انحصاری بودن عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت تایید شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به‌تازگی بصورت رسمی اعلام شده است که بازی جدید استودیوی «نینجا تئوری» (Ninja Theory) یعنی عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga در انحصار کنسول Xbox Series X و کامپیوتر (PC) خواهد بود و سال آینده در زمان نامشخصی برای این دو پلتفرم عرضه خواهد شد.
hellblade.jpg

با توجه به خریداری شدن استودیوی «نینجا تئوری» توسط شرکت «مایکروسافت» (Microsoft) ، تا حدودی دور از انتظار هم نبود که عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga در انحصار پلتفرم‌های شرکت «مایکروسافت» قرار بگیرد؛ اما اکنون این موضوع بصورت رسمی از سوی این شرکت تایید شده است.
نسخۀ دوم این بازی ، دنباله‌ای بر نسخۀ اول است. از این عنوان چند هفته پیش در مراسم...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
عكسم برات ميذارن از سيستمشون البته كافي نت محل شايد باشه
كاربراي گلد ٢٠٨٠ :D

دیگه ۴تا بازی اوری و دزدان نارگیل چین و کرک داون و زامبی دسی و کاپ هد عکس سیستم نمیخواد که :D
رو همون زغالی میزنیم هر چند حیف وقت برا اینا بزاری

خداروشکر بازی AAA متا بالا۹۰ هم (جز فورزا) نداره که حسرت بشه برای سیستم زغالی .

البته مثل همیشه فیل میاد خبر ظهور منجی میده یکم دل گرم میشید :D به آینده

بازیای جدیدشونم دیدیم دیگه کیدز باکس مردان کوچک در باغچه :\

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
دیگه ۴تا بازی اوری و دزدان نارگیل چین و کرک داون و زامبی دسی و کاپ هد عکس سیستم نمیخواد که :D
رو همون زغالی میزنیم هر چند حیف وقت برا اینا بزاری

خداروشکر بازی AAA متا بالا۹۰ هم (جز فورزا) نداره که حسرت بشه برای سیستم زغالی .

البته مثل همیشه فیل میاد خبر ظهور منجی میده یکم دل گرم میشید :D به آینده

بازیای جدیدشونم دیدیم دیگه کیدز باکس مردان کوچک در باغچه :\
اوني كه مي خواد دي وان هل بليد رو بزنه رو پي سي رو ميگيم هموني كه كنترل رو هم رو ٢٠٨٠ ميزنه
شما شاملش نميشي ژوبين جان :D
بعد شما رو سيستم زغاليت pinball هم بزني بد ني:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کار به جنگ چیپ و مصخره کنسولی ـتون ندارم ولی پلتفورم به معنی سکو یا همون جایی که (منظور ما اینجا) بازی روش ران میشه حالا چه میخواد سخت افزاری باشه چه میخواد نرم افزاری سنووا هم رو پلتفورم ماکروسافت میاد چه خوشتون بیاد چه نیاد مطعلق به پلتفورم ماکروسافت هستش دقیقا به همون صورتی که الان God of War داره به واسطه پلتفورم سونی رو PC اجرا میشه و یکشون بسترش میلیون خط کد نویسیه یکیش هم بسترش پهنای باند اینترنت ـه خلاصه دیگه شوری رو از مزه نبرید با جدل های بی موردتون ....

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
قسمت خوبش هم اینه دسته ps4 کاملا با وبندوز همخونی داره و راحت میشه بازی کرد.

خب این جز مزایای PC ـه که همه جوره به کاربرش حال میده و ربطی به ps4 نداره;)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با این گزاره شما این بحث رو وارد فاز جدیدی بردی :D گوشی های اندرویدی ، ایفون و حتی شنیدم ماشین تسلا هم کنترل ها رو سا‌پورت میکنه :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
مهم اینه که نیاز به خریدن XBSX نیست، از شبکه CODEX بازی رو تهیه می کنم :D تایید میشه PC پلتفرم مایکروسافته:> قبل از تکذیبش کمی فکر کنید :D

پ ن:به عنوان کسی که پلتفرم مایکروسافتو (PC) داره، انتظار دارم تمام بازیهاش همزمان بر روی هر دو پلتفرمش انتشار پیدا کنه.

چند لحظه بردیمون تو جدلهای 5 سالگی دمت گرم خیلی سنگین بود حرفت واقعا دیگه حرفی باقی نمیمونه :*
منطق= بچه پنج ساله
سن = ۳۵ ساله:|
از رو کامنتا حدس بزنید کوچولوهای ما ممکنه چن سالشون باش :D

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
@Coma BlacK
دیدی گفتم ایراد گرفتن از تیترها همه گیر شده.حالا رسیده به تیتر شما
فروش Resident Evil 2 Remake از فروش نسخه اصلی سبقت گرفت
الانم حرفه ای گیری ایجاب میکنه تیتر رو عوض کنید یا نه؟
شرایط‌ها متفاوته!
تغییری که در تیتر شما اعمال شده بود بنظرم درست بود...کلمه‌ای که جایگزین شده بود به موضوع نزدیکتر بود
وقتی در مورد فروش یک محصول صحبت میشه معمولا میگن فروش پیشی گرفت و درست هم هست...
کلمۀ سبقت با اینکه هم معنی هم هست اما در چنین شرایطی کمتر استفاده میشه

اما اینجا تغییری در تیتر خبر اعمال نشده و نمیشه هم... چون درست نوشته شده و فقط چند نفر از تیتر ایراد گرفتن
موضوع اینه که این دوستان خبر ندارن که در پس زمینه چی میگزره و چه سیستم‌عاملی بازی رو اجرا میکنه... وقتی مثلا میگن بازی در استیم منتشر شد انگار که استیم خودش یک سیستم‌عامل مثل مک یا ویندوزه!!!!
صفر تا صد داستان در ویندوز عملی میشه و این یعنی در انحصار مایکروسافت .

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
هنوز مشرف نشدم من که حاجی باشم البته فیت گرل علاوه بر آهنگش حجمشم با اینترنت ذغالی من همخونی بیشتری داره :D

البته اینکه هر فن سونی این سیستم رو داشته باشه برای من باور پذیرتره تا فنای مایکرو که همشون اینترنت سوپر فست خدا گیگابیت پرسکند داشته باشن و همشونم تو آمریکا باشن که بتونن بازیهای PSNow رو تبلت سرفسشون تجربه کنن. البته گویا همشون دارن که تا یه بازی پلی استیشن رو PSnow میاد براش تاپیک میزنن

اتفاقا مساله اینه که من خودم به شخصه ایکس باکس فنی ندیدم اینجا که مثلا بیاد بگو آخ جون قراره Horizon بیاد روی PS Now از ماه دیگه میشینیم بازی میکنیم. :Dچون با وضعیت عمومی اینترنت توی ایران 99.99% ملت نمیتونن استفاده کنن. ولی بازم اگر یک کسی توان مالی خوبی داشته باشه راه هایی هست که بشه بازیش کرد. ولی خب کی میاد میلیونی هزینه اینترنت کنه برای بازی کردن یک یا چندتا بازی که با 2-3 میلیون پول کنسول میتونه بخره بازی کنه و حتی اگر بعدا نخواست کنسول را با یک ضرر خیلی کم بفروشه.

پس این ادعا خیلی مضحکه. با این وضعیت قیمت قطعات کامپیوتری هم خرید یک کامپیوتر که بتونه مثلا Hellblade یا فورتزا بعدی را که قراره روی یک کنسول غول اجرا بشه ، ران بکنه برای 80 درصد ملت ممکن نیست. پس با یک ارفاقی اینم به شدت حرف بی اساسیه. :))

حالا اینا اصلا به کنار، بازی های ماکروسافت خیلی علنی و آشکار چندسالی میشه که روی PC با انواع کلاینت عرضه شده. ایکس باکس فن جماعت به این موضوع عادت کردن. بنابراین خیلی کسی براش مهم نیست که بازی روی PC هست یا نه. که اگه مهم بود ایکس باکس را میذاشت کنار. برعکس سونی فن ها هستن که روی این بحث انحصارگری فوری تیریگر میشن.

حالا شما و دوستان انشالله یک PS5 و یک PC با همون مشخصات تهیه می کنید بازی های هردو را کامل انجام میدین (DayOne به صورت اکانت هکی و کرکی). ولی من به شخصه نهایت هم پولم و هم تایمی که برای بازی کردن دارم کفاف یک کنسول را میده و هرکدوم بازی ها و سرویس های خوبی ارائه بده میخرم بازی میکنم کاری هم ندارم به جز اون پلتفرم بازیهاش روی چه پلتفرمی عرضه میشه.:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر