انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
یه بازی بود در کنسول NES که شخصیت اصلی در هر مرحله باید تعدادی تابوتو خالی می‌کرد (روشون می‌پرید) تا از توشون کلید پیدا کنه. همیشه هم آخرین تابوت توش کلید بود! از بازیهای اولیه‌ی NES بود.
یه بازی دیگه‌ی NES هم بود که یه آدمی با اسلحه بود و سایداسکرول و نسبت به زمانش افکت‌های انفجار بازی هم زیاد بودن و نکته‌ش این بود که خیلی افت فریم داشت! (احتمالا برای NES سنگین بوده) و تقریبا تصویر آهسته اجرا میشد! (افت فریمش در حد Contra Force بود)

من تقریبا همه‌ی بازی‌های دوره‌های مختلفو پیدا کردم جز این دو تا. اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه. البته می‌دونم توضیحاتم در مورد دومی خیلی گنگه.
اون اولیه Solomon's Key نبوده؟ :D البته خیلی هم به توضیحات نمی‌خوره ولی یه سرچی زدم، نزدیک‌ترین چیزی بود که پیدا شد! :D یعنی هر مرحله یه کلید داشته که باید با رد شدن از روی بلوک‌ها بهش می‌رسیدیم تا در باز بشه.

jm1p_sdsadxc.jpg

• Like
Reactions: Sega_genesis

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,640
اینجا ۳۰ سال به بالاها کسی بجز احساس علاقه به گیم به چشم اعتیاد به گیم نگاه میکنه؟ جدا احساس میکنم سال هاس به صورت اعتیاد وار دارم گیم انجام میدم و ضررهایی هم برام داشته و این که خیلی بیش از حد براش وقت میزارم اونم تو ۳۰ سالگی.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
اینجا ۳۰ سال به بالاها کسی بجز احساس علاقه به گیم به چشم اعتیاد به گیم نگاه میکنه؟ جدا احساس میکنم سال هاس به صورت اعتیاد وار دارم گیم انجام میدم و ضررهایی هم برام داشته و این که خیلی بیش از حد براش وقت میزارم اونم تو ۳۰ سالگی.
منم همینطورم . فقط هم با کنسول یا پی سی آروم میشم . بازیهای گوشی اصلا روم جواب نمیده .

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,640
منم همینطورم . فقط هم با کنسول یا پی سی آروم میشم . بازیهای گوشی اصلا روم جواب نمیده .
خوب پس تنها نیستم.دقیقا چیزی جز بازی و pc ارضام نمیکنه.چه جالب.منم با گوشی هم خیلی سعی کردم کنار بیام ولی از سادگی بیش از حد بازی هاش ارضام نمیکنه.فقط دوست دارم از هر جایی که هستم پاشم برم سراغ بازی و pc.

• Like
Reactions: Little John

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
اون اولیه Solomon's Key نبوده؟ :D البته خیلی هم به توضیحات نمی‌خوره ولی یه سرچی زدم، نزدیک‌ترین چیزی بود که پیدا شد! :D یعنی هر مرحله یه کلید داشته که باید با رد شدن از روی بلوک‌ها بهش می‌رسیدیم تا در باز بشه.

jm1p_sdsadxc.jpg

نه این نیست، اون مراحلش یک زمین ثابت نبود و میشد توش حرکت کرد و کلید در تابوت بود. حدس میزنم از این بازیهای مخصوص ژاپن بوده که با سرچ کردن چیزی ازش پیدا نمیشه.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
آخی یادش بخیر با چه بازی های که توی این تاپیک اسم برده شد و باهاشون خاطره داشتیم و خیلی هاشون هم خاطره نداریم ( چون تجربه اشون نکردیم ) . آخ آخ یادشون بخیر. بچه ها قدر سلامتی خودتون رو بدونید و تا جایی که میتونید از زندگیتون لذت ببرید و دوستان خودتون رو در این شادی و لذت شریک کنید . شعار همیشگی من " یه گیمر همیشه و تا زندس یه گیمر میمونه "

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
من حقیقتش با۳۰ سال سن با اخبار تریلر بازی ها بیشتر حال میکنم دیگه خود بازی بهم حال نمیده اگه هم حال بده یه تایم کوتاهیه نمیدونم خوبه بده ولی ای کاش با گیم اشنا نمیشدم واقعا من از زندگی قشنگ یه سر گردن جا انداخت الان داخل یه شرکت کار میکنم مطمعنم اگه گیم نبود الان برای خودم مدیر میشدم صد حیف
دلم میخواد کتاب بخونم
اساتید چندتا کتاب خوب معرفی میکنید

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
کاش می شد تو همون بچگی موند یه اتاری ۲۶۰۰ و دغدغه این بودبودکه می تونم بازی رو تمومش کنم یا می شه رنگ لباس کارکتر یه رنگ دیگه باشه یا دستگام نسوزه یه پدر و یه مادر یه هندونه تو تابستون یه بوی عجیب و تکرار نشدنی بود خدا هم که نگم بد جور نزدیک بود بچه بودیم دل پاک ای کجایی دوران بی دغدغه که تکرار نمی شه ای زوزگار حتی ps5 هم بدن دیگه به اون دوران نمی بره

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,640
اقا این‌ بازی هلی کوپتریِ روو یادتونه؟!!! :D
اسمش گمانم یه چیز تو مایه های نبرد خلیج یا همچین چیزی بود
یادم نیست رو میکرو میزدیمش یا سگا ولی واقعا عالی بود:D

View attachment 197397
View attachment 197398
اوه من فقط یادمه 8 یا 9 سال داشتم این رو بازی میکردم.سگا داشتم.یادمه خیلی تو ذهنم اون زمان خفن بود. :x

• Like
Reactions: voldmort

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
اقا این‌ بازی هلی کوپتریِ روو یادتونه؟!!! :D
اسمش گمانم یه چیز تو مایه های نبرد خلیج یا همچین چیزی بود
یادم نیست رو میکرو میزدیمش یا سگا ولی واقعا عالی بود:D

View attachment 197397
View attachment 197398
واقعا شاهکار بود علی جان
اسمش desert strike بود و دو نسخه ازش بازی کردم من و هردو رو بارها و بارها تموم کردم
کنترل هلی کوپتر رو واقعا سخت و عالی طراحی کرده بودن که هیچوقت از یادها پاک نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر