انحصاری بودن Mgs4 و Ff Xiii برای Ps3 تضمين شده نيست!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
سايت آلمانی Gamefront.de خبری رو به شرح زير منتشر کرده که ترجمه شده از سايت ژاپنی روزنامهMaichini :

http://mainichi.jp/

Enterbrain-Präsident: 'Keine Garantie für Final Fantasy XIII- und MGS4-Exklusivität'

13.10.07 - Für die bislang nur für PS3 angekündigten Spiele Final Fantasy XIII (Square Enix) und Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Konami) gibt es keine Garantie, dass sie wirklich nur exklusiv für die PS3 erscheinen werden.

Diese Ansicht vertritt Hirokazu Hamamura, der Präsident des Enterbrain Verlags (Famitsu), laut der Mainichi Newspapers während seiner Rede vor Journalisten in Tokyo
.
خوب اين خبر داره به نقل از رييس Famitsu اعلام ميشه
ايشون يعنی آقای Hirokazu Hamamura رييس Enterbrain امروز 13 اکتبر به خبرنگار روزنامه Mainichi Newspaper در Tokyo اينهارو اعلام ميکنه
و ميگه که بازيهای Final Fintasy XIII از Square Enix و Metal Gear Solid 4 از Konami به هيچ وجه اختصاصی بودنشون برای کنسول PS3 تضمين شده نيست
و ما نميتونيم با اطمينان بگيم که بازی واقعاً انحصار ی خواهد بود!! (يعنی همه چيز واقعيات در هاله اي از ابهام قرار داره)

PS: اين خبر چون متنش آلمانی بود و ما هم از ترجمش بر ميومديم کاربر ehsan_srk از طريق پيام خصوصی لينکش رو برای من ارسال کرد و من فقط ترجمه کردم , تو TeamXbox Forum و Forum GameFaQs هم نقل شده بودش البته که همش از منبع اصلی يعنی همونجايی که اوّل نوشتم بود , در مورد خبر هم البته ميتونه يه نظر شخصی باشه امّا کلاً اين آقا کسی نيست که زير سؤال ببره خودش رو , شايد هم يه چيزايی بدونه ..

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
به نظر من باز دارن جو سازی می کنن بیشتر از n بار تاحالا این حرفهارو زدن ولی در انتها خود کارگردانان این بازیها اومدن گفتن که فقط ps3 هست .
یه چیز بهتر بهتون بگم در دموی گیم پلی اسنیک یه روبات کوچک که نمونه ای از متال گیر هست رو حرکت میده که کنترل روبات بایه دسته ps3 هست که در دست اسنیک هستش . این به این معنیه که این بازی معرف ps3 هستش وبس اونم از فاینال که آخرین بار آب پاکیو ریختن رو دست همه . پس بیخودی جوگیر نشید که بعداَ خدایی نکرده کسی زدحال نخوره اینا همش تبلیغاته .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینکه رئیس فامیتسو این حرف رو بزنه جای امیدواری داره:biggrin1:
رئیس فامیتسو اگه می خواست اینو بگه تو مجله ی خودش جاپ می کرد نه اینکه بیاد تو شصت تا منبع بپیچوندش :biggrin1: در ثانی رئیس فامیتسو مگه الیاس که همه چیرو بدونه :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
رئیس فامیتسو اگه می خواست اینو بگه تو مجله ی خودش جاپ می کرد نه اینکه بیاد تو شصت تا منبع بپیچوندش :biggrin1: در ثانی رئیس فامیتسو مگه الیاس که همه چیرو بدونه :biggrin1:
تو مجله که احتمالات و شایعات رو چاپ نمیکنن:biggrin1:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
میدونید من یه مدت خیلی خبر گزارهای سایت رو زیر نظر دارم . چند چیز برام خیلی جالبه .
1: بیشتر از 99% از خبرها برگرفته شده از سایت خبری n4g هست. که حالا کار نداریم که معمولاَ چون این سایت لینک میده همه اون لینک رو میارن وسط و میگن .
2: دوم فن بوی بودن خبر نگاراست که یه خبر نگار اصل اولیه کارش باید بی طرف باشه . که متاسفانه من میبینم اکثراَ نیستن .مثلاَ همین آقا رضا من همیشه میبینم خبرهایی که به نفع 360 هستش و یا خبرهایی که ps3 رو میکوبه رو همیشه تو راس کارش میزاره و همیشه هم آخر خبر نظر خودش رو که بصورت فنبویی هست رو میگه . آقا رضا برادر من یه خبر نگار باید یکم خبرشو الک کنه نه اینکه بیاد پیاز داغشو زیاد کنه (کاملاَ دوستانه می گم جسارت نباشه).
به هر حال اگه خبر میزارین یکم به این مسائل دقت کنید بهتره چون باعث جنگ بین کاربرا میشه (نمونش زیاده)
موفق باشید.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من از زماني كه bungie از دست مايكرو دررفت هرچند كه باز بازي هاش انحصاري خواهد بود ديگه به هيچ چيزي تعجب نميكنم اونم چي يه شركتي كه توسط مايكرو خريده شده بود يا شركتي مثل blizzard كه بازيهاش هميشه انحصارمايكرو بود و يدفعه از چنگش در مياد كه ديگه انحصاري در ميان نخواهد بود (منظورم سري pgr نيست ) يا شركتي مثل BioWare به مالكيت EA در بياد كه امكان اومدن بازي masseffect براي ديگر پلتفرم ها باشه هرچند كه سازنده هاش رد ميكنند ( از اين رد كردن ها زياد ميشه ولي نتيجه برعكس ) چرا كه EA را همه ميشناسند .

مثلا همين بازي crysis بابا جان يه ناشري كه ea باشه ديگه معلومه كه چه بلايي سر بازي مياد حتي crytek قسم هم بخوره فقط براي pc اين ea قسم را ميشكونه چون كي از پول زيادي بدش مياد .

حالا اين دو بازي كه هيچ ربطي به سوني ندارند (Mgs4 و Ff Xiii ) و سوني هم هيچ دخالتي توش نداره پس خيلي از اتفاقات ميتونه بيوفته .
تو اين دوره زمونه همينطور كه بالا گفتم همش پول باعث شد تا چنين اتفاقاتي بيوفته پس ديگه هر خبري شنيديد چه شاد كننده و چه غمناك اصلا تعجب نكنيد .
Mgs4سرمايه گذارش سوني نبوده و به خاطر پول مطمئن باشيد هر اتفاقي ميتونه بيوفته و همينطور Ff Xiii .
اميدوارم نگيد كه اين بازي ها با PS بزرگ شدند چون هيچ ربطي نداره بازي ressident evill 5 كه يادتونه چطور شد بازي اي كه با PS بزرگ شده بود ولي براي XBOX360 هم اومد ( اميدوارم نگيد كپكام نامرده :biggrin1:)
بهتره ديگه جاي تعجبي نباشه با پول ميشه حتي دروغ گفت چطور سوني بره جيب سازنده ها را پر كنه و بگه هنوز صداتون را در نياريد و بگيد كهMgs4 و Ff Xiii هنوز انحصاري PS3 هست و بعد از اينكه سره همه كلاه رفت و همه PS3 را خريدند اونوقت اعلام كنيد كه بازي انحصاري نيست و براي XBOX360 هم مياد !

اخه بنده ي خدا مگه ميشه با پول شوخي كرد الان من جيب تو را پر پول كنم تو كاري واسه من نميكني هان ؟!
شوخي با پول مثل شوخي با دم شير ميمونه تو اين دنيا همه چي اول اخرش به پول ختم ميشه .

پس تعجب ممنوع !

آخرین ویرایش:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
میدونید من یه مدت خیلی خبر گزارهای سایت رو زیر نظر دارم . چند چیز برام خیلی جالبه .
1: بیشتر از 99% از خبرها برگرفته شده از سایت خبری n4g هست. که حالا کار نداریم که معمولاَ چون این سایت لینک میده همه اون لینک رو میارن وسط و میگن .
2: دوم فن بوی بودن خبر نگاراست که یه خبر نگار اصل اولیه کارش باید بی طرف باشه . که متاسفانه من میبینم اکثراَ نیستن .مثلاَ همین آقا رضا من همیشه میبینم خبرهایی که به نفع 360 هستش و یا خبرهایی که ps3 رو میکوبه رو همیشه تو راس کارش میزاره و همیشه هم آخر خبر نظر خودش رو که بصورت فنبویی هست رو میگه . آقا رضا برادر من یه خبر نگار باید یکم خبرشو الک کنه نه اینکه بیاد پیاز داغشو زیاد کنه (کاملاَ دوستانه می گم جسارت نباشه).
به هر حال اگه خبر میزارین یکم به این مسائل دقت کنید بهتره چون باعث جنگ بین کاربرا میشه (نمونش زیاده)
موفق باشید.
چون من خبر را به آقا رضا دادم جواب شما را من میدهم.
خب شما هم به جای اینکه بیای اشکال بگیری برو خودت هم یک خورده تلاش کن و خبری هم شما بزار.منبع درست وحسابی را هم بزار .
با احترامی که من برای شما قائل هستم امیدوارم شما هم برای این افرادی که خبر می گذارند احترام قائل باشی.از طرفی چون حالا یک خبری با ذکر منبع درست بر علیه کنسول مورد علاقه شما آمده این خبر گفته نشود که خاطر شما ناراحت نشود .
فرق کار این جا است که یک آدم تلاش خودش را برای اطلاع رسانی می کند وآدم های دیگر که کل روز را به کار دیگزی مشغول هستند زمانی که به سایت می آیند انها را مورد انتقاد قرار می دهند
به نظر من شما بهتر است با ذکر دلیل درست حرف خود را به اثبات برسانی .تا اینکه با مورد اتهام قرار دادن دیگران از زیر خبر در بری .
در مورد گفتن فن بوی به آقا رضا:
کافر همه را به کیش خود پندارد
در آخر امیدوارم از حرف های من ناراحت نشده باشی

Slim Shaydi

کاربر سایت
Aug 14, 2007
27
نام
بمیم آریا پور
وقتی خفن ترین بازی سال فقط برای PS3 قرار بیاد انایی که x360 دارن دوست داران باسه کنسول انا هم بیاد وقتی میبینن فقط برای PS3 میاد الکی 1 چیزی میگن حتی اگه انایی که x360 داران برن خودشون رو به حرم امام رضا پاپییون هم بکنن باسه x360 نمیاد

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز من اصلاَ ناراحت نشدم چون من فقط خواستم یکمکی به سایت بکنم که مسیرشو بهتر طی کنه .
در مورد خبر هم اگه از بچه ها بپرسی خیلی زودتر از شما و آقا رضا من توی سایت خبرهایی رو می نوشتم با منبع درست که همون n4g باشه که البته فکر می کنم مربوط بشه به قبل از ثبت نام شما و آقا رضا در سایت اینو گفتم که اگه بچه ها به این حرفت یکم پریدن نگی چرا چون رو بی اطلاعی این حرف و زدی ومن هم اصلاَ ناراحت نشدم چون کسانیکه باید منو بشناسن تو سایت میشناسن و شاید تنها کسی باشم که صادقانه می گم فنبوی ps3 هستم (اشتباه نشه سونی نه ps3 ) .
به هر حال مطمئن باش اگه به حرفام توجه کنید خوانندهاتون راضی ترن درمورد حرف های فن بویی آقا رضاهم من نظر شخصیمو دادم بر طبق پستهاش . منم سعدی نیستم که بخوام با شعر جواب بدم .
باتشکر

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
وقتی خفن ترین بازی سال فقط برای PS3 قرار بیاد انایی که x360 دارن دوست داران باسه کنسول انا هم بیاد وقتی میبینن فقط برای PS3 میاد الکی 1 چیزی میگن حتی اگه انایی که x360 داران برن خودشون رو به حرم امام رضا پاپییون هم بکنن باسه x360 نمیاد
:biggrin1:..................وAssassins creed- Devil May Cry 4

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
خوب من پس لازم شد چندتا چيز بگم
شما وقتی داری يه کای رو انجام ميدی و براش وقت ميزاری مسلما دنبال راحتی بيشتری ميگردی
خوب شما خودت رو بزار جای ما ، وقتی بخوای 300 تا لينک همزمان باز کنی و يکی يکی بگردی ببينی کدوم آپديت شده
يک سايت باز ميکنی و راحت تر کارت رو انجام ميدی ميگه نه ؟ حالا بر فرض که من مشکل سرعت اصلاً ندارم ولی بقيه بچه ها چی ؟
ضمناً همون خبری که مثلاً از ace combat 6 گزاشته بودم اصلاً تو N4g نيومد و خودم تو gameradar چک کردم و گرفتمش
يا همين خبری که امروز رضا بری pes2009 گزاشت خودش از cvg در آورد .. به هر حال هميشه هم اينجوری نيست
چون معمولا n4g ديرتر هم ميزاره و من زياد مثلاً تو Kotaku ميرم که اگه چيز خاصی هست زودتر بگيرم چون بقيه بچه ها هم هستند که ميان و سريع خبر ميزارند
حالا ديگه اين بستگی داره به وقتی که در اختيار دارند ..
مسئله بعدی که انگ فن بوی بودن رو هم شما برای اولين بار به ما زدی من يکی از دلايلم که زياد تو اين تاپيک های بازيهای ps3 يا 360 نميرم همين هست
چون تا از يه چيزی تعريف کنی معروف ميشی ب فن بوی بودن ، خدا شاهده من برام هيچ فرقی نداره و به حتی يک بارم سعی نکردم از کنسول خاصی هواداری کنم چون اصلاً اهلش نيستم , سر همه مسائل ، من مثلاً استقلالی شديد هستم ولی حتی يه بار هم با دوستانم سر اين قضيه کل کل نکردم
چون واقعاً اينجور مسائل برام فرقی ندارند
درضمن مسئله بعدی که ذکر کرديد جناب tekken lord اين هستش که به بنده آموزش خبرنگاری ميدی ، شما برو صفحه اصلی سايت خبرايی که ميزارم رو نگاه کن
چون اونجا شکل رسمی تر از فروم داره همه خبر هارو اصلاح ميکنم يا اصلاً نظر شخصی بهس اضافه نميکنم ب هيچ نوع
دليلشم اين هست که به هر حال وقتی هرکاری شکل رسمی بگيره ما نمتونيم بيايم 2 خط خبر بديم 2 خطم زيرش بزنيم post script بنويسم برای خودمون
اينجا چون توی فروم هست و جو دوستانه تر نظرمو ميگم

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
دوست عزیز من اصلاَ ناراحت نشدم چون من فقط خواستم یکمکی به سایت بکنم که مسیرشو بهتر طی کنه .
در مورد خبر هم اگه از بچه ها بپرسی خیلی زودتر از شما و آقا رضا من توی سایت خبرهایی رو می نوشتم با منبع درست که همون n4g باشه که البته فکر می کنم مربوط بشه به قبل از ثبت نام شما و آقا رضا در سایت اینو گفتم که اگه بچه ها به این حرفت یکم پریدن نگی چرا چون رو بی اطلاعی این حرف و زدی ومن هم اصلاَ ناراحت نشدم چون کسانیکه باید منو بشناسن تو سایت میشناسن و شاید تنها کسی باشم که صادقانه می گم فنبوی ps3 هستم (اشتباه نشه سونی نه ps3 ) .
به هر حال مطمئن باش اگه به حرفام توجه کنید خوانندهاتون راضی ترن درمورد حرف های فن بویی آقا رضاهم من نظر شخصیمو دادم بر طبق پستهاش . منم سعدی نیستم که بخوام با شعر جواب بدم .
باتشکر
من از نظر گذاشتن خبر به شما باز هم می گویم منظورم شما نبود چون من سابقه شما را در سایت دارم و احترام زیادی به شما قائل هستم چون من قبل از این به دلائل خاصی در سایت به صورت عضو نبودم.
دلیل نوشتن مطلب قبلی هم حمایت از آقا رضا بود چون می بینم زمانی که من حتی نصف شب در این سایت میایم اون هم هست و تلاش خودش را برای اطلاع رسانی می کند.
من از تلاش آقا رضا در این سایت تشکر می کنم و امیدوارم همبن طور به کارش ادامه دهدچون من یکی از خبر هائی که در سایت می گذارد خیلی استفاده می کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر