امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,868
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 411
آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,071
متایی که با نمره ۴ جیمی و ۶ مترو ۲ نمره میاد پایین چه ارزشی داره؟
از مدیرای محترم کسی اگه امکانش هست این پست رو اضافه کنه پست اول تاپیک، اگه گروه تلگرام بود خودم پینش میکردم تمام اعضا از این پست سنگین استفاده کنند

-----
واقعا الان جای فنای بتسدا بودم با خودم هر لحظه میگفتم مکن ای صبح طلوع!
بنده خداها... حالا اون فنهای مایکرو که اول کار دست پیش گرفتن الانم بحثو انداختن تو مسیر vs و یه کل کلی میخوان کنن فقط ولی اینا کلا حضورشون کم بود صفر شد

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
من کلا برام فرقی نداره کنسول ها هرچند چون قدیمی هستم بیشتر با ps خاطره دارم تا ایکس باکس ... با تمام این حرف ها واقعا برخی از فن بازی های ps بازها یا ایکس بازها رو می بینم تاسفم می خورم! اگر واقعا گیمر هستیم باید یادمون باشه گیم برای لذت هست و هیچ امر فرخنده ای قرار نیست با کاهش متای یک بازی یا شکست یک کنسول به ما برسه !!! مثلا گیمر هستیم ! اون زمانی که مایکروسافت اکتیوژن خرید ناراحت شدم نه از بابت خرید از بابت اینکه ممکن هست دوران ps کم کم نابود بشه و این یعنی از دست دادن کلی بازی ناب... اما یک عده خوشحال نمایی می کردن!! خوشحالی افراد از ضربه خوردن یک گیم و مسخره کردن دیگران فقط ناشی از کمبود هست همین و بس !

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
850
نام
سید محمد حسین
از مدیرای محترم کسی اگه امکانش هست این پست رو اضافه کنه پست اول تاپیک، اگه گروه تلگرام بود خودم پینش میکردم تمام اعضا از این پست سنگین استفاده کنند

-----
واقعا الان جای فنای بتسدا بودم با خودم هر لحظه میگفتم مکن ای صبح طلوع!
بنده خداها... حالا اون فنهای مایکرو که اول کار دست پیش گرفتن الانم بحثو انداختن تو مسیر vs و یه کل کلی میخوان کنن فقط ولی اینا کلا حضورشون کم بود صفر شد
اقا تو رو خدا اینجوری نگو از سایت قهر میکنن برای همیشه میرنا:-":-":-"

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
176
متایی که با نمره ۴ جیمی و ۶ مترو ۲ نمره میاد پایین چه ارزشی داره؟
آره اگه اونا نبود ۹۸ میشد
خوشم میاد هیچ ایکس باکس فنی الان از دو کیلومتری اینجا پر نمیزنه بچه ها امادن سایشونو با تیر بزنن😂😂تاد و فیل یجور تر زدن دیگه فناشم تقبلش نمیکنن😂
صبر کن چن ساعت دیگه دونه دونه میان بیرون الان فعلا رئیسشون تو گروه های تلگرامی به تک تک اعضای گروهشون دستور داده برن رزومه طرف رو تو مترو بررسی کنن ببین چه چیزی میتونن ازش دربیارن و بعدش بیان ماله کشی :D فعلا چن ساعت طول میکشه سبک سنگین کنن که چطور ماله بکشن

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
583
نام
Dani
حالا جدی دوستان ایکس باکس فن ناراحت نشید از این حجم از ترول و حقایق دوستان بعضی از شماها(همون طرفداری دو اتیشه و هیتر سونی)توی بیشتر تاپیک همین فروم بازیسنتر شروع کردین به ترول قبل از انتشار بازی بدون اینکه اصلا چیزی از بازی دیده باشین میومدین تو تاپیکای مختلف(امتیاز بازیای مختلف و تاپیکای سونی موقع شوکیس سونی و ...) میگفتین این بازی قراره شاهکار بشه و گوتی بشه و غیره ترول دادین الان جواب اون ترول هاس. بالاخره با هر دستی بدی با همون دست پس میگیرین دوستان...
پ ن:بعضی از شماها اگر متا بالا میبود جولان میدادین توی همه تاپیکا پس لطفا دفعه بعدی انقدر زود قضاوت و ترول نکنید.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,949
نام
مهراد
خب... با معرفی آیفون 15 پرو و امکان اجرای بازی های کنسولی روی این مدل ها، اسپنسر تو مصاحبه بعدیش میاد میگه ما چهارم بازار هستیم نه سوم و دیگه هیچوقت به رتبه قبلی خودمون هم بر نمیگردیم :))

سایت متاکریتیک هم بروز شد ظاهرش تا مهندسی نمرات بازی کمتر به چشم بیاد :))

و البته از بعد از این تاپیک مشخص شد که عده ای قبله جدید خودشون رو به اوپن کریتیک تغییر دادن و متاکریتیک دیگه ارزش نداره!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,716
نام
milad
اگه متای بازی استارفیلد زیر ۷۰ بیاد سونی پلاس رو ارزون میکنه یدونه هم شوکیس رویایی میزاره که فناش حتی تو خواب هم تصورش رو نمی کنن
مایکروسافت هم معاملش رو با اکتیویزن به هم میزنه و نسخه ps5 استار فیلد رو تایید می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر