اولین بازی Xbox360 با قفل Wave 4 عرضه شد

• Thread starter Thread starter danesh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خوب لسیت کامل بازی های که تا به امروز با wave4 اجرا می شن :

Cars.Race.o.Rama
Lips.Number.One.Hits
Bakugan.Battle.Brawlers
Fairytale_Fights

فعلا همینا هستن

WWE_SmackDown_Vs_RAW_2010 این بازی Wave3 هست و بخاطر اینکه مشکل فایلهای تصویر داشت بعضی ها گفتن که wave4 هست و خیلی از سایت ها تاییدش کردن اما من خودم بازی روی همه درایو ها تست زده و با برنامه هم که تست کردم از wave3 بودن ابن بازی مطمن شدم و هیچ مشکلی نداره و نسخه repack این بازی که اومده بود مشکل فایل های ویدیویی این بازی هم رفع کرده بودن!!

در مورد Pro_Evolution_Soccer_2010 هم بگم که من واسه اولین بار می خونم که کسی زده این بازی wave4 هست همه سایت ها و حتی نسخه اوله این بازی wave3 بود و کسی حتی به wave4 بودن این بازی شکی هم نداشت پس خواهشن جو تایپیک رو با اسم بردن از این بازی به این مشهوری که wave4 هست خراب نکنید ممنون!!!

بازم می گم فقط اون 4 تا بازی بالا wave4 هستن و بازی که جدید بیاد من خودم همین جا اعلام می کنم یا تایپیک مربوطه رو می زنیم!!!
ممنونم دوست عزیز
من نخواستم جو تاپیک رو خراب کنم فقط چند تا از فرشونده ها گفته بودن که منم برای رفع ابهام اینجا پرسیدم :biggrin1:

پس خودتون هر بازی با این wave اومد رو همین جا بگذارید که ما هم از همین جا دنبال کنیم
و اگه هم مقدور نبود براتون اون منبعی که اعلام میکنه رو بزارید تا خودمون پیگیر باشیم
ممنون :love:

ممنونم دوست عزیز
من نخواستم جو تاپیک رو خراب کنم فقط چند تا از فرشونده ها گفته بودن که منم برای رفع ابهام اینجا پرسیدم :biggrin1:

پس خودتون هر بازی با این wave اومد رو همین جا بگذارید که ما هم از همین جا دنبال کنیم
و اگه هم مقدور نبود براتون اون منبعی که اعلام میکنه رو بزارید تا خودمون پیگیر باشیم
ممنون :love:

قصد جسارت نداشتم عزیز چشم من همه بازی هایی که wave 4 باشن رو همینحا اعلام می کنم!!

بچه ها مشکل wave 4 رو من به راحتی رفع کردم و براحتی همه بازهای wave 4 رو بدون استفاده از دیسک بوت رویه همه درایو ها اجرا و تست کردم!!! حتی تیکن هم تست شد!!!

بچه ها مشکل wave 4 رو من به راحتی رفع کردم و براحتی همه بازهای wave 4 رو بدون استفاده از دیسک بوت رویه همه درایو ها اجرا و تست کردم!!! حتی تیکن هم تست شد!!!

میشه یه توضیح کوچولو بدی؟! IXtereme ورژن چند داری؟! درایوت چیه؟؟!

خوب چرا نه؟! بگو ما هم بدونیم اگه به مشکل برخوردیم بتونیم حلش کنیم!!! ثواب داره!!!:biggrin1:

منظور از نه این بود که از فریم ور جدید استفاده نمی کنم و همون 1.6 سابق هست با خلیل حان صحبت می کنم اگه اجازه دادن تایپیک مربوطه رو می زنیم و مراحل رو واستون توضیح می دیم!!!
فعلا بازی های wave 4 بدون نیاز به دیسک بوت رو کسی خواست پیغام خصوصی بده!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or