انجمن طرفداران Game Boy Advance

پیشاپیش مبارکت باشه

هم همین جعبه هست هم یه جعبه هست عکس ادونس sp داره رو خود دستگاهم نوشته ادونس sp رو جعبه کنارش عکس کاراکترا نینتندوه . یکی دیگم هست کل جعبه اش مشکیه روش نوشته ادونس sp رو دستگاهم همینطور

اگه ننوشته باشه ادونس sp که یعنی از همین میکرو هاس که عکسشو بالا گذاشتم

چون کلون ها حافظه داخلی دارن و بازی برای تست روشون هست دستگاه روشن کردی بازی اجرا کردی دیدی بازیا gba ه و راحت اجرا میکنه بخر

ایمان کاظمی میگفت داره

من فردا میخوام برم پشت شهرداری ببینم گیر میارم جاییو . اگه بود خبر میدم چون خودمم میخوام یکی بخرم

فدات

البته من دقیق معلوم نیست بخرم یا نه

پیشاپیش برای شما مبارک باشه

اگر خریدید ممنون میشم بگید از کجا خرید و اینکه قیمتش چنده ؟

و اگر لطف کنید عکس ازش بگذارید وقتی روشنه و نکات مثبت و منفی اش رو بگید

خیلی ممنون

آقا من در به در دنبال سوپركارتم...قيمتش مهم نيست...ادم اين لينكاي بازي ها رو كه ميبينه دلش اب ميشه!!!!!
ميگم شبيه ساز خوب تو psp slim هم سراغ داشتين خيلي ممنون ميشم معرفي كنيد!

Sent from my iPhone using Tapatalk

آقا من در به در دنبال سوپركارتم...قيمتش مهم نيست...ادم اين لينكاي بازي ها رو كه ميبينه دلش اب ميشه!!!!!
ميگم شبيه ساز خوب تو psp slim هم سراغ داشتين خيلي ممنون ميشم معرفي كنيد!

Sent from my iPhone using Tapatalk

به آدمش سپردم گیم بوی ادونس میکرو گیم بوی ادونس sp و سوپر کارت دستش هرچی رسید بهم خبر بده ازش بگیرم

من که رو psp street که قبلا داشتم شبیه ساز nes ریختم خوب جواب نمیداد snes هم ریختم بدتر از اون حالا دیگه نمیدونم شبیه ساز گیم بوی ادونس داره روش یا نه

ببخشید آقا gba clone رو گرفتی خبرمون کن عکس از کیفیت صفحه و نکات مثبت و منفیش رو هم بگو خیلی ممنون

کلون بودش این طرف که میشناسمش گفت صبر کن قراره چنتا ادونس میکرو و ادونس sp تمیز دستم برسه دستم اومد بهت خبر میدم منم گفتم باشه

البته اگر ds lite داشته باشی هم بازیا ds میاره هم کارتجا gba بهش میخوره

کلون بودش این طرف که میشناسمش گفت صبر کن قراره چنتا ادونس میکرو و ادونس sp تمیز دستم برسه دستم اومد بهت خبر میدم منم گفتم باشه

البته اگر ds lite داشته باشی هم بازیا ds میاره هم کارتجا gba بهش میخوره

پس میخوای اصلش رو بخری ؟

بازیهاش چی ؟

ممنون

پس میخوای اصلش رو بخری ؟

بازیهاش چی ؟

ممنون

آره اصلشو میگیرم

بازی هایی هم که میخوام کارتجاشو میخرم

l2rsl1u67h4btuydutpp.jpg

اینا هم کارتجا خودمه همشون اوریج و اصلن از این کارتجا قیری و باطری دار نیستن

بهترین مدل GBA SP Clone:
K1 GBA هستش :d
K1 GBA SP, K-Team GBA, GBA SP Hardware Clone
حتی با GBA اصلی هم میشه لینک بازی کرد!!! فقط مشکل اینجاس که 70 دلاره :|

آدرین از GBA SP اصل و کلون خبری شد به منم خبر بده لطفا :)

باش خبر میدم

فامیلت همه چی برات میاره بخش بگو سوپر کارت دست دوم چنتا بیاره

باش خبر میدم

فامیلت همه چی برات میاره بخش بگو سوپر کارت دست دوم چنتا بیاره

مشکل اینجاس که فامیلم 4 سال یکبار میاد :d وگرنه میگفتم یه GBA SP Silver هم بیاره دیگه نیازی به clone نبود! البته یه فامیلای پدریم هم ایتالیاس ولی اگه ازش چیزی بخوام بفرسته دوبرابر قیمتش پول میخواد ازم :d بر عکس فامیلای مادریم که اگه چیزی بخوام حتی اگه اصرار کنم پولشو بگیرین بازم نمیگیرن :d
البته همه فامیلای پدریم هم اونطوری نیستن :-"
کلا بیخیال همه اینا! یعنی امکانش نیست وگرنه خودمم از اون ور میگفتم بیارن واسم! :(

مشکل اینجاس که فامیلم 4 سال یکبار میاد :d وگرنه میگفتم یه GBA SP Silver هم بیاره دیگه نیازی به clone نبود! البته یه فامیلای پدریم هم ایتالیاس ولی اگه ازش چیزی بخوام بفرسته دوبرابر قیمتش پول میخواد ازم :d بر عکس فامیلای مادریم که اگه چیزی بخوام حتی اگه اصرار کنم پولشو بگیرین بازم نمیگیرن :d
البته همه فامیلای پدریم هم اونطوری نیستن :-"
کلا بیخیال همه اینا! یعنی امکانش نیست وگرنه خودمم از اون ور میگفتم بیارن واسم! :(

فامیلات چقدر دردسر دارن :d

یه دونه گیرم اومد اما قیمت بالا میگفت جعبه هم نداشت ازش نگرفتم

l2rsl1u67h4btuydutpp.jpg

کارتجامو حال کردی؟

طرفدارا پوکمون بیان جلو :x

Game-Boy-Micro-Pokemon-LE-System-Pocket-Monsters-Nintendo-Limited-Edition-5.jpg

برای شناخت کارتج اصلی از کلون بهترین راه اینه کارتج با پیچ گوشتی مناسب این کار باز کنید

دوتا ic دیدید و قسمت بالا خط اتصال کارتج نوشته بود نینتندو مثلا 2002 یعنی کارتج اصله

اگه ic قیری دیدید و باطری دیدید کارتج اصلی نیست

فامیلات چقدر دردسر دارن :d

یه دونه گیرم اومد اما قیمت بالا میگفت جعبه هم نداشت ازش نگرفتم

l2rsl1u67h4btuydutpp.jpg

کارتجامو حال کردی؟

والا کیفیت عکس پایینه نمتونم تشخیص بدم بازی هارو :-s فقط Ice Age و Serious Sam رو میشه تشخیص داد که خ باهاشون حال نکردم :-"
ولی اگه اون وسطی Street Fighter هـ، ایول!!!!!!!! و خوش به حالت :(( :(( :(( :d ولی به نظر نمیاد SF باشه :d

- - -ویرایش - - -

طرفدارا پوکمون بیان جلو :x

Game-Boy-Micro-Pokemon-LE-System-Pocket-Monsters-Nintendo-Limited-Edition-5.jpg

برای شناخت کارتج اصلی از کلون بهترین راه اینه کارتج با پیچ گوشتی مناسب این کار باز کنید

دوتا ic دیدید و قسمت بالا خط اتصال کارتج نوشته بود نینتندو مثلا 2002 یعنی کارتج اصله

اگه ic قیری دیدید و باطری دیدید کارتج اصلی نیست

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!!! حاضرم فقط به خاطر جعبه اش 100 هزار بدم!!! :x

من که ماله خودمو مطمئنم اصله و باطری ای نیست ;;)
ولی اطلاع رسانی خوبی بود دمت جیز :d

والا کیفیت عکس پایینه نمتونم تشخیص بدم بازی هارو :-s فقط Ice Age و Serious Sam رو میشه تشخیص داد که خ باهاشون حال نکردم :-"
ولی اگه اون وسطی Street Fighter هـ، ایول!!!!!!!! و خوش به حالت :(( :(( :(( :d ولی به نظر نمیاد SF باشه :d

- - -ویرایش - - -

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!!! حاضرم فقط به خاطر جعبه اش 100 هزار بدم!!! :x

من که ماله خودمو مطمئنم اصله و باطری ای نیست ;;)
ولی اطلاع رسانی خوبی بود دمت جیز :d

87y3su9hko01w6ma70d6.jpg

دادم ehsanservat بفروششون

فروش 5 عدد کارتج Game Boy Advance اورجینال و اصل کم یاب | انجمنهای پرشین تولز

با هزار شوقو ذوق بلند شدم رفتم کمدمو که قفل کرده بودم چیزا باارزش آرشیویمو گذاشته بودم باز کردم اومدم کارتجا اوریجی که اصلا گیر نمیاد اونام اومده دستی اومده عکس گرفتم آپلود کردم بعد گذاشتم تو سایت اصلا کسی نگاهش هم نکرد بعد دوباره عکسو گذاشتم که حداقل کسی ببینه

87y3su9hko01w6ma70d6.jpg

دادم ehsanservat بفروششون

فروش 5 عدد کارتج Game Boy Advance اورجینال و اصل کم یاب | انجمنهای پرشین تولز

با هزار شوقو ذوق بلند شدم رفتم کمدمو که قفل کرده بودم چیزا باارزش آرشیویمو گذاشته بودم باز کردم اومدم کارتجا اوریجی که اصلا گیر نمیاد اونام اومده دستی اومده عکس گرفتم آپلود کردم بعد گذاشتم تو سایت اصلا کسی نگاهش هم نکرد بعد دوباره عکسو گذاشتم که حداقل کسی ببینه

خودت میخوای چند بفروشی؟

آها این شد کیفیت :d
ولی من هیچ کدوم از این بازیا به غیر از اون 2 تایی که قبلا گفتم هیچ کدومو نمیشناسم :-"

امیدوارم خوف بفروشی ولی فک کنم واقعا کم یابن :d اگه هر کارتریجی هم پیدا بشه اینا پیدا نمیشن :d

تو کمدت از این جور چیزا دیگه چی داری کلک؟ :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or