فروش Resident Evil 2 Remake از فروش نسخه اصلی سبقت گرفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
کپکام اعلام کرد که فروش ریمیک رزیدنت اویل 2 تا ماه دسامبر از 5 میلیون نسخه عبور کرد.و حالا میتوان گفت که حداقل از لحاظ فروش از نسخه اصلی موفق تر عمل کرده است
فروش این ریمیک در هفته اول عرضه از 3 میلیون عبور کرد و تا ماه مارس از 4 میلیون رد کرد و اکنون از 5 میلیون نیز عبور کرده است و از فروش میلیونی 4.96 نسخه کلاسیک پیشی گرفت
uZmnVJvQUzMBUEvG6jJGTc-970-80.jpg
حال فروش کلی سری رزیدنت اویل از 94 میلیون عبور کرده است و با توجه به عرضه ریمیک نسخه سوم در اوریل 2020 به همراه project resistance ممکن است شاهد ورود سری رزیدنت اویل به باشگاه صد میلیون نسخه ای ها باشیم
Resident Evil 2 Remake has blown past the original's lifetime sales
آماده باشید نمسیس در همین نزدیکی هاست.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
واقعا از این حرکت کپکام خیلی بدم اومد که لباس اصلی جیل رو برای نسخه های پری اوردر در نظر گرفته دیگه به لباس شخصیت اصلی هم رحم نمیکنن

• Like
Reactions: s.1

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
با دیدن این تیتر یه لحظه فکر کردم دارم تو وبلاگ یه بچه دبستانی خبر در رابطه با گیم میخونم :D
@Ali Venom
غصه نخور حداقل رده تو بالاتره. من تیترام بچه دبستانی شده. شما بازمتو رده هیترها و ترولرها درجه بندیت میکنن
فکر کنم دبیرستانی محسوب میشی.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
@Ali Venom
غصه نخور حداقل رده تو بالاتره. من تیترام بچه دبستانی شده. شما بازمتو رده هیترها و ترولرها درجه بندیت میکنن
فکر کنم دبیرستانی محسوب میشی.
اشتباه گرفتی داداش من علی ونوم نیستم :D
نیازی به جاده خاکی زدن هم نداری.
تیتر درست زدن خیلی سادس اگه میخای مثال هم میزنم برات

فروش بیشتر ریمیک Resident Evil 2 نسبت به نسخه اصلی

به علی ونوم گفتم ،فکر نکنه تنها هست و فقط به تیترهای اون ایراد میگیرن.
اینجا در هر حالتی تیتر ایراد گیران فعال هستتند.
فقط در حالتی تیتر خوب است که یک . فعل و فاعل و مفعول در جای خود قرار گرفته و کاملا دستور زبان رعایت و واژه های تحریک آمیز درش قرار نداشتهباشد
2.کل خبر در همون تیتر گفته شده باشد
عزیز من مزخرف نوشتی سر در تاپیک و به طرز عجیبی دوست داری توجیهش کنی.
به هر حالتی در نظر بگیریم تیترت اشتباه و مضحک هست ربطی به تیترهای علی ونوم هم نداره خواهشا یه مسئله دیگه رو قاطی نکن.
یه تیتر در حالتی تو فروم خوبه که حداقل معنی داشته باشه. این چیزی که شما نوشتی رو اصلا بدون خوندن متن خبر نمیشه متوجه هم شد بنده که فک کردم بازی جدیدی به نام resident make اومده ما نمیدونیم.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
به علی ونوم گفتم ،فکر نکنه تنها هست و فقط به تیترهای اون ایراد میگیرن.
اینجا در هر حالتی تیتر ایراد گیران فعال هستتند.
فقط در حالتی تیتر خوب است که یک . فعل و فاعل و مفعول در جای خود قرار گرفته و کاملا دستور زبان رعایت و واژه های تحریک آمیز درش قرار نداشتهباشد
2.کل خبر در همون تیتر گفته شده باشد
نیازی به جاده خاکی زدن هم نداری.
تیتر درست زدن خیلی سادس اگه میخای مثال هم میزنم برات

فروش بیشتر ریمیک Resident Evil 2 نسبت به نسخه اصلی
به خدا تک هستید.
یکسر به سایتهای خبری هم نگاه بیندازید. دو عنوان مشابه پیدا نمیکنید. زیبایی خبر به اینه.
و باید تیتر تفاوت داشته باشه.
یه خبر تو سایتهای مختلف انگلیسی زبان زده میشه. همه هم یه مفهوم دارن ولی برا اینکه کپی نباشه. به اشکال مختلف بیان میکنند.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
ریمیک شدن کل مجموعه نشون میده که کپکام حرف جدیدی برای گفتن نداره
هر چند این ریمیک ها بازیهای خوب و موفقی هستند اما بعد از اینها نمیدونم دیگه میخاد چی ارائه بده از این سری

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
ریمیک شدن کل مجموعه نشون میده که کپکام حرف جدیدی برای گفتن نداره
هر چند این ریمیک ها بازیهای خوب و موفقی هستند اما بعد از اینها نمیدونم دیگه میخاد چی ارائه بده از این سری
میتونه راحت طلبی هم عامل دیگری باشه.
نوشته آماده.اونم داستان درس پس داده. شخصیتهای محبوب.
اونم با قیمت کامل +احتمالا نداشتن یا کم داشتن حرف ججدید.
اونم فروش با قیمت کامل و فروش بالا

• Like
Reactions: Akiba

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
میتونه راحت طلبی هم عامل دیگری باشه.
نوشته آماده.اونم داستان درس پس داده. شخصیتهای محبوب.
اونم با قیمت کامل +احتمالا نداشتن یا کم داشتن حرف ججدید.
اونم فروش با قیمت کامل و فروش بالا

تا چند نفر آدم کار درست به کپکام برنگردند این شرکت باز هم وضعیتش خراب میشه و سری رزیدنتو مثل نسخه ۵-۶ به نابودی میکشونه
جالبه که اینبار چرخه‌ی ریمیک‌ها رو هم گذرونده
امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی برای سری رزیدنت اویل بیفته

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
این چرخه ریمیک‌ها بالاخره تموم میشه... احتمالا کپکام با ریمیک نسخه‌ی چهارم هم خیلی سر زبونا بیفته... اما بعدش چی! دوباره همون آشو همون کاسه‌!

تا چند نفر آدم کار درست به کپکام برنگردند این شرکت باز هم وضعیتش خراب میشه و سری رزیدنتو مثل نسخه ۵-۶ به نابودی میکشونه
به نظرم همون 5 و مخصوصا 6 نیاز به یه ریمیک اساسی دارند کلا بازی رو بکوبند. و المانهای ترس رو مخصوصا تو 6 بگنجونند.
هر کدوم رو دو سال فاصله بندازه با نسخه چهارم. میشه 6 سال یه 8 هم بده . نسل بعد هم تمومه. فعلا پول با اینها میتونه پارو کنه.
تا برسه نسل بعد البته این وسط ورونیکا و ... همه هستن
این نسل کلا نسل خوبی نبود. عناوین شاهکار بود ولینسبتا به نسل قبل کم بود.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
این چرخه ریمیک‌ها بالاخره تموم میشه... احتمالا کپکام با ریمیک نسخه‌ی چهارم هم خیلی سر زبونا بیفته... اما بعدش چی! دوباره همون آشو همون کاسه‌!

کپکام برگشته، این حرفا برای نسل هفت قابل قبول بود ولی الان نه، مانستر هانتر بازی خیلی خوبیه، DMC V قابل قبوله، ایول 7 خوش ساخت بود، حتی این ایولهای 2 و 3 بازی جدیدی هستند، لول دیزاینشون و گیم پلی دستخوش تغییرات کلی شده، خیلی پرسش میکنن، شما تاپیک های ایول 2 و 3 رو ببین، در مورد سری از فنها سوالات خیلی مهمی میپرسن، بعضی سوالات مهمشون که مال تسترها بود رو گذاشتم، واقعا تخصصی دارن کار می کننو وقت زیادی رو به این بخش اختصاص دادن. ایول تموم شد میریم سراغ Dino Crisis :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

رزیدنت اویل هفت رو بگی آشغال
DMC V رو چی میگی؟
مانستر هانتر که رکورد خود کپکام رو از هر نظر ترکوند چی؟
جوری که طرفدارای مگامن رو به گود برگردوند با مگامن 11 رو چی؟

الان تنها جای کپکام که واقعا تو دیواره همون بخش فایتینگ ـشه که بهتر... تاریخ نشون داده هر وقت بخش فایتینگ کپکام تو دیوار بوده کمپانی های فایتینگ ساز دیگه کلی پیشرفت داشت از هر لحاظ و در کل چیز پسندیده ای بوده برای ژانر فایتینگ :D
لذا بهتر :D... همین Arc System Works و هارادا و ساکورایی کار ما رو راه میندازن

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
کپکام برگشته، این حرفا برای نسل هفت قابل قبول بود ولی الان نه، مانستر هانتر بازی خیلی خوبیه، DMC V قابل قبوله، ایول 7 خوش ساخت بود، حتی این ایولهای 2 و 3 بازی جدیدی هستند، لول دیزاینشون و گیم پلی دستخوش تغییرات کلی شده، خیلی پرسش میکنن، شما تاپیک های ایول 2 و 3 رو ببین، در مورد سری از فنها سوالات خیلی مهمی میپرسن، بعضی سوالات مهمشون که مال تسترها بود رو گذاشتم، واقعا تخصصی دارن کار می کننو وقت زیادی رو به این بخش اختصاص دادن. ایول تموم شد میریم سراغ Dino Crisis :D
رزیدنت اویل هفت رو بگی آشغال
DMC V رو چی میگی؟
مانستر هانتر که رکورد خود کپکام رو از هر نظر ترکوند چی؟
جوری که طرفدارای مگامن رو به گود برگردوند با مگامن 11 رو چی؟

الان تنها جای کپکام که واقعا تو دیواره همون بخش فایتینگ ـشه که بهتر... تاریخ نشون داده هر وقت بخش فایتینگ کپکام تو دیوار بوده کمپانی های فایتینگ ساز دیگه کلی پیشرفت داشت از هر لحاظ و در کل چیز پسندیده ای بوده برای ژانر فایتینگ :D
لذا بهتر :D... همین Arc System Works و هارادا و ساکورایی کار ما رو راه میندازن
حرفم بصورت کلی برداشت شد... منظورم از اینکه گفتم وضعیت کپکام خراب میشه منظورم وضعیت رزیدنت اویل بود... (البته مهم‌ترین آی‌پی کپکام هم بحساب میاد)
هر چند این ریمیکها خوب هستند اما صحبت من این بود که بعد از این ریمیک‌ها امیدوارم کپکام دوباره رزیدنتو به فنا نده... چون دیگه ریمیک‌ها رو هم ساخته و باید حرف جدیدی برای گفتن داشته باشه تا ادامه بده
نه اینکه دوباره رزیدنتی بسازه که یا اکشنش خیلی بالا باشه یا اصلا ترسناک نباشه و دوباره طرفدارای قدیمی بازی رو ناراحت کنه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
نسخه 7 خوب بود ولی بی ایراد نبود مخصوصا تو طراحی غول های آخر.
قهرمان و ضد قهرمانها اون ابهت رو نداشتند . بیشتر میخورد یه عنوان جدید باشه تا رزیدنت.
الان که کلاسیکا ریمیک شده. و بازیبازهای جدیدد هم با اون تم عیاق شدن. توقع اینه که دوباره بتونه تو همون سبک 8 رو بسازه .
دوباره یه ابرغولی مثل نمسیس یا mr.x و اینا خلق بشه. شخصیتهای بازی در حد همین جیل و کریس و ... باشن و داستان گروه استارز ادامه پیدا کنه.
ادامه این سخته. یه کارگردان بزرگ میخواد تا بتونه این روند رو ادامه بده.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
بعنوان کسی که هنوزم به کپکام شک و تردید داره، در حال حاضر کپکام واقعا ترکونده این یک یا دو سال اخیر...
مخصوصا با شاهکاری هایی مثل Monster Hunter World و بسته الحاقی اون که امسال عرضه شد + ریمیک RE2 که بشخصه میشه گفت یکی از بهترین ریمیک های تاریخه+DMC5 که شاید بشه گفت بهترین بازی سال و واقعا اوج سبک H&S محسوب میشه + Megaman 11.
کپکام بازگشت خوبی به شهرت گذشته داشته،
باید دید آیا اینطور میمونن یا به اون Scumbag هایی که بودن برمیگردن!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر