انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,286
پیر کجا بود؟! 🤣
البته به هر حال سالها سپری میشن و کاریش نمیشه کرد با این وجود این خود ما هستیم که تعیین میکنیم با چه کیفیتی این ایام سپری بشن. مسلما وقتی سن پایین تره با کمتر بودن بار مسوولیت و آزادتر بودن، سهم بیشتری برای بازی‌ها در دسترسه اما به هر طریق حتی بعد از ازدواج هم کم و بیش میشه دستی بر آتش داشت چه با بازی و چه مشارکت در بحثهای مرتبط با بازی ها.
من که هنوز هم گاها بازی می‌کنم. دوستان که ماشاالله جای خود دارند همه الحمدالله پرنشاط و جوان هستید. پس از زندگی تون در کنار بقیه فعالیت های روزمره لذت ببرید.
شاد و تندرست باشید در کنار عزیزانتان🌹💐
یلدای همتون هم پیشاپیش مبارک باشه💐💐💐

View attachment Snapinsta.app_video_44827903_2790374661104691_860438249771131503_n.mp4

کنسول psp بازی خفن خیلی داشت
خیلی هم برای زمان خودش قدرتمند بود

تنوع بازی هاشم زیاده

i3478753772.jpg

psp_resistance_-_retribution.jpg

ندیدم این فیلمی که گفتی
فیلم sin city دیدم
فیلم عجیبی بود کلا
و‌ تاریک

ممنون از اطلاعاتی که از فیلم ماتریکس دادی

پدر همه این فیلم ها
که از همه این ها بهتره و راحتر همه چی نشون داده
They Live 1988 بود
جایی خوندم بازیگر نقش اصلی فیلم قبل از مرگش گفته بود این فیلم نبود مستند بود

Devon-Whitehead_TheyLive.jpg

11048672-1364277733824757.jpg
این فیلم رو هم دیده بودم.
انیمه انیماتریکس هم اگه ندیدی پارت رنسانس اول و پارت رنسانس دوم داره موضوع خیلی بزرگ و عجیبی رو به پیش میکشه که چجوری کار انسانها به یک جنگ آخر زمانی با هوش مصنوعی کشیده میشه. رباتی که توسط صاحبش میخواد خاموش بشه ولی به ناگاه به خودآگاهی میرسه که خاموش شدنش مساوی هست با مرگش و سر این قضیه با صاحبش مشاجره میکنه و در یک نزاع صاحبش رو به قتل میرسونه ولی در دادگاه ادعا میکنه که داشته در برابر صاحبش دفاع از خود میکرده ولی دادگاه ادعاهایش رو رد میکنه و دستور به نابودیش میده... ادامه رو اسپویل نمیکنم که اگه خواستی ببینی.

این فیلم رو هم دیده بودم.
انیمه انیماتریکس هم اگه ندیدی پارت رنسانس اول و پارت رنسانس دوم داره موضوع خیلی بزرگ و عجیبی رو به پیش میکشه که چجوری کار انسانها به یک جنگ آخر زمانی با هوش مصنوعی کشیده میشه. رباتی که توسط صاحبش میخواد خاموش بشه ولی به ناگاه به خودآگاهی میرسه که خاموش شدنش مساوی هست با مرگش و سر این قضیه با صاحبش مشاجره میکنه و در یک نزاع صاحبش رو به قتل میرسونه ولی در دادگاه ادعا میکنه که داشته در برابر صاحبش دفاع از خود میکرده ولی دادگاه ادعاهایش رو رد میکنه و دستور به نابودیش میده... ادامه رو اسپویل نمیکنم که اگه خواستی ببینی.

از اون ترسناک‌تر آینده ما تو اینجاست

از اون ترسناک‌تر آینده ما تو اینجاست
این پست یکم ناله هست ولی به نظرم واقعیه
من سعی میکنم زیاد خودمو درگیر گذشته و آینده نکنم ولی به این معتقدم اگه زمان حال کسی خوب نباشه باید از هر راهی که هست عوضش کنه. مهاجرت 100 درصد روی من تاثیر میزاره ولی چون فعلا تحت موقعیتی هستم که امکانش رو ندارم سعی میکنم با گیم و سرگرمی و فیلم و سریال و یه سری چیزهای دیگه کارهایی که گذر وقت رو حس نکنم زمان حال رو یه ذره بهتر کنم. شاید اگه نتونم تا 5 سال آینده مهاجرت کنم به خاطر فرسودگی که برای بدن اتفاق میفته برای همیشه گزینه ش حذف بشه.
غربی ها یه چیزی رو به درستی فهمیدن اونم اینه که میگن روال عادی زندگی به خودی خود زجرآور هست یعنی مثلا اگه انسان رو در راحت ترین شرایط هم قرار بدیم باز چیزهایی هست که باعث خرد شدن و زجر کشیدن این انسان میشه مثلا فوت عزیزان. برای همین اونا تصمیم گرفتن به جای گذاشتن سنگ جلوی پای مردمشون با قوانین درست این زندگی رو واسه مردمشون راحت تر کنن تا بلکه این زندگی زجرآور اندکی راحت تر بگذره.
اصولا به نتیجه رسیدن که حتی "خود خدا هم نمیتونه تحمل زندگی سخت و زجر آور روی کره زمین رو بکنه" چه انتظار از انسانی که بود و نبودش به یه دم و بازدم بنده.

آقا من فردا ۳۵ سالم میشه
اصلنم احساسه پیری نمی کنم
اسم تاپیکو عوض کنید بزارید جوونایه با تجربه
حسمم به هیچ وجه به گیم عوض نشده هنوزم واسه بازیا شدیدا هایپ می شم
فقط یکم از لحاظ زمانی وقت کم میارم واسه بازی دیگه نمیشه مثله قبل بشینم تا صبح بازی کنم البته زیادی جو بگیرتم میشنم ولی فرداش دهنم سرویس میشه
من سی و نه سالمه و همینطورم. سنت که میره بالا کلا یک جا درونی استپ میشه و حس نمیکنی سنت میره بالا فقط جسمی سنت میره بالا و فقط هم جوونا حس میکنند که تو پیری وگرنه هم سن های خودت و بزرگتر از خودت مثل خودتن!:D من هنوز هایپ میشم از بازی ها با اینکه وقت نمیکنم خیلی ولی بازهم آدم نمیشم و بازی میخرم! امروز واسه خودم سوپرماریو واندر و سوپرماریو آر پی جی رو خریدم بشینم بازی کنم:>:>

من سی و نه سالمه و همینطورم. سنت که میره بالا کلا یک جا درونی استپ میشه و حس نمیکنی سنت میره بالا فقط جسمی سنت میره بالا و فقط هم جوونا حس میکنند که تو پیری وگرنه هم سن های خودت و بزرگتر از خودت مثل خودتن!:D من هنوز هایپ میشم از بازی ها با اینکه وقت نمیکنم خیلی ولی بازهم آدم نمیشم و بازی میخرم! امروز واسه خودم سوپرماریو واندر و سوپرماریو آر پی جی رو خریدم بشینم بازی کنم:>:>

پس از قشر پولداری دیگه می‌دونی بازی سوئیچ چقدر گرونه 😌
باید حقوق یک ماهتو بدی تا دو تا بازی سوئیچ مثلاً به فرض محال بخری 🤭

آخرین ویرایش:
پس از قشر پولداری دیگه می‌دونی بازی سوئیچ چقدر گرونه 😌
باید حقوق یک ماهتو بدی تا دو تا بازی سوئیچ مثلاً به فرض محال بخری 🤭
نه بابا! اتفاقا جایی که زندگی میکنم من زیر متوسط محسوب میشم بس که همه پولدارند! اینم ولخرجی بود و قسمتیش از کیسه خلیفه بود هدیه کریسمس سرکار کارت هدیه دادند منم تبدیل به بازی کردمش بقیه اش هم خودم دادم.

نه بابا! اتفاقا جایی که زندگی میکنم من زیر متوسط محسوب میشم بس که همه پولدارند! اینم ولخرجی بود و قسمتیش از کیسه خلیفه بود هدیه کریسمس سرکار کارت هدیه دادند منم تبدیل به بازی کردمش بقیه اش هم خودم دادم.

بازم حالا خوبه که داری از زندگی لذت می‌بری
خوشبختی همیناست دیگه
خوشبختی پکیج بزرگ که یهو سورپرایز کنم بهت بدن خوشبختی توش باشه نیست
خوشبختی یعنی لحظات کوچیک و شیرینی که می‌سازی خودت و اینا در کنار هم قرار می‌گیرن برای سال‌های متمادی ، مجموعش با هم میشه خوشبختی

ما که اینجا خیلی‌هامون هیچی نشدیم
تو فکر مهاجرتیم
اونجا هم خیلی هامون هیچی نمی‌شیم
دو سر باخت یا سوخت شاید بشیم 😁

این پست یکم ناله هست ولی به نظرم واقعیه
من سعی میکنم زیاد خودمو درگیر گذشته و آینده نکنم ولی به این معتقدم اگه زمان حال کسی خوب نباشه باید از هر راهی که هست عوضش کنه. مهاجرت 100 درصد روی من تاثیر میزاره ولی چون فعلا تحت موقعیتی هستم که امکانش رو ندارم سعی میکنم با گیم و سرگرمی و فیلم و سریال و یه سری چیزهای دیگه کارهایی که گذر وقت رو حس نکنم زمان حال رو یه ذره بهتر کنم. شاید اگه نتونم تا 5 سال آینده مهاجرت کنم به خاطر فرسودگی که برای بدن اتفاق میفته برای همیشه گزینه ش حذف بشه.
غربی ها یه چیزی رو به درستی فهمیدن اونم اینه که میگن روال عادی زندگی به خودی خود زجرآور هست یعنی مثلا اگه انسان رو در راحت ترین شرایط هم قرار بدیم باز چیزهایی هست که باعث خرد شدن و زجر کشیدن این انسان میشه مثلا فوت عزیزان. برای همین اونا تصمیم گرفتن به جای گذاشتن سنگ جلوی پای مردمشون با قوانین درست این زندگی رو واسه مردمشون راحت تر کنن تا بلکه این زندگی زجرآور اندکی راحت تر بگذره.
اصولا به نتیجه رسیدن که حتی "خود خدا هم نمیتونه تحمل زندگی سخت و زجر آور روی کره زمین رو بکنه" چه انتظار از انسانی که بود و نبودش به یه دم و بازدم بنده.

کتاب هنر شفاف اندیشیدن
نویسنده رولف دوبلی
بخشی از کتاب : (( کسانی که بی پروا و شجاع بودند ، پیش از آنکه بتوانند ژن خود را به نسل بعدی منتقل کنند، جان خود را از دست می دادند. بقیه ی افراد ، یعنی ترسوها و ملاحظه کارها ، زنده ماندند.
ما ، نوادگان آنها هستیم.))

یه بنده خدایی چند وقت پیش صحبت شد باید موند باید فلان کرد و نظر منو هم خواست
گفتم من فرار بر قرار ترجیه میدم 😌
من سعی میکنم آدم صادقی باشم
البته خیلی وقتا موفق نبودم ولی سعی خودمو می‌کنم

آسمان خدا همه جا یک رنگه
من تعصب خاصی الان نسبت به هیچ جای خاصی ندارم
اگر شرایط مهاجرت رو داشتم شاید تا الان رفته بودم

• Like
Reactions: mqg1387 and jj191
کتاب هنر شفاف اندیشیدن
نویسنده رولف دوبلی
بخشی از کتاب : (( کسانی که بی پروا و شجاع بودند ، پیش از آنکه بتوانند ژن خود را به نسل بعدی منتقل کنند، جان خود را از دست می دادند. بقیه ی افراد ، یعنی ترسوها و ملاحظه کارها ، زنده ماندند.
ما ، نوادگان آنها هستیم.))

یه بنده خدایی چند وقت پیش صحبت شد باید موند باید فلان کرد و نظر منو هم خواست
گفتم من فرار بر قرار ترجیه میدم 😌
من سعی میکنم آدم صادقی باشم
البته خیلی وقتا موفق نبودم ولی سعی خودمو می‌کنم

آسمان خدا همه جا یک رنگه
من تعصب خاصی الان نسبت به هیچ جای خاصی ندارم
اگر شرایط مهاجرت رو داشتم شاید تا الان رفته بودم
این جمله اول رو نقل قول کردی یک نکته جالبی به ذهنم اومد. اونم اینه که در طول تاریخ فقط حدود ۳۰٪ تا ۴۰٪ مردان تولید مثل کرده اند در برابر حدود ۸۰٪ زنان. یعنی حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد مردان اصلا ژنشون رو منتقل نکردند در مقابل ۲۰٪ زنان. بنابراین در طول تاریخ یک مرد حداقل ۲ زن رو باردار کرده به طور متوسط. حتی در دوره هایی این تفاوت نسبت خیلی زیادتر هم شده مثلا حدود ۸۰۰۰ سال پیش این نسبت ۱۷ به ۱ بوده یعنی ۱ مرد ۱۷ زن رو باردار میکرده و سر ۱۶ تا مرد دیگه بی کلاه میمونده.(نسبت مرد و زن تقریبا یکیه در هنگام تولد در انسان ۱۰۱ مذکر به ازای هر ۱۰۰ مونث) بنابراین اتفاقا کسانی که بی پروا و تجاوزگر و قاتل و آدمکش بودند (هر رفتار خشنی که معمولا نشونه تستوسترون بیشتر هست) خیلی زیادتر تولید مثل کرده اند و ترسوها و ملاحظه کارها نکرده اند! تولید مثل خیلی به طول عمر بستگی نداره در مردان برعکس زنان چون خیلی کار خاصی نباید بکنند. بعضی ها تو یکشب میتونند ۲۰ بار ژنشونو انتقال بدن بعضی ها یک عمر هم نمیتونند (آمار میگه ۶۰٪ تا ۷۰٪ مردها در تمام طول عمرشون نمیتونند دیگه!) :D اون زنان هستن که باید برای تولید مثل زنده بمونند! برای همین هست که در مواقع خطر اول زنان و بچه ها رو نجات میدن و مردها کشته میشن راحت به خاطر اینکه بازسازی یک جامعه بعد یک بلای طبیعی یا جنگ با وچود نسبت بالای زن و بچه ها به مردان بزرگسال راحتتره تا اینکه از تعداد اونها کم شه : اگر زنان یا بچه ها کم بشن مشکل پیش میاد از ۱۰۰ تا مرد ۹۰ تاشونم بمیره هیچ اتفاق خاصی نمیافته!

یکی از بازی‌های کلاسیک
که بازی خوبی تو سبک خودش بود Vigilante ه
سبک بازی Beat 'em up ه
نسخه آمریکا Data East تحت پوشش قرار داده بود
سال ۱۹۸۸ عرضه شد

548206-vigilante-amiga-boss.png

حتماً روی خیلی از بازی‌های قدیمی آرم Data East دیده بودید
کمپانی Data East در سال ۱۹۷۶ تاسیس شد
و سال ۲۰۰۳ تعطیل شد
در اصل ورشکست شد

بازی Vigilante دنباله معنویی بازی Kung-Fu Master بود
اگر اشتباه نکنم اون زمان تو ایران بهش می‌گفتن کاراته باز میکرو

7nQy2wwoAbksjJw7h3VsROwNfMqlf6jEmw927nmhiZwjYWmj2-sa7qqo_UVfdZZXR691=w526-h296-rw

بازی Vigilante برای پلتفرم ها مختلفی اومد
جز میکرو

برای amiga , Atari ST ، MSX ، Commodore 64 ، TurboGrafx-16 ، sega Master System
و .... اومد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or