انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
رو ps4 حتمن dead or alive Xtreme 3 رو بازی کن.
نسخه اروپا و امریکا نداره.
دیسک ریجن ۳ داره فقط و تو استورهای ریجن ۳ هم هست.
مجوز انتشار تو اروپا و آمریکا رو نگرفت.
دو تا نسخه هم داره، نسخه اسکارلت با اینکه کاراکترهای بیشتری داره ولی سانسور هم داره.

من ده تا نسخه فیزیکی از تایلند اوردم و عشاق هنر همه رو خریدن 😅

View attachment 302529
خب میبینم که ناظم انجمن هم اهل دله. خیالم راحت شد بن نمیشم! اینا جفتش سانسوره. یک توانایی هایی داره ورژن سوییچ هیچ کدوم اینا ندارند... :)) :)) :D :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
خب میبینم که ناظم انجمن هم اهل دله. خیالم راحت شد بن نمیشم! اینا جفتش سانسوره. یک توانایی هایی داره ورژن سوییچ هیچ کدوم اینا ندارند... :)) :)) :D :D
اون که اره.
سانسور رو تو این دو ورژن ps4 رو گفتم.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
941
نام
Ahmad
زیارت قبول.
دعا کن مارم بطلبه.
البته مقدمه ای میشه برای مقصد نهایی و اوج الوهیت.یعنی برزیل

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
رو ps4 حتمن dead or alive Xtreme 3 رو بازی کن.
نسخه اروپا و امریکا نداره.
دیسک ریجن ۳ داره فقط و تو استورهای ریجن ۳ هم هست.
مجوز انتشار تو اروپا و آمریکا رو نگرفت.
دو تا نسخه هم داره، نسخه اسکارلت با اینکه کاراکترهای بیشتری داره ولی سانسور هم داره.

View attachment 302529
ممنون از پیشنهادت، ولی برا رانندگی و یه سری کارهای دیگه چشمهامو هنوز لازم دارم😅

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
سن پیری رو ببرین بالا بابا ۴۰ سال به بالا مناسبتره :) بالای سی زدین ادم احساس پیری میکنه ولی خدایی بچه های دهه نود میلادی به بعد تو دوره ی خوبی بدنیا اومون چون بازیای سه بعدی رو از اول تا به همین حالا رو خیلیاشو تجربه کردن محیط کلوپ و غیره که نسلای الان اون حس و حال رو هیچ وقت تجربه نخواهند کرد از سرپا ایستادن پشت صندلیای کلوپ تا اجاره بازی و معاوضه کارتریج بازیابا بچه های محل و سرحساب زدن تو کلوپ و ...
من خودم بشخصه انقدر تو کلوپ میرفتم میموندم صاحب کلوپه میگفت این همه اینجا میای چکار از مادرت کتک میخوری میای :)
یه خاطره هم بگم از کلوپ یبار فیلم میکرو از کلوپ اجره کردم برا ۴۸ ساعت دایی گرام هم اومده بود خونمون بعد ۴۸ ساعت میخواستم ببرم پس بدم داییه گیر داد گفت نمیخواد ببری گفتم ۴۸ ساعته اجاره کردم باید ببرم گفت ولش کن فردا ببر بگو داییم گفته خخخخ فرداش بردم صاحب کلوپه گفت چرا دیر اوردی گفتم داییم گفت اونم گفت داییت غلط کرده خخخخ منم رفتم دم در کلوپ گفتم فحش بدم فرار کنم دیه بیخیال شدم چقدر ساده بودیم بچگیا واقعا

اون موقع کلوپ میرفتیم تماشا که هر وقت باز بود باید میرفتیم الان با استریم هر روز و هر ساعت چقدر فرق کرده شرایط
چیزی با اسم سیو و این چیزا هم که اصن نبود صبح استارت میزدی بازی رو با یا علی تا شب حالا یا تموم میکردی یا گیم اور میشدی اونم اون بازیای سخت ارکیدی رو

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
ولی این نظر سنجی بنظرم اصلا مورد قبول نیست و نمیتونه درست باشه
بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید دیگه چه صیغه‌ای ئه دیگه گزینه من توش نیست:D
از 6 سالگی وارد دنیای گیم شدم اون زمونا یه کلوپ سر کوچه مون بود میرفتم اونجا بازی میکردم از همون 6 سالگی تا الان که 30 سالمه از همه بازیهای که کردم لذت بردم:D و فعلا هم قصد ندارم بازنشسته بشم میخوام تا خود دوران پیری بازی کنم و لذت ببرم:D
دنیای گیم طوری نیست بگی اره مثلا من ۱۰ ساله گیمرم ولی ۵ سالش رو لذت بردم!
سالم ترین و باحال ترین تفریح ممکنه و حتی نمیتونم خودمو تصور کنم که کنسول یا pc گیمینگ نداشته باشم:D

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
ولی این نظر سنجی بنظرم اصلا مورد قبول نیست و نمیتونه درست باشه
بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید دیگه چه صیغه‌ای ئه دیگه گزینه من توش نیست:D
از 6 سالگی وارد دنیای گیم شدم اون زمونا یه کلوپ سر کوچه مون بود میرفتم اونجا بازی میکردم از همون 6 سالگی تا الان که 30 سالمه از همه بازیهای که کردم لذت بردم:D و فعلا هم قصد ندارم بازنشسته بشم میخوام تا خود دوران پیری بازی کنم و لذت ببرم:D
دنیای گیم طوری نیست بگی اره مثلا من ۱۰ ساله گیمرم ولی ۵ سالش رو لذت بردم!
سالم ترین و باحال ترین تفریح ممکنه و حتی نمیتونم خودمو تصور کنم که کنسول یا pc گیمینگ نداشته باشم:D
حرفت درسته خودمم هنوز گیم میزنم ولی دیگه گیم هایی که واقعا درگیرشونم مثل گرن توریسمو. برا من به شخصه واقعا دیگه گیم به صورت کلی مثل قبل نیست. زمانی بود که به شوق بازی کردن یه گیم آدم از خواب پا میشد با کلی شوق و انگیزه، ولی الان حوصله نمیگیره وقت بزارم یه گیم دانلود بشه. البته از مساله به شدت مهم مالی دیگه همه مطلع هستیم.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
حرفت درسته خودمم هنوز گیم میزنم ولی دیگه گیم هایی که واقعا درگیرشونم مثل گرن توریسمو. برا من به شخصه واقعا دیگه گیم به صورت کلی مثل قبل نیست. زمانی بود که به شوق بازی کردن یه گیم آدم از خواب پا میشد با کلی شوق و انگیزه، ولی الان حوصله نمیگیره وقت بزارم یه گیم دانلود بشه. البته از مساله به شدت مهم مالی دیگه همه مطلع هستیم.
دیگه دوره زمونه جوریه که بعضی وقتها رمق رو از آدم میگیره بیشترشم برمیگرده به اعصاب خوردی های مالی که باعث میشه یه مدت دل و دماغ نه تنها گیم بلکه فیلم و سریال هم نداشته باشی
شخصا یه مدته از گیم هم عبور کردم و یه پروژه ای رو استارت زدم میخوام یکی از بازیهای دوران کودکیم رو ریمیک کنم البته فعلا تو مراحل ابتدایی هستم و فعلا رو کاراکتر ها کار میکنم:D

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera

Sega_genesis

تاریکی خود بد نیست،تاریکی چون آینه ای ست که زشتی های روشنایی را در خود منعکس می کند،بتمن نمادی از روشنایی ست،در بعد تاریک خود،چرا که برای غلبه به هر چیزی نخست باید به آن تبدیل شد.

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
جدا از مسئله مالی
دغدغه فکری و ثبات نداشتن جامعه و خیلی چیزها هم دخیله
مورد اصلی می‌تونه این باشه که اقتضای سن اینه

هرچی بزرگتر میشی دغدغه بیشتر می‌شه
حتی بهترین جاها هم زندگی کنی باز هم یه سری دغدغه داری که مثلاً انتخاب شریک زندگی یا سرپناه و ....
وقت گذروندم و تفریح مناسب و ....
خیلی چیزهای دیگه برات مهم‌تر می‌شه
بخاطر همینه گیم مثل قدیم حال نمیده

در کنار همه این‌ها سبک بازی‌هایی که ما باهاش گیمر شدیم کاملاً متفاوت از امروز بود
اون زمان بازی‌ها یا کارتونی بود یا از روی کارتون یا انیمیشن ساخته می‌شد یا از روی فیلم و غیره
الان کلاً سبک گیم‌ها عوض شده تو الان یه ایکس باکس بخری اصلاً بازی کارتونی باحال زیاد نمی‌بینی
یه سری بازی دارک می‌بینی که محیط‌های تاریک هم در حال تیراندازی هست یا کشتن هیولاها حالا یه بار بازی کردی خوشت اومد
دیگه همه بازی‌های این بشه زده می‌شی

مگه چقدر بازی تو سبک doom میتونی بازی کنی
بلاخره روحت و جسمت و مغزت خسته میشه
انسان و مغز انسان برای رنگارنگی دیدن طراحی شده به خاطر همین از منظره‌های طبیعی لذت می‌بری

همین بازی‌های بتمن نسخه‌های کلاسیک رو حتی بازیش و فیلمشو با سری‌های آرخام جدید که فوق العاده دارکه مقایسه کن
بعد از یه مدت دل مرده می‌کنه آدمو
آخ گفتی من اینقدر از این هیولا کشی بدم میاد. چهارتا هیولا میندازند تو یک بازی یک اسلحه هم میدن دست یک نره خر اینارو بکشه😂😂یعنی این بازی های اینجوری مثل دوم و گیرز او وار و اینا دلم رو آشوب میکنند. همش سیاه و تاریک و خشوونت و خون. بعد جالبیش اینه که این شرکت ها (سونی و مایکروسافت) با بازیی که کمی فن سرویس داشته باشه (مثل همون dead of alive)مشکل دارند ولی خشونت حد و حدود نداره مثلا میتونی بازی بخری با اره برقی با کیفیت 4K زامبی ها رو ریز ریز کنی یا با یک فینیشر تو مورتال کمبت یارو رو شرحه شرحه کنی! من سی و خورده ای سالم هست نزدیک چهل حالم بده میشه از اینا!🤢🤢🤢

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
Sega_genesis
صبحتم در مورد پاراگراف آخرش شما بود.
اگر سری آرخام باعث دل مردگی در درونتان می شود،بخاطر دارک بودن آن نیست،بخاطر دل مردگی وجود شماست که توسط بازی نمود پیدا می کند.

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
دقیقا با بیخودی دارک شدن خیلی از بازیها و اسکی رفتنشون از رو هم موافقم. زمان اوج لذت گیمری من دیگه ته دارک بازی برام رزیدنت اویل ۳ بود. ولی بازم در برابره یه سری بازی هایی که الان هستن اون یه بازی آرامش بخش حساب میشه!

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera

Sega_genesis

حرفی که در موردتان زدم را پس می گیرم،البته آن اسم فقط برای این بود که جمله ام را کامل کنم،البته که تاثیر دنیای پیرامون بر وجود ما غیرقابل اجتناب است،البته بعضی ها با آن به دنیا می آیند نمونه اش خود من!
البته بگذارید چیزی بگویم،انسان وقتی می تواند چیزی را درک کند که پیدایش آن در وجود خودش باشد،و انسان همیشه در جستجوی چیزی است که آن را ندارد.
برای اینکه بخواهید با من صحبت کنید باید در سطح دیگری باشید،شما ناراحت شده اید و این چیزی نیست که من سعی بر آن داشته ام،به این خاطر است که من کسی را به ندرت نقل قول می کنم،از آن جهت که واکنش ها به شدت احساسی است.

پ.ن: در باب نام کاربری عرض کنم، این نام ادای احترامی ست به طرفداران افسانه ای رزیدنت ایول یا همان فن های خاموش.،بجای آن که عجولانه مرا قضاوت کنید می توانستید بپرسید و من برایتان با روی گشاده و در امتداد صلح و صفا توضیح میدادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر