انجمن طرفداران Game Boy Advance

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
به نظر من که همشون تقریبا قشنگ هستند
اون عکس اول نسخه مخصوصی از اولین GBA هست فکر کنم
ممنون

آره همه قشنگن اما سلیقه ای هم هست مثلا اولین مدل gba بک لایت خیلی خیلی ضعیفی داره تازه باطری خورم هست

sp تاشو کوچیکتره شارژی هم هست و بک لایتش از مدل اولی بهتره

اون عکس اولی مدل خاصی نیست قاب دستگاه عوض شده از این قابا برای gba مدل اولی و میکرو تو ایران پر بود بدنه در میاوردی اینا روش سوار میکردی

گیم بوی ادونس میکرو یه مدل پک uc داشت که 3 تا قاب مختلفم همراهش بود قیمتشم حدود 50 هزار تومن گرونتر از از مدل ها دیگه بود

آخرین ویرایش:

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
آدرین دستت درد نکنه!!!!!!!!!!!!! این همه بازی گذاشتی منو کشتن همشون!!!!!!!!!!!!! تا الآن دو دل بودم برم یه GBA SP بخرم حال کنم باهاش ولی الآن تقریبا مطمئن شدم... کلا من GBA رو از همه کنسولای دنیا بیشتر دوس دارم... یه حس خاصی میده بهم... :d بعد از اونم DS بعد از اونم Wii بعد از Wii هم SNES :x کلا فقط نینتندو :d :x فقط مشکل اینه که GBA گرونه :| ولی بهترین مدل SP هـ! میکرو که اومد خیلی ازش استقبال نشد! چون SP هم صفحش بزرگتر بود هم جا دستش بهتر بود و هم تاشو بود! کلا یه کنسول معرکه بود!!! :love: خدا کنه بتونم یه GBA SP عالی با قیمت مناسب پیدا کنم ;;) خیلی دلم میخوادش...

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آدرین دستت درد نکنه!!!!!!!!!!!!! این همه بازی گذاشتی منو کشتن همشون!!!!!!!!!!!!! تا الآن دو دل بودم برم یه GBA SP بخرم حال کنم باهاش ولی الآن تقریبا مطمئن شدم... کلا من GBA رو از همه کنسولای دنیا بیشتر دوس دارم... یه حس خاصی میده بهم... :d بعد از اونم DS بعد از اونم Wii بعد از Wii هم SNES :x کلا فقط نینتندو :d :x فقط مشکل اینه که GBA گرونه :| ولی بهترین مدل SP هـ! میکرو که اومد خیلی ازش استقبال نشد! چون SP هم صفحش بزرگتر بود هم جا دستش بهتر بود و هم تاشو بود! کلا یه کنسول معرکه بود!!! :love: خدا کنه بتونم یه GBA SP عالی با قیمت مناسب پیدا کنم ;;) خیلی دلم میخوادش...

فدات :x

آره بازیاش واقعا تک و باحالن منی که قبلا هر سه مدل داشتم تجربه کردم بعد از این همه سال عطشم برای دوباره بازی کردنشون خیلی زیاده یکی از بهترین کنسولا عمرمه

حتما gba بخر با چیزایی که ازت میدونم فقط بدرد تو gba میخوره

آره منم gba بیشتر از ds دوست دارم snes زمان خودش خیلی بازی کردم خیلی کیف میداد snes انقدر قویی بود که سگا جنسیس شکست داد البته gba بنظرم یه snes پیشرفت کرده اس

کلون gba هم میشه خرید . مدل gba micro فقط برای یه مدت محدود چند ماهه تولید شد یه کاستوم بود در اصل با امکانات بهتر شده اما خیلی بهینه تر و بهتر از gba ها قبلی شد

Mmblack

کاربر سایت
May 12, 2014
37
سلام منم عاشق بازي هاي گيم بوي ام. دنبال سوپر كارت هستم كه بتونم بازي ها رو از اينترنت دانلود كنم و اجراشون كنم اخه گير اووردن كارتريج خيلي سخته! اگر كسي كمكم كنه ممنون ميشم! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام منم عاشق بازي هاي گيم بوي ام. دنبال سوپر كارت هستم كه بتونم بازي ها رو از اينترنت دانلود كنم و اجراشون كنم اخه گير اووردن كارتريج خيلي سخته! اگر كسي كمكم كنه ممنون ميشم! :)

پس مثل خودمی :x

کارتجاشو تهران . پاساز لباف . مغازه کیان داره من رفته بودم میگفت هر کارتج 7 هزار تومن

سوپر کارتش کم گیر میاد قیمتشم بالا 100 هزاره

GBA.JPG

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
گیم بوی ادونس sp باندل Kingdom Hearts Edition

70579.jpg

گیم بوی ادونس میکرو باندل فاینال فانتزی

FinalFantasyIVMicroBundle.png

گیم بوی ادونس sp باندل فاینال فانتزی

Gba_ffta_pearlwhite.gif

بهشت طرفدارا گیم بوی ادونس :x

gbacomplete_03.jpg

gbacomplete_02.jpg

دنیا گیم بوی ادونس :x

nzlq3v18fona6e52xnd5.jpg

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa حاجی فیلمارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من بودم با صورت میرفتم توشون. یا اینکه میریختم تو وان میرفتم توش بعد فیلمارو میریختم سرو صورتم :clap:

• Like
Reactions: che-jaleb

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa حاجی فیلمارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من بودم با صورت میرفتم توشون. یا اینکه میریختم تو وان میرفتم توش بعد فیلمارو میریختم سرو صورتم :clap:

ذوق کردیااااااااا :d من که کف کردم محشره منی که عاشق gba ام اینا میبینم کف میکنم :d

با کوه پول اشتباه گرفتی کارتجارو :clap:

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
اینا چین دیگه آخه :x :(( :love:
یعنی فقط میخوام همه چیمو (Wii, Lap Top, DS, Mobile و ...) بفروشم برم یه آرشیو بخرم :(( آخه چرا این عکسارو میزاری منو تحریک میکنی :((

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اینا چین دیگه آخه :x :(( :love:
یعنی فقط میخوام همه چیمو (Wii, Lap Top, DS, Mobile و ...) بفروشم برم یه آرشیو بخرم :(( آخه چرا این عکسارو میزاری منو تحریک میکنی :((

:d

خونتونم بفروشی اون دریا کارتج نمیتونی بخری همشون اوریجن نه مثل ما کلون :d

تحریکت میکنم gba بخری حیف نیست gba نخری :x :d

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
:d

خونتونم بفروشی اون دریا کارتج نمیتونی بخری همشون اوریجن نه مثل ما کلون :d

تحریکت میکنم gba بخری حیف نیست gba نخری :x :d

اون آرشیو بزرگرو نمیگم که :d اونو تو خواب میخرم :d یه آرشیو کوچولو موچولو میخوام بخرم توی این دنیا :d

تحریک نیازی نیست خ وقته تصمیممو گرفتم :d فقط اگه بتونم پدر مادرمو راضی کنم 350-400 بهم بدن تا برم یه GBA SP اوریج با سوپر کارد بخرم عالی میشه!!!

مگه کارتریج هم کلون میشه؟ :-/

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اون آرشیو بزرگرو نمیگم که :d اونو تو خواب میخرم :d یه آرشیو کوچولو موچولو میخوام بخرم توی این دنیا :d

تحریک نیازی نیست خ وقته تصمیممو گرفتم :d فقط اگه بتونم پدر مادرمو راضی کنم 350-400 بهم بدن تا برم یه GBA SP اوریج با سوپر کارد بخرم عالی میشه!!!

مگه کارتریج هم کلون میشه؟ :-/

:d اونو تو خوابم نمیتونی بخری وقتی آب شنگولی زدی اون موقع تو توهم شاید به احتمال 1 درصد بتونی بخری :d

برو EBAY یه آرشیو SP دیدم دیشب 70 تا کارتج gba با کلی وسیله کف کردم دیدم زده بود 250 دلار همه کارتجاش پک کامل بودن با جعبه و دفترچه و ......

آخه از تصمیمت برگشته بودی :bighug: میخواستی پول بدی به چیزا بدرد نخور :(

چرا نمیشه 98 درصد کارتجا تو ایران کلونن البته فرقی ندارن رو هر دستگاهی بزاری کار میکنن gba که چیپ هک مک که نداره :d فقط اون سوپر کارتس

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
:d اونو تو خوابم نمیتونی بخری وقتی آب شنگولی زدی اون موقع تو توهم شاید به احتمال 1 درصد بتونی بخری :d

برو EBAY یه آرشیو SP دیدم دیشب 70 تا کارتج gba با کلی وسیله کف کردم دیدم زده بود 250 دلار همه کارتجاش پک کامل بودن با جعبه و دفترچه و ......

آخه از تصمیمت برگشته بودی :bighug: میخواستی پول بدی به چیزا بدرد نخور :(

چرا نمیشه 98 درصد کارتجا تو ایران کلونن البته فرقی ندارن رو هر دستگاهی بزاری کار میکنن gba که چیپ هک مک که نداره :d فقط اون سوپر کارتس

نه بابا من کلا غلط بکنم آرشیو بخوام بخرم :d بابام کلمو میکنه :d

خوب آخه The Legend of Zelda U هم خیلی دلم میخواد :( خیلی texture های گرافیکیش nice هـ :love:

پس یعنی این کارتریجایی که میگید 7-8 تومنه همه کلون ان؟!؟!؟!
ولی من که کارتریج Star Wars ام اوریج اوریج هـ :p

Mmblack

کاربر سایت
May 12, 2014
37
پس مثل خودمی :x

کارتجاشو تهران . پاساز لباف . مغازه کیان داره من رفته بودم میگفت هر کارتج 7 هزار تومن

سوپر کارتش کم گیر میاد قیمتشم بالا 100 هزاره

GBA.JPG

ميشه ادرس دقيقش رو پي ام كنيد؟ يادمه خيلي وقت پيشا كارتريج رو ميگرفتم ١٢!اوريج با باكس.گرون بود اون موقع واسه خودش! سوپر كارتو هم ميشه از همونجا گير اوورد؟ ممنون!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر