انحصاری بودن عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت تایید شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به‌تازگی بصورت رسمی اعلام شده است که بازی جدید استودیوی «نینجا تئوری» (Ninja Theory) یعنی عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga در انحصار کنسول Xbox Series X و کامپیوتر (PC) خواهد بود و سال آینده در زمان نامشخصی برای این دو پلتفرم عرضه خواهد شد.
hellblade.jpg

با توجه به خریداری شدن استودیوی «نینجا تئوری» توسط شرکت «مایکروسافت» (Microsoft) ، تا حدودی دور از انتظار هم نبود که عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga در انحصار پلتفرم‌های شرکت «مایکروسافت» قرار بگیرد؛ اما اکنون این موضوع بصورت رسمی از سوی این شرکت تایید شده است.
نسخۀ دوم این بازی ، دنباله‌ای بر نسخۀ اول است. از این عنوان چند هفته پیش در مراسم...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
PC از کی تا حالا پلتفرم شرکت مایکروسافت شده حتما استیم همه که پلتفرم درجه یک مایکرو :))
البته اندروید هم پلتفرم مایکروسافت و میشه تمام بازیای مایکرورو روز عرضه رو پلتفرم مایکروسافت یعنی اندروید هم بازی کرد:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
PC پلتفرم مایکروسافت نیست توی تمام منابع هم تیتر زدن XBOX and PC Exclusive نه اینکه Microsoft Exclusive !

پ.ن: فکر کنم به جای پاک کردن کامنت اون کاربر باید تیتر خبر اصلاح بشه.
کامنت به اشتباه پاک شده بود.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
PC پلتفرم مایکروسافت نیست توی تمام منابع هم تیتر زدن XBOX and PC Exclusive نه اینکه Microsoft Exclusive !

درسته pc پلتفروم ماکرو نیست اما فک کنم منظورشون این بود برایxbox و windows تایید شد(که همینطورم هست)
پس در اصل فقط برای پلتفروم های ماکروسافت تایید شده بازی

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی

PC از کی تا حالا پلتفرم شرکت مایکروسافت شده حتما استیم همه که پلتفرم درجه یک مایکرو :))
البته اندروید هم پلتفرم مایکروسافت و میشه تمام بازیای مایکرورو روز عرضه رو پلتفرم مایکروسافت یعنی اندروید هم بازی کرد:D
بجاي اينكه سريع شكلك خنده بزارين و جَو تاپيك رو به حاشيه بكشين لطفا قبلش يكم بيشتر به موضوع توجه كنيد...
وقتي بازي تنها در كنسول اكس باكس و سيستم عامل ويندوز در دسترس هستش اين يعني در انحصار پلتفرم هاي مايكروسافت

چيزي غير از اينه بگين ما هم بدونيم

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین

درسته pc پلتفروم ماکرو نیست اما فک کنم منظورشون این بود برایxbox و windows تایید شد(که همینطورم هست)
پس در اصل فقط برای پلتفروم های ماکروسافت تایید شده بازی
pc پلتفرم مایکرو نیست. ولی ویندوز که پلتفرم مایکروسافت هست که. بازی هم برا ویندوز میاد.
توجه کنید نوشته میشه مایکروسافت ویندوز.
برا لینوکس نمیاد یا مک.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,623
با توجه به اتفاقات یکی دو سال اخیر، میشه گفت وقتی میگن "انحصاری Microsoft" یعنی هر پلتفرمی که مایکروسافت بخواد روی اون بازی رو عرضه کنه. (مالک Ip هست و تصمیم با خودشه)

جدیدا با Gears 5 و Halo Reach عرضه بازیهای First Party رو برای استیم شروع کرده که با استقبال عالی رو به رو شده و فکر کنم حالاحالاها هم به همین شکل پیش برده. Halo Infinite و Hellblade 2 به احتمال خیلی زیاد همزمان روی استیم هم منتشر میشن.

• Like
Reactions: g4mer

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
مهم اینه که نیاز به خریدن XBSX نیست، از شبکه CODEX بازی رو تهیه می کنم :D تایید میشه PC پلتفرم مایکروسافته:> قبل از تکذیبش کمی فکر کنید :D

پ ن:به عنوان کسی که پلتفرم مایکروسافتو (PC) داره، انتظار دارم تمام بازیهاش همزمان بر روی هر دو پلتفرمش انتشار پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
مهم اینه که نیاز به خریدن XBSX نیست، از شبکه CODEX بازی رو تهیه می کنم :D تایید میشه PC پلتفرم مایکروسافته:> قبل از تکذیبش کمی فکر کنید :D

پ ن:به عنوان کسی که پلتفرم مایکروسافتو (PC) داره، انتظار دارم تمام بازیهاش همزمان بر روی هر دو پلتفرمش انتشار پیدا کنه.
شما لازم نیست انقدر نگران چگونه در دسترس قرار گرفتنش باشی انقدر هیجان داری واسشون حاضرم روز لانچش به همراه اکانت گیم پسم با کنسولم بهت قرص بدم کنسولمو که انقدر هیجان چگونگی دسترسی پیدا نکنی واس سلامتیت بده =)):D
یجوری حرف از نسخه کرک شده و کپی میزنید انگار سونی میاد رو تک تک پنکه های ps fan حساب باز میکنه و رو فروش بازیاش تاثیر گذارین و ماکرو افتاد به التماستون که توروخدا ی دونم یدونس ی نسخه اورجینال کنسولی بخر از من:D
همین الانشم ۸۰ درصد کسایی که ps4 اکس باکس تو ایران دارن نسخه هک شده و اکانتی استفاده میکنن که البته برعکس شما حرفه ای هایps fan ی سرویس بدرد نخور رو اکس باکس اومده به اسم XBOX game pass که با 1$ سه ماه همه بازیاشو رایگان در اختیار میذاره و کاملا قانونی بازی اجرا میکنیم:D
همچین میگین انگار سونی شمارو که ps4 اکثرا هک شدس یکی ی قفسه پر بازی 60$ از بازی های روز تو ویترینتونه
دو روز دیگه تو بهترین حالت سونی با لانچ نسل بعدش سرویس مشابه رو معرفی میکنه یا مثل نسل هفت خیلی اروم و بی سرو صدا با دلار ۱۳ تومنی خیلی ریز کوچ میکنید به خونه اصلی تون اکس باکس گیم پس=))=))=))
بعدشم اگه با ذهن روان پریش غیر کنسولی که حتما سری X نخریم برخورد کنیم از فردا مام بریم اکانت ps now بگیریم که gow رو رو ماکروسافت ویندوزمون بازی کنیم:|
بزرگ شین بابا

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

ذکر کن که ویندوز مایکروسافتیت هم کرک ـیه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

بعد از U4، GoW و هرایزن و دث و دیترویت دوست داری تاپیک کدوم یکی از انحصاریهای جدید رو برای PC بزنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر