فروش Resident Evil 2 Remake از فروش نسخه اصلی سبقت گرفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
کپکام اعلام کرد که فروش ریمیک رزیدنت اویل 2 تا ماه دسامبر از 5 میلیون نسخه عبور کرد.و حالا میتوان گفت که حداقل از لحاظ فروش از نسخه اصلی موفق تر عمل کرده است
فروش این ریمیک در هفته اول عرضه از 3 میلیون عبور کرد و تا ماه مارس از 4 میلیون رد کرد و اکنون از 5 میلیون نیز عبور کرده است و از فروش میلیونی 4.96 نسخه کلاسیک پیشی گرفت
uZmnVJvQUzMBUEvG6jJGTc-970-80.jpg
حال فروش کلی سری رزیدنت اویل از 94 میلیون عبور کرده است و با توجه به عرضه ریمیک نسخه سوم در اوریل 2020 به همراه project resistance ممکن است شاهد ورود سری رزیدنت اویل به باشگاه صد میلیون نسخه ای ها باشیم
Resident Evil 2 Remake has blown past the original's lifetime sales
آماده باشید نمسیس در همین نزدیکی هاست.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
@Ali Venom
غصه نخور حداقل رده تو بالاتره. من تیترام بچه دبستانی شده. شما بازمتو رده هیترها و ترولرها درجه بندیت میکنن
فکر کنم دبیرستانی محسوب میشی.

الان تبدیل کردن remake به make خلاقیتِ نگارشی محسوب میشه که سینه چاکانه از تیتر و کارت دفاع می‌کنی؟ اصلا آدم تیتر رو میخونه نمیفهمه راجع به نسخه دومه یا راجع به یه نسخه‌ی جدید داره صحبت میشه. اقلا یه چیزی رو بلد نیستید اینقدر ادعا نداشته باشید کسی کاری نداره. فرومه. نگفتیم دوره خبرنگاری پاس کنی ولی دفاع کردن دیگه نداره!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
الان تبدیل کردن remake به make خلاقیتِ نگارشی محسوب میشه که سینه چاکانه از تیتر و کارت دفاع می‌کنی؟ اصلا آدم تیتر رو میخونه نمیفهمه راجع به نسخه دومه یا راجع به یه نسخه‌ی جدید داره صحبت میشه. اقلا یه چیزی رو بلد نیستید اینقدر ادعا نداشته باشید کسی کاری نداره. فرومه. نگفتیم دوره خبرنگاری پاس کنی ولی دفاع کردن دیگه نداره!
اون اشتباه تایپی هست و مشکل فروم که نمیزاره ویرایش کنی. چون 2 هم جا مونده.
خلاقیت نگارشی هم نخواستیم بکنیم.
میگیم یکی گرفت پیش گرفت یکی گفت بیشتر فروخت ،چه تفاوتی بین این دو تاست.
بحث یه تاپیک نیست.
بعد شما که بلدید بیاید خبرها رو آپدیت کنید تا ما نابلدان نیایم وارد موضوع بشیم

• Like
Reactions: XsmokeX

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
حالا بعضی ها کل خبر و موضوع خبر رو ول کردن چسبیدن به 2 تا غلط املایی
خب پیش میاد دیگه ادم که ربات نیس اشتباه نکنه
اصل خبر رو بچسبید
غلط املایی درسته ،نباید باشه.منم قبول دارم.
اگه کسی بگه غلط املایی نوشتی،به دیده منت قبول دارم.ولی من فکر کردم کیبورد زده. تند تایپ کردم. نفهمیدم نزده.
ولی اینکه به یه ویرگول ،فقط ، از ،با گیر میدن . درست نیست.تیترهای @Ali Venom
بیچاره رو هر روز سرش یه بامبولی درست میکنن.
اینجوری باشه واقعا رمقی نمیمونه.
یه موقع مقاله از خودمون مینوشتیم. ده تا منبع زیر و رو میکردیم . ترجمه میکردیم. همین کارا باعث شده سرد شیم.
یه خبر 4 خطی رو هم نزنیم.
امروز photo mode اومد رو استار وارز
یه خط نوشتم تو تاپیک گذاشتم.
اینش بده

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
@Ali Venom
غصه نخور حداقل رده تو بالاتره. من تیترام بچه دبستانی شده. شما بازمتو رده هیترها و ترولرها درجه بندیت میکنن
ممنون بابت اطلاع رسانی کاش تیتر خبر اصلاح بشه
ممنون

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
ممنون بابت اطلاع رسانی کاش تیتر خبر اصلاح بشه
ممنون
اصلا ناراحت نباش مدیرای بازیسنتر آماده و بله قربان گو ،گویان آماده خدمت و درج نظرات ps fan ها هستند
@pandora tomorrow
ولی برای بن کردن سایر گروهها در کسری از ثانیه آماده هستند
@Saber

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
به نظرم یک جا افتادگی در تیتر اینقدر ماجرا درست کردن نداشت، مخصوصا اینکه متن خبر اوکی هست
یه بار باید جواب بدن.ادبیات رو کجا پاس کردن سبقت گرفتن و پیشی گرفتن چه تفاوتی با هم دارند . اون تیتر خبر تو فاینال فانتزی چه ایرادی داشت که بخاطر فقط بلوا درست کردن .
یه بار بیان بگن. برا تیترم باید نظرسنجی بزاریم ،چرا تیتر نباید قابلیت ویرایش داشته باشه. تو هر چیزی به خواست اونا تغییرات میدن. همین کارا رو کردن کسی رمقی برای آپدیت نداره.
تو سایتای دیگه خبر بعد دوساعت رو سایتشونه ،ما هم میتونیمم بزاریم تو فروم. عین قدیما. که تو هر 12 ساعت ،یه بار تاپیک 50 تایی خبر عوض میشد ولی اینقدر این مسخره بازیها ادامه داشت . دلسرد شدن. رفتن
@pandora tomorrow
@Behzad
@Saber
@BaziCenter
واقعا خجالت داره

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
به نظرم یک جا افتادگی در تیتر اینقدر ماجرا درست کردن نداشت، مخصوصا اینکه متن خبر اوکی هست
متاسفانه بجای اینکه ایشون همون اول ایرادشونو قبول کنن زدن تو صحرای کربلا و منشن کردن افراد دیگه و ربط دادنش به موضوعات دیگه. من در مورد ادبیات تیتر صحبت نکردم و سبقت یا پیشی هم برای من تفاوتی نداره حالا مدیری که این پستو ویرایش کرده خودش این تصمیمو گرفته.
@Ali Venom
اون اشتباه تایپی هست و مشکل فروم که نمیزاره ویرایش کنی. چون 2 هم جا مونده.
خلاقیت نگارشی هم نخواستیم بکنیم.
میگیم یکی گرفت پیش گرفت یکی گفت بیشتر فروخت ،چه تفاوتی بین این دو تاست.
بحث یه تاپیک نیست.
بعد شما که بلدید بیاید خبرها رو آپدیت کنید تا ما نابلدان نیایم وارد موضوع بشیم
بجای این حجم از حرف بیهوده ایشون همون اول میتونست اشتباهشو قبول کنه و بگه باید بجای resident make اسم Resident Evil 2 Remake رو مینوشتم ولی الان به علت عدم امکان ویرایش تیتر نمیشه. بجای این کار تصمیم به نوشتن تومار گرفت و بحث و drama بیخود پیش اومد.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
متاسفانه بجای اینکه ایشون همون اول ایرادشونو قبول کنن زدن تو صحرای کربلا و منشن کردن افراد دیگه و ربط دادنش به موضوعات دیگه. من در مورد ادبیات تیتر صحبت نکردم و سبقت یا پیشی هم برای من تفاوتی نداره حالا مدیری که این پستو ویرایش کرده خودش این تصمیمو گرفته.

بجای این حجم از حرف بیهوده ایشون همون اول میتونست اشتباهشو قبول کنه و بگه باید بجای resident make اسم Resident Evil 2 Remake رو مینوشتم ولی الان به علت عدم امکان ویرایش تیتر نمیشه. بجای این کار تصمیم به نوشتن تومار گرفت و بحث و drama بیخود پیش اومد.
ببین برای یک تیتر چقدر حاشیه درست کردی !؟ حالا خودت کار مفیدی نمیکنی یکی هم کار مفید می‌کنه اینجوری باید طرف خراب کنید

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه بار باید جواب بدن.ادبیات رو کجا پاس کردن سبقت گرفتن و پیشی گرفتن چه تفاوتی با هم دارند . اون تیتر خبر تو فاینال فانتزی چه ایرادی داشت که بخاطر فقط بلوا درست کردن .
یه بار بیان بگن. برا تیترم باید نظرسنجی بزاریم ،چرا تیتر نباید قابلیت ویرایش داشته باشه. تو هر چیزی به خواست اونا تغییرات میدن. همین کارا رو کردن کسی رمقی برای آپدیت نداره.
تو سایتای دیگه خبر بعد دوساعت رو سایتشونه ،ما هم میتونیمم بزاریم تو فروم. عین قدیما. که تو هر 12 ساعت ،یه بار تاپیک 50 تایی خبر عوض میشد ولی اینقدر این مسخره بازیها ادامه داشت . دلسرد شدن. رفتن
@pandora tomorrow
@Behzad
@Saber
@BaziCenter
واقعا خجالت داره
تیتر رو من تغییر دادم، زیاد هم وارد جریان نشدم اما دیدم که ناراضی هستید و ویرایش کردم! اگر بازم ناراضی هستید، تیتر مد نظر رو بفرمایید تا باز هم تغییر بدم. اصلا مشکلی در این مورد نیست

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
@pandora tomorrow
@Behzad
@Saber
@BaziCenter
واقعا خجالت داره

حالا این وسط چرا من تگ شدم ! :| ؟

• Angry
Reactions: mohsenebrahimi

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
@pandora tomorrow
@Behzad
@Saber
@BaziCenter
واقعا خجالت داره
حالا چرا میزنی صحرای کربلا :D واسه ویرایش تیتر خیلی راحت از دکمه گزارش استفاده کنن ناظما در اسرع وقت تصحیحش میکنن ....

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
کپکام RE2 و 3 رو ریمیک کرده چون حرف جدیدی برا گفتن نداشته ؟!!!
این حرفا خیلی عجیبه ! فن های بازی سال ها التماس کپکام میکردن که این دو نسخه مخصوصا 2 رو ریمیک کنه حالا که این کار کرده اونم به بهترین شکل ممکن دلیلش اینه که حرفی برا گفتن نداشته ؟
اونم ریمیکی که غیر از هسته اصلی داستان (که تازه شامل دیالوگ و ... نمیشه) و چندتا کاراکتر همه چی کاملا تغییر کرده و از نو کوبیدن ساختن , همچین میگن حرف جدیدی برا گفتن نداره انگار همون بازی ها رو فقط با گرافیک بهتر کپی کردن ! ما فن های بازی همینو میخواستیم و نتیجش هم شده فروشی که می بینید
کپکام کامبک زده بدجوری هم زده همین فرمون باید بره جلو

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
حالا این وسط چرا من تگ شدم ! :| ؟
که الکی قضیه رو بزرگ جلوه بدن
در حالیکه ویرایش تیتر یک خبر که فقط تو فروم هم گذاشته شده اونقدر مهم نیست که بخای زمینو زمانو تگ کنی!

بنظرم وقتی هدف اصلی اخبار که رسوندن درست یک خبر به مخاطب هستش ، رعایت میشه دیگه تغییر یک کلمه اصلا مهم نیست

@pandora tomorrow
@Behzad
@Saber
@BaziCenter
واقعا خجالت داره
این نوع برخورد بنظرم خیلی غیر حرفه‌ایه...
اگه تیتر خبر توسط مدیران ویرایش شده باشه... اما در این ویرایش مطلب به درستی بیان بشه و یا حتی جمله روون‌تر و قابل فهم‌تر بشه نکته‌ی مثبتی بحساب میاد
به جای این حاشیه‌ها و خراب کردن جَو تاپيك... ي مقدار فعاليت مفيدتر داشته باشيد.بدرود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر