انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,227
نام
آریا
ببین تا جایی که من یادمه بچه های کلاس الکی یکی رو نمیزدن
یعنی فقط اونایی کتک میخوردن که مثلا پیش معلم خا...مالی میکردن یا نمیدونم بقیه رو لو میدادن یا مثلا وقتی قرار میذاشتیم فلان روز نریم مدرسه اینا بلند میشدن میرفتن
یعنی صرفا برای اینکه درست خوب بوده کتک نمی‌خوردی حتما یه کارایی میکردی ناجنس :D
من همه چیزایی که گفتی رو انجام میدادم : )))))
خیلی حال میداد حرص همه رو در میاوردم با اینکارم>:) البته فقط تو دوران راهنمایی و دبیرستان

ولی واقعا تو ابتدایی بی گناه و پاک و معصوم بودم :<

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,902
نام
malek
ببین تا جایی که من یادمه بچه های کلاس الکی یکی رو نمیزدن
یعنی فقط اونایی کتک میخوردن که مثلا پیش معلم خا...مالی میکردن یا نمیدونم بقیه رو لو میدادن یا مثلا وقتی قرار میذاشتیم فلان روز نریم مدرسه اینا بلند میشدن میرفتن
یعنی صرفا برای اینکه درست خوب بوده کتک نمی‌خوردی حتما یه کارایی میکردی ناجنس :D
من از ابتدایی تا دبیرستان همیشه شاگرد اول یا نهایت دوم بودم.یادمه تو دبیرستان و چند روز مونده به چهارشنبه سوری که بعدش هم عید بود همه قرار گذاشتن دیگه هفته بعد نریم مدرسه.بعد 13 که اومدیم مدرسه ناظم اومد کلاس و اسم 5 نفر از 30 نفر رو صدا زد که اسم منم بینشون بود.خلاصه تو دبیرستان اولین شیلنگ قرمزم رو خوردم.نامردا همشون اومده بودن مدرسه،حتی اون خرتنبل های کلاس

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
من از ابتدایی تا دبیرستان همیشه شاگرد اول یا نهایت دوم بودم.یادمه تو دبیرستان و چند روز مونده به چهارشنبه سوری که بعدش هم عید بود همه قرار گذاشتن دیگه هفته بعد نریم مدرسه.بعد 13 که اومدیم مدرسه ناظم اومد کلاس و اسم 5 نفر از 30 نفر رو صدا زد که اسم منم بینشون بود.خلاصه تو دبیرستان اولین شیلنگ قرمزم رو خوردم.نامردا همشون اومده بودن مدرسه،حتی اون خرتنبل های کلاس
نه خدایی ما کلاس های متحدی داشتیم غیر از چند تا خا‌‌‌‌‌‌.....مال که یا جاسوس مدیر بودن یا همیشه میرفتن سره کلاس که بعدش حسابی از خجالت‌ شون در میومدیم
راستی حالا خدایی شما شاگرد اول ها الان شغل هاتون چیه؟ :D
یعنی واقعا دکتر مهندس از شما دراومد؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
نه خدایی ما کلاس های متحدی داشتیم غیر از چند تا خا‌‌‌‌‌‌.....مال که یا جاسوس مدیر بودن یا همیشه میرفتن سره کلاس که بعدش حسابی از خجالت‌ شون در میومدیم
استاد واقعآ جمله آخرت به چه نکته ای اشاره کردی ..:D

• Like
Reactions: playstation2

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,227
نام
آریا
مهندس برق ام تو شرکت نفت 💅🏻
البته درآمدم زیر خط فقره پس زیاد بدردم نخورد 😭 :))

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,588
لعنت به اون مدارس و اون معلم های .... و اون ناظم مدیر بدتر از معلماش
هرچی هم میومدیم بالاتر تو راهنماییو دبیرستان وحشی تر میشدن
من مادرم معلم بود . میدونم چه جونورایی بودن . همیشه دوبل کتک میخوردم . هم تو مدرسه هم تو خونه .
هرکاری میگفتن انجام میدادیم کتک بود , انجام نمیدادیم هم کتک بود .
امیدوارم مرگ براشون آرزو بشه

آخرین ویرایش:

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
466
مهندس برق ام تو شرکت نفت 💅🏻
البته درآمدم زیر خط فقره پس زیاد بدردم نخورد 😭 :))
وجدانا وقتی میگی تو شرکت نفتی بعد جلوش اموجی ناخن لاک زده میزاری پیچ مهره های مغزم قفل میکنن نمیتونه تحلیل کنه.
داداش الان باید یه داد بزنی یه خیابون شیشه ها رو بدن بالا تا نیم ساعت کسی نفس نکشه.😅

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان یک سئوال نمی دونم به پیرمردی ما ربط داره یا نه :)

من 35 سالم هست کلا سطح انرژیم خیلی بالاست اما دو مشکل هنگام بازی کردن دارم که نوجوانی یا نداشتم یا یادم نمیاد

یکی اینکه وقتی روی صندلی میشینم برای بازی (صندلی از این صندلی های قدیمی کارمندی هست) 2 ساعت بعد کمرم درد می کنه یک حالت کوفتگی دارم دوباره باید یک دور بزنم تا بتونم ادامه بازی بدم . قبلا 12 ساعت میشتسم عین خیالم هم نبود.

دومین مشکل این هست که معمولا تا دو ساعت می تونم بازی کنم بعد کم کم خوابم میگیره اینم یک چایی باید بخورم تا ادامه بدم

راه حل شما چیه !؟ اگر به میز صندلی ربط داره خوشحال میشم معرفی کنید

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145

من 35 سالم هست کلا سطح انرژیم خیلی بالاست اما دو مشکل هنگام بازی کردن دارم که نوجوانی یا نداشتم یا یادم نمیاد

یکی اینکه وقتی روی صندلی میشینم برای بازی (صندلی از این صندلی های قدیمی کارمندی هست) 2 ساعت بعد کمرم درد می کنه یک حالت کوفتگی دارم دوباره باید یک دور بزنم تا بتونم ادامه بازی بدم . قبلا 12 ساعت میشتسم عین خیالم هم نبود.

دومین مشکل این هست که معمولا تا دو ساعت می تونم بازی کنم بعد کم کم خوابم میگیره اینم یک چایی باید بخورم تا ادامه بدم

915089167-6389162062.jpg

cj5otm7f_17~2_oc2e.jpg

200519130354-02-gamer-gran-exlarge-169.jpg

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin

من پیشنهاد میکنم که بازی ای که بازی میکنی رو عوض کنی چون بازی خوب خواب رو از سر گیمر میپرونه و دیگه چایی که جای خورد دارد فرد حتی غذا خوردن هم یادش میره .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
سلام و درود، ارادت داداش
والاه من حدودا دارم 40 ساله میشم، و در کمال تعجب ، حس و حال و شور و شوقم به بازی برام دقیقا عین بیست سال پیش هست و همچنان با اشتیاق دارم بازی میکنم، من یه ps5 دارم و یه xbox ss دارم، هیچ کنسول قدیمی نمونده برام، ( کلا اینطوری بودم و هستم که وقتی یه کنسول جدید میاد، همه ی کنسول های نسل قبل رومیفروشم و یه پولی میزارم روش و کنسول جدید میخرم)
ار حس و حال و شوق بازی فقط این رو بگم که سال 1401 حدودا 16 تا بازی پلت کردم رو ps5، الان هم بعد عید wo long رو پلت کردم و الان هم دارم evil 4 remake بازی میکنم،
خلاصه تو این سن پیری هم عشق ویدئوگیم ازمون دست برنمیداره
یه نکته هم بگم که سوتفاهم نشه برا دوستان:
(( من اهل ارومیه و متاهل هستم و دو تا دختر دارم 11 و 8 ساله
خودمم کارمند اداره هستم و گه گاهی هم تو اسنپ کار میکنم، کارم هم تو اداره واقعا جزو کارهای سخت هست، معمولا صبح 6 از خونه حرکت میکنم به سوی اداره، و ظهر 3 برمیگردم خونه، بعد 5 تا 8 الی9 اسنپ کار میکنم، معمولا از 10 تا حدودا 1 گیم بازی میکنم و خواب و دوباره تکرار، و فقط روز های تعطیل اگه با خانواده نریم بیرون بیشتر گیم بازی میکنم،
این سبک زندگی دوتا مشکل بزرگ داره 1- کمبود خواب دارم همیشه 2- به کار های مورد علاقه ی دیگم نمیرسم، مثل فیلم و سریال دیدن
اینارو گفتم که تاخدایی نکرده یکی فکرنکنه که مثلا پولدارم و بیکار و هر کنسولی میاد میخرم و صبح تا شب هم بازی میکنم، نه دوستان منم مثل خیلی از دوستان کلی برا خرید ps5 حسرت کشیدم بعد با سختی و پس انداز و وام، بعد از یک سال از عرضه خریدم))

در اخر هم بگم واقعا علاقم به گیم بیش از اندازست و اصلا نمیتونم بدون گیم زندگی رو تصور کنم،
واقعا بعضی وقتا فکر میکنم اون ادمهایی که گیم بازی نمیکنن و یا گیم رو دوست ندارم، چطوری از زندگی لذت میبرن
انشالاه که حس و حال همتون گیمی باشه و همیشه گیم جزو برنامه های روزانتون باشه،
اینم یادم رفت بگم سبک مورد علاقم هک اند اسلش هست، در کل بازی های شمشیری رو خیلی دوست دارم
اینم عکس سامری سال 2022
7aa95ff0de17f50701bae4d2434ceeb1.jpg
f56c1dfb865a1b8c94d58101dc1783b1.jpg
دادش منم دقیقا شور و اشتیاقم به گیم مثل شماست و علاوه بر سبک هک اند اسلش سبک های دیگرو هم میپسندم مخصوصا بازی ای مثل RDR و خیلی های دیگه و همین طور ریسینگ ( در کل سبک های RPG و OW و ... ) و البته فوتبال خیلی کم بازی میکنم . با توجه به هم سن بودنمون جالبه تفکر من هم دقیقا اینه که زندگی بدون گیم لذت بخش نیست و واقعا وجودش لازمه واسه من و بنده هم فیلم و سریال رو به ندرت میبینم چون ترجیح میدم اگه وقتی داشته باشم بازی کنم تا این که فیلم و سریال ببینم در ضمن من هنوز مجردم ولی باز مشکلات زندگی همچنان هست و نمیزاره که با خیال راحت گیم بزنیم ولی به هر حال باید ساخت دیگه .

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام و درود، ارادت داداش
والاه من حدودا دارم 40 ساله میشم، و در کمال تعجب ، حس و حال و شور و شوقم به بازی برام دقیقا عین بیست سال پیش هست و همچنان با اشتیاق دارم بازی میکنم، من یه ps5 دارم و یه xbox ss دارم، هیچ کنسول قدیمی نمونده برام، ( کلا اینطوری بودم و هستم که وقتی یه کنسول جدید میاد، همه ی کنسول های نسل قبل رومیفروشم و یه پولی میزارم روش و کنسول جدید میخرم)
ار حس و حال و شوق بازی فقط این رو بگم که سال 1401 حدودا 16 تا بازی پلت کردم رو ps5، الان هم بعد عید wo long رو پلت کردم و الان هم دارم evil 4 remake بازی میکنم،
خلاصه تو این سن پیری هم عشق ویدئوگیم ازمون دست برنمیداره
یه نکته هم بگم که سوتفاهم نشه برا دوستان:
(( من اهل ارومیه و متاهل هستم و دو تا دختر دارم 11 و 8 ساله
خودمم کارمند اداره هستم و گه گاهی هم تو اسنپ کار میکنم، کارم هم تو اداره واقعا جزو کارهای سخت هست، معمولا صبح 6 از خونه حرکت میکنم به سوی اداره، و ظهر 3 برمیگردم خونه، بعد 5 تا 8 الی9 اسنپ کار میکنم، معمولا از 10 تا حدودا 1 گیم بازی میکنم و خواب و دوباره تکرار، و فقط روز های تعطیل اگه با خانواده نریم بیرون بیشتر گیم بازی میکنم،
این سبک زندگی دوتا مشکل بزرگ داره 1- کمبود خواب دارم همیشه 2- به کار های مورد علاقه ی دیگم نمیرسم، مثل فیلم و سریال دیدن
اینارو گفتم که تاخدایی نکرده یکی فکرنکنه که مثلا پولدارم و بیکار و هر کنسولی میاد میخرم و صبح تا شب هم بازی میکنم، نه دوستان منم مثل خیلی از دوستان کلی برا خرید ps5 حسرت کشیدم بعد با سختی و پس انداز و وام، بعد از یک سال از عرضه خریدم))

در اخر هم بگم واقعا علاقم به گیم بیش از اندازست و اصلا نمیتونم بدون گیم زندگی رو تصور کنم،
واقعا بعضی وقتا فکر میکنم اون ادمهایی که گیم بازی نمیکنن و یا گیم رو دوست ندارم، چطوری از زندگی لذت میبرن
انشالاه که حس و حال همتون گیمی باشه و همیشه گیم جزو برنامه های روزانتون باشه،
اینم یادم رفت بگم سبک مورد علاقم هک اند اسلش هست، در کل بازی های شمشیری رو خیلی دوست دارم
اینم عکس سامری سال 2022
7aa95ff0de17f50701bae4d2434ceeb1.jpg
f56c1dfb865a1b8c94d58101dc1783b1.jpg
احسنت
چقدر افکارمون شبیه به همه;)

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,227
نام
آریا
وجدانا وقتی میگی تو شرکت نفتی بعد جلوش اموجی ناخن لاک زده میزاری پیچ مهره های مغزم قفل میکنن نمیتونه تحلیل کنه.
داداش الان باید یه داد بزنی یه خیابون شیشه ها رو بدن بالا تا نیم ساعت کسی نفس نکشه.😅
من یبار تو سربازی ( بله من سربازی ام رفتم 💀 ☠️ )
سرباز نیرو انسانی بودم 2 ماه آخر بود یکی از کادری ها که خب سنشم زیاد بود 50 سالش بود خیلی منو اذیت میکرد خیلی بیشعور بود منم دیگه صبرم تموم شده بود دیگه.
نمیدونم چی شد بهم زور گفت یقه گردنم رو گرفت بعد منم دستشو زدم کنار بلند داد زدم 💅

توی ستاد کادری زیاد داشت دیگه اون لحظه همه کادریا ریختن تو اتاق
پشمای همه ریخته بود : ))

بعد ازونجایی که خیلی دور از انتظار بود فرماندم که اونم توی همون اتاق بود بهم 1 هفته مرخصی تشویقی داد : ))))))))))))
بعد ازونروز به بعد کادری های قسمتای دیگه مثه حفاظت و عقیدتی و ... وقتی منو میدین میگفتن هر داد = مرخصی تشویقی :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,252
نام
یونس

داداش به خودت رحم کن :D می خوای ی کله 12 ساعت بشینی پای گیم؟ کمرت هم یاری کنه چشم و چال نمی کنن
قطعا درست نشستن تاثیر زیادی توی راحتی داره ولی رو پر قو هم بشینی اونم 12 کمر و باقی جاها شاکی می شن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر