امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
بحث سر تفسیر‌ کزدن نمره ی ۸۰ نیست :D حالا ۸۰ یا ساهکاره یا اشغاله :D
بحث سر اینه که فکر عظیمی پشت استارفیلد بوده و همچنین دنیای بزرگی پشت هل بلید بوده. اما اینکه چرا چنین بلایی سرشون اومده واقعا برای منه گیمر واثعا تاسف باره :D
ساختن اتمسفری که توی هل بلید هست واقعا از ذهن یک انسان عادی نمیاد. این بازی قطعا اگر در شرایط دیگه و تحت یک سری سیاست های دیگه ساخته می شد, قطعا به یک شاهکار تبدیل می شد.
دو روز دیگه دره این شرکتم تخته میکنن و چه استعداد هایی که نابود نمیشن.
شکست این بازی قطعا خوشحالی نداره که هیچ, برای هر شخصی باید ناراحت کننده باشه. چون واقعا استارفیلد و هل بلید میتونستن تحت شرایط دیگه ای, واقعا تبدیل به یه متر و معیار برای بقیه بازیا بشن. اما افسوس که منه گیمر باید این بازیو هم مثل استارفیلد, علی رغم اونهمه هایپ و امید و ارزو بذارم کنار و حتی رغبت نکنم روی گیم پس به صورت رایگان بازیش کنم :D
هعی.

آخرین ویرایش:
تفاوتها و سطح توقعات اینجا نمودار پیدا می‌کنه یه جا از یه بازی که خود مایکروسافت انتظار متای بالای ۹۰ داشته و این همه سال در دست ساخت بوده و حالا ۸۰ هست دفاع میشه و پیداس که راضین و یه جا توقعات خیلی بیشتر از ۸۰ و ۸۲ هست و بازی میشه ۸۹یا۹۰ بحث میکنن چی باید بشه که بالاتر بشه.

بحث سر تفسیر‌ کزدن نمره ی ۸۰ نیست :D حالا ۸۰ یا ساهکاره یا اشغاله :D
بحث سر اینه که فکر عظیمی پشت استارفیلد بوده و همچنین دنیای بزرگی پشت هل بلید بوده. اما اینکه چرا چنین بلایی سرشون اومده واقعا برای منه گیمر واثعا تاسف باره :D
ساختن اتمسفری که توی هل بلید هست واقعا از ذهن یک انسان عادی نمیاد. این بازی قطعا اگر در شرایط دیگه و تحت یک سری سیاست های دیگه ساخته می شد, قطعا به یک شاهکار تبدیل می شد.
دو روز دیگه دره این شرکتم تخته میکنن و چه استعداد هایی که نابود نمیشن.
شکست این بازی قطعا خوشحالی نداره که هیچ, برای هر شخصی باید ناراحت کننده باشه. چون واقعا استارفیلد و هل بلید میتونستن تحت شرایط دیگه ای, واقعا تبدیل به یه متر و معیار برای بقیه بازیا بشن. اما افسوس که منه گیمر باید این بازیو هم مثل استارفیلد, علی رغم اونهمه هایپ و امید و ارزو بذارم کنار و حتی رغبت نکنم روی گیم پس به صورت رایگان بازیش کنم :D
برا منه گیمر که دوتا کنسول دارم, چه فرقی میکنه که سونی بازی بسازه یا مایکرو؟ مگه ارث بابامه؟ من دنبال تجربه ی ناب هستم. وقتی میبینم چیزی مثل هل بلید به این روز میفته, برای منه گیمر خیلی ناراحت کنندس.
هعی.
استارفیلد که وضعش مشخص هست ولی جدی مگه هلبلید چه بازی عظیمی بوده که به این روز افتاده؟ به کدوم روز افتاده اصلا؟ :دی نسخه اول که متاش ۸۱ شد، فروش هم بعد از یک سال ۱ میلیون نسخه بوده اونم روی ۳ تا پلتفرم. این نسخه هم انتظار می رفت بهتر از این باشه ولی بازم همین متای ۸۱ که گرفته امتیاز خوبی هست. GTA نیست که متای ۸۱ براش شکست باشه :D کل هایپ بازی رو گرافیکش بود که حتی مترو هم با تمام لوزر بودنش در وصفش این رو نوشته.

The graphics are absolutely astounding and the best ever seen on a home console

اینقدر فن بوی بازی و هیتر بازی برای چیه ، یکی میگه بازی کوتاهه، یکی میگه فقط گرافیک داره و یکی میگه گیم پلی نداره.

بازی عرضه شده، برید از علاقه که تو این صنعت دارید استفاده کنید و لذتشو ببرید، بازی که خیانت نکرده از اول مشخص بود تایم بازی کوتاه ، گرافیک و موسیقی خیره کننده ، داستان رضایت بخش، گیم پلی طبق رول قبل، بازی هم که توسط زیر 100 نفر ساخته شده

این بازی از اون دست بازیهاست که منتقدین بر خوب و بد بودنش اختلاف نظر دارن و نباید خودتون درگیر این مسائل کنید و برید بازی رو تجربه کنید که مطمئنم لذتشو میبرید، یک لحظه فکر کنید اگر این بازی زیر نظر مایکروسافت نبود باز این هجمه صورت میگرفت، این موضوع در مورد سونی هم صدق میشه

شعار صنعت گیم تون این باشه:

فن بوی تا ابد فک میزنه
هیتر تا ابد تخریب میکنه
گیمر تا ابد لذت میبره

استارفیلد که وضعش مشخص هست ولی جدی مگه هلبلید چه بازی عظیمی بوده که به این روز افتاده؟ به کدوم روز افتاده اصلا؟ :D نسخه اول که متاش ۸۱ شد، فروش هم بعد از یک سال ۱ میلیون نسخه بوده اونم روی ۳ تا پلتفرم. این نسخه هم انتظار می رفت بهتر از این باشه ولی بازم همین متای ۸۱ که گرفته امتیاز خوبی هست. GTA نیست که متای ۸۱ براش شکست باشه :D کل هایپ بازی رو گرافیکش بود که حتی مترو هم با تمام لوزر بودنش در وصفش این رو نوشته.

The graphics are absolutely astounding and the best ever seen on a home console
هل بلید از نظر اتمسفر و داستان واقعا جزو بازیهای تراز بوده. نسخه ی اول با شرایط اون زمان شد ۸۱! اما الان با گذشت اینهمه سال و حمایت مایکرو و اینهمه تایم و ازادی عمل, رسیده ۸۰! یعنی کمتر از متای قبل :دی خوب این مورد قابل قبول نیست واقعا.
ضمن اینکه بازی قطعا چیز خاصی بوده که مایکروسافت اینهمه روش مانور داده. این هایپی که پشت بازی بوده نشون‌ میده که بازی واقعا جزو بازیهای مورد انتظار بوده.

بازی گرافیک خوبی داره ولی خب تا میشینی پاش تموم میشه باید پاکش کنی، هیچ اثری از خودش به جا نمیزاره، هیچ تاثیری تو صنعت گیمینگ نداره.

شیش ماه دیگه بهت بگن هلبلید 2 بازی کردی؟ میگی هَ؟ عاااا هلبلید 2... حاجی اونو که نقداش اومد نشستم پاش عصری تموم شد پاکش کردم. گرافیکش غووووول بود حااااااجی. همینقدر ازش یاد میکنی.

تمام

هل بلید از نظر اتمسفر و داستان واقعا جزو بازیهای تراز بوده. نسخه ی اول با شرایط اون زمان شد ۸۱! اما الان با گذشت اینهمه سال و حمایت مایکرو و اینهمه تایم و ازادی عمل, رسیده ۸۰! یعنی کمتر از متای قبل :D خوب این مورد قابل قبول نیست واقعا.
ضمن اینکه بازی قطعا چیز خاصی بوده که مایکروسافت اینهمه روش مانور داده. این هایپی که پشت بازی بوده نشون‌ میده که بازی واقعا جزو بازیهای مورد انتظار بوده.
ببین تو اون موارد که نقطه قوت بوده هنوز هم بهترین هست. متای ۸۰ و ۸۱ هم فرقی نداره انصافا ولی فعلا همون ۸۱ هست :D انتظار این می رفت بازی تو بخش های دیگه پیشرفت خوبی داشته باشه که متاسفانه نداشته و از این نظر انتقادها درست هست. ولی در مورد هایپ تقریبا تمام نمایش های بازی توی TGA بوده ولی همون جا هم تو لیست Most Anticipated Games نبود! کدوم هایپ؟ :دی

طبق فرمول دوستان متاش میشه ۵۵ :D ولی در واقعیت اونا رو کلا حذف کنیم نهایتش ۲ نمره میاد پایین.
دو نمره زیاده بنظرم خیلی ارفاق کردی اگر همه اینارو حذف کنیم نهایتش ۱ نمره تغییر کنه شایدم اصن تغییر هم نکرد .

XboxEra - 100/100
The Xbox Hub - 100/100
Bazicenter - 100/100
SomosXbox - 98/100
MondoXbox - 95/100
Xbox Tavern - 91/100
Generacion Xbox - 90/100
TrueAchievement - 90/100
Xbox Achievement - 90/100
Windowscentral - 90/100

1 ساعتی بازی کردم
اتمسفر ، صدا و گرافیک هیولاست