انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
والا من الان که مادرن وارفر دو بازی میکنم غیر از تیم دث مچ و فری فور ال از هیچی دیگه سر درنمیارم .
اصلا نمیدونم فلسفه وارزون چی هست
من آنلاین باز نیستم و دیشب داشتم sekiro بازی میکردم ( خوشم اومد ازش ) RDR2 هم که زیرنویس فارسیش واسه PS4 پورت شده و گه گاهی یه دوری تو محیطش میزنم هر چند اگر تو عید تونستم یه دور کامل دوباره از اول میزنم بر بدن .
راستی دوستان نظری در خصوص این بازی

Wo Long: Fallen Dynasty​

چی هستش به نظرتون استارتش رو بزنم یا نه ؟

آخرین ویرایش:

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
460
  • Like
Reactions: playstation2

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
یه توصیه دارم واسه دوستانی که سنشون بالا رفته حس گیم ندارن و به نظرشون دوره گیمریشون تموم شده
ایندی و بازی های متفاوت تجربه کنید
واسه من کاملا جواب بوده تا الان ، من کلا ازون مدل گیمرا بودم فقط بازیهای بزرگ AAA و کلا مشهور بازی می‌کردم یه سری سبک ها هم اصلا سمتش نمی‌رفتم ولی به طور اتفاقی سر کنجکاوی یه اکانت پلاس اکسترا گرفتم رفتم سمت بازی های ایندی( مثل child of morta و dead cells) و البته اونایی که هیچ وقت تو اولویت نبوده یا سبکشو نمی پسندیدم ( مثل سری یاکوزا و ace combat 7 ) و فعلا حس گیم برگشته تو ۳۳ سالگی

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
460
این یه واقعیت هست که با بالا رفتن سن توان انسان برای جذب مسائل اعصاب خرد کن کمتر میشه، مثل اسفنجی که وقتی که خشک بوده به راحتی آب جذب میکرده ولی خیس که میشه دیگه جذب نمیکنه.
حالا شما فکر کن بازی های همون دوران کودکی و نوجوانی ما بازم آرامش بیشتری توشون بود نسبت به بازی های الان که تازه سن گیمرای قدیمی بالا تر هم رفته.
یه نمونه مشخص برای خودم. شما رزیدنت اویل ۳ اورجینال رو بیا با ریمیکش مقایسه کن از نظر میزان درگیری اعصاب؛ ارجینال توی بازی حس ترس در کنار حس آرامش باهات بود. ولی تو ریمیک دائم در معرض تنش هستی و تنها نکته ای که از اون آرامش نسخه ارجینال مونده آهنگ اتاق سیو بازی هست که دیدن واقعا نمیتونن حذفش کنن...

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
dc,750x,queen,bed-pad,750x1000,f8f8f8_1c4k.jpg
واقعآ ویندوز همه فنه حریفی بود💪

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
460
من دلم خارج از تاپیک 2 میخواد :<
همون اولیش رو بستن. دیگه به فکر ۲ نباش. بیچاره صاحب تاپیک هم به خاطره ماهایی که حرف هامون ربطی به تاپیک نداشت ولی جای دیگه ای نداشتیم برا گفتنش، تاپیکش بسته شد.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
همون اولیش رو بستن. دیگه به فکر ۲ نباش. بیچاره صاحب تاپیک هم به خاطره ماهایی که حرف هامون ربطی به تاپیک نداشت ولی جای دیگه ای نداشتیم برا گفتنش، تاپیکش بسته شد.
واسه همین اسمش خارج از تاپیک بود دیگه که به تاپیک ربطی نداشته باشه : ))))

--
من الان میخواستم ادامه ماجرای دیت رو تعریف کنم
نمیدونم کجا باید تعریفش کنم....

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
خب ازونجایی که حس بیخانمان ها رو دارم که نمیدونم کجا ادامه ماجرای دیتم رو تعریفش کنم، پس همینجا میگم :3
خب همه چیز داشت خوب پیش میرفت تا اینکه تو یه روز داغ تابستونی که داشت برف میومد قرار شد بریم بیرون
ازونجایی که من قراره توی خونه رو کنسل کرده بودم حس میکردم که بزودی به یه نحوی ممکنه همه چیو کنسل کنه و بگه ما بدرده هم نمیخوریم : )))
اما خب
قرار شد که بریم بیرون و منم دیگه کاملا خودمو آماده کرده بودم که الان تو ماشین بهم بگه که باید جدا شیم
خلاصه کنار یه پارک که خیلی خلوت بود (ازون پارک الکیا که تو شهرکا هست) ماشینو نگه داشت
همونجوری که داشتم تو دلم دعا میکردم منتظر شدم تا بیاد بگه که باید جدا شیم
کاملا منتالی آماده بودم!
تا اینکه به صندلیش تکیه داد دست به سینه منو نگاه میکرد
منم گفتم هیچی دیگه کارم تمومه : )))
خلاصه برگشت بهم گفت: تو تاحالا توی چند تا رابطه بودی؟؟

😳
WTF!!!!
LITERALLY WTF!!!!!!
آخه بچ! کی این سوالو اصن میپرسه ؟؟؟ ( واقعا هیچوقت از کسی این سوالو نپرسین چون طرف مقابل بهتون دروغ میگه یا اصن اگه راستشو هم بگه دونستنش واقعا چه اهمیتی داره ؟؟؟ )
منم تو اون شرایط نمیدونستم بهش بگم که من نه تنها تو هیچ رابطه ای نبودم حتی تاحالا هیچ دوستی ام نداشتم : ))))
اگه بهش میگفتم مغرور میشد خب!
ولی خب تصمیم گرفتم که راستشو بهش بگم...
خب اون با لبخند گفت که چه خوب! کارم سخت شد، پس من اولین نفرم

Nyes bi*ch تار عنکبوت بسته : )))

خلاصه گفت که من تاحالا با 3 نفر بودم و با یکیشونم تا همین 1 ماه پیش قبل اینکه تو رو ببینم بودم
>___>
گفت که اکسم صداش خیلی شبیه تو بود >___>
wtf💀 کی اصن اینو تو دیتش میگه آخه😭🤌
بعد گفت که اکسش بهش خیانت کرده و ازش جدا شده...

میدونین یعنی چییی؟؟؟ یعنی که هنوزم دوسش داره و تئوری که تو اون لحظه اومد تو ذهنم این بود که این بچ اومده تو یه رابطه جدید که نفر قبلی که "دوستش داشته" رو فراموش کنه :|
این وسط من واقعا نقش هویج دارم
خلاصه باورتون نمیشه که حتی عکس اکسش رو هم بهم نشون داد!!!!! :|
کل دیتمون شده بود صحبت در مورد اکسش یعنی بدون اینکه من حرفی بزنم یا ازش چیزی بخوام داشت در مورد اکسش حرف میزد!!💀
تا اینکه یهو وسط حرف زدن گریه ش گرفت و دستشو انداخت پشت گردنم و منو بغل کرد >_______>
درسته که همش دلم میخواست همدیگرو بغل کنیم ولی بغل کردن به گوه ترین حالت ممکن اتفاق افتاد🤌 -__-
اونجا گفت میشه تو منو هیچوقت تنها نذاری همیشه با من بمونی !!!
بچ من که از خدامههههه
ولی خب اونجا فقط سرمو به نشونه تایید تکون دادم
آخه واقعا این بچ هنوز اکسشو دوس داره من چه غلطی میتونم بکنم ؟!
یروز ممکنه برگرده پیش اکسش و واقعا الان نه خوشحالم نه ناراحت
حسم داغونه یعنی الان تو awkward ترین رابطه های دنیا قرار دارم که حتی تاحالا تو هیچ فیلم و سریالی ام هیچی ندیدم
نمیدونم باید چیکار کنم و واقعا خیلی گیج شدم

اگه همچین رابطه ای داشتین چیکار میکردین ؟

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
خب ازونجایی که حس بیخانمان ها رو دارم که نمیدونم کجا ادامه ماجرای دیتم رو تعریفش کنم، پس همینجا میگم :3
خب همه چیز داشت خوب پیش میرفت تا اینکه تو یه روز داغ تابستونی که داشت برف میومد قرار شد بریم بیرون
ازونجایی که من قراره توی خونه رو کنسل کرده بودم حس میکردم که بزودی به یه نحوی ممکنه همه چیو کنسل کنه و بگه ما بدرده هم نمیخوریم : )))
اما خب
قرار شد که بریم بیرون و منم دیگه کاملا خودمو آماده کرده بودم که الان تو ماشین بهم بگه که باید جدا شیم
خلاصه کنار یه پارک که خیلی خلوت بود (ازون پارک الکیا که تو شهرکا هست) ماشینو نگه داشت
همونجوری که داشتم تو دلم دعا میکردم منتظر شدم تا بیاد بگه که باید جدا شیم
کاملا منتالی آماده بودم!
تا اینکه به صندلیش تکیه داد دست به سینه منو نگاه میکرد
منم گفتم هیچی دیگه کارم تمومه : )))
خلاصه برگشت بهم گفت: تو تاحالا توی چند تا رابطه بودی؟؟

😳
WTF!!!!
LITERALLY WTF!!!!!!
آخه بچ! کی این سوالو اصن میپرسه ؟؟؟ ( واقعا هیچوقت از کسی این سوالو نپرسین چون طرف مقابل بهتون دروغ میگه یا اصن اگه راستشو هم بگه دونستنش واقعا چه اهمیتی داره ؟؟؟ )
منم تو اون شرایط نمیدونستم بهش بگم که من نه تنها تو هیچ رابطه ای نبودم حتی تاحالا هیچ دوستی ام نداشتم : ))))
اگه بهش میگفتم مغرور میشد خب!
ولی خب تصمیم گرفتم که راستشو بهش بگم...
خب اون با لبخند گفت که چه خوب! کارم سخت شد، پس من اولین نفرم

Nyes bi*ch تار عنکبوت بسته : )))

خلاصه گفت که من تاحالا با 3 نفر بودم و با یکیشونم تا همین 1 ماه پیش قبل اینکه تو رو ببینم بودم
>___>
گفت که اکسم صداش خیلی شبیه تو بود >___>
wtf💀 کی اصن اینو تو دیتش میگه آخه😭🤌
بعد گفت که اکسش بهش خیانت کرده و ازش جدا شده...

میدونین یعنی چییی؟؟؟ یعنی که هنوزم دوسش داره و تئوری که تو اون لحظه اومد تو ذهنم این بود که این بچ اومده تو یه رابطه جدید که نفر قبلی که "دوستش داشته" رو فراموش کنه :|
این وسط من واقعا نقش هویج دارم
خلاصه باورتون نمیشه که حتی عکس اکسش رو هم بهم نشون داد!!!!! :|
کل دیتمون شده بود صحبت در مورد اکسش یعنی بدون اینکه من حرفی بزنم یا ازش چیزی بخوام داشت در مورد اکسش حرف میزد!!💀
تا اینکه یهو وسط حرف زدن گریه ش گرفت و دستشو انداخت پشت گردنم و منو بغل کرد >_______>
درسته که همش دلم میخواست همدیگرو بغل کنیم ولی بغل کردن به گوه ترین حالت ممکن اتفاق افتاد🤌 -__-
اونجا گفت میشه تو منو هیچوقت تنها نذاری همیشه با من بمونی !!!
بچ من که از خدامههههه
ولی خب اونجا فقط سرمو به نشونه تایید تکون دادم
آخه واقعا این بچ هنوز اکسشو دوس داره من چه غلطی میتونم بکنم ؟!
یروز ممکنه برگرده پیش اکسش و واقعا الان نه خوشحالم نه ناراحت
حسم داغونه یعنی الان تو awkward ترین رابطه های دنیا قرار دارم که حتی تاحالا تو هیچ فیلم و سریالی ام هیچی ندیدم
نمیدونم باید چیکار کنم و واقعا خیلی گیج شدم

اگه همچین رابطه ای داشتین چیکار میکردین ؟
رفیق میخوام کمکت کنم ولی من نفهمیدم الان شما پسری و اون دختره یا اون پسره و شما دختری یا هر دو پسر هستین؟
ولی طرف مقابلت اگر دختره و بهت گفته ۳ تا رابطه داشته تا حالا و اینکه یهو گردنتو گرفته بغلت‌ کرده خدایی زنه زندگیه اینو بگیر :D دختر به این راحتی پا بده نوبره
اگر شما دختری اون پسره ‌که قصدش از الان معلومه و ترفند همه پسراست بپا به باد ندی به این راحتی :D شیشه هاش دودی نبود احیانا :D
اگر هم شما پسری هم اون پسره! اینجا بازم قصدش مثل مورد دوم هست و صرفا برای س..کس میخوادت و از اونجایی که هر دو پسرین راحت تر به هدفش میرسه خلاصه که به باد ندی

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
رفیق میخوام کمکت کنم ولی من نفهمیدم الان شما پسری و اون دختره یا اون پسره و شما دختری یا هر دو پسر هستین؟
ولی طرف مقابلت اگر دختره و بهت گفته ۳ تا رابطه داشته تا حالا و اینکه یهو گردنتو گرفته بغلت‌ کرده خدایی زنه زندگیه اینو بگیر :D دختر به این راحتی پا بده نوبره
اگر شما دختری اون پسره ‌که قصدش از الان معلومه و ترفند همه پسراست بپا به باد ندی به این راحتی :D شیشه هاش دودی نبود احیانا :D
اگر هم شما پسری هم اون پسره! اینجا بازم قصدش مثل مورد دوم هست و صرفا برای س..کس میخوادت و از اونجایی که هر دو پسرین راحت تر به هدفش میرسه خلاصه که به باد ندی
هنوز بین علماء اختلافه که رابطه واقعا کدوم یکی از مواردی که گفتی هست : )))
ولی توضیحاتت کامل بود 👌☺️

با اینکه مخالفم : ))))

• Like
Reactions: Sina pishdar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر