انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
السلام علیک یا فسیلز آف ده گیمز (چی شد :d)
به خدا این وضعیت برا ما پسرا هم هست... کافیه همین حرفو به یکی از دوستام بگم، تو دلش صدتا فکر دربارمون میکنه....

هنوز که بابام حتی بعد از خرید اولین کنسولم میکرو ( حدود 15 سال پیش) باهام مشکل داره
پدر : این چیه بازی می کنی؟ هی بنگ بنگ بنگ ..... تق تق تق ..... به خدا این خشونت خوب نیست ..... منم فقط بازیمو می کنم و سعی می کنم وقتی نباشه این کارو بکنم....ولی مادرم از همون اول باهام بوده یادش به خیر حتی باهام اون موقع کع میکرو داشتم بازی هم می کرد

حالا این پدرم بود ببین دیگه دوستان چی میگن؟ البته خداروشکر دوستان اگرم بخوان چیزی بگن تو دلشون میگن ....

راستی به نظر من وقتی تو سرزمین رایانه میومدی که بازی بخری خیلی هم خوشحال می شدن همه .... می فهمیدیم که دختر هاردکور گیمر هم داریم
خب این اولین باره که من همچین چیزی میشنوم! چیزی که من آمار دارم از خودمون پسرا یه چی دیگست، حتی یادم میاد دوستایه حامد ( {The Phenom} ) واسه تولدش GOW خریده بودن، نمیدونم شما داری رو چه حسابی اینو میگی ولی خب به شخصه من کم دیدم به کسی بگم سرگرمیم گیمه اینطوری نگام کنه :| یا اینطوری :-o
اکثریت اینطوری :d نگام میکنن :d حتی تو سربازیم هم بین اون همه هم سن و سال خودم (+25) وقتی گفتم گیمرم کسی برخورد منفی نداشت.
اکثر پدرا گیرن شاید بیشتر از 90% شون گیرن، چون از یه نسل دیگن، ولی این دلیل نمیشه که هم نسلیات هم گیر باشن!
پسرا هنگام برخورد با دختره گیمر 2 دسته میشن: یه دسته میگن: ااااه! گیم هم خز شد =)) یه دسته هم که یاتاقان میزنن :d و البته ممکنه دسته سومی هم باشه که بی تفاوت باشن ;)
گویا دخترهای گیمری دل پری از اطرافیانشون دارن که من نمیدونستم؛ کلا حس میکنم افراد کمی از دخترها هستن که پایه گیم باشن نمیدونم چرا؛ اما مایه خوشحالیه که هستند!:D

یادمه خیلی سالها پیش که یه کامپیوتر درپیتی داشتم اون موقع خیلی خفن بود مثلا کارت گرافیک 32 مگابایت و سی پی یو 1؛ یه بازی اومده بود سبک استراتژی با نام fate of dragon آقا اینا چینی حرف میزدن؛ شبا بابام که می اومد منو سر این بازی مسخره میکرد؛ میگفت تو باید ادا آدم چهل ساله رو دربیاری نه اینکه با اسب بری شمشیر بازی؛ بازی رو میگفت
حالا نزدیک 30 سالمه؛ اینقدری که بابام سرکوفتم شده احساس میکنم پنجاه سالمه!
ولی با جایگاه بازی که تو قلبم هست مغزم خوب کار میکنه

راستی آقا ما اگه بخواهیم این بازی استراتژی وارکرافت رو انجام بدیم باید چیکار کنیم؟
این چند وقته تو تاپیک ها خیلی اسم دوتا 2 رو میشنوم قدیما یه سر وارکرافت بازی کرده بودم
اما سالهاست بازی نکردم برا شروع چیکار کنم؟
این مشکل پدر همه گیره، منم شهریور 27 ساله میشم! و همین مشکلات شما رو بدترشو دارم! واسه شما مشکل فقط پدرتونه، واسه من کل خونواده + فامیل :|
نه تنها من، خیلیائه دیگه هم همینطورین، برید بیوگرافی و خاطره بچه ها رو تو صفحات اول تاپیک بخونید! اما خب، من همیشه گفتم بازم میگم، متولدین دهه 60 care freeتر از این حرفان ;)
برا آنلاین بازی کردنه وارکرفت هم باید برنامه گارنا رو داشته باشید و یه اکانت بسازید رو گارنا، تا بتونید پلی کنید ;)
خیلی راحت میگم نداریم چون اماکن بفهمه پوستم کندس:d
تا الان که کسی نیمده :(
WTF!!! مگه فروش گیم غیر مجاز شده؟ :| جدا تا الان کسی نیومده؟ :-o پس چرا من هر وقت میام توپخونه همیشه چندتایی female میبینم؟ :d

- - -ویرایش - - -

راستی، یادتون رفت بگید کدوم نظر سنجی بهترها!
1- حالتی که بیشترین لذت را از گیم بردید؟ 1- آنلاین 2- سینگل 3- مولتی پلیره حضوری (:-/:d) 4- کلوپ 5- گیم نت 6- فقط تماشا کردن (:d)
2- شما بعنوان والدین آینده، اجازه کشیده شدن فرزندتان را به گیم میدهید؟ 1- آری 2- خیر

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
WTF!!! مگه فروش گیم غیر مجاز شده؟ :| جدا تا الان کسی نیومده؟ :-o پس چرا من هر وقت میام توپخونه همیشه چندتایی female میبینم؟ :d
اومدنش میان ولی با طرفش اومده تا اون طرف بازیشو بگیره بره ولی خودشون گیمر باشنو ندیدم
آره بابا از 1.5 سال پیش غـیر مجـاز شدن و هرچی بازی غیر از شرکتی ببینن مغازه پلمپ جریمه پرداخت و بیچارگی و بدبختی پشت بندش!
الان Sims غیـر مجـازه و کارتون ها و بازی های باربی هم غیـر مجـازن

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
اومدنش میان ولی با طرفش اومده تا اون طرف بازیشو بگیره بره ولی خودشون گیمر باشنو ندیدم
آره بابا از 1.5 سال پیش غـیر مجـاز شدن و هرچی بازی غیر از شرکتی ببینن مغازه پلمپ جریمه پرداخت و بیچارگی و بدبختی پشت بندش!
الان Sims غیـر مجـازه و کارتون ها و بازی های باربی هم غیـر مجـازن
حامد، تو دیگه چقدر ساده ای :d اونا خوشون گیمرن ولی چون خجالت میکشن، طرفو میندازن جلو :d
آهان، آره، بازیه غیر شرکتی رو که میدونم. یادم رفته بود که شما هم فن اورجینال هستید :d
ینی همه بازیا یه طرف این غیر مجاز بودن سیمز هم یه طرف، ته کرکره خندستا :|

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حامد، تو دیگه چقدر ساده ای :d اونا خوشون گیمرن ولی چون خجالت میکشن، طرفو میندازن جلو :d
آهان، آره، بازیه غیر شرکتی رو که میدونم. یادم رفته بود که شما هم فن اورجینال هستید :d
ینی همه بازیا یه طرف این غیر مجاز بودن سیمز هم یه طرف، ته کرکره خندستا :|

بابا من هفت خط روزگارو رد کردم به هشتمیش دارم میرسمb-) طرف نرسیده به در مغازه رو هوا میزنم چند چنده با خودش (بماند که female جمعات یکم سخته تشخیصش ولی در کل ته خطم)
گیمرشم دیدم همچین اطلاعات رو کرده که من دهنم نیم متر باز شده :-o شما ها شاید تا حالا COD باز حرفه ای زیاد دیده باشید ولی ماها تو بازار هم خیلی خفن ها رو داریم که خارج از محیط اینترنت و چهارچوب خونشون حرفه ای های تمام عیار هستن، ولیمن female گیمری دیدم که اونا رو سوسک کرده (البته تو این 3 سالی که تو بازارم کلا 1 بار همچین چیزی رویت شد)
شرکتی منظورم شرکتی های ایرانیه نه شرکتی های خارجی
اگه بفهمن بازی ایکس باکس کپی داری میدی پوستتو میکنن
بله اولشم من خندیدم بعد هم همچنان خندیدم:))

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
با اجازه منم یه کوچولو دیگه میشه 23 سالم.
من قبلا گیر بهم میدادن.فقط توی دوران مدرسه.تابستون نه.جواب منم همین بود : بزار کارنامه بیاد.اگه ناراضی بودین باشه.... :d
اولاش با نینتدو اشنا شدم.حدود 5 سالگی.پسرخالم داشت(10-12 سال از من بزرگتره) خونشون هم کوچه بقلی بود منم پلاس بودم اونجا.
این ماریو و کنترا (!!) وای ... بعدش دخترخالم شوهرش کلوپ داشت.اینا هم هر جا میرفتن سگاشون تو کیفشون بود + کمبت !
میومدن مینشتیم همش کمبت و شورش میدیم.هیچ وقت یه 24 ضرب کمبت نتونستم بزنم.:|
بعدش گفتم شگا میخوام.که با همین شوهر دختر خالم رفتیم و یه دونه گرفتم.اول دبستان بودم.10 لبه بود....
علائالدین و شینوبی و بسکتبال و عصر حجر و رامبو و سونیک و این چیزا توش بود.... پسر داییم ( 1 سال از من بزرگتره ) هم بعد من6 ماه بعد گرفت....
یه روز رفتم بازار یه دونه فیلم سگا گرفتم 40 ت بازی روش بود ! خوشحال خوشحال فرداش اینو برداشتم رفتم خونه پسر داییم... دقیقا اونم همون فیلم رو گرفته بود :d رو چه حسابی نمیدونم.... توی یه مدرسه هم بودیم.بعد مدرسه میرفتیم حسابی تا وقتی این شصتمون کار میکرد شورش بازی میکردیم.

گذشت تا رفتم سوم دبستان.باز همین شوهر دخترخالم ps1 گرفته بود و باز اینو همه جا میبرد.منم دیدم و گفتم میخوام...
بعد 3 ماه برام گرفتن.اولین بازی که گذاشتم روش ( من بنده خدا از همه جا بیخبر رفتم تو مغازه گفتم یه بازی بده.اونم اینو داد ) رزدینت اویل 3 بهم داد !
آقا اینو گذاشتم.این nemesis رو دیدم پریدم هوا...از برق کشیدمش. .:))
دیدم نمیشه کاریش کرد.رفتم nascar و tekken گرفتم.این پسردایی من هه میومد خومون میشنستیم کلی بازی میکردیم.یه سال که گذشت دیدم اون نمیترسه.دسته رو میدادم دست اون میگفتم بیا رزیدنت اویل برو.ببینیم تهش چی مشه.ولی هیچ وقت تموم نشد ( تا چن وثت پیش که روی PC با اامولاتور تمومش کردم )
گذشت بعد 5-6 سال PS2 گرفتم ( البته pc هم داشتم و فقط تو عمرم یه بازی روش کرده بودم اونم Lucky Luke بود )
اینو دیگه دوستش داشتم حسابی.فوتبال و رزیدنت اویل و god of war و هر چی بگیم روی این بازی کردم.دمش گرم خوب کار کرد.شب مهمونی ها تیکن و فوتبال خوراکمون بود.یه بار دیگه هیچی بازی نداشتم.زیاد از عنوان های خفن جز چن تا سر در نمیاوردم.رفتم سر کوچه از تو بازی ها یکی کشیدم بیرون.اومدم گذاشتم.دیدم به به !! چی برداشتم من ... Metal Gear solid... از همون موقع عاشق این بازی شدم... روی ps1 اصلا اینو نمیشناختم من.

بعد 3 سال اون رو هم دادیم رفت و بی کنسول شدیم.زدیم تو خط pc تا الان...

الان هم دیگه حال و حوصله بازی ندارم.بیشتر از بازی دیدن لذت میبرم تا بازی کردن ! نمیدونم چرا.الان بیشتر توی twitch میچرخم.گیم پلی کامل بازی ها رو میگیرم میبینم...
الان مکس پین 3 به این ور عنوانهای شاخ رو بازی نکردم.فقط dota میرنم... ولی 100% منتظر gta بعدی هستم...
خونواده هم چیزی در مورد بازی کردن دیگه نمیگن.... اصلا هیچ .... خوبه یا بده ؟ :d

خلاصه اینم عمر گیمری من ...
چقدر نوشتم.... اصلا ربطی به اینجا داشت یا نه ؟ :d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود بر آرتاس بزرگ :d
چه عجب . . .
گفتم شما هم مث لئون رفتی . . . :( :d
به هر حال ؛ خوشحالم که دوباره میبینمت
1- حالتی که بیشترین لذت را از گیم بردید؟ 1- آنلاین 2- سینگل 3- مولتی پلیره حضوری (:-/:d) 4- کلوپ 5- گیم نت 6- فقط تماشا کردن (:d)
2- شما بعنوان والدین آینده، اجازه کشیده شدن فرزندتان را به گیم میدهید؟ 1- آری 2- خیر
در مورد نظر سنجی به نظر من کسایی که به بازی علاقه دارن ، نباید مشکلی با گیمر شدن بچه هاشون داشته باشن. که اکثرا هم فکر میکنم همینطور باشه
مخصوصا تو عصر حال و اینده که بازی دیگه از اون حالت قبل در اومده (که یکی بازی میکرد میگفتن بیکاره یا بچه شده یا ....)
با پیشرفت تکنولوژی و باز تر شدن دید آدما ، بازی جزوی از زندگی آدما شده/میشه
همه اینا رو گفتم که بگم نظرسنجی دوم یه جورایی جوابش مشخصه :d
به نظر من اولی رو بذار چون برای هر کس اون لذت و شرایط بازی متفاوته و نظر سنجی جالبی میشه

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
@ Rhodes همه داستانت یه طرف این تموم کردن RE 3 که میگی چن وقت پیش موفق به انجامش شدی هم یه طرف :d
@ 7se7en7 سلام گرم ما رو متقابلن پذیرا باش داش دانیال. آره لئون یکی از فعالترین اعضای تاپیک و بی سی بود، امیدوارم برگرده. حداقل خوشحالیم که شما اینجا هستین. از اینکه نظرت رو درباره نظرسنجی گفتی، ولی خب، قبلا بودن کسایی که تو این تاپیک گفتن، نمیزارن بچشون به این سمت کشیده شه و بیشتر سمت ورزش و این چیزا سوقش میدن (ادبیات رو داشتی :d )

marjan.a

کاربر سایت
Oct 7, 2012
10
نام
مرجان
سلامی دوباره
آرتاس عزیز مواردی که گفتی که بیشترینش مختص به آقایون . و همه موارد هر کدوم حال و هوای خودشو داره. اون تماشا کردنم موقعی که دوست داری خودت بازی کنی ولی نمییتونی و حرصت در میاد خودخوری میکنی. :wallbash:میخوای طرفی رو که داره بازی میکنه مثه بازی مورتال کمبات بزنی :boxing:.
در مورد دختر گیمر دیگه بد ترین حالت واسه ما دختر هاست و حداقل پسرها میخوان بازی بخرن که خجالت نمیکشن و کسی مسخرشون نمیکنه . ولی ما بخوایم بخریم اول باید کلی با خودمون کلنجار بریم که تو مغازه ها که دختر نیست تا 10 کیلومتری مغازه دختر نمیبینی . همین که نزدیک میشی یه:blushing: هزار چشمی دارن نگات میکنن . یه هزار تا اینجوری:eek:کلی با تردید وارد مغازه میشی و وقتی میگی بازی یهو همه رو چهرت زوم میکنن دیگخ چهرها میشه اینجوری :shocked::o. و با یه مکثی:ziped: میگی واسه خواهر زادم میخوام یا حالا هر کسه دیگه ای. تازه چشمت میخوره به بازی مثلا مترو :wow: :cheesygri.یهو صاحب مغازه میگه خواهر زادتون چند سالهشه.:sad: دختر یا پسر .بازم با تردید میگی پسر:no: .تا میای برداری میگه اون بازی به سنش نمیخوره:crying1:. میخواستین خودشو بیارین . ای بابا:crying: . این ماجرا تمومی نداره .

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

آقای حامد خان خدا کنه به هشتشم برسی . ولی اگه یکی آمد تو مغازت گفت من بازی میخوام واسه خواهر زادم یا برادر کوچیکترم گیر ندی که چند سالشه چرا خودشو نیاوردی .اخه من موندم چرا فروشنده ها گیر میدن به سن و جنسیت آدمی که اصلا نیست . 4 روز پیش رفتم همین حرفو زدم .فروشنده گیر داده .خواهر زادتون بیاوردین. ای خدا :praying:. میگه چند سالشه منم تو دلم گفتم ننه ای واسه خودش:cheesygri. گفتم 15 میگه که شما صلیقتون با اون فرق میکنه . بابا بی خیال تو بازی بده در مورد بازی اطلاعات بده .نه اینکه اطلاعات خواهر زادمو بگیری. من خواهرم کجا بود که خواهر زاده داشته باشم :cheesygri

• Like
Reactions: Sega_genesis

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقای حامد خان خدا کنه به هشتشم برسی . ولی اگه یکی آمد تو مغازت گفت من بازی میخوام واسه خواهر زادم یا برادر کوچیکترم گیر ندی که چند سالشه چرا خودشو نیاوردی .اخه من موندم چرا فروشنده ها گیر میدن به سن و جنسیت آدمی که اصلا نیست . 4 روز پیش رفتم همین حرفو زدم .فروشنده گیر داده .خواهر زادتون بیاوردین. ای خدا :praying:. میگه چند سالشه منم تو دلم گفتم ننه ای واسه خودش:cheesygri. گفتم 15 میگه که شما صلیقتون با اون فرق میکنه . بابا بی خیال تو بازی بده در مورد بازی اطلاعات بده .نه اینکه اطلاعات خواهر زادمو بگیری. من خواهرم کجا بود که خواهر زاده داشته باشم :cheesygri
حالا که حرفشو زدین میگم
من خودم صلا و ابدا نمیپرسم ولی دلیل پرسیدن این سوالات اینه که مثلا بازیو نفروشیم بعد برید برگردید پس بدید اکثر ماها به این دلیل هی سوال پیچ میکنیم (از تو دل طرف خبر نداریم که:d )
ولی در کل هر خانمی بیاد تو مغازه و بازی بخواد من خوشحال میشم بگه برای خودم میخوام اتفاقا اون تعجب کردن ها از روی عجیب بودن ماجرا نیست از روی اینه (با خودمون میگیم) "بالاخره یه خانمی پیدا شد که از گیم خوشش بیاد" و این باعث تعجبمون میشه

اتفاقا یکی دیروز بود اومدش سنشم بالا بود ولی صحبت کرد آره بازی کپی ps3 میخوام منم اولش میخواستم بگم نه ولی دیدم به قیافش میاد این کاره باشه گفتم چیا میخواین؟ برگشت گفت بازی شوتر میخوام منم براش یه سری ریختم و بعدش یه تعداد انحصاری خرید و یه سری باز خفن دیگه هم میخواست که من نداشتم، بعدش گفت تازه همین 2 روز پیش کنسول خریده باندل موو خریده بود کپیخور 3.55 دستگاهشم آورده بود آدیت کنه هارد اکسترنالشم از خودم خرید، در کل کلی بازی بهش دادم آپدیت کردم کنسولشو (کلی هم کیف کردم:d که بلاخره یکی تو این سن و سال ارزش بازیو و گیم رو فهمیده) ولی نگو ناکس این کاره بوده :-s گفتش من قبل از اینکه کنسول بگیرم با pc بازی های Warcraft و WOW میزدم تازگی ها هم Diablo 3 میزنم الانم میخوام کنسولو تجربه کنم
ما رو میگی (من و همکارم) زیر دهن همدیگه سطل گرفته بودیم کف ها زمین نریزه :d
در کل آخر صحبت ها اینو گفت که سن و سال نمیشناسه و مهم اینه که دلت جوون باشه

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلامی دوباره
آرتاس عزیز مواردی که گفتی که بیشترینش مختص به آقایون . و همه موارد هر کدوم حال و هوای خودشو داره. اون تماشا کردنم موقعی که دوست داری خودت بازی کنی ولی نمییتونی و حرصت در میاد خودخوری میکنی. :wallbash:میخوای طرفی رو که داره بازی میکنه مثه بازی مورتال کمبات بزنی :boxing:.
ما را به فاشیستی محکوم نکنید :d همه گزینه ها واسه خانوم ها در دسترس هست، شاید کلوب، که یکی از خانمهای تاپیک میگفت کلوپ هم رفته و شاید گیم نت، که البته خوده بنده وقتی کلن داشتم تو بازیه کانتر، با یه کلن دختر آشنا شدیم که گیم نت شخصی داشتند. اما اون روزی که باهاشون مسابقه دادیم... :d بقیشو نمیگم دیگه

در مورد دختر گیمر دیگه بد ترین حالت واسه ما دختر هاست و حداقل پسرها میخوان بازی بخرن که خجالت نمیکشن و کسی مسخرشون نمیکنه . ولی ما بخوایم بخریم اول باید کلی با خودمون کلنجار بریم که تو مغازه ها که دختر نیست تا 10 کیلومتری مغازه دختر نمیبینی . همین که نزدیک میشی یه:blushing: هزار چشمی دارن نگات میکنن . یه هزار تا اینجوری:eek:کلی با تردید وارد مغازه میشی و وقتی میگی بازی یهو همه رو چهرت زوم میکنن دیگخ چهرها میشه اینجوری :shocked::o. و با یه مکثی:ziped: میگی واسه خواهر زادم میخوام یا حالا هر کسه دیگه ای. تازه چشمت میخوره به بازی مثلا مترو :wow: :cheesygri.یهو صاحب مغازه میگه خواهر زادتون چند سالهشه.:sad: دختر یا پسر .بازم با تردید میگی پسر:no: .تا میای برداری میگه اون بازی به سنش نمیخوره:crying1:. میخواستین خودشو بیارین . ای بابا:crying: . این ماجرا تمومی نداره .

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

آقای حامد خان خدا کنه به هشتشم برسی . ولی اگه یکی آمد تو مغازت گفت من بازی میخوام واسه خواهر زادم یا برادر کوچیکترم گیر ندی که چند سالشه چرا خودشو نیاوردی .اخه من موندم چرا فروشنده ها گیر میدن به سن و جنسیت آدمی که اصلا نیست . 4 روز پیش رفتم همین حرفو زدم .فروشنده گیر داده .خواهر زادتون بیاوردین. ای خدا :praying:. میگه چند سالشه منم تو دلم گفتم ننه ای واسه خودش:cheesygri. گفتم 15 میگه که شما صلیقتون با اون فرق میکنه . بابا بی خیال تو بازی بده در مورد بازی اطلاعات بده .نه اینکه اطلاعات خواهر زادمو بگیری. من خواهرم کجا بود که خواهر زاده داشته باشم
استفاده شما از شکلکها پستتون رو تبدیل به یه مستند Live کرد :d جدا چه reactionهایی که آدم نسبت به گیمرا نمیبینه! نمیدونم شما این پست منو کامل خوندید یا نه! اما بنظر من، با دیدن این مستند شما، استدلام اینه که: یادمون نره که هیچ فروشنده ای از فروخته شدن جنسش بدش نمیاد! پس احتمالا شما خیلی تابلو واسشون میبندین و اونا هم تریپ لج ور میدارن تا خودتون به زبون بیاین بگین دروغ گفتم واسه خودم میخوام :d اما شما یه بار این راهی که من میگمو امتحان کنید: اول: اگه واسه خریدن بازیی که از قبل مد نظرتون هست وارد مغازه میشید، مستقیم به فروشنده بگید که مثلا بازی فلان رو داری یا نع! مسلما فروشنده هم به شما ج میده که داره یا نع، نه اینکه بگه واسه کی میخواین این بازیو! دوم: اگه هم واسه آپدیت شدن به بازار میرید، که بهتره نرید و از طریق سایت و اخبار آپدیت باشید تا همون راهه اولو پیش بگیرید. در غیر اینصورت، خجالتی بودن خودتون رو فراموش کنید و خیلی ریلکس بگید که بازیو واسه خودتون میخواین (حتی میتونید تو چشای طرف زل بزنید، یعنی شما هم پر رو تر از اون باشید :d )
اگه برخورد منفی هم ایجاد شد، مثه تمسخر کردن (البته تا لبخند رو بهشون باید تخفیف بدیا) چنان با پشت دست بزن تو دهنش تا برق از سرش بپره. چون تمسخر به معنای نبود فرهنگه و فرهنگ سازیو باید از یه جایی آغاز کرد دیگه >:) کماکان فک میکنم این مشکل به دست خودتون حل میشه، با کنار گذاشتن این خجالتی بودن و احساس ضعف دربرابر نگاههای اونا... راه حلشم اینه که پر رو باشی ( یا ادای پروها رو در بیاری :d )
نمیدونم Devil-Girl هم مثه شما این مشکلو داره یا نه!

- - -ویرایش - - -

اتفاقا اون تعجب کردن ها از روی عجیب بودن ماجرا نیست از روی اینه (با خودمون میگیم) "بالاخره یه خانمی پیدا شد که از گیم خوشش بیاد" و این باعث تعجبمون میشه
CONFIRMED!!!!!!!!!!
=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))=)) =)) =))

marjan.a

کاربر سایت
Oct 7, 2012
10
نام
مرجان
از بچگی بازی میکردم سگاولی دستگاه ماله خودم نبود .ولی بعد12 سالگی پلی استیشن 1. بعدشم پلی استیشن 2. بده 18 سالگی کامپیوتر . که خیلی بازی کردم و هنوزم بازیهارو دارم .ولی چون درسم خوب بود مادرم گیر نمیداد.دیگه یه مدت کناره گیری چون پی سی دادم به برادرم خودم تاپ گرفتم روش بازی سنگین که نمریختم اصلانم وقتش نبود یه چند تا بازی کم حجم اشیای گمشده روش نصب که هم زبان خوب بشه هم سرگرم بشم . تا هفته پیش کارمم چون سبک شد یهو حوس بازی به سرم زد که از بچه های همین سایت یه پلی استیشن 3خریدم تا چند روز دیگه هم دستم میرسه یه هارد 1 ترابایتی یه 800 گیکم از بهترین بازی هارو برام ریخته
که قراره دستم رسید یه مرخصی یه هفته ای بگیرم . یه سره بشینم بازی کنم. :cheesygri عاشق بازی های داستانی هستم. بازی پر از رمز و راز همراه با اکشن
واقعا وقتی سن میره بالا دیگه هر بازی به چشم نمیاد . مراحل باید خیلی سخت بشه تا و بازی هیجان داشته باشه .

- - -ویرایش - - -

آرتاس جان من پست با شکلکو دقیقا واسه همین گذاشتم که چهره رو نشون بده و نوشته زنده باشه. من خجالتی نیستم ولی بدی این قضیه جوریه که چون من تو شهر خودم کار میکنم و اکثرا با قشر مرد سرکار دارم با کارگر تا مهندس و پیمان کار و یجورای شناخته شده هستیم از طریق شرکت واسه همین مجبوریم که آتو ندیم که 2 روز دیگه سره ساختمون هستیم یکی نفهمه .میدونید محیط کوچیکه .همه فوضول کارگرم میدونید چون تو این جامع دوست ندارن یه زن بهشون دستور بده دنبال یه چیز میگردن که مسخره کنن . بعد یهو داد بزنن تو برو مثلا فلان بازی که میکنی فلان شخصیت تو بازی بکش. و هزار حرف دیگه
.و اون دوست عزیرمم که گفتید خیلی سنش پایین تره فکر کنم 15 سالشه من 24 سالمه تو سن اون بودم که این مشکلا نبود

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
دوربین مخفیه آبجی؟ کی پخش میشه خودمونو ببینیم؟ :d
خب بله، شهرته و 1000 دردسر دیگه:d آمــــــا...
یه مدت کناره گیری چون پی سی دادم به برادرم خودم تاپ گرفتم
دِ واسه همین میگم دوربین مخفیه دیگه :d خب تو که دادش داری، اول با زبون خوش دستشو میگیری میری بازی میخری، اگه نشد یه اردنگی حوالش میکنی به زور دستشو میگیری میری یه بازی میخری در هر 2 حالت هم داداشت خودشو خریدار نشون میده :d طفلک داداشت چه آشی واسش پختم >:)
یه هارد 1 ترابایتی یه 800 گیکم از بهترین بازی هارو برام ریخته
دلیل دومی که میگم دوربین مخفیه :d 800GB گیم، بازم میخوای بری بازی بخری؟
که قراره دستم رسید یه مرخصی یه هفته ای بگیرم . یه سره بشینم بازی کنم. :cheesygri
نمیری! نگرانت شدم :d
عاشق بازی های داستانی هستم. بازی پر از رمز و راز همراه با اکشن
ژانر محبوب خانوم ها! و البته خیلی از پلیرهای مرد دیگه مثه خودم... برو که یه خروار وقت باید بزاری پا Uncharted و Tomb Raider و The Last Of Us و Heavy Rain و اگه اهلش باشی Metal Gear Solid
واقعا وقتی سن میره بالا دیگه هر بازی به چشم نمیاد . مراحل باید خیلی سخت بشه تا و بازی هیجان داشته باشه .
دوست دارم نظرت رو بعد از اینکه اون 800 گیگ بازیو انجام دادی هم بدونم
و اون دوست عزیرمم که گفتید خیلی سنش پایین تره فکر کنم 15 سالشه
قیافه دویل گرل خیلی دیدنی میشه وقتی اینو بخوونه =)) =))

marjan.a

کاربر سایت
Oct 7, 2012
10
نام
مرجان
خوب این راه حل اول . من که هر بازی از قبل در نظر دارم یا نیاورده یا تموم کرده. یا قراره بیاره.راه ها دوم اگه من پرو بازی در بیارم .بقول حامد که هفت خط و قرارهشت خط بشه . که با این عکسی که گذاشته 10 ختم رد کرده چه برسه به 8.:cheesygri مثله حامد مخ میزنه(شوخی آقا حامد. به دل نگیری) صاحب مغازم با پروی تمام مخ منو میزنه اینجوری:punish: :lol: ولی این یکیرو خوب امدی که با پشت دستی بزنمش اخ چه حالی بده از قدیم ایام گفتن(شتر در خواب بیند پمبه دانه) اره اینجوری که تو گفتی مشکل فقط به دست پرتوانه خودم هل میشه باید رو این دسته کار کنم:weightlif. فقط این دست باعث نشه یه کتکم خودم بخورم واسه همون فرهنگ سازی که گفتیدb-(

داداشم که متهل شود و رفت .بعدشم کی میتونه اون گودزیلارو بزنه:twisted1: .خوب تازه بازی ریخته قبلا که نبود تازه چند روز دیگه دستم میرسه. حلا اون کاربرو اشتباه گرفتم ولی دویل گرل کلی خوشش میاد خانوما که خوششون میاد تا 30 سالگی همه 15 ساله ببیننشون:d.(منم از اون لحاظ گفتم) اصلا تابلو نبود که سوتی دادم:whistling:

آخرین ویرایش:

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
عاشق بازی های داستانی هستم. بازی پر از رمز و راز همراه با اکشن

ایول پس tlou و heavy rain رو از دست ندین :D
ژانر محبوب خانوم ها! و البته خیلی از پلیرهای مرد دیگه مثه خودم... برو که یه خروار وقت باید بزاری پا Uncharted و Tomb Raider و The Last Of Us و Heavy Rain و اگه اهلش باشی Metal Gear Solid

نه اتفاقا اولین خانمی ک میبینم ب داستانی علاقه داشته باشه چون من خودم خواهرام بازی نمیکنن و فقط با angry birds و cut the rope و...حال میکنن :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
سلام به همگی من 5 سالمه :D از آشنایی با مرجان خانم مادربزرگه 24 ساله هم خوشحالم :))

سوژه ترول می خواستی ؟ تحویل بگیر :D

من هیچکدوم این مشکلات رو ندارم و نداشتم و بازی هایی هم که انتخاب می کردم هیچکدوم گروه بندی 5 سال به بالا نداشتن که فروشنده شک کنه و بگه مثلا این خانم بچه س یا این حرفا :D جدی میگم حقیقتا تنها یه بار برام پیش اومد که فروشنده با چشمهای گشاد و دهان باز نگام کنه اونم وقتی بود که می خواستم سایلنت هیل 4 رو بخرم ! فروشنده پرسید شماره های قبل رو بازی کردین ؟ منم گفتم همه رو تموم کردم! گفتم شماره ی 3 رو هم تموم کردین منم یه لبخند ژکوند :D زدم گفتم البته که تموم کردم انتظار دیگه ای داشتین :D

باری فکر می کنم خیلی اغراق باشه که آدم بره تو مغازه همه اینجوری :-o نگاش کنن چون به شخصه که برام پیش نیومده شاید هم اصلا توجه نکردم :-" برای دوستان هم تعریف کردم که یه بار همین دو سال پیش بود البته همراه برادرم رفتیم گیم نت و نشستم دویل می کرای 4 رو بازی کردم :D البته اون لحظه اونقدر غرق بازی شده بودم که متوجه اطرافم نشدم ولی بعدش که خواستم بیام بیرون از گیم نت دیدم که دور و برم همه ی پسرایی که نشسته بودن بازی هاشون رو ول کرده بودن و به بازی من نگاه می کردن :)) محو کمبو زدنم شده بودن b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر