اولین بازی Xbox360 با قفل Wave 4 عرضه شد

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
من درایو سامسونگ با ixtermi 1.51 دارم بازیهای ویو 4 رو اجرا میکنه یا نه؟

به طور کلی در حال حاضر فقط دو راه برای اجرای بازی های 4th wave بدون دستکاری ایمیج بازی وجود داره:
1) از فیرمور ixtreme 1.4 non stealth استفاده بشه (که اصلا برای درایو liteon موجود نیست و فقط برای درایو های قدیمی هست)
2) از فیرمور ixtreme 1.6 به کمک Activate.iso استفاده بشه.

نکته: اگر درایو LG/Hitachi و فیرمور ixtreme1.51 دارید می تونید 4th wave رو اجرا کنید.

[/QUOTE]

اون قابلیت در فرمور 1.51 فقط برای هیتاچی هستش، و سایر درایوها چنین قابلیتی رو ندارند.

آخرین خبر http://www.abgx360.net رو مشاهده کنید، همین موضوع رو معلوم کرده.

درود
خلیل جون درایو کنسول بنده:

• Philips & Lite-on
  • DG-16D2S
  • HW ver: A0A1
  • FW ver: 74850C
وضعیتش خطری ظاهراً اره؟. هفته گذشتم خواستم 1.6 کنم که نکردم. هنوز 1.51 داره.
ممنون

خطری..!!!!!!!

چه خطری، شما اگر میخواید این چندتا بازی Wave4 و یا بازی های آینده که قراره Wave4 باشه رو اجرا کنید.

فقط یک راه دارید، اون هم ارتقاع فرمور به 1.6 هستش، تا بتونید از دیسک Activate استفاده کنید.

یا اینکه صبر کنید و بیخال این چندتا بازی Wave4 بشید و بازی های اینده که روی Wave4 میاند رو هم فعلاً فراموش کنید
تا تیم C4eva فرمور جدید رو بده بیرون و یک باره از 1.51 به فرمور جدید اپدیت کنید و دیگه هزینه ی دو بار آپدیت رو ندید.

این سی دیه رو جایی میفروشن؟؟ که در واقع Activator داره.....

کمی صبر کنید آموزش اون رو قرار میدم.....

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان 2 سوال

1 - اگه فعلا از همین Activate . iso برای اجرای offline این بازی هایی که wave 4 هستن استفاده کنیم
و به live وصل نشیم و بعدا که ixtreme اومد up کنیم و بعدش اگه بخوایم به live وصل شیم مشکلی پیش میاد ؟

2 - و این که برای این Activate.iso باید بازی ها رو non stealth بگیریم ؟ full stealth باشه اجرا نمیکنه ؟

ممنون

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

این هم آموزش ساخت دیسک که فعلاً بتوانید بازی های جدید و یا آینده را قبل از آمدن Frimware iXtreme جدید بازی کنید.

دوستان 2 سوال

1 - اگه فعلا از همین Activate . iso برای اجرای offline این بازی هایی که wave 4 هستن استفاده کنیم
و به live وصل نشیم و بعدا که ixtreme اومد up کنیم و بعدش اگه بخوایم به live وصل شیم مشکلی پیش میاد ؟

2 - و این که برای این Activate.iso باید بازی ها رو non stealth بگیریم ؟ full stealth باشه اجرا نمیکنه ؟

ممنون

1: هیچ مشکلی نیست و هیچ گون خطری کنسول رو تهدید نمی کند.

2: با این دیسک هر گونه بازی در هر سطح stealth و یا هر قفل Wave x را میتوانید اجرا کنید، فقط در محیط افلاین.

این دیسک به صورت موقتی کار میکنند و بعد از اتمام بازی با خاموش و روشن کردن کنسول همه چیز به حالت اول در فرمور درایو بر میگردد.

و چیزی در این مدت ذخیره نمی شود که بعداً اگر به صورت طبیعی وصل شدید به Live بخواهد مشکلی رخ دهد.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سلام! می خواستم بدونم بازی SAW: The Video Game هم Wave 4 هست؟؟! چون من گرفتم ولی بازی نمیاد! اجرا نمیشه!!! درایو من Hitachi-LG هست با IXtreme 1.51!!! (فکر کنم!!!:biggrin1:)

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام! می خواستم بدونم بازی SAW: The Video Game هم Wave 4 هست؟؟! چون من گرفتم ولی بازی نمیاد! اجرا نمیشه!!! درایو من Hitachi-LG هست با IXtreme 1.51!!! (فکر کنم!!!:biggrin1:)
نه Saw مربوط به wave3 هست.
شاید بازیتون مشکل داشته باشه.

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خليل جان ممنون بابت زحمت هايی که ميکشی ، يک سوال دارم :
ما هم ميتونيم وارد IRC برنامه Jungleflasher بشيم تا بتونيم حرف ها و نظرات صاحبان فن رو بخونيم؟ اگر ميشه چجوری؟ ميتونی يک راهنمايی بزاری برامون؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
ممنون خلیل جان
ولی کاش برای کاربر های عادی هم امکان دانلود این اموزش بود ....

اول تصمیم داشتم که آموزش آزاد باشه ولی برای حفظ کیفیت آموزش ناخواسته از اون چیزی که فکرش رو کردم طولانی تر شد و چون از 5 هزار کارکتر رد کرد، حالت آموزش بناچار به PDF تغییر کرد و به دسته ی کاربران پریمیوم محدود شد...!!

ساخت دیسک activate 0800 از اون چیزی هم که فکر میکنید ساده تر هستش. در چند کلیک ساده خلاصه میشه، کل کار 10 دقیقه هم وقت شما رو نمیگیره...!!!

فایل و برنامه ی مورد نیاز در این تاپیک هستش http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25512

خليل جان ممنون بابت زحمت هايی که ميکشی ، يک سوال دارم :
ما هم ميتونيم وارد IRC برنامه Jungleflasher بشيم تا بتونيم حرف ها و نظرات صاحبان فن رو بخونيم؟ اگر ميشه چجوری؟ ميتونی يک راهنمايی بزاری برامون؟

اول برنامه ی mIRC رو دانلود کنید از این لینک http://www.mirc.com/get.html حجم زیادی نداره..
برنامه رو نصب کنید، یک بار اجراش کنید، بعد از باز شدن برنامه اولین صفحه ای که ظاهر میشه mIRC Options هستش...

در بخش اول اون Connect قرار دارید، مشخصات Full Name Email Nickname رو وارد کنید و روی OK بزنید
به فایرفکس و یا IE برید و این ادرس رو کپی کنید در مرورگر خودتون irc://irc.efnet.org/JungleFlasher و Enter بزنید
به صورت خودکار برمی گردید به برنامه mIRC و صفحه ای Link Request باز میشه که سه انتخاب دارید.

برروی همون انتخاب اول که هستید روی OK بزنید بعد از چند ثانیه برنامه شروع میکنه به وصل شدن به اون سرور و در آخر وارد محیط Chat جنگل فلشر میشد.

ممکن هستش در بعضی از سرور ها زیر مجموعه عنوان BAN بودن شما رو درج کنه که به خاطر محرومیت های ایران هستش
برنامه خودش میگرده و زیر سرور های دیگه ای رو پیدا میکنه و وصل میشه...

روش های دیگه ای هم هستش که بازم میشه وصل شد حتی مستقیم از تو خود برنامه، این ساده ترین راه بودش که توضیح کمتری داشت.

می توانید بعد از وارد شدن به Chat جنگل فلشر اون رو از منوی Favorites راحت Add کنید که راحتر همیشه در دسترس باشه.

آخرین ویرایش:

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
آقا یک سوال دارم این بازی های این بازی ها که قفل جدید دارند امکان دستکاری رو دارند

بعنی می شه بعضی از شرکت ها کاری کنند تا بازی بدون دیسک و این ها اجرا بشه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر