انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
36802-Disney's_Toy_Story_2_-_Buzz_Lightyear_to_the_Rescue-10.jpg

• Like
Reactions: ken47

lomis

کاربر سایت
Aug 6, 2017
166
  • Like
Reactions: che-jaleb

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
سلام امیر هستم ۳۰ سالمه
اولین کنسولم میکرو بود کلی خاطره با ماریو و تانکی دارم بعدشم سگا گرفتم که دیگه فوتبال و کمبت اوج دوران گیم من با ps1 بود از سری بازیهای اویل گرفته تا کراش و تیکن داینو کرایسیس و البته ی بازی بود به اسم parasite eve که خیلی باهاش حال میکردم
این تاپیک واقعا خیلی خوب بود چون الان ک دارم میخونم خیلی از بازیها رو که فراموش کرده بودم یاداوری میشه برام

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
زمانی که آرتاس تازه این تاپیک راه انداخته بود سال 2011 ... واقعا هیجان انگیز بود. من 18 سالم بود و چقدر اون 60-70 تا پست اول لذت بخش بود خاطرات بچه ها از کلوپ رفتن و بازی خریدن و کنسول خریدن و ترس از بازی رزیدنت اویل و ...
یه مدت بعد تاپیک خوابید، آرتاس رفت خدمت، بچه ها دیگه نیومدن بازی سنتر سوت و کور شد تاپیک... باز اینکه میبینم هنوز فعاله لذت بخشه.
بیشتر از خاطراتتون بگین :)

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
بچه ها نمیدونم یادتونه یا نه ولی قبلا پدر مادرا اعتقاد داشتن بازی کردن با تلویزیون باعث خرابی رنگ تلویزیون میشه من میکرو سگا و پلی ۱ با تلویزیون سیاه سفید بازی میکردم ماهی ی بار بابام اجازه میداد با تلویزیون رنگی بازی کنم وااااای اون روز چقدر حال میداد از شوق خوشحالی همه بازیها تست میکردم ک ببینم رو تلویزیون رنگی چ مزه ای میداد ولی زمانی که پلی ۲ گرفتم دیگه خودم ی تلویزیون رنگی جدا گرفتم
کیا با تلویزیون سیاه سفید بازی کردن ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
قدیما تلفظ اسم بازیها هم داستان داشت . موارد زیرو خودم شنیدم و از جالبترینهاش هستند. نیم ساعت طول کشید بفهمم آخری کدوم بازیه.
سیلنت هال
هازی
اسپلیت سنتر
دیوید مک لارن
silent hill , haze , splinter cell , devil may cry
دو تا از معروف‌ترین‌ها که هنوز هم دیدم ملت میگن:
کانتر استریک به جای کانتر استرایک
رزیدنت اویل به جای رزیدنت ایول
خودم هم اون اوایل که Halo معروف شده بود، بهش می‌گفتم هالو! :D

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بچه ها نمیدونم یادتونه یا نه ولی قبلا پدر مادرا اعتقاد داشتن بازی کردن با تلویزیون باعث خرابی رنگ تلویزیون میشه من میکرو سگا و پلی ۱ با تلویزیون سیاه سفید بازی میکردم ماهی ی بار بابام اجازه میداد با تلویزیون رنگی بازی کنم وااااای اون روز چقدر حال میداد از شوق خوشحالی همه بازیها تست میکردم ک ببینم رو تلویزیون رنگی چ مزه ای میداد ولی زمانی که پلی ۲ گرفتم دیگه خودم ی تلویزیون رنگی جدا گرفتم
کیا با تلویزیون سیاه سفید بازی کردن ؟
چقدر عجیب، مادر پدر من هم به همین قضیه اعتقاد داشتن، آخر هم نفهمیدیم ربطی داره یا نه. تلویزیون ما اتفاقا رنگی بود و رنگش پرید(تلویزیون پارس) و من هنوز نمی دونم به خاطر بازی بوده یا چی، خلاصه چه احساس گناهی به آدم میدادن:D
دو تا از معروف‌ترین‌ها که هنوز هم دیدم ملت میگن:
کانتر استریک به جای کانتر استرایک
رزیدنت اویل به جای رزیدنت ایول
خودم هم اون اوایل که Halo معروف شده بود، بهش می‌گفتم هالو! :D
همه میگفتیم دیگه ،تام رایدر فراموش شد:D
————————
خاطره:
زمان crash bash، که همون گیم عادیش برای ما mind blowing بود و تو کفش بودیم ۲۴یی، یکی از فامیل های ما یه دیوایسی رو داشت که وصل می‌شد به psone و می‌شد که بهش ۴ تا دسته بشه وصل شه به جای دو دسته، نمی دونم کسی تجربه ش را داشته یا نه ، ولی لذت و هیجانی که داشت چیزی فراتر تر از دنیا بود برای ذهن من، اینکه بتونی کرش رو چهار نفره بازی کنی

آخرین ویرایش:

lomis

کاربر سایت
Aug 6, 2017
166
قدیما تلفظ اسم بازیها هم داستان داشت . موارد زیرو خودم شنیدم و از جالبترینهاش هستند. نیم ساعت طول کشید بفهمم آخری کدوم بازیه.
سیلنت هال
هازی
اسپلیت سنتر
دیوید مک لارن
silent hill , haze , splinter cell , devil may cry
یه بار قدیما رفته بودم توپ خونه بازی بگیرم...یه ادم کوچولویی که بنده خدا عینک ته استکانی داشت با دندونها عقب و جلو اومد بهم گفت بیا" فلتی فتول جدید "رو بگیر خیلی قشنگه نگاه کردم دیدم روش نوشته final fantasy!!! بنده خدا خرف که میزد صورتت رو میشست باید با دستمال تمیز میکردی....توی کلوپها هم که معروف بود به cod میگفتن سال اف داتی

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
44 سالم تموم شد و در ایام 45 سالگی پیش میرم ولی دنیای بازی رو واقعا نمی تونم فراموش کنم. البته مثل سابق نمیرسم به بازی ولی هر از گاهی یه سری میزنم. دم همه دوستان گیمر گرم.همیشه پاینده و شاد باشید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
من 32 ساله شدم و تقریبا 13 ساله که داخل بازی سنترم
توی عمرم خیلی گیم بازی کردم یعنی شاید یک مدتی روزی 15 ساعتم بازی میکردیم ولی الان واقعا هر چی زور میزنم نمی تونم با بازی ها ارتباط برقرار کنم نمی دونم مشکل مال چی هست تقریبا هیچ بازی مثل گذشته بهم حال نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر