انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
میگم حالا که دیگه از هر چیزی اینجا بحث شد بیاین بحث شیرین ازدواج هم مطرح کنیم ببینیم چند چندیم :D
یه باگی چیزی حتما توی ما ها هست وگرنه من بابام سن الانه من بود ۲ تا بچه داشته!!!
یعنی هر طور حساب میکنم که بخوام عاشق یکی بشم نمیشه که نمیشه =))=))
و نه تنها من که مطمئنم ۷۰ درصد بچه های این تاپیک مجردیم
جدی یه سر به ماجراهای جوون های دیگه بزنید
پسره عاشق دختره میشه بعد فرار میکنن نمیدونم خودکشی میکنن چطوری میشه از این ماجرا ها برای ماها پیش نمیاد؟:D
من هر طور حساب میکنم فقط گرونی عاملش نیس یعنی یه جای کار میلنگه
مثلا من شخصا خودم شبا حتما میشینم فیلم یا سریال میبینم یا کنسول های بازی قدیمی رو گاها میخرم و گیم میزنم سر کار هم که روتین هممون هست حالا وقتی بخواد یک شخص جدید و دائمی وارد این زندگی بشه و این روتین و نظم رو بهم بزنه من یکی گارد میگیرم در مقابلش
چه بسا خیلی از GF رو سره اینکه از اون روتین داشتم خارج میشدم کات کردم و حتی از لذت فسق و فجورش گذشتم :D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
آقا
007 the world is not enough
اگر یادتون باشه دمو های بازی سکانس های فیلم اصلی بود
کیا خداوکیلی ۲ تا مرحله که سکانس روی تخت :D و فرار از زیر دریایی و لب گرفتن آخرش بود رو ۱۰۰۰ بار دیدن؟؟؟
یکسری چیزا بین هممون مشترکه که مطمئنم دیدن این ۲ تا دمو جزو مشترکات خیلی هامون
آخ گفتی با این 007 چه خاطراتی واسه دیدن اون صحنه زیر پتو قرمز روی تخت داشتیم:Dلحظه شماری میکردیم کل بچه های کلوپ تا اون صحنه رو ببینیم :Cheesygrin: ..البته باید قبلش سر میز قمار طرف شکست میدادی. تا بره تو اتاق کارش بسازه:lol:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
آقا
007 the world is not enough
اگر یادتون باشه دمو های بازی سکانس های فیلم اصلی بود
کیا خداوکیلی ۲ تا مرحله که سکانس روی تخت :D و فرار از زیر دریایی و لب گرفتن آخرش بود رو ۱۰۰۰ بار دیدن؟؟؟
یکسری چیزا بین هممون مشترکه که مطمئنم دیدن این ۲ تا دمو جزو مشترکات خیلی هامون
تعریف از خود نباشه خودم رکورد دار این 007 بودم زمانهای دور:Cheesygrin: بازیش تو یک ساعت تکمیل میکردم هنوزم سیو مموری کارتش دارم واسم مونده:x

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,766
نام
وحید
آخ گفتی با این 007 چه خاطراتی واسه دیدن اون صحنه زیر پتو قرمز روی تخت داشتیم:Dلحظه شماری میکردیم کل بچه های کلوپ تا اون صحنه رو ببینیم :Cheesygrin: ..البته باید قبلش سر میز قمار طرف شکست میدادی. تا بره تو اتاق کارش بسازه:lol:
مرحله قمارش رو بدون داشتن هیچ ذهنیتی از بازی بلک جک و کاملا به صورت شانسی رد میکردم :))

یادش بخیر اون مرحله اذربایجانش رو سکوهای نفتی رو چند روز گیرش بودم اخرم هلیکوپتر میزد نصفم میکرد بعدش فهمیدم فقط باید فرار میکردم تا مرحله رد بشه

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
مرحله قمارش رو بدون داشتن هیچ ذهنیتی از بازی بلک جک و کاملا به صورت شانسی رد میکردم :))

یادش بخیر اون مرحله اذربایجانش رو سکوهای نفتی رو چند روز گیرش بودم اخرم هلیکوپتر میزد نصفم میکرد بعدش فهمیدم فقط باید فرار میکردم تا مرحله رد بشه
بازیش سراسر خاطره هست:pepsi:
واقعآ جزع بهترین عنواین 007 - The World Is Not Enough کمتر بازی بود اون زمان اول شخص به این نرمی خوبی برای تیر اندازی حدف گیری B-). الان کلی دوباره وسوسه شدم باید دوباره بشینم پاش ولی با شبیعه ساز ps1 :x

darkfall

کاربر سایت
Jun 22, 2021
105
نمی دونم چرا ولی من از روز اول از کد و چیت و تقلب توی بازی ها بدم میومد حتی اگر هم گلیچی چیزی توی بازی بود ترجیح میدادم خودم پیداش کنم مثل گیر
آوردن باس ها توی موقعیتی که کاری از دستوشون بر نیاد و راحت ترتیبشون رو بدم . نمی دونم کسی مثل خودم هست یا نه ؟؟
منم همینجوری بودم. ولی سر وارکرفت reign of chaos یه جایی رو یکسال گیر کردم مجبور شدم با چیت کد برم. واقعا خیلی سخت بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر