انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اینجا گیمر 36 ساله هم داریم/؟
یا من فقط تنهام؟
کیس رو تازه فروختم و دنبال کیس جدیدم . برای خودم و پسر 7 ساله ام.

هم نزدیک سنت خودت داریم هم ۱۰ سال از خودت بزرگترم داریم ?

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
اینجا گیمر 36 ساله هم داریم/؟
یا من فقط تنهام؟
کیس رو تازه فروختم و دنبال کیس جدیدم . برای خودم و پسر 7 ساله ام.
تا دلت بخواد داریم اینکه دهه شصتیه دهه پنجاهی هم داریم

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

با این که 33 سال سن دارم و متاهل شدم به تازگی . دلم لک زده برای بازی MEDAL OF HONOR نسخه یک بر روی PC .
عجب دورانی داشتم چقدر بازی می کردم و هیچ بازی نبودش تو لیستم نباشه.
بعد از اون Call of Duty 2 و قبل ترش Battlefield ها قدیمی.

168051

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
۳۰ سال دارم و هنوز تصمیمی برای رهایی گیم نگرفتم ولی بدم نمیاد از این دنیای گیم خارج بشم و بیشتر رو زندگی فوکوس کنم ولی خوب از بچگی تو خون رفته.
از بچگی با آتاری و نینتندو و سگا بعد PS1 و ۲ و ... و xbox 360 و Nintendo 3ds و switch و راس این ها pc منزل اصلی بوده همیشه.این وسط فقط Xbox one نداشتم چون نیازی نبود با وجود pc. زندگی همینجوری گذشت.بیشترین خاطره رو هم با بازی Parasite Eve II دارم و Silent Hill 1 .اوج لذت گیمینگ دوران PS1 بود برام.
و بعد از اون سال های طولانی World Of Warcraft تا الان ( که الان دیگه خیلی کمه ، در حد نوستالوژی و هر از گاهی سرگرمی)
168075

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
یه بازی بود در کنسول NES که شخصیت اصلی در هر مرحله باید تعدادی تابوتو خالی می‌کرد (روشون می‌پرید) تا از توشون کلید پیدا کنه. همیشه هم آخرین تابوت توش کلید بود! از بازیهای اولیه‌ی NES بود.
یه بازی دیگه‌ی NES هم بود که یه آدمی با اسلحه بود و سایداسکرول و نسبت به زمانش افکت‌های انفجار بازی هم زیاد بودن و نکته‌ش این بود که خیلی افت فریم داشت! (احتمالا برای NES سنگین بوده) و تقریبا تصویر آهسته اجرا میشد! (افت فریمش در حد Contra Force بود)

من تقریبا همه‌ی بازی‌های دوره‌های مختلفو پیدا کردم جز این دو تا. اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه. البته می‌دونم توضیحاتم در مورد دومی خیلی گنگه.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
یه بازی بود در کنسول NES که شخصیت اصلی در هر مرحله باید تعدادی تابوتو خالی می‌کرد (روشون می‌پرید) تا از توشون کلید پیدا کنه. همیشه هم آخرین تابوت توش کلید بود! از بازیهای اولیه‌ی NES بود.
یه بازی دیگه‌ی NES هم بود که یه آدمی با اسلحه بود و سایداسکرول و نسبت به زمانش افکت‌های انفجار بازی هم زیاد بودن و نکته‌ش این بود که خیلی افت فریم داشت! (احتمالا برای NES سنگین بوده) و تقریبا تصویر آهسته اجرا میشد! (افت فریمش در حد Contra Force بود)

من تقریبا همه‌ی بازی‌های دوره‌های مختلفو پیدا کردم جز این دو تا. اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه. البته می‌دونم توضیحاتم در مورد دومی خیلی گنگه.

چند وقتی فرصت نشد به این تاپیک سر بزنم.
NES یکی از چند کنسول خاص، قدیمی و پرطرفداریه که تقریبا هر سال "مجموعه جدیدی از بازی هاش" توی ترکر خصوصی GGn آپلود میشه و این مجموعه که لینک دانلودشو براتون میزارم کمتر از 2 ماه پیش ریلیز شد. امیدوارم بازی های خاطره انگیز خودتونو بتونید در اون مجموعه کامل و بی نظیر پیدا کنید.

اینم شبیه سازهای NES

Nintendo NES Emulators

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
این کنسول رویا دست نیافتنی من بود
یادش بخیر
چقدر اینو میخواستم
که هیچوقت نشد که بشه

غولی بود واسه خودش
گرافیکی ترین کنسول بود تو برهه ای از زمان بازیا 2d بود و کنسولا ۱۶ بیتی بودن این ۳۲ بیت بود

تجربه بازیاش با شبیه ساز هم لذت بخشه

این کنسول فقط تو اروپا عرضه شد چون همراه بود با ورشکستگی کمپانیش

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B6_%DB%B2%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B5%DB%B3-jpg.173959

Attachments

• IMG_۲۰۲۰۱۰۱۶_۲۱۴۰۵۳.jpg
    IMG_۲۰۲۰۱۰۱۶_۲۱۴۰۵۳.jpg
    73.9 KB · مشاهده: 417

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
این کنسول رویا دست نیافتنی من بود
یادش بخیر
چقدر اینو میخواستم
که هیچوقت نشد که بشه

غولی بود واسه خودش
گرافیکی ترین کنسول بود تو برهه ای از زمان بازیا 2d بود و کنسولا ۱۶ بیتی بودن این ۳۲ بیت بود

تجربه بازیاش با شبیه ساز هم لذت بخشه

این کنسول فقط تو اروپا عرضه شد چون همراه بود با ورشکستگی کمپانیش

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B6_%DB%B2%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B5%DB%B3-jpg.173959
آمیگا cd32 یکی از رویاهای من بود ولی حیف که عمرش کوتاه بود و البته تو ایران هم به اندازه انگشتان دو دست وارد نشد.هر چند من آمیگا 500 ، 600 و 1200 داشتم که ساختارشون با این کنسول یکی بود.
بخشی از بهترین روزهای عمرم رو با آمیگا سرکردم8->

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
آمیگا cd32 یکی از رویاهای من بود ولی حیف که عمرش کوتاه بود و البته تو ایران هم به اندازه انگشتان دو دست وارد نشد.هر چند من آمیگا 500 ، 600 و 1200 داشتم که ساختارشون با این کنسول یکی بود.
بخشی از بهترین روزهای عمرم رو با آمیگا سرکردم8->

درسته عمرش کوتاه بود
اما کلکسیون بازیا تاپی داره خودش

+ اینکه تمام بازیا آمیگا از نسل ۱ ش amiga 1000 که ۱۹۸۵ اومد تا آخرین بازیا آمیگا رو این اجرا میشه

یادمه تجریش یه مغازه بود دیسک amiga cd 32 x داشت پک ۱۸۰ بازی
من اصلا دیدم کف کردم
دهنم باز موند

? شاید دوستان ندونن این کنسول قبل از اومدن پلی ۱ و ..... از رده خارج شده بود
عمر آمیگا بعد از ۹ سال به سر رسید
غولی بود برا خودش

images

images

fa6b19c1264ec78b65cd1227084c709d.png

onescapee_42.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟