امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
من نمیدونم چرا اینا مسیر بازیای داوود قفس رو نمیرند؟ بنده خدا شاید مکانیک های ساده ایی داشت، اما اینقدر جواب بوده که بازی هایی که ساخته، بعد این همه سال به خوبی میشه ازشون یاد کرد.

ی 40 دقیقه ایی بازی کردم عجب ویژوالی داره! رسما شوکیس انریل هست
با 3090 و 13700 در 4K بالاترین تنظمیات با DLSS فریم میانگین 50 میگیرم و دراپ تا 35 هم دیدم :دی
خیلی اتمسفر مریضی داره حالا بیشتر برم جلو ببینم چی به چیه

ی 40 دقیقه ایی بازی کردم عجب ویژوالی داره! رسما شوکیس انریل هست
با 3090 و 13700 در 4K بالاترین تنظمیات با DLSS فریم میانگین 50 میگیرم و دراپ تا 35 هم دیدم :D
خیلی اتمسفر مریضی داره حالا بیشتر برم جلو ببینم چی به چیه
تا ساعت دو که تموم شد بیا نظر کلی رو بگو

انگار ماله مایکروسافت حرومه واقعا😁بعد از پنج سال وقت گذاشتن کلی هزینه و آزادی عمل دادن و....بازم امتیازاش در حد همون نسخه قبلی شده که هم تو تایم کوتاه تری ساخته شده بود هم اینقدر هزینه و انرژی براش نذاشته بودن تازه تعداد نفراتیم که رو نسخه ی یک کار کردن ازین نسخه کمتر بود شایدم تقصیر مایکروسافته که یه پروژه ی aa به عنوان یه بازی aaa معرفی میکنه و انتطارارو میبره بالا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or