امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 412
آخرین ویرایش:
یکمی زود نیست رفیق ؟ :D
با این حال بنظرم ۹۶ رو شاخشه :D
نه عالیه اتفاقا :D
ببین مگه چندتا بازی بزرگ هرسال منتشر میشن که ما براشون تا این حد هایپ باشیم؟
یادمه توی تاپیک مربوط به شوکیس 2023 ایکس باکس بعضی ها میگفتن که بعد از نمایش افتضاح سونی(همونی که هممون دعوت شده بودیم بهش :)) ) خیلی هایپ رو بالا نبریم.بعد یکی اومد گفت باباجون مگه چندبار در سال یه همچین فرصتی هست که هایپ و هیجان بالا باشه و ما بی صبرانه منتظرش باشیم؟یکم که بهش فکر کردم دیدم درست میگه و منم خیلی بعدش هایپم بیشتر از قبل شد.برای استارفیلد هم همینه دیگه داداش :D بیاید هایپ رو تو این دوهفته به سقف بچسبونیم و لذت ببریم.مگه چندبار در سال از این فرصت ها/تاپیک ها داریم؟ 8->

ببر بالا اون هایپ قشنگه رو\m/

===============

آقا موقع گذاشتن نظرسنجی بذارید رای ها عمومی باشه تا ببینیم کی به چه گزینه ای رای داده. :| (استارتر محترم خطابم به توعه :D )

* گفته بودن تاد بعد از استارفیلد 2 بازی دیگه کارگردانی میکنه؟ بد نیست، یعنی TES VI و فال اوت جدید، یا حتی استارفیلد 2، به هر حال حداقل 10-15 سال دیگه هست، حالا اگه این ددلاین هاش از تیپ میکامی و اینا نباشه

نه اخرين كارش تس ٦
تاد فعلا كار داره با بعضي ها :D

من زدم 92-94
هرچند تمام پیش بینی های من از نمره های بازی تا حالا غلط در اومده و نمرات کمتر شد مثل ردفال مثل فاینال فانتزی و.... و تمام پیش بینی هایی که کردم امیدوارم این بار هم غلط در بیاد منتها نمره اش بالاتر بره B-)

اون نمایش طولانی که چند ماه پیش از Starfield دیدیم، انقدر فوق‌العاده بود که هایپ من رو به دوردست‌ترین نقاط کهکشان رسوند و کاری کرد که اگه XSX نداشتم هم به خاطر این بازی می‌خریدم! :D واقعاً نمایش محشری بود و کافیه اکثر بخش‌های بازی همچین کیفیتی داشته باشه تا طوفان به پا کنه.
من نظرم یه چیزی حدود ۹۳ اینا هست و فکر می‌کنم پتانسیل بالاترش رو هم داره، مخصوصاً با در نظر گرفتن اعتماد به نفس بالای سازنده/ناشر. یعنی وقتی بازی ۲،۳ هفته قبل از انتشار دست منتقدها هست و امتیازهاش هم چند روز قبل از عرضه منتشر می‌شه، دیگه اوج اطمینان به کیفیت رو نشون می‌ده.
البته باگ و این جور چیزها تا یه حدی توی این بازی‌ها طبیعیه و به هر حال ابعاد عظیم و نوع گیم‌پلی بازی‌های بتزدا جوریه که تقریباً غیرممکنه خیلی از باگ نباشه. ولی اگه این باگ‌ها بنیان‌فکن نباشن و آسیب خاصی به گیم‌پلی نزنن، روی امتیازها هم تأثیر زیادی نمی‌ذارن. همون‌طور که Skyrim هم باگ کم نداشت، ولی امتیازهای به شدت خفنی گرفت و تبدیل شد به یکی از بهترین‌های تاریخ.
تنها موضوعی که حس می‌کنم ممکنه باعث بشه بعضی‌ها یه ذره از امتیازشون کم کنن، بعضی انتظارات اشتباه از بازی هست. مثلاً همون ماجرای ۱۰۰۰ سیاره، از روز اول هم مشخص بود که امکان نداره این تعداد سیاره توی بازی داشته باشیم که همگی هم پُر از المان‌های داستانی و مأموریت‌های زیاد و NPC و... باشن. خود بتزدا هم شفاف‌سازی کرد و گفت ماجرا این‌طوری نیست و ممکنه توی فلان سیاره فرود بیاین و کلاً خبری از یه موجود زنده هم نباشه، چه برسه به سازه‌های خفن و کاراکترهای مختلف و... ولی پیش‌بینی می‌کنم توی بعضی از نقدها بخونیم: «بله، بازی ۱۰۰۰ سیاره دارد ولی بیشتر آن‌ها خشک و خالی هستند و علاف نیستیم که به سراغ این سیاره‌ها برویم!»
در حالی که اتفاقاً این قضیه خیلی هم طبیعیه و کسی نباید انتظار داشته باشه که کل سیارات دارای جک جونور باشن و این موضوع حتی توی فضای علمی تخیلی هم اغراق‌آمیزه. به شخصه هم همین حالت فعلی رو ترجیح می‌دم و کسی که فقط دنبال مأموریت و داستان و... هست، می‌تونه با سیارات اصلی حال کنه (که مطمئناً مدت‌ها هم مخاطب رو درگیر می‌کنن مثل بازی‌های قبلی بتزدا) و افرادی مثل من هم در کنار بخش‌های اصلی و فرعی، کلی وقت روی سیارات بکر و آروم می‌گذرونیم و صفا می‌کنیم و البته خدا به داد بقیه بازی‌ها برسه که تا مدت‌ها فرصت نمی‌کنیم سراغ‌شون بریم. :D
در مجموع انتظارات از Starfield خیلی بالاست و پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین‌های این سال‌ها رو داره و امیدوارم بترکونه!

ولی پیش‌بینی می‌کنم توی بعضی از نقدها بخونیم: «بله، بازی ۱۰۰۰ سیاره دارد ولی بیشتر آن‌ها خشک و خالی هستند و علاف نیستیم که به سراغ این سیاره‌ها برویم!»
اگر منتقدی چنین اراجیف بنویسید پاسخش این هست الان در منظومه ی خورشیدی چند تا سیاره دارد چندتاشون خشک و خالی نیستن؟ بازی سعی کرده واقع گرایانه باشه بابت همین گفته nasapunk. اگر بازی استاروارز بود که در سیاره ی تمام ابی هم تشکیلات و سازه یافت میشد( فیلم کلون وارز) من حق میدادم ولی جدا یک منتقد باید احتمالا مغز خر را با مغز خوک باهم قاطی کرده باشد تا در چنین دنیاسازی ای چنین اشکالی بگیرد

قبلا هم گفتم متای این بازی در بدترین حالت بین فااوت ۴ و اسکایرم میشه.
امیدوارم ۹۸ اینا بشه تا یک the return of the king داشته باشیم برای بتزدا.
مشکل اینجاست وارد شدنش به کنسول وار غیر قابل اجتنابه ‌‌و این روی متا تاثیر میذاره.

زمان شوکیس هم توی هر صفحه میگفتم هایپ به سقف بچسبونید که شوکیس میترکونه و دیدیم که چه قیامتی به پا کرد XBOX
الانم میگم متا بین ۹۵ تا ۹۸ میشه که قطعا میشه
گوتی امسال هم از الان ماله خودشه و نامش در تاریخ در کنار بزرگان خواهد آمد
از این پست اسکرین بگیرید تا زمان اومدن نمرات

تنها موضوعی که حس می‌کنم ممکنه باعث بشه بعضی‌ها یه ذره از امتیازشون کم کنن، بعضی انتظارات اشتباه از بازی هست. مثلاً همون ماجرای ۱۰۰۰ سیاره، از روز اول هم مشخص بود که امکان نداره این تعداد سیاره توی بازی داشته باشیم که همگی هم پُر از المان‌های داستانی و مأموریت‌های زیاد و NPC و... باشن. خود بتزدا هم شفاف‌سازی کرد و گفت ماجرا این‌طوری نیست و ممکنه توی فلان سیاره فرود بیاین و کلاً خبری از یه موجود زنده هم نباشه، چه برسه به سازه‌های خفن و کاراکترهای مختلف و... ولی پیش‌بینی می‌کنم توی بعضی از نقدها بخونیم: «بله، بازی ۱۰۰۰ سیاره دارد ولی بیشتر آن‌ها خشک و خالی هستند و علاف نیستیم که به سراغ این سیاره‌ها برویم!»
در حالی که اتفاقاً این قضیه خیلی هم طبیعیه و کسی نباید انتظار داشته باشه که کل سیارات دارای جک جونور باشن و این موضوع حتی توی فضای علمی تخیلی هم اغراق‌آمیزه. به شخصه هم همین حالت فعلی رو ترجیح می‌دم و کسی که فقط دنبال مأموریت و داستان و... هست، می‌تونه با سیارات اصلی حال کنه (که مطمئناً مدت‌ها هم مخاطب رو درگیر می‌کنن مثل بازی‌های قبلی بتزدا) و افرادی مثل من هم در کنار بخش‌های اصلی و فرعی، کلی وقت روی سیارات بکر و آروم می‌گذرونیم و صفا می‌کنیم و البته خدا به داد بقیه بازی‌ها برسه که تا مدت‌ها فرصت نمی‌کنیم سراغ‌شون بریم. :D
در مجموع انتظارات از Starfield خیلی بالاست و پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین‌های این سال‌ها رو داره و امیدوارم بترکونه!
این به نظرت منطقیه یا نه؟ به نظر من کاملا منطقیه که اگر بازی پر از سیاره پوچ و خالی باشه و بابت این مسئله به بازی انتقاد بشه. اینکه منطق چی میگه هم بحث دیگه ایه من تو بازی دنبال منطق نیستم و دوست دارم لذت ببرم. شخصا کمیت رو به کیفیت ترجیح میدم و دوست دارم اکتشافاتم تو همچین بازی ای rewarding باشه و هیجان زده ام کنه تا اینکه با خودم بگم خوب اینجا هم که هیچی نبود منطقیه.
هر کس سلیقه ای داره شخصا امیدوارم اینطور نباشه.

بنظر من نمره بازی حول و هوش 92 ثابت میشه میشه .و به کسانی که الان دندان تیز کردن به خالی بودن محیط های سیارات بازی هیت بدن بگم بازی علمی و تخیله خیلی از سیارات مثل مریخ و زهره کاملا خالی هستن و همش بیابانه عزیزان.

این به نظرت منطقیه یا نه؟ به نظر من کاملا منطقیه که اگر بازی پر از سیاره پوچ و خالی باشه و بابت این مسئله به بازی انتقاد بشه. اینکه منطق چی میگه هم بحث دیگه ایه من تو بازی دنبال منطق نیستم و دوست دارم لذت ببرم. شخصا کمیت رو به کیفیت ترجیح میدم و دوست دارم اکتشافاتم تو همچین بازی ای rewarding باشه و هیجان زده ام کنه تا اینکه با خودم بگم خوب اینجا هم که هیچی نبود منطقیه.
هر کس سلیقه ای داره شخصا امیدوارم اینطور نباشه.
رفیق اگر بازی به اندازه زیادی محتوای با کیفیت داشته باشد و به قول شما اکتشافات در خیلی از سیاره ها جذابیت کافی داشته باشد،خالی بودن برخی سیارات لزوما نکته منفی نیست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or