انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
دوستانی که افسردگی شدید بهشون فشار اورده یه راه حل که خودمو نجات داده بهتون بگم اون هم نقل مکان به یه شهر دیگه هست .حداقل برای یکی دوسال .اگر دیدید بعد کوچ کردن حالتون روز به روز داره بهتر میشه دیگه برنگردید شهرتون.

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
دوستانی که افسردگی شدید بهشون فشار اورده یه راه حل که خودمو نجات داده بهتون بگم اون هم نقل مکان به یه شهر دیگه هست .حداقل برای یکی دوسال .اگر دیدید بعد کوچ کردن حالتون روز به روز داره بهتر میشه دیگه برنگردید شهرتون.

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

والا دیگه کار از شهر به شهر گذشته . کشور رو باید عوض کرد.

Ali_Asghar

کاربر سایت
Jun 3, 2021
7
من خیلی دنبال گیمر همسن و سال گشتم و به نظرم ایده خوبی اومد که عضو همین کانل Apex ایران بشم ببینم میشه کسیو پیدا کنم، اما رفتم و دیدم همه بچه هایی هستن که درحال فحاشی به همدیگه و شاخ و شونه و کری و ... هستن. فک کنم هیچ وقت یه اسکواد همسن خودم برای بازی پیدا نکنم.
سلام داداش
آقا اگه یادت باشه سه چهار ماهه پیش گفتم به خاطرت میرم APEX میریزم ، همون موقع ریختم ولی خب زیاد وقت بازی ندارم ، الان از اون موقع که بازی کردم تازه شدم لول 18 ، یک خورده از نوبی در بیام از خدامه با یک نفر 30 به بالا بازی کنم، همون سری هم گفتم با همون 15 16 ساله ها بازی کنی بهتره، ما که پیر شدیم دستمون میلرزه همش تیرمون خطا میره بعد اون موقع با خودت میگی عجب غلطی کردم آیدیم رو دادم به این ، خواستی فان بازی کنی ، غیرتی روی بازی نیستی بگو تا آیدیم رو بهت بدم :D :D

چند وقت پیش هم GTA آپدیت جدید داد، سرم به اون بند شد

الان هم دارم Red Dead Redemption 2 رو بازی می کنم، داستان قشنگی داره ( ***توجه ***این قسمت از متن حاوی اسپویل داستان بازی می باشد ----> الان اون جایی رسیدم که دکتر به آرتور میگه سل گرفتی داری به فنا میری =(( )

این که میبینین توجه زدم به این جهته که هر جا میری میبینی یکی میگه آرتور مرد فلانی زد کشتش --- بابا لو ندین داستان رو دیگه مرد که مرد --- دوستان خواهشا ریپلای نکنین بگین کی کشتش : بزارین این یک مورد برام سوال بمونه :)):)):))، دو روز تعطیلی پیش روست ببینم میشه تمومش کرد

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دقیقا، کلا تو جامعه ما جا افتاده کسی ک ازدواج میکنه باید قید خوشی خودشو بزنه و همه درآمدشو برا خونوادش بزاره

وقتی ۵ رو گرفتم، دوروبریام میگفتن واسه چی پولتو حروم این چیزا میکنی باید خرج زندگیت کنی ‌و...، اما اینکه تنها تفریحیم همینه و چیز دیگه ایی واسم لذت نداره متوجه نمیشن،
کلا از من به همه شما نصیحت، هیچوقت بیخیال سرگرمیتون حالا هرچی هست نشین، واسش خرج کنین چون ممکنه برسه روزی ک دیگه هیچی براتون اهميتی نداره و بی حوصلگیا شروع بشه

یکم شرایط اقتصادی اجازه بده xbox جدید رو هم میگیرم ولی فکنم تا اخرای سال یا شاید سال بعد امکانش نباشه :D
گرفتاری مملکت ما همین مهر طلبی شون هست اجازه دخالت رو به هر کسی تو زندگیشون می دن
بذارید هر کسی هر چیزی دلش می خواد بگه شما کار درست خودت رو انجام بده

زمانی که حرف مردم براتون باد هوا باشه و جلب نظرشون براتون بی اهمیت و اهمیت شاد نگه داشتن خودتون باشه می بینید که روز به روز چقدر حالتون بهتر می شه

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
سلام داداش
آقا اگه یادت باشه سه چهار ماهه پیش گفتم به خاطرت میرم APEX میریزم ، همون موقع ریختم ولی خب زیاد وقت بازی ندارم ، الان از اون موقع که بازی کردم تازه شدم لول 18 ، یک خورده از نوبی در بیام از خدامه با یک نفر 30 به بالا بازی کنم، همون سری هم گفتم با همون 15 16 ساله ها بازی کنی بهتره، ما که پیر شدیم دستمون میلرزه همش تیرمون خطا میره بعد اون موقع با خودت میگی عجب غلطی کردم آیدیم رو دادم به این ، خواستی فان بازی کنی ، غیرتی روی بازی نیستی بگو تا آیدیم رو بهت بدم :D :D

چند وقت پیش هم GTA آپدیت جدید داد، سرم به اون بند شد

الان هم دارم Red Dead Redemption 2 رو بازی می کنم، داستان قشنگی داره ( ***توجه ***این قسمت از متن حاوی اسپویل داستان بازی می باشد ----> الان اون جایی رسیدم که دکتر به آرتور میگه سل گرفتی داری به فنا میری =(( )

این که میبینین توجه زدم به این جهته که هر جا میری میبینی یکی میگه آرتور مرد فلانی زد کشتش --- بابا لو ندین داستان رو دیگه مرد که مرد --- دوستان خواهشا ریپلای نکنین بگین کی کشتش : بزارین این یک مورد برام سوال بمونه :)):)):))، دو روز تعطیلی پیش روست ببینم میشه تمومش کرد
عزیز دلی شما. من هم فان بازی میکنم هم غیرتی! فقط یه هم زبون باشه با هم بریم و بگیم و بخندیم و این وسط تا تیر هم در کنیم! 😂

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
سلام به همه. به به
چقدر خوشحالم که میبینم گیمرهای بالای سی سال زیادن

از نظر شخصی خودم گیم به سن و سال نیست.
دنیا پر شده از کلیشه ی "کتاب خوندن"! اما شخصا حالم از کتاب خوندن بهم میخوره ولی عوضش اندازه ی هزارتا کتاب که مردم نخونده تو قفسه های خاک خورده خونشون میزارن من از گیم درس زندگی یاد گرفتم

از لست عاو عاس یاد گرفتم که دنیا یک درامه غم انگیزه و ممکنه بهترینها رو از دست بدی و همیشه باید خودتو جای بقیه بزاری و بعد تصمیم بگیری
با بازیهای quantic dream یاد گرفتم کوچکترین تصمیماتم میتونه تو زندگیه بی ربط ترین ادمها به من، تاثیر بزرگ بزاره
با gta عصبانیتمو گاهی خالی کردم
با بلادبورن و سولز گیم فقط "لذت" بردم به خصوص بخش coop که وقتی کم میاوردم یارم میومد وبهم heal میداد و اونجا انسانیت رو هم یاد گرفتم (شاید اغرار باشه اما برای من تاثیر داشته)

من از گیم پلی کردن، درس زندگی یاد گرفتم از تک تک بازیاش از تک تک ثانیه هاش لذت بردم. هیچ دوستی مثل کنسول و گیم ندارم. به یاد ندارم با گیم، زمانم دیر گذشته باشه.
با فیلم دیدن و کتاب خوندنم شاید بشه لذت برد اما خسته کننده میشه اما گیم... گیم لعنتی...

منو از دنیا و گرونی و شرایط سخت زندگی خارج میکنه و وارد دنیایی میکنه که همیشه ارزومه بعد مرگم وارد دنیای گیم بشم...

حرفای منو بچه هی این تاپیک بهتر میفهمن.

خلاصه که مخلص همه ی گیمرهای بالای سی سال...

Metal Jacket

کاربر سایت
Jan 25, 2010
8
نام
شانت
سلام،
من سالها بود به این سایت سر نزده بودم، امروز که اومدم و این انجمن دیدم کلی ذوق کردم، ۴۱ سالمه، از زمان تی وی گیم و بعدش کومودور ۶۴ و ۱۲۸ و امگا و ... تا الان که پی اس ۵ دارم همیشه گیم بازی کردم، هیچ وقت هم ادعای گیمر حرفه ای بودن نداشتم مخصوصاً وقتی آنلاین بازی میکنی یه بچه ۱۲-۱۳ ساله نمیزاره نفس بکشی اونجا متوجه میشی خیلی با حرفه ای بودن فاصله داری )) . در هر صورت خواستم عرض سلامی کرده باشم و به قول دوستمون تو نوشته قبلی، گیم میتونه درس زندگی باشه و واقعاً کنسول یا هر وسیله بازی دیگه یکی از بهترین دوستهای آدمه در طول زندگی.
موفق باشید دمتون گرم

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
زیبایی و ابهت و خلاقیت هنوز آدم محو خودش می‌کنه

cwelch_190813_3600_0001.0_2__pf45.jpg

هیچ وقت نتونستم شخصا تجربش کنم مگه تو کلوپ، قیمت کارتریجاش واقعا بالا بود اون زمان و خریدش غیر ممکن برای من، یادمه یکی از دوستانم که سگا داشت رو همراهی میکردم برای خرید بازی‌هاش، میخرید و دو هفته بعدش میورد همونجا به نصف یا کمتر به همون فروشنده میفروخت و همون موقع یکی دیگه میگرفت، همیشه سوال بود برام چطور میتونه اینقدر هزینه کنه برای گیم با اینکه شغل پدرش هم مثل شغل پدر من معلم بود، خلاصه که تو بازار شابدالعظیم یه راسته هست که هنوز هم بوی بچگیم رو میده با اینکه دیگه خبری از اون کارتریج های زیبا نیست.

آخرین ویرایش:

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
بعد از 153 صفحه من تازه این تایپیک و پیدا کردم دمتون گرم
زندگی من پر از خاطرات گیمه چون یکی یدونه خل دیونه بودم اکثر لحظات زندگیم تو تنهایی و با ویدئو گیم گذشته
از کنسول آتاری شروع کردم روی کنسول کلی بازی بود تارزان و خیلی دیگه اما آتاری هیچوقت برام زیاد لذتبخش نبود
یادمه روزی که میخواستم میکرو جنیوس بگیرم نمیدونستم گرافیک چیه و سعی میکردم از فروشنده کیفیت بازیهای میکرو نسبت به آتاری بپرسم مرتب سوال میکردم بازیهاش مثل آتاری مربع مربعه؟!(پیکسل)d: فروشنده بنده خدا هم هنگ کرده بود نمیدونست چی جواب بده تست هم نداشت کنسول و گرفتم با یه 4 لبه معروف رمبو-جیپ-جت فضائی-چاقو زن که بهترین خاطرات زندگیمو رقم زد
اما برای من بهترین روزها سگا جنسیس و چهار لبه مورد علاقه من شینوبی-ایزوات-کمیسر-کلانتر بود
و بعد یک دوره بین سالهای 2000 تا 2008 بازیهای کامپیوتر خاطره انگیزترین روزها بود خصوصا کاماندوز مکس پین هیتمن و دسپرادوس
یه چیزیم که هیچوقت متوجه نشدم روی کارتریجهای آتاری یک یا دوتا کلید بود که میگفتن بازیها را عوض میکنه اما هیچ تاثیری نداشت

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
38 رو هم تموم کردم به سرعت برق و باد
این قافله عمر عجب میگذرد
پیر پاتالها بگن مجردن یا خدای نکرده استغفرللهx_x
رفیق هم سن من الان دخترش 15 سالشه
از منکه گذشته ولی تو جوونی هم جرات مزدوج شدن رو نداشتم
کلا سمت اونور نرفتم (دوستام همه اینوری هستن)
کل تفریحم هم فیلم و گیم و موسیقی هست
هم خوشحالم هم ناراحت
خوشحال از این بابت که تنهام و مسئولیت کسی دیگه با من نیست. همه خودم مال خودمه
ناراحتم از این بابت که اگه افتادم مردم هیشکی واسم گریه نمیکنه اصلا کسی نیست که منو یادش بیاد

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
38 رو هم تموم کردم به سرعت برق و باد
این قافله عمر عجب میگذرد
پیر پاتالها بگن مجردن یا خدای نکرده استغفرللهx_x
رفیق هم سن من الان دخترش 15 سالشه
از منکه گذشته ولی تو جوونی هم جرات مزدوج شدن رو نداشتم
کلا سمت اونور نرفتم (دوستام همه اینوری هستن)
کل تفریحم هم فیلم و گیم و موسیقی هست
هم خوشحالم هم ناراحت
خوشحال از این بابت که تنهام و مسئولیت کسی دیگه با من نیست. همه خودم مال خودمه
ناراحتم از این بابت که اگه افتادم مردم هیشکی واسم گریه نمیکنه اصلا کسی نیست که منو یادش بیاد
خدا به شما سلامتی بده انشاالله ۱۲۰ سال زنده باشی
بعد از مرگ دیگه چه اهمیتی داره که کسی برای ادم گریه کنه یا نه
الان حدودا ۱.۵ میلیون نفر تو بهشت زهرا خاک شدن به غیر از خانواده هاشون چی بشه کسی ازشون یادی کنه.
از بازی کردن لذت ببرید

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
خدا به شما سلامتی بده انشاالله ۱۲۰ سال زنده باشی
بعد از مرگ دیگه چه اهمیتی داره که کسی برای ادم گریه کنه یا نه
الان حدودا ۱.۵ میلیون نفر تو بهشت زهرا خاک شدن به غیر از خانواده هاشون چی بشه کسی ازشون یادی کنه.
از بازی کردن لذت ببرید
لطف داری
فدای شما:*

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
آریا ام و 31-32 سالمه خیلی اهمیت نمیدم که دقیقشو بدونم :))
گیمر بودم و هنوزم گیمر ام و گیمر خواهم مرد احتمالا. شاید خیلیا منو تو تبلیغ تلاونگ دیده باشین :))
کار خاصی انجام نمیدم به صورت روزانه،
هفته ای 2روز میرم با یه کمپانی آنباکس میکنم و ویدیو ضبط میکنیم،
گاهی هم تبلیغ تلویزیون و سوشال مدیا میکنم،
بقیه وقت زندگیم با بازی کردن میگذره و گاهی PS4 ، ولی اکثر مواقع رو PC بازی می کنم،
اولین کنسولی که باهاش گیم زدم فک کنم آتاری بود و فامیلی گیم و سگا :)) یادش بخیر
به زودی هم میخوام استریم رو شروع کنم و سر پیری معرکه بگیرم :))
بازی کردن برام همیشه درس زندگی بوده، حتی نقش بازیکردن و بازیگری هم از بازی یاد گرفتم
یه زمانی ( 3 سال ) ادمین گارنا ایران بودم که تو امضام آیدیم هست و اون زمان خیلی دیگه پرایم گیم زدنم بود.
عاشق RPG و MOBA هستم،
کلی از دوست دخترام باهام بخاطر گیم زدن و توجه کم به اونا باهام کات کردن که خوب گلایه ای ندارم :))
همیشه یه دو راهی سخت بوده، عشق به بازی یا عشق به پارتنر، که خوب انتخاب من حداقل تا الان همیشه گیم بوده :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر