انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41

Sega_genesis

حرفی که در موردتان زدم را پس می گیرم،البته آن اسم فقط برای این بود که جمله ام را کامل کنم،البته که تاثیر دنیای پیرامون بر وجود ما غیرقابل اجتناب است،البته بعضی ها با آن به دنیا می آیند نمونه اش خود من!
البته بگذارید چیزی بگویم،انسان وقتی می تواند چیزی را درک کند که پیدایش آن در وجود خودش باشد،و انسان همیشه در جستجوی چیزی است که آن را ندارد.
برای اینکه بخواهید با من صحبت کنید باید در سطح دیگری باشید،شما ناراحت شده اید و این چیزی نیست که من سعی بر آن داشته ام،به این خاطر است که من کسی را به ندرت نقل قول می کنم،از آن جهت که واکنش ها به شدت احساسی است.

پ.ن: در باب نام کاربری عرض کنم، این نام ادای احترامی ست به طرفداران افسانه ای رزیدنت ایول یا همان فن های خاموش.،بجای آن که عجولانه مرا قضاوت کنید می توانستید بپرسید و من برایتان با روی گشاده و در امتداد صلح و صفا توضیح میدادم.
عزیز چهار نفر اومدن دارند درباره خاطراتشون حرف میزنند شما خودتو انداختی وسط که شما بتمن و تاریکی رو درک نمیکنی! الان به نظرت خودت بیشتر ناراحت نشدی و واکنشت به شدت احساسی نبود؟ :D خیلی جدی نگیر! این قهرمان های مسخره خنده دار لاتکس پوش و شنل پوش برای تفریح بچه ها خلق شدن! خداییش اصلا اینهارو میشه جدی گرفت یکی یک شنل سیاه بندازه پشتش یک ماسک هم بذاره رو سرش مثلا بتمن. یعنی سطحی ترین نوع شخصیت پردازیه! ای شوالیه تاریکی بیا پایین همسطح ما یکم بتمن آدام وست نگاه کن که ما بچگی ها میدیدیم روحت لطیف شه اینقدر جدی نگیری همه چیز رو..:))

Vault

کاربر سایت
Apr 12, 2023
39
اگه سایبریا ۱ بخشی از خاطرات گذشته اتون بوده احتمال زیاد با دیدن دوباره سکانس پایانی این شاهکار هنری حس خاصی بهتون دست میده.
بین تمام بازیهایی که تجربه کردم و فیلم هایی که دیدم و آثار هنری دیگه عمیق ترین مفاهیم هنری فلسفی رو با این بازی تجربه کردم
برای من هیچ هنری تو دنیا بالاتر از سایبریا ۱ نمیتونه قرار بگیره

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
397
نام
کامبیز
اگه سایبریا ۱ بخشی از خاطرات گذشته اتون بوده احتمال زیاد با دیدن دوباره سکانس پایانی این شاهکار هنری حس خاصی بهتون دست میده.
بین تمام بازیهایی که تجربه کردم و فیلم هایی که دیدم و آثار هنری دیگه عمیق ترین مفاهیم هنری فلسفی رو با این بازی تجربه کردم
برای من هیچ هنری تو دنیا بالاتر از سایبریا ۱ نمیتونه قرار بگیره
صحبت از سایبریا شد من اولش با یکی دیگه که خیلی قدیمی تره و مربوط دورانیه که هنوز گرافیک سه بعدی خیلی تازه پا بود منظورتون هست ! Cyberia که 1994 برای کامپیوتر ارائه شد و من شخصا خیلی ازش خاطره دارم. بخشی از گیم پلی بازی (موزیک و صداگزاری عالی) :

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,999
نام
sami
من ۳۱ سال سنمه و از زمان میکرو گیمر بودم و حتی آتاری و هواپیما معروفش که برادرام‌ بازی میکردن رو چیزایی ازش تو ذهنم هست

این همه شاهکار تجربه کردم همش به کنار ولی یادمه وقتی برای اولین بار تو ‌کلوپ چشمم به تامی ورسیتی که با وسپا تو میامی میچرخید افتاد جوری فکم به زمین چسبیده بود که تا سال ها زندگیم و خواب و خوراکم شده بود
لعنتی اون پیراهن سبز هاوایی و هتل های رنگارنگ میامی زیباترین چیزایی بود که تو عمرم دیده بودم

اون سال ها غرق شدن در دنیای بازی و چرخیدن در میامی زیبا خیلی لذت بخش تر از بودن تو دنیای واقعی بود واسم

شاهکاری که راک استار اون سال واسمون خلق کرد بدون شک تا آخر عمر خیلی هامون تو یادمون میمونه

آخرین ویرایش:

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
من ۳۱ سال سنمه و از زمان میکرو گیمر بودم و حتی آتاری و هواپیما معروفش که برادرام‌ بازی میکردن رو چیزایی ازش تو ذهنم هست

این همه شاهکار تجربه کردم همش به کنار ولی یادمه وقتی برای اولین بار تو ‌کلوپ چشمم به تامی ورسیتی که با وسپا تو میامی میچرخید افتاد جوری فکم به زمین چسبیده بود که تا سال های زندگیم و خواب و خوراکم شده بود
لعنتی اون پیراهن سبز هاوایی و هتل های رنگارنگ میامی زیباترین چیزایی بود که تو عمرم دیده بودم

اون سال ها غرق شدن در دنیای بازی و چرخیدن در میامی زیبا خیلی لذت بخش تر از بودن تو دنیای واقعی بود واسم

شاهکاری که راک استار اون سال واسمون خلق کرد بدون شک تا آخر عمر خیلی هامون تو یادمون میمونه
امیدوارم این ها خاطرات همرو زنده بکنه.
View attachment Vice-City.mp4
View attachment GTA VC Main Theme.mp4
View attachment GTA Vice City Slowed&Reverb 2002.mp4
View attachment Self Control.mp4

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
464
امیدوارم این ها خاطرات همرو زنده بکنه.
View attachment 304730
View attachment 304734
View attachment 304735
View attachment 304736
از وایس سیتی چیزی که کاملا تو ذهنم مونده بود همین آهنگ قشنگی بود که تو کلیپ آخر داشت پخش میشد. اون موقع فکر میکردم مدونا هست. خیلی قشنگ بود واقعا آدم از دنیای واقعی خارج میشد. کاری که خیلیا با انواع و اقسام دراگ انجامش میدن ما با گیم تو بچگی انجام میدادیم😂.

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
چند روز پیش داشتم تو GOG میگشتم دیدم دو تا بازی خیلی قدیمی و نوستالژیک ریمستر اچ دی شدن برای ویندوز. اگه اوایل دهه نود میلادی خونه کامپیوتر داشتید شاید این دو تا بازی رو بازی کرده باشید.من یادم میاد اون موقع روی کامپیوترهای IBM و سیستم های x286 و x386 بازی میکردم. یادش بخیر..اولی Crystal caves و دومی Secret Agent . دیگه سیزده یورو دادم خریدم جفتشوتو.. Screenshot 2023-08-19 002659.png Screenshot 2023-07-31 190203.png

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
چند روز پیش داشتم تو GOG میگشتم دیدم دو تا بازی خیلی قدیمی و نوستالژیک ریمستر اچ دی شدن برای ویندوز. اگه اوایل دهه نود میلادی خونه کامپیوتر داشتید شاید این دو تا بازی رو بازی کرده باشید.من یادم میاد اون موقع روی کامپیوترهای IBM و سیستم های x286 و x386 بازی میکردم. یادش بخیر..اولی Crystal caves و دومی Secret Agent . دیگه سیزده یورو دادم خریدم جفتشوتو..View attachment 304818View attachment 304817
کرک دانلود میکردی

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
کرک دانلود میکردی
گشتم پیدا نکردم درست حسابی. تورنتش بود سید نداشت بعد کرک ها بعضا بدافزار زیاد توش هست. اینقدر این شیرویر (shareware) ها رو بچگی بازی کردم دیگه تو رو دروایسی افتادم. نوش جونش سیزده یورو. راه سریعش پول بود منم هول بودم بازی کنم :)) :))

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
گشتم پیدا نکردم درست حسابی. تورنتش بود سید نداشت بعد کرک ها بعضا بدافزار زیاد توش هست. اینقدر این شیرویر (shareware) ها رو بچگی بازی کردم دیگه تو رو دروایسی افتادم. نوش جونش سیزده یورو. راه سریعش پول بود منم هول بودم بازی کنم :)) :))
چی بگم والا

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
چی بگم والا
دیگه بازی سازها هم باید پول در بیارن دیگه! من اگه بازی خوب باشه میخرم البته معمولا توی حراج و با تخفیف. سن که می‌ره بالا آدم دیگه حوصله نمیکنه بره دنبال کرک و تورنت و اینا. در مورد فیلم و سریال هم همینطور. حس سرچ و دانلود و کپی رو فلش و فلش به تی وی ندارم. 😂😂

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
گیمرهای قدیمی که داستان بازیها براشون اولویت اول رو داشته و الان حس میکنن کوله باری از خاطرات و تجربیات و ناگفته ها هستن و به کار در زمینه داستان پردازی و دیالوگ نویسی یه پروژه بزرگ و کسب درآمد ماهیانه از این راه علاقه دارن به من پیغام بدید بیشتر در موردش صحبت کنیم.

مهارت های مورد نیاز:
- تسلط به زبان انگلیسی
- تعامل با صداپیشه های انگلیسی زبان
- مهارت در دیالوگ نویسی
- سرعت مناسب اینترنت برای دورکاری

اگه با عناوینی مثل هف لایف، مافیا۱، دراگون ایج، فالوت، سن آندریاس، بلک میرور، سایبریا۱، مکس پین، سری ایندیانا جونز، هیتمن بلاد مانی، سری مس افکت، هوی رین، نسخه های قدیمی اویل و ... رو تجربه کردید ما علاقه داریم از تجربیات و حس هایی که داشتید استفاده کنیم.
داداش میگی تسلط به زبان انگلیسی بعد اسم همه بازی ها رو به فارسی آوردی اینجا ( شوخی کردم ناراحت نشید ) فقط خواستم بگم لیست بازی هایی که گفتی رو دوست داشتم و مورد علاقه ( my favorite) من بود .

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
بازیهایی که توی فروشگاه گوگ عرضه میشن همشون بدون قفل و نیاز به کرک ندارند از این سایت میتونی بازی ها گوگ دانلود کنید https://gog-games.to/game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر