انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان عزیز شما وقت برا بازی چجوری پیدا میکنید ؟
من از صبح تا شب سر کارم شبم دیگه خسته و جنازه حال بازی نیست ! یه جمعه هستش که اونم تا ظهر خواب بعدشم تا بیای کارای دیگه رو انجام بدی شب شده وقت زیادی نمیمونه !
نمیدونم فقط مشکل منه یا مشکل همه ست ؟ راه حل بدید بازی خون م کم شده :-<
منم همینجوری هستم آخرین باری ک کنسول رو روشن کردم دوستم میخواست ps5 بخره و اومد کنسول و بازیا رو دید ک بخره ولی خودم اخرین بار ک بازی کردم همون زمان رگناروک بود ک تمومش کردم و دیگه حس بازی نیست وقتشم ندارم تا شب سر کارم و بعدشم دیگه خستم و جونی برام نمیمونه روز جمعه هم تا ساعت 12 1 ظهر خوابم ، البته من کلا حال بازی هم زیاد ندارم و فقط بازی های شاخ رو میخرم ، مثلا الان ایول 4 ریمیک رو پیش خرید کردم ک وقتی اومد بازی کنم ک خداروشکر تو عید هست و میشه شب تا صبح بشینم پای بازی .
بنظرم بیشتر ب خوده ادم بر میگرده خیلی از بچه های همین سایت هستن ک با اینکه کار هم میکنن خیلی بازی میکنن ، ولی کلا من ژنتیکم جوریه ک بعد از کار نمیتونم برم سراغ بازی چون ب شدت خوابم میگیره و خسته میشم.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
دوستان عزیز شما وقت برا بازی چجوری پیدا میکنید ؟
من از صبح تا شب سر کارم شبم دیگه خسته و جنازه حال بازی نیست ! یه جمعه هستش که اونم تا ظهر خواب بعدشم تا بیای کارای دیگه رو انجام بدی شب شده وقت زیادی نمیمونه !
نمیدونم فقط مشکل منه یا مشکل همه ست ؟ راه حل بدید بازی خون م کم شده :-<
برای افراد شاغل و زن و بچه دار طبیعیه که فرصت بازی کردن کمتر داشته باشن.بخش اصلی بازی کردن انگیزه است که با بالا رفتن سن کمتر می شه.به نظرم شما خودت رو مجاب کن هر شب بین نیم تا یکساعت زمان بگذاری بازی کنی.اگر بتونی با دوستانت آنلاین بازی کنی چه بهتر.این دورهم بودنه خیلی ارزشمنده چون باعث می شه از هم انرژی بگیرید و انگیزه.
اینجا هم زیاد سر بزن:D
این موضوع رو هم بگم که وقت نداشتن توجیهی بیش نیست.به نظرم می شه برای گیم هم وقت گذاشت.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام دوست من
من کارمندم، دو تا هم دختر دارم
ساعت 3 از اداره میام، و بعد ناهار و استراحت، حدود 5 تا 8 شب هم معمولن مشغول کار یا کارای دیگه هستم. (امور خانواده و گردش یا خرید خونه و....) ولی تقریبا هر شب از 10 تا 12 یا مثلا 9 تا 12 بازی میکنم،
ولی یکم کمخوابی بهم فشار میاره، 12 شب میخوابم و صبح 5ونیم باید بیدار بشم، چون تایم محدودی دارم حدود 2 ساعت هر شب و ترجیح میدم تمام تایم آزادم رو گیم بازی کنم، فعلا فیلم و سریال و تفریحات دیگه رو فدای گیم کردم وکاملا رازی هستم چون اولویت همیشه با گیم بوده برام

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام دوست من
من کارمندم، دو تا هم دختر دارم
ساعت 3 از اداره میام، و بعد ناهار و استراحت، حدود 5 تا 8 شب هم معمولن مشغول کار یا کارای دیگه هستم. (امور خانواده و گردش یا خرید خونه و....) ولی تقریبا هر شب از 10 تا 12 یا مثلا 9 تا 12 بازی میکنم،
ولی یکم کمخوابی بهم فشار میاره، 12 شب میخوابم و صبح 5ونیم باید بیدار بشم، چون تایم محدودی دارم حدود 2 ساعت هر شب و ترجیح میدم تمام تایم آزادم رو گیم بازی کنم، فعلا فیلم و سریال و تفریحات دیگه رو فدای گیم کردم وکاملا رازی هستم چون اولویت همیشه با گیم بوده برام

دمت گرم یکم امیدوار شدم ..... جدایی از دنیای گیم برام خیلی سخته از طرفی دغدغه های ذهنی روز ب روز زیادتر میشه و وقت آزاد هم کمه . ولی باید همین فرمول آخر شبها رو امتحان کنم . چون صبحها 9 صبح پا میشم شاید بشه شبها یکمی بیشتر بازی کنم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دمت گرم یکم امیدوار شدم ..... جدایی از دنیای گیم برام خیلی سخته از طرفی دغدغه های ذهنی روز ب روز زیادتر میشه و وقت آزاد هم کمه . ولی باید همین فرمول آخر شبها رو امتحان کنم . چون صبحها 9 صبح پا میشم شاید بشه شبها یکمی بیشتر بازی کنم
خوب واسه همین دغدغه های ذهنی باید حتما گیم بازی کنی تا یکم غرق بازی بشی و از دغدغه ها دور بشی
من با این روزی 2 تا 3 ساعت بازی کردن امسال 9 تا بازی رو پلی استیشن پلات کردم
حالا جالبیش اینه من یه دوست دارم الان 45 سالشه و اونم مثل من عاشق گیم هست، همیشه با هم سر گیم ها بحث میکنیم و گه گاههی با هم دور هم جمع میشیم و بازی میکنیم، الان هم سر پلات کردن wo long باهم کل کل میکنیم، البته تنها اون نیست یه اکیپ دوستی داریم که کوچکترینشون منم 37 سالمه، پنج شش نفریم همه حدود 40 ساله و همگی گیمریم و همگی هم بازی میکنیم، یکیمون مغازه داره و بعضا همگی تو مغازه جمع میشیم و تحلیل و نقد بازی ها رو میکنیم،
امیدت رو از دست نده،

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
908
نام
amin
خوب واسه همین دغدغه های ذهنی باید حتما گیم بازی کنی تا یکم غرق بازی بشی و از دغدغه ها دور بشی
من با این روزی 2 تا 3 ساعت بازی کردن امسال 9 تا بازی رو پلی استیشن پلات کردم
حالا جالبیش اینه من یه دوست دارم الان 45 سالشه و اونم مثل من عاشق گیم هست، همیشه با هم سر گیم ها بحث میکنیم و گه گاههی با هم دور هم جمع میشیم و بازی میکنیم، الان هم سر پلات کردن wo long باهم کل کل میکنیم، البته تنها اون نیست یه اکیپ دوستی داریم که کوچکترینشون منم 37 سالمه، پنج شش نفریم همه حدود 40 ساله و همگی گیمریم و همگی هم بازی میکنیم، یکیمون مغازه داره و بعضا همگی تو مغازه جمع میشیم و تحلیل و نقد بازی ها رو میکنیم،
امیدت رو از دست نده،

چه جمع دوست داشتنی ای . کاش منم توی جمعتون راه میداید :D ولی خارج از شوخی خیلی دوست دارم این جوری افراد علاقمند به گیم رو کنار هم میبینم . ایشالا همیشه شاد در کنار هم از زندگی و لحظاتتون لذت ببرید .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
چه جمع دوست داشتنی ای . کاش منم توی جمعتون راه میداید :D ولی خارج از شوخی خیلی دوست دارم این جوری افراد علاقمند به گیم رو کنار هم میبینم . ایشالا همیشه شاد در کنار هم از زندگی و لحظاتتون لذت ببرید .
خیلی ممنون دوست عزیز
شما هم ایشالا همچین جمعی پیدا میکنی
من داداشام، شوهر خواهرم و تقریبا اکثر دوستایی که رفت و آمد داریم گیمر هستن، خلاصه هروقت و هرجا میریم مهمونی یا دورهمی، فقط صحبتامون در مورد گیم هست،

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
654
خیلی ممنون دوست عزیز
شما هم ایشالا همچین جمعی پیدا میکنی
من داداشام، شوهر خواهرم و تقریبا اکثر دوستایی که رفت و آمد داریم گیمر هستن، خلاصه هروقت و هرجا میریم مهمونی یا دورهمی، فقط صحبتامون در مورد گیم هست،

اقوام ما همه دنبال ثبت نام ماشین و ....من حرفی ندارم بزنم باهاشون

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
یعنی از منم پیرتری ؟ 🧙‍♂️
من 40 سالمه

زمان ما ساده تر بود . انقدر هم گرون نبود
میرفتیم مرکز شهر با این رفقا
سی دی میخریدیم Red Alert 2 یا Return to castle wolfenstein

الان انقدر پیچیده س همشون که ادم * گیجه میگیره
خودمو میگم

.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,406
نام
علی
چند وقت یه بار سراغ چیزایی که قبلا دوست نداشتید برید، غافلگیر میشید! مثلا من هری پاترو دوست نداشتم ولی امروز یکشو نگاه کردمو فهمیدم خیلی بیشتر از قبل خوشم نمیاد ازش! ولی جدی الان دارم House M.Dو میبینم، یادمه چند سال پیش همون قسمت اولو نتونستم تا تهش ببینم ولی الان دارم پشت سر هم قسمتاشو میبینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر