انجمن طرفداران Game Boy Advance

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی سایلنت هیل برای گیم بوی ادونس

cover_large.jpg

اینم توضیحاتی از این بازی

Silent Hill Play Novel (Game Boy Advance) Review - Nintendo Life

گیم بوی ادونس sp طرح زلدا

630x.jpg

گیم بوی ادونس میکرو

630x.jpg

310x195.jpg
310x195.jpg

گیم بوی ادونس طرح متروید

630x.jpg

630x.jpg

630x.jpg

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من زمان خودش هر سه مدل gba گرفتم آخرین gba م مدل میکرو بود سوپر کارتم داشتم بخاطر بعضی مشکلات سال 87 فروختمش

به جرات میتونم بگم بازیا خیلی خوب و عالیی داره که از تجربشون لذت میبرید

کسیو میشناسم بازی کردن روی گوشی اندرویدشو دوست دارم بعدش بهش پیشنهاد دادم شبیه ساز gba برای اندروید دانلود کنه بازیا gba بازی کنه این کارو کرد چند روز بعد بهم گفت واقعا بازیاش عالین میخواد یه gba بخره این بازیارو روش بازی کنه

با سرعت دانلود دیال آپ که از 2 کیلوبایت تجاوز نمیکرد نمیتونستم بازیا کم حجم gba دانلود کنم حتی adsl آسیاتک 64 کیلوبایت تازه اومده بود گرفتم اما همش قطعی داشت بخاطر همین عناوین خیلی کمی بازی کردم الان راحت میشه بازیا gba بدون دردسر بازی کرد gba بازیا قشنگ زیادی داره که ارزش بازی کردن دارن

شما کدوم بازی گیم بوی ادونس بازی کردید؟

بازی mother 3 بازیش چطوره؟

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به به به به

چنتا بازیم تو معرفی کن که آرشیو کامل بازیا gba داری

من آرشیو رو دارم ولی متاسفانه وقت نکردم برم سراغشون. چون انقدر با بازیهای PC و iOS و DS مشغولم که دیگه نمیتونم به کنسول دیگه ای فکر بکنم. :p

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من آرشیو رو دارم ولی متاسفانه وقت نکردم برم سراغشون. چون انقدر با بازیهای PC و iOS و DS مشغولم که دیگه نمیتونم به کنسول دیگه ای فکر بکنم. :p

Gba آرشیویی عالی از بازی ها ماریو داره

دیشب داشتم بازی سونیک ادونس 3 بازی میکردم خیلی حال داد

4 تا دانکی کونگ gba هم خیلی خوبن

من muppet خیلی دوست دارم بازیش روی gba بازی کردم خیلی خوشم اومر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
GBA یه پا شاهکاره به نظرم !

من به خاطر حدود 7 تا 10 تا بازیش بدم نمیاد بخرمش اگر بشود

شاید بعدا اگر اکسپریا پلی گرفتم با شبیه ساز بروم (اکسپریا پلی دکمه های مخصوص بازی داره)

gba کارکاده هم کم یاب هست و کارتیج کپی خور کردنش هم گران و کارتیج بازی هایی هم که میخوام کم گیر میاد !

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
GBA یه پا شاهکاره به نظرم !

من به خاطر حدود 7 تا 10 تا بازیش بدم نمیاد بخرمش اگر بشود

شاید بعدا اگر اکسپریا پلی گرفتم با شبیه ساز بروم (اکسپریا پلی دکمه های مخصوص بازی داره)

gba کارکاده هم کم یاب هست و کارتیج کپی خور کردنش هم گران و کارتیج بازی هایی هم که میخوام کم گیر میاد !

آره واقعا شاهکاره تو عمر کنسولی نسلش که 4 سال بیشتر نبود یعنی سال 2001 معرفی شد و سال 2004 ds معرفی شد

البته گیم بوی ادونس میکرو سال 2005 معرفی شد و فقط سال 2005 تولید که در مجموع عمر کنسولی گیم بوی ادونس 4 سال بود که فروش بالا 84 میلیون دستگاه داشت

یکی از دلایل اصلی فروش بالا ds همین بود که 2 مدل اولی کارتج گیم بوی ادونس هم میخوردن

هم میتونی بخری هم میتونی با املاتور ها روی ویندوز . اندروید . ios و...... بازی کنی البته از این کنسول ها دستی چینی هم میتونی بخری بازیاشو راحت اجرا میکنن دیشب با شبیه ساز روی اندروید بازی سرباز کوچولو نسخه 2 ps1 و هم gba اجرا کردم

نسخه gba با اینکه حجم دانلودیش 4 مگابایت بود از نسخه سرباز کوچولو 2 ps1 خیلی بهتر بود که 99 مگابایت حجم داشت

jxd هم دستگاه ها اندرویدی طرح psp داره تمام کنسولا قدیمی حتی سگاساترن و ps2 هم اجرا میکنه روش

مثلا همین q.boy حدود 2 گیگ حافظه داخلی داره رم sd هم میخوره هر بازی gba . gbc . gb . nes . snes و ....... اجرا میکنه مثل خود کنسول

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مثلا اگه بخوای با گوشی آندرودیدی بری به نظرم بهتره شبیه اکسپریا پلی باشه که دکمه مخصوص بازی داره یا nvidia shield هم به نظرم بد نیست (من تو مجتمع پایتخت حدود 1100 تا 1200 دیدم) (البته احتمالا تا چند وقت بعد جانشین shield معرفی میشه)

اما در کل خود کنسول به نظرم معمولا بهتره

خیلی ممنون

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
مثلا اگه بخوای با گوشی آندرودیدی بری به نظرم بهتره شبیه اکسپریا پلی باشه که دکمه مخصوص بازی داره یا nvidia shield هم به نظرم بد نیست (من تو مجتمع پایتخت حدود 1100 تا 1200 دیدم) (البته احتمالا تا چند وقت بعد جانشین shield معرفی میشه)

اما در کل خود کنسول به نظرم معمولا بهتره

خیلی ممنون

البته گیم بوی ادونس دست دوم کلون هم تو بازار هست که ارزونن حافظه داخلی دارن پس نیاز به فلش کارت هم ندارن

آره هیچی خود کنسول نمیشه اما وقتی حجم بازیا gba میبینی نظرت عوض میشه :d

بازیا خیلی محشری داره من که بازیا پلتفرمر دوست دارم gba بهترین انتخاب برای کنه

gba آرشیو خیلی خوبی از بازیا انحصاری خود نینتندو داره

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
البته گیم بوی ادونس دست دوم کلون هم تو بازار هست که ارزونن حافظه داخلی دارن پس نیاز به فلش کارت هم ندارن

آره هیچی خود کنسول نمیشه اما وقتی حجم بازیا gba میبینی نظرت عوض میشه :d

بازیا خیلی محشری داره من که بازیا پلتفرمر دوست دارم gba بهترین انتخاب برای کنه

gba آرشیو خیلی خوبی از بازیا انحصاری خود نینتندو داره

یه کلون حدود 100 تومنی داره که من ازش فیلم دیدم زیاد خوشم نیامد و همینطور تو اینترن ازش خوندم

اما حرفت رو در مورد پلتفرمر در GBA قبول دارم

ممنون

اگه بحث حجم باشه که بعضی ها بازی های SNES رو NES رو میخرند هنوز (البته اکثرا جمع کننده آرشیو هستند فکر کنم)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یه کلون حدود 100 تومنی داره که من ازش فیلم دیدم زیاد خوشم نیامد و همینطور تو اینترن ازش خوندم

اما حرفت رو در مورد پلتفرمر در GBA قبول دارم

ممنون

اگه بحث حجم باشه که بعضی ها بازی های SNES رو NES رو میخرند هنوز (البته اکثرا جمع کننده آرشیو هستند فکر کنم)

ایمان کاظمی یه کلون درست عین خود sp داره میگه 70 با همه لوازمش

حافظه داخلی داره نیاز به سوپر کارتم نداره حتی اگه 1 گیگ حافظه داخلی داشته باشه رو همون بال 50 تا بازی میشه ریخت :d

عاشق بازیا سبک پلتفرمرم رو ds هم پلتفرمر کم نیست اما gba یه چیز دیگه است انقدر عالی بود که تو 3 سال تا عرضه ds حدود بالا 84 میلیون کنسول فروخت و تا 2009 بازی براش اومد من بازیا مشترک که بین wii و ds بودن و نسخه ds پلتفرمر بودن بیشتر نسخه ds دوست داشتم

فدات

درسته اما همه نمیتونن هزینه بازیا اوریج آرشیویی بدن خود اوریج گرونه چه برسه کمیاب آرشیویی باشه

اصلا کاور بازیا gba میبینی دوست داری بری همشونو بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر