انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه هوراااااااااااااااااااای بلند به افتخار دانیال...
کاملاً باهات موافقم دانیال... باور می کنی که من این دنیا رو نفس می کشم... یعنی همه ی ما (تقریباً البته)
این دنیای GAME معرکست... یه فانتزی بی انتها... یه جایی که توش غرق شی و بیرون نیای... جایی فراتر از تصورات... بدون مرز... آزاده آزاد...
WOW
منو الان دوباره جو میگیره...
;)
In you dreams, you are the KING and the QUEEN of your realm
ممنونم عزیز
-
دقیقا همینه که میگی
من تو MW یک هم تیمی خوب برای کشتنم. تو Assassins یک متعصب و تو Crysis یک ماشین آدمکشی.
با Pess تو تیم مورد علاقم با مسی هم بازی میشم و تو NFS تامرز جنون به ماشینم گاز میدم.
با GTA IV ، ساعت ها تو کوچه پس کوچه های نیویورک (شهر مورد علاقم) قدم میزنم و هر کاری دلم بخواد آزادانه انجام میدم. ;)
شاید اگر جای دیگه ای به دنیا میومدم ، اینهمه درگیر دنیای گیم نمی‌شدم.
اما در ایران به دنیا اومدم و به همون دلایلی که احتیاج به بازگویی و توضیح نداره ، دنیای واقعی و مجازی من جاشون رو با هم عوض کردن.
من حاضر نیستم از این دنیای واقعی و دوست داشتنی خودم Quit کنم و پام رو تو دنیایی بذارم که همه چیزش مجازیه.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من حاضر نیستم از این دنیای واقعی و دوست داشتنی خودم Quit کنم و پام رو تو دنیایی بذارم که همه چیزش مجازیه.
WOWWWWWW
تو از الان رسماً تبدیل شدی به یکی از صمیمی ترین دوستانم...
----------
بالاخره یکی پیدا شد که فهمید این دنیای به ظاهر واقعی چیزی جزء پوچی و یه داستان مضحک و پرده ای ضخیم که جلوی چشم خیلیا رو گرفته نیست...
من امید دارم بالاخره یه روزی، یه جایی، زمانی که وقتش برسه بالاخره دیگران هم چشمشون رو به حقیقت باز میشه...
به نظرم دیگران هم فاصله ای تا اون حفره ای که Alice توش افتاد و وارد Wonderland شد ندارن...
Narnia همینجاست... حقیقته محضه... Aslan وجود داره... توی وجود تک تک ما شیری نهفتست که خیلیامون ازش بی خبریم... پاکی، قدرت، آرامش، بخشش، گذشت ... و .... و ... خیلی چیزای دیگه که Aslan داشت....
کتاب "داستان بی انتها" تو هر کتابخونه ای پیدا میشه... فقط باید مثل Sebastian درست دیدش تا توی فانتزی بی انتهاش غوطه ور شد...
Hogwarts حقیقت داره....
دنیای RE همینجاست... کوچه پس کوچه های Raccoon City رو باید پیداش کرد تا بشه باورشون کرد...
Silent Hill هر روز ما رو به سمت خودش فرا می خونه تا تقاص گناهانمون رو پس بدیم...
Final Fantasy دریچه ایه که باید بخوای تا بتونی ازش رد شی....
-----------
Fantasy, Dream, Imagination, all of them are nothing but the PURE TRUTH and whoever who deny it, is cheating himself

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
آقا دمت گرم... خیلی حال دادی...
راجع به اون 90% هم مثل اینکه باید یه تجدید نظری بکنم...
;)
------
بچه ها شما کی می خواید Quit کنید...
دانیال، مرصاد...!!!

برای یک گیمر QUIT کردن یعنی مرگ و نابودی . . . :d
من اگه بازی نکنم اما باز هم دنبالش میکنم . . .
در ضمن ، جنرال 2 داره میاد ، پس حالا حالا هستم به شخصه . . . :p

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام.شرمنده اگه دیر اومدم.صبر کردم 24 سالم شه بعد بیام:d
همتون رو دوست دارم چون میدونم شما گیمرها از لحاظ فکری و خلاقیت و حافظه تصویری و .... یه پله از بقیه ادما جلوترین.(و البته شماره عینک:-b:d)
دانیال هستم.عاشق موسیقیه با ارزش،بازی های با ارزش،ادم های با ارزش،سخنان با ارزش و .... .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
همتون رو دوست دارم چون میدونم شما گیمرها از لحاظ فکری و خلاقیت و حافظه تصویری و .... یه پله از بقیه ادما جلوترین.(و البته شماره عینک:-b:d)
دانیال هستم.عاشق موسیقیه با ارزش،بازی های با ارزش،ادم های با ارزش،سخنان با ارزش و .... .
ورودت رو به جمع پیر های دنیای گیم شادباش میگم ، دوست هم اسم و با ارزش :d من.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
قابل توجه صاحب تایپیک
نمیخواین این نظرسنجی رو عوض کنین؟:d
چقدر به بقیه نظرسنجیا گیر دادی:d
به به ... ببین کی اینجاست... تاپیک منور شد آقا ابوذر...
شدید ارادت دارم بنده...
:-*

من هم به نوبه ی خودم ورودت رو به جمع فسیل شدگان این دنیا تبریک میگم دوست با ارزش من...
;)

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

شما با هر سنی تشریف میاوردی، اینجا همه میپذیرفتن شما رو...
ولی دمت گرم... معلومه یه GAMER قانونمند و مقید هستی...

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
ابوذر تو قبلاً خودت رو اینجا معرفی کرده بودی...؟
مردیکه بی احساس... این همه برات Love ترکوندم... اونوقت فقط بهم میگی ممنون... اون از اون smsهات... اینم از این...
بزنم بترکونمت... آیا...؟
;)
عه........... خیلی فراموشکار شدیا.............. اونموقع که من خودمو معرفی کردم تو تازه اومده بودی بی سی رفیق من :d
ما ارادت قلبی داریم برادر به شما:)

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام بر همگی
این جانب یک آتش زیر خاکستر مانده از سوختن 25 سال زندگی بوسیله جرقه گیم هستم و این سوختن را بسیار دوست میدارم And nothing else matter
منم بازی میدید :D
بحث همون کوییت کردنه؟ خب صبر میکنم آخر سر میگم ;)
موضوع واسه نظرسنجی پیدا کردید؟
@ RockIT
این آقا افشین هم که... راستی افشین دقت کردی که تو تا حالا از خودت و گیمریت چیزی نگفتی؟ فقط تو پست 5 یا 6 تاپیک خودتو معرفی کردی... یه آمار بده از خودت، بعدم خودتم تو بحثی که راه انداختی شرکت کن دیگه :D

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من هم یک فسیل 28 ساله:dدنیای گیم هستم و با قدرت ادامه خواهم داد
So welcome to the CLUB buddy
;)
باور کنید بچه ها احساس می کنم هر کی که از دوران طفولیت و قنداق شروع کرده به بازی و سن 24 رو رد کرده باشه ها... دیگه Quit کردن براش نامفهومه.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
So welcome to the CLUB buddy
;)
باور کنید بچه ها احساس می کنم هر کی که از دوران طفولیت و قنداق شروع کرده به بازی و سن 24 رو رد کرده باشه ها... دیگه Quit کردن براش نامفهومه.
دقیقا.
اگر تونستی تو همون اوایل جوونی از بازی و دنیاش بری بیرون که رفتی ، اگر نه مگه میشه مثلا 27 سال با یه چیزی زندگی کردی ، حالا بذاریش کنار؟
البته من در یک حالت ممکنه کویت کنم ها. اینکه تمام اون چیز هایی که تو دنیای بازی دارم (از جمله زامبی ها و ماشین ها و اسلحه ها و شهر ها و ..... همه همشون) به دنیای مجازی (زندگی) منتقل بشن. اون وقت ممکنه من از دنیای بازی کوییت و به دنیای مجازی نقل مکان کنم.;)

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
سلام
من که الان رسیدم به 24 دیگه یه جورایی حوصله بازی کردنم کم شده خیلی از سبک ها رو دیگه دوست ندارم ولی هنوز بازی میکنم اما او شوق و ذوق نوجوونی دیگه نیست :(

• Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر