امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
1 ساعتی بازی کردم
اتمسفر ، صدا و گرافیک هیولاست
مبارزات هم خیلی خوبه اما فکر کنم تکراری بشه
کاملا حس یک فیلم رو بهت میده نه بازی ، من که خیلی راضیم و حال میده
این عکسم از توی گیم پلی گرفتم :

View attachment 337965
چه پلتفرمی

دو نمره زیاده بنظرم خیلی ارفاق کردی اگر همه اینارو حذف کنیم نهایتش ۱ نمره تغییر کنه شایدم اصن تغییر هم نکرد .

XboxEra - 100/100
The Xbox Hub - 100/100
Bazicenter - 100/100
SomosXbox - 98/100
MondoXbox - 95/100
Xbox Tavern - 91/100
Generacion Xbox - 90/100
TrueAchievement - 90/100
Xbox Achievement - 90/100
Windowscentral - 90/100
حالا اصلا کاری به این بازی ندارم ولی نباید یه فکر به حال اینها کرد؟
الان هر بازیی که مایکروسافت گیمینگ بیرون میده که بصورت روتین ۵ نمره بیشتر از بقیه بازیها داره‌.
توجه کنید اگر یوبی سافت و EA هم چنین سایتهای حامی داشتن همین حرفو میزدم بصورت کلی دارم در مورد ناشرهای تردپارتی صحبت میکنم

1 ساعتی بازی کردم
اتمسفر ، صدا و گرافیک هیولاست
مبارزات هم خیلی خوبه اما فکر کنم تکراری بشه
کاملا حس یک فیلم رو بهت میده نه بازی ، من که خیلی راضیم و حال میده
این عکسم از توی گیم پلی گرفتم :

View attachment 337965
بالاخره یک کامنت درست حسابی دیدیم
حیف که تا 2 روز دیگه نمیتونم بازیش کنم=((

رفقا از تجربه هاتون حتمن تو تاپیک بازی بگین:x

• Like
Reactions: amonre
دو نمره زیاده بنظرم خیلی ارفاق کردی اگر همه اینارو حذف کنیم نهایتش ۱ نمره تغییر کنه شایدم اصن تغییر هم نکرد .

XboxEra - 100/100
The Xbox Hub - 100/100
Bazicenter - 100/100
SomosXbox - 98/100
MondoXbox - 95/100
Xbox Tavern - 91/100
Generacion Xbox - 90/100
TrueAchievement - 90/100
Windowscentral - 90/100
Games Xbox Radar 10
XeurogamerBox 10
10 The OuterhavenBox
Saudi Xbox Gamer BOX 10
Bazi XboxCenter 10
Rectify XGamingBox 10
Tom's Xbox Hardware 10
Checkpoint Xbox Gaming 10
Too Xbox Much Xbox Gaming 10
The Xbox Games Machine 10

اینا رو هم به لیست بالا اضافه کن.

ببین تو اون موارد که نقطه قوت بوده هنوز هم بهترین هست. متای ۸۰ و ۸۱ هم فرقی نداره انصافا ولی فعلا همون ۸۱ هست :D انتظار این می رفت بازی تو بخش های دیگه پیشرفت خوبی داشته باشه که متاسفانه نداشته و از این نظر انتقادها درست هست. ولی در مورد هایپ تقریبا تمام نمایش های بازی توی TGA بوده ولی همون جا هم تو لیست Most Anticipated Games نبود! کدوم هایپ؟ :D
شما بگو اصلا ۸۱ :دی
بازی یعد اینهمه سال, این بودجه و حمایت مایکرو, باید پیشرفت همه جانبه نسبت به قبلی داشته باشه. اونا فهمیدن که نسخه ی قبل چه مشکلاتی داشته! پس چرا بهبود ندادن؟ :دی
بحث هایپ نیست اصلا. بحث اینه که مایکروسافت مگه چندنا انحصاری داره که بخوایم بگیم پشت این بازی هایپی نبوده؟ :دی کلا از racing فاکتور بگیریم, یه این بوده و یه استارفیلد :دی پشت این هایپی نباشه پس پشت کدوم بازی باید باشه؟ چه بخوایم چه نخوایم, این باژی یک عنوان انحصاری بود که خیلی از جمله من بهش امید داشتیم که حداقل ۸۷-۸۸ بشه :دی
عدد ۸۷ و ۸۸ مهم نیستا! منظورم یه پیشرفت درست حسابی نسبت به نسخه ی قبله!

حالا اصلا کاری به این بازی ندارم ولی نباید یه فکر به حال اینها کرد؟
الان هر بازیی که مایکروسافت گیمینگ بیرون میده که بصورت روتین ۵ نمره بیشتر از بقیه بازیها داره‌.
توجه کنید اگر یوبی سافت و EA هم چنین سایتهای حامی داشتن همین حرفو میزدم بصورت کلی دارم در مورد ناشرهای تردپارتی صحبت میکنم
دو سه نمره بالا پایین دقیقا چه تاثیری روی تجربه شما از بازی داره؟؟؟

برید توی تاپیک بازی، انقدر نسخه ابتدایی رو فحش دادن برای بالا بردن این قسمت، شرط هم می بندم نسخه ابتدایی رو بازی نکردن چون من توی تاپیک نسخه ابتدایی هم بودم اکثرشون حضور نداشتن و بعد از خریده شدن حلوا حلواش می کردن. نتیجه آخر هم تراز شدن و شاید بزودی در متا، پایینتر قرار گرفتن قسمت دوم نسبت به قسمت ابتداییه. ترول می کنید بعد می گید انتظاری نداشتیم! خب اینکه الان متاش مثل نسخه اوله و ایرادات هم سرجاش! با نظر خودتون بخوام مثال بیارم می شه به قول خودتون در حد زباله! مصداق بارز از اینور بوم افتادنه

دو سه نمره بالا پایین دقیقا چه تاثیری روی تجربه شما از بازی داره؟؟؟
قطعا تاثیر داره.
مثلا همین برچسب Must Paly که میخوره رو بازیها تو متا خودش خیلی بار روانی مثبتی داره. اینو من حتی تو توییت های دولوپرهای اسپایدرمن ۲ دیدم که خیلی دوست داشتن بازی ۹۰ بمونه و نیاد ۸۹ .
یعنی شما ببین سازنده بازی هم خوشحال بود بازیش تو لیگ 90 مونده

اگه بدون حس فن بودنو ضربه زدنو تمسخرو اینا بخوایم نگاه کنیم یعنی منطقی بخوایم نگاه کنیم بازی از همون اول معرفی با گرافیکش همه رو جذب خودش کرد و توقع همه هم از این بازی بیشتر گرافیک و توی این زمینه هم واقعا عالی عمل کرده ما از این بازی نمیتونیم توقع اینو داشته باشیم که بیاد متا +90 رو بگیره من سطح توقع خودم این بود که بازی بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته باشه و متا هم دروبر 70 اینا باشه و یه بازی صرفه گرافیک محور که اونم توش ضعیف عمل کنه و دانگریدداشته باشه و آبکی سروتهشو هم بیارن تحویل ملت بدن
از گیم پلی ایراد گرفتن که خوب به حق هم هست دیگه از این بازی نمیتونی توقع اینو داشته باشی که بخواد همه ی جوانب رو عالی برآوره کنه، شرکت راکستار و ناتی داگ که نیس همه در تمام زمینه هاش عالی عمل کنه و متا بازی هاش بالا 90+ باشه
بحرحال بنظر من بازی رو خوب درآوردن نه عالی نه متوسط و بد
فقط یچیزی که هست اینکه 5 سال بعد از معرفی بازی خیلی زمان زیادیه که صرفش کردنو بخوان اینو تحویل بدن

آقا این کامنت های من رو برای چی هی پاک می کنید؟ عجیبه واقعا! حتی کامنت دوستمون هم ایرادی نداشت و داشتیم در مورد میانگین امتیازات صحبت می کردیم. البته چون من زرنگ بودم (!) این دفعه کپی گرفتم! :D

در مورد تاثیر امتیازات چند سایت بر روی میانگین کلی. این سایت های Xbox و نمراتشون

XboxEra - 100/100
The Xbox Hub - 100/100
SomosXbox - 98/100
MondoXbox - 95/100
Xbox Tavern - 91/100
Generacion Xbox - 90/100
TrueAchievement - 90/100
Windowscentral - 90/100
Pure Xbox - 70/100

جمعا اینا میشه ۹۱۴
تعداد اینا ۱۰

جمع کل امتیازات متا ۸۱ × ۶۸ یعنی ۵۵۰۸
تعداد سایت های متا ۶۸

حالا ۹۱۴ رو از ۵۵۰۸ کم می کنیم که میشه ۴۵۹۴
سایت های Xbox رو هم کم می کنیم که میشه ۵۸

حالا ۴۵۹۴ رو بر ۵۸ تقسیم می کنیم که میشه ۷۹.۲

در نهایت می بینیم که صرفا در حد ۲ نمره تفاوت دارن نه ۲۰ نمره :D این وسط وزن سایت ها مطرح هست که بازم واقعا تاثیر زیادی تو میانگین کلی نداره چون مشخصا سایت های مطرحی هم نیستن.

خوبه باز، در حد انتظارات ظاهر شد. همین که دوتا اتفاق خوب در این دو روز افتادش برای گیمرهای ضد EA مبارکه:D
پ.ن : امیدوارم این نمرات دستمایه مایکرو برا بستن استودیو نشه فقط
جفتشونم در حد همین ۸۰ اینا بودن اونجوری ماست پلی و بالای ۹۰ نبود :D
یه خبری امد چند وقت پیش، البته ظاهرا یه چیزی لو رفت، که گفتن مایکروسافت انتظار متا +90 داره و تو اینترنال ریویوهاشون به همچین استانداردی رسیده، و من خیلی نسبت بهش موضع داشتم، چون اینجور اخبار به ضرر دولوپرهاست و فشار مضاعفی میاره روشون، الان برام سواله کلا چی تو سر اینا میگذره؟ چطور پس انقدر خطا دارن تو محاسبه همه چیز؟ از استراتژی های کلانشون در خصوص آینده صنعت، تا حدس یه بازه امتیاز برای یه بازی انقدر کوچیک. پس چیکار بلدن بکنن این ابله ها؟
مایکروسافت مشکلش اینه که هی میخواد واسه آینده صنعت ریل گذاری کنه بدون اینکه گذشته و حالشو درک کرده باشه اصلا، بابا تو اول باید سیستمو درک کنی که بتونی تغییرش بدی همینطوری رو هوا که نمیشه :D

=============
بازی تقریبا عملکردش مثل اکثر پیشبینیا بوده یعنی نه تو مارکتینگ بازی زیاده روی شده بوده نه دروغی به مخاطب گفته شده که واقعا قابل احترامه ولی اینکه نینجا تئوری ایندی با نینجا تئوری فرست پارتی هیچ تفاوت کیفی ای نداشته باشه ناامید کنندس.
خریدهای مایکرو به طرز عجیبی هیچ ارزش افزوده ای ایجاد نکرده به جز محروم کردن یه دسته دیگه از گیمرا.

EuroGamer معادل 10/10

4BDB780E-2B90-4A87-AC4C-44E9C754D18B.png

9F1E19DD-F902-42C5-BADA-E048082C6F66.png

Hellblade 2 continues Senua's story with grace, confidence, surprising brutality and thundering conviction.
I think it's fair to say Ninja Theory had quite a daunting task when it came to producing a sequel to 2017's Hellblade: Senua's Sacrifice. The original was rightly praised for its exploration of grief, trauma and mental illness, but how do you tell more of a story about a woman's struggles with psychosis without seeming repetitive or worse, exploitative? The answer, it turns out, is you make Hellblade 2 - a game that is nothing
short of phenomenal

البته احتمالا چرندیات نوشته EuroXBOXGamer

• Like
Reactions: 3DO and dark souls

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or