امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
یه خبری امد چند وقت پیش، البته ظاهرا یه چیزی لو رفت، که گفتن مایکروسافت انتظار متا +90 داره و تو اینترنال ریویوهاشون به همچین استانداردی رسیده، و من خیلی نسبت بهش موضع داشتم، چون اینجور اخبار به ضرر دولوپرهاست و فشار مضاعفی میاره روشون، الان برام سواله کلا چی تو سر اینا میگذره؟ چطور پس انقدر خطا دارن تو محاسبه همه چیز؟ از استراتژی های کلانشون در خصوص آینده صنعت، تا حدس یه بازه امتیاز برای یه بازی انقدر کوچیک. پس چیکار بلدن بکنن این ابله ها؟
واقعا واسه خودمم سواله چطوری انقدر احمقن. اخه کدوم بازی ۵ - ۴ ساعته ای متا بالا ۹۰ گرفته که این بگیره تازه بازی گیمپلی محور هم نیست. همون چند تا سایت اکس باکسی اگه نمراه بالا نمیدادن همون اول زیر ۸۰ میشد احتمالا نقد ها بیشتر شه پایینتر میاد ولی من ۷۵ تا ۸۰ پیشبینی کرده بودم که همینم شد. انتظار من براورده کرد و راضیم. امیدوارم فقط بلایی سر استودیو نیاد

XboxEra - 100/100
The Xbox Hub - 100/100
SomosXbox - 98/100
MondoXbox - 95/100
Xbox Tavern - 91/100
Generacion Xbox - 90/100
TrueAchievement - 90/100
Xbox Achievement - 90/100

Metacritic 80
با همین فرمون پیش برن تعدادشون از تعداد تروفی های بازی بیشتر میشه .

واقعا واسه خودمم سواله چطوری انقدر احمقن. اخه کدوم بازی ۵ - ۴ ساعته ای متا بالا ۹۰ گرفته که این بگیره تازه بازی گیمپلی محور هم نیست. همون چند تا سایت اکس باکسی اگه نمراه بالا نمیدادن همون اول زیر ۸۰ میشد احتمالا نقد ها بیشتر شه پایینتر میاد ولی من ۷۵ تا ۸۰ پیشبینی کرده بودم که همینم شد. انتظار من براورده کرد و راضیم. امیدوارم فقط بلایی سر استودیو نیاد
اخه کدوم بازی ۵ - ۴ ساعته ای متا بالا ۹۰ گرفته که این بگیره تازه بازی گیمپلی محور هم نیست

این فقط یکی، 3 4 ساعته عملا البته گیم پلی هم خفنه بدون شک:

Screenshot 2024-05-21 120848.jpg

حالا متایی که گرفته عجیب نیست و کاملا قابل پیشبینی بود حتی اگه پایینتر هم بیاد، ولی حقیقتا برام جالبه بعضی از دوستان میگن از گرافیک تعریف کردن ولی از گیم‌پلی ایراد گرفتن که مهم نیست! حالا هر شخصی آزاده یه اولویت خاصی رو برای خودش تعیین کنه اما اینکه گرافیک تا این حدی بالاتر از گیم‌پلی قرار بگیره عجیبه. خلاصه که بچه‌های نینجا تئوری این مدت تا تونستن رفتن مسافرت برای تحقیقات میدانی و حسابی از پولای مایکرو بهره‌مند شدن و الانم یه شوکیس گرافیکی ۴ ۵ساعته تحویل دادن و احتمالا منتظر بسته شدن احتمالی استودیوشون هستن. این نیز گذشت.

همین اسطوره ها به بالدورز گیت, ۸ دادند :D
باید دید منتقد BG3 کی بوده.
کلا همه جا نخاله و توپ جمع کن پیدا میشه ولی نمیدونم رو چه حسابی بهشون بازی میرسه.
=========
امتیاز بازی من پیش بینیم 75تا 80 بود البته بر اساس هیچی که نشون دادن.
ولی خب امشب بازی کنم نمرش رو ببینیم چند میشه.

یوروگیمر:
"The camera responds to crushing blows and shifting tides with real weight, providing a sense of heft to battle that rivals even the best that God of War has to offer"
"حس سنگینی ضربات و دوربین، بهترین چیزی که گاو برای ارایه تو این زمینه داره، رو هم به چالش میکشه"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or