کنه، همین.....

و گرنه بازی کردن در محیط افلاین اون بخش های حیاطی دیسک اورجینال بودن و یا نبودن با دستکاری های Frimware درایو اونطور که باید و شاید چک نمیشه در کنسول و نتیجه این هستش که بازی اجرا میشه
در نهایت هیچ کدوم از اون اطلاعات حیاطی در کنسول و هارد ذخیره نمیشه...

اگر چنین بود اصلا تیم c4eva روش One shot boot mode (دیسک اکتیو) رو اصلا در ورژن 1.6 قرار نمی داد که اکنون بتوانید بازی های Wave 4 رو اجرا کنید.

و یا زمان Wave 3 پیشنهاد نمی کردند که به ixtreme 1.4 non-stealth می توانید Downgrade کنید.

و یا اینکه هر کس از دیسک مالزی و یا دیسک هایی که Stealth Patch ناقصی داشتند و بازی کردند باید همگی ban می شدند از محیط Live.....

پس لطفاً اینقدر خودتون رو درگیر حرف های دیگران نکنید و برای خودتون سوال درست نکنید.

عجله نکنید مگه چندتا بازی رو ویو 4 اومده که اینقدر هول شدین؟
2 هفته صبر کنید درست میشه

اولین بازی 3rd Wave در تاریخ March 2 سال 2009 پخش شد با دو بازی Tom Clancys H A W X و Major League BaseBall 2K9
سه روز بعد یعنی در 6 March نسخه ی iXtreme 1.51 برای 3rd Wave پخش شد.

اکنون اولین بازی 4th Wave در تاریخ 13 October سال 2009 پخش شد و تا الان 13 روز گذشته و خبر دقیقی از نسخه ی بعدی iXtreme که شاید 1.61 باشد در دسترس نیست.

این رو نیز اضافه کنم که عمر iXtreme 1.5 فقط از 12-23-2008 تا 03-02-2009 یعنی 69 روز
و عمر iXtreme 1.6 فقط از 05-15-2009 تا 10-13-2009 یعنی 151 روز

در صورتی که ورژن iXtreme 1.4 بیش از یک سال عمر کرد.....

این نشون میده که فعالیت های مایکروسافت در سال 2008 شدت گرفته و در سال 2009 با تغییراتی که داده خیلی از موارد سابق را سخت کرده است...

آخرین ویرایش:
بعد از آپديت تكن اين آواتورم سياه شده خيلي يه جوريه ! راهي نداره بشه درستش كرد ! تو بخش اديت آواتورم كه مي رم مي گه برو دستگاه رو آپديت كن !!!!

اولین بازی 3rd Wave در تاریخ March 2 سال 2009 پخش شد با دو بازی Tom Clancys H A W X و Major League BaseBall 2K9

اکنون اولین بازی 4th Wave در تاریخ 13 October سال 2009 پخش شد و تا الان 13 روز گذشته و خبر دقیقی از نسخه ی بعدی iXtreme که شاید 1.61 باشد در دسترس نیست.

این رو نیز اضافه کنم که عمر iXtreme 1.5 فقط از 12-23-2008 تا 03-02-2009 یعنی 69 روز

این نشون میده که فعالیت های مایکروسافت در سال 2008 شدت گرفته و در سال 2009 با تغییراتی که داده خیلی از موارد سابق را سخت کرده است...

با توجه به اظهارات شما جالبه بازم يه سريا شديدا اصرار دارن كه شركت هاي توليد كننده كنسول خودشون روش هاي كپي خور رو مي دن بيرون ....

سلام! درایو من Hitachi-LG و ورژن Ixtreme هم فکر کنم 1.4 یا 1.51 باشه! چون من بازی Tekken 6 رو که توی دستگاه گذاشتم انگار نه انگار که قفلش Wave 4 هست! راحت عین کره اجرا شد! :biggrin1: نه ازم خواست آپدیت کنم و نه هیچی! فقط بازی اومد و من حالش رو بردم! حالا یه سوال برام پیش اومده اونم اینکه: آیا دستگاه هایی مثل مال من که درایو Hitachi دارن و بازی های Wave 4 رو به راحتی اجرا میکنن توی لایو مشکلی براشون پیش نمیاد؟! منظورم بن و اینا هست! یعنی اگه یه بازی Wave 4 رو بخوام آنلاین بازی کنم احتمال بن شدنم خیلی بالاست؟!!!

ممنون! از اهل فن خواهش می کنم جوابمو در اسرع وقت بدن تا از بلاتکلیفی دربیام!!!:biggrin1:

با عرض سلام
میخواستم بدونم با همون iso که توی آموزش کپی خور کردن درایو سامسونگ ( ix 1.6 ) که FW را غیر فعال میکنه میشه این کار رو انجام داد( اجرای WAve4 )

با توجه به صحبت های شما پس دیگه امیدی به اومدن IXtream جدید نباید داشته باشیم
در ضمن یک سوال برام پیش اومده این مشکلی که دوستان بش اشاره کردند که باید هارد را در بیارین تا بازی اجرا شه آیا فقط دلیلش تبدیل بازی به Wave 3 هست یا استفاده از روش One shot boot mode هم جزئش هست؟

هارد رو بايد در بياريد چون آپديت مي خواد !! و آپديتم نمي شه يعني مي ره انگار آپديتم مي كنه ولي نمي كنه ، بعدش آواتورتونم مي پره ! من خودم آواتورم سيا شده بود سر همين برا اولين بار دستگا رو به نت وصل كردم بلافاصله گفت آپديت كن ، آپديت كردم از طريق اينترنت بعد الان بازيم كه ويو 3 شده رو گذاشتم آپديت نخواست هاردم در نياوردم .... همه چي اوكيه الان ! لازم به ذكره من با يوزرم به لايو وصل نشدم فقط دستگا رو آپديت كردم ...

سلام
منم این فایلو رایت کردم و هر دو پیامو Yes زدم و دیسکو با ImgBurn رایت کردم
اما بازی تکین رو بالا نمیاره و همش میخواد آپدیت کنه
دیسک رو گزاشتم و وقتی این پیغامو((play DVD)) داد 30 ثانیه واستادم بعد دیسکو دراوردم وتکینو گزاشتم باز خواست آپدیت کنه!!!
دفعه دوم رفتم که DVD رو گزاشتم رفتم توش و باز 30 ثانیه واستادم بعد دراوردمش و تینو گزاشتم ولی باز میخواد آپدیت کنه
اپدیت هم کردم اواتارم پرید و آپدیت دومو هم نمیتونه فایلو پیدا کنه و ارور میده:(:(
مشکل کارم کجاست؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or