انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
موافقم... من خودم تو اینجور مواقع میرم سراغ بازی های کم حجم و شاد... ازینایی که میگن برا بچه هاس :d... چندتاش رو یه دی وی دی جا میگیره!
...
یه راه دیگه هم هس.... دوستان بزنن تو کار فیلم دیدن یه مدت... تا دلشون برا بازیاشون تنگ بشه.... مخصوصا اگه یه هفته شروع کنن به دیدن فیلمها و سریالهای و ط ن ی بدجور دلشون هوای بازی کردن میکنه:d
چه عجب! شما موافق بودی...
:d

من 24 سالمه اما هنوز عشق بازی:d . این یکی دو سال همش لایو بودم واقعا دارم به این فکر میکنم هیچوقت دنیای بازی آنلاین رو ترک نخواهم کرد و رویای بازی کردن با نوه هام رو دارم:d جدا از شوخی دارم میگم بازی و دنیای گیم ربطی به سن و سال نداره ...آمار معتبر مجله (اسمش یادم نیست) نشون داده 49 درصد افراد 19 تا 49 سال جهان بازیهای کامپیوتری انجام میدن!!
پاینده باشی رفیق... آقا من که شخصاً برای دوران کهنسالی برنامه دارم...
بچه ها بیاید همینجا یه قرار تپل بذاریم. یه تاریخی رو مشخص کنیم، مثلاً 30 سال دیگه، تو یه روز معین. بعد بیایم همدیگه رو پیدا کنیم ببینیم کدوم از بچه های این تاپیک هنوز GAME بازی میکنن!
خیلی حال میده ها...
یادشون بخیر.... :d
ابوذر نترکی... خیلی حال کردم. دمت گرم لعنتی.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آرتاس کجایی ؟؟؟ :D
فکر کنم سالروز فتح خرمشهر جو گیر شد و پرید زیر تانک...
:p

بچه ها به نظرتون کدوم بازی از نسل های گذشته الان به گذشتش وفادار مونده و خراب نشده ؟
تو بگو کدوم بازی وفادار نمونده افشین جون...
همین MAX 3 واسه شونصد پُشتمون بسه...
بشین Neverhood بازی کن لذتشو ببر :d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
فکر کنم سالروز فتح خرمشهر جو گیر شد و پرید زیر تانک...

تو بگو کدوم بازی وفادار نمونده افشین جون...
همین MAX 3 واسه شونصد پُشتمون بسه...
بشین Neverhood بازی کن لذتشو ببر :d
پشت سر داداش من حرف نزن :D

اتفاقا به شخصه از m3 کلی لذت بردم
انتظار داشتم خراب کنه ولی عالی بود تنها مشکل که البته من اسمشو نمی زارم مشکل این بود که فضای کارگردانیش مث سم نبود والا هیچ مشکلی نداشت

Neverhood :x
کلی هوس کردم :D

نه جدا پرسیدم مثلا میشه گفت متال گیر چون سازنده اش عوض نشده (منظورم سری اصلیه وگرنه اون آشغال متال گیر نیست ) وفادار مونده به ریشه هاش ؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اتفاقا به شخصه از m3 کلی لذت بردم
انتظار داشتم خراب کنه ولی عالی بود تنها مشکل که البته من اسمشو نمی زارم مشکل این بود که فضای کارگردانیش مث سم نبود والا هیچ مشکلی نداشت
آقا چطوریاست؟ چرا همه تعریف میکنن از این MAX 3...؟ منکه 2 - 3 ساعت بازی کردم اصلاً بهم نچسبید. اصلاً داستانش بهم نچسبید...

نه جدا پرسیدم مثلا میشه گفت متال گیر چون سازنده اش عوض نشده (منظورم سری اصلیه وگرنه اون آشغال متال گیر نیست ) وفادار مونده به ریشه هاش ؟
خُب...
طبیعیه که عوض شدن سازنده ها تاثیر زیادی میذاره. من یکی که الان بازی ای به ذهنم نمیرسه که سازندش عوض شده باشه بازی مثل سابق محبوبیت داشته باشه...
نمونه ی بارزش Silent Hill...

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
آقا چطوریاست؟ چرا همه تعریف میکنن از این MAX 3...؟ منکه 2 - 3 ساعت بازی کردم اصلاً بهم نچسبید. اصلاً داستانش بهم نچسبید...

خُب...
طبیعیه که عوض شدن سازنده ها تاثیر زیادی میذاره. من یکی که الان بازی ای به ذهنم نمیرسه که سازندش عوض شده باشه بازی مثل سابق محبوبیت داشته باشه...
نمونه ی بارزش Silent Hill...
به نظر من که عالی بود
من اصلا انتظار نداشتم بازی خوبی باشه ولی هیچ اشکالی تو گیم پلیش نداشت
همه چیز خوب بود فلش بک ها هم فوق العاده بود داستانش هم در کل خوب بود به نسبت بازی های این نسل که زیاد داستان های شاهکاری ندیدیم

البته نگفته نمونه
من مرگ نیمی از بازی ها رو تو این نسل تقصیر مایکروسافت می دونم
سیاست نینتندو که کلا فرق داره بازی هاش تم سرگرم کننده با خشونت کم داره
چیزی که ما همیشه حال می کنیم بازی های داستان محور که خوراک سونی همیشه و همیشه هم بازی های داستان محور داشته چیزی که تا نسل قبل داشت حرف اول رو میزد
ولی مایکرو سیاستش بازی هاش اکشن محور و با فروش که تو این نسل کرد این سلیقه به عموم گیمر ها و سازنده ها قالب شد

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
به نظر من که عالی بود
من اصلا انتظار نداشتم بازی خوبی باشه ولی هیچ اشکالی تو گیم پلیش نداشت
همه چیز خوب بود فلش بک ها هم فوق العاده بود داستانش هم در کل خوب بود به نسبت بازی های این نسل که زیاد داستان های شاهکاری ندیدیم
من چه کار به GAME PLAY این عنوان دارم افشین. اگه از چنین GamePlay ای خوشم میومد که میرفتم شونصد مدل بازی دیگه که تو این سبک ریخته رو بازی میکردم...
برای من مهم اون فضا و اتمسفری بود که همون اول Max منو درگیر خودش کرد. الان توی این Max 3 کو؟ کو اون اتمسفر درگیر کننده و خارق العاده...؟
چی چی رو داستان های شاهکاری نداریم...
نمونش Enslaved ... (چیزی بود که الان به ذهنم رسید، وگرنه کلی بازی دیگه هستند)
Enslaved از همون دیالوگ های اولیه بین Trip و Monkey آدم رو مجذوبه خودش میکرد...

البته نگفته نمونه
من مرگ نیمی از بازی ها رو تو این نسل تقصیر مایکروسافت می دونم
سیاست نینتندو که کلا فرق داره بازی هاش تم سرگرم کننده با خشونت کم داره
چیزی که ما همیشه حال می کنیم بازی های داستان محور که خوراک سونی همیشه و همیشه هم بازی های داستان محور داشته چیزی که تا نسل قبل داشت حرف اول رو میزد
ولی مایکرو سیاستش بازی هاش اکشن محور و با فروش که تو این نسل کرد این سلیقه به عموم گیمر ها و سازنده ها قالب شد
متاسفانه این حرفت تا حد زیادی درسته...
البته Sony هنوزم داره تو مسیر خودش قدم بر میداره...
Beyond و The Last of Us تا حدودی البته...
از Onimushaـش هم که دیگه خبری نیست...

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
من چه کار به GAME PLAY این عنوان دارم افشین. اگه از چنین GamePlay ای خوشم میومد که میرفتم شونصد مدل بازی دیگه که تو این سبک ریخته رو بازی میکردم...
برای من مهم اون فضا و اتمسفری بود که همون اول Max منو درگیر خودش کرد. الان توی این Max 3 کو؟ کو اون اتمسفر درگیر کننده و خارق العاده...؟
چی چی رو داستان های شاهکاری نداریم...
نمونش Enslaved ... (چیزی بود که الان به ذهنم رسید، وگرنه کلی بازی دیگه هستند)
Enslaved از همون دیالوگ های اولیه بین Trip و Monkey آدم رو مجذوبه خودش میکرد...

متاسفانه این حرفت تا حد زیادی درسته...
البته Sony هنوزم داره تو مسیر خودش قدم بر میداره...
Beyond و The Last of Us تا حدودی البته...
از Onimushaـش هم که دیگه خبری نیست...
خو همین دیگه بازی هیچی از اون فضا کم نداره
اتفاقا دوسش دارم چون وقتی کارگردان عوض شده نخواسته از نفر قبلی تقلید کنه
فضای ذهنی مکس حرف نداره دیالوگ های بینظیرش که باید دست نویسنده اش رو بوسید
الکلی شدنش
همه چیز عالی کار شده و بازم حس همزاد پنداریش زنده است
گیم پلی هم اگه اغراق نباشه تو بالا ترین سطح کیفی قرار گرفته البته بازی برای R* و دیگه بحثی از نظر کیفی نداره
البته من حدس می زنم ضعف زبان انگلیسی هم تو درک دیالوگ ها بی تاثیر نبوده ولی حتما بازیش کن و تا آخرش برو حتما رو سختی old school بازی کن
--
سونی واقعا کمپانی قابل احترامیه همیشه اون چیزی که می خواستم بهم داده
درسته بازی هایی که معرفی شد خودش مصداق همون حرفه
نمی خوام بگم مایکروسافت کمپانی بدیه
ولی چیزی که با هزینه زیاد انبوه سازی بشه اثری بی ریشه میشه و بعد یه مدت هم از بین میره
چون مردم عادی که محض fun کاری رو انجام میدن بعد یه مدت هم کنارش میزارن

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
جهت سرپا نگه داشتن محفل پیران GAME یه بازی نوستالژیک بگم که همه ی قدیمیا یادشونه...

COMMANDOS 1

مخصوصاً که فارسی بودش و به شدت سخت. یادش بخیر، چقدر سر این بازی فسفر میسوزوندیم که بتونیم فقط یه سرباز آلمانی رو از پیش رو برداریم. به انتها رسوندن مأموریت پیشکش...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
جهت سرپا نگه داشتن محفل پیران GAME یه بازی نوستالژیک بگم که همه ی قدیمیا یادشونه...

COMMANDOS 1

مخصوصاً که فارسی بودش و به شدت سخت. یادش بخیر، چقدر سر این بازی فسفر میسوزوندیم که بتونیم فقط یه سرباز آلمانی رو از پیش رو برداریم. به انتها رسوندن مأموریت پیشکش...
اسم این بازی میاد تنم میلرزه ، هنوز صداش تو گوشمه

Alarm ... Alarm

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

Alarm ... Alarm
دقیقاً Dan...
اَه... وقتی من این صدا رو میشنیدم دیگه میدونستم کارم تمومه و باید ماموریت رو از اول برم.
واسه همون مثل این فدایی های ارتش سرخ تا یارو رو نمیکشتم به هر قیمتی شده ول نمیکردم...

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین

COMMANDOS 1

حرف نداشت بازیش
یادم نیست کدوم شماره اش بود که باید با یکی از زن های جاسوس ملاقات می کردی و از طریق اون غذای سربازا رو مسموم می کردی
من از شخصیت tiny خیلی خوشم میومد
البته حالا که یادی از این بازی به یاد موندنی کردی بهتره یادی بکنیم از 1 desperado که بازی معرکه ای بود

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
البته حالا که یادی از این بازی به یاد موندنی کردی بهتره یادی بکنیم از 1 desperado که بازی معرکه ای بود
لعنتی من هیچ وقت این بازی رو قسمت نشد بازی کنم... هر دفعه که نصبش میکردم یه بلایی سر Windows ـم میومد... برام طلسم شده بود...

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
حرف نداشت بازیش
یادم نیست کدوم شماره اش بود که باید با یکی از زن های جاسوس ملاقات می کردی و از طریق اون غذای سربازا رو مسموم می کردی
من از شخصیت tiny خیلی خوشم میومد

ايني كه شوما ميكي شماره 3 بود كه زنه اسمش ناتاشا بود همون مرحله كه شب بود بايد اين كار رو ميكردي

خدايي جز بهترين بازيايي كل دوران هست اين بازيايي حالا نه فكر كردن ميخاد نه هوش و عقل فقط بايد ماشه رو فشار بدي و بري

به جز كلمه ي Alarm
1جمله ديكه هم ميكفتن مث اين جمله بود "اي فلشتا"

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687

Alarm ... Alarm
یه بازی خاطره انگیز دیگه هم هس که این Alarm .... Alarmش خیلی هیجان به آدم می داد :d اسمش Beyond the Law: The Third Wave بود
میشد که گروه چهار نفره درست کرد با ماموریت... تازه یه جاهاییش هم سگ میذاشت دنبال آدم! :d
...

...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر