امتیاز سایت ها و مجلات به Heavenly Sword

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
امتیاز کامل Heavenly Sword از مجله ی ( Play Magazine )

مجله ی Play Magazine به بازی Heavenly sword امتیاز 100/100 داد . :eek:

61124_hs.jpg

منبع

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
من که حساب ویزه ای رو Heavenly Sword باز کرده بودم و این بازی رو یکی از دلایل اصلی خودم واسه خرید PS3 میدونستم و خیلی هم بهش امید داشتم اما با این امتیاز IGN به کلی از این بازی ناامید شدم :(
واقعا واسه سازندش Ninja Theory متاسفم !
با این همه تبلیغاتی که سونی از اوایل معرفی کنسول PS3 و بازیهاش واسه این بازی میکرد و با این همه مانوری که رو این بازی تو نمایشگاه های مختلف میداد واقعا بعید بود که این بازی یه بازی معمولی از اب دربیاد /:)

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
واقعا اميدم نا اميد شد!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اين بازي رو بازي نكردم ولي تريلر هاي بازي خيلي خوف مي زد گرافيكشم بد نبود ولي..................................حيف يكي از ديگه از عناوين انحصاري سوني هم رفت تو باقاليا!!؟؟؟!!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
امکانش نیست که بازی رو به تاخیر ;)بندازن .

و بعد روش بیشتر کار کنن ؟
نه دیگه وقتی میبینی که Ign بهش امتیاز داده یعنی نسخه اصلی دستش بوده
بعدشم روش کار کنن دیگه گیم پلی رو که نمیشه 1-2 ماهه عوض کرد

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
حالا خوبه یه سال بازی به تاخیر خورد وگرنه ....... وگرنه خدا میدونه چند میگرفت. ( بازی شمشیری که پرش نداشته باشه باید ب...... توش :biggrin1: ).

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام....

به نظر من ( حالا یکی نیست بگه اخه تو هم نظر داری :confused: ) اتفاقا با توجه به امتیازی که ign داده انتظار دارم GS امتیاز بالا تری بده :biggrin1: بویژه با توجه به شیوه امتیاز دهی جدیدش :-" .

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام....

به نظر من ( حالا یکی نیست بگه اخه تو هم نظر داری :confused: ) اتفاقا با توجه به امتیازی که ign داده انتظار دارم GS امتیاز بالا تری بده :biggrin1: بویژه با توجه به شیوه امتیاز دهی جدیدش :-" .

اتفاقا سیستمش سختگیر تر شده ! ( مال Bioshock رو ندیدی بهش چند داد ؟! ) امتیازهایی که میدن به قول دوستان بستگش به امتیازدهنده بازی داره . ( :-":-" )

ولی قبلا هم گفتم اگه یه نفر یه بازی رو دوست داشته باشه بگو امتیاز بدی رو هم بگیره ، باز هم اونو بازی میکنه

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
ما رو بگو فکر میکردیم کپ خدای جنگه نگو انگشت کوچیکش هم نمیشه:cheesygri ولی من موندم سونی که خدای جنگ به اون توپی رو زد چه جوری نتونسته اینو هم خوب بسازه فکر کنم میکروسافت ign خریده;) باید ببینیم gs چی میگه:(

آخرین ویرایش:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
ما رو بگو فکر میکردیم کپ خدای جنگه نگو انگشت کوچیکش هم نمیشه:cheesygri ولی من موندم سونی که خدای جنگ به اون توپی رو زد چه جوری نتونسته اینو هم خوب بسازه فکر کنم میکروسافت ign خریده;) باید ببینیم gc چی میگه:(

ببخشین منظورتون از GC چیه؟!

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Heavenly Sword امتیاز عالی 10/10 را از Tilt گرفت!

Heavenly Sword gets a 10/10 from Tilt

امتیاز کامل و فوق العاده 10 از 10 برای بازی Heavenly Sword
این امتیاز کامل رو tilt به بازی داده !!! در هر حالی که اغلب سایتها و مجله ها به بازی امتیاز کمی رو میدادن!! مثلا IGN UK !!!

منبع

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اگه یه نفر یه بازی رو دوست داشته باشه بگو امتیاز بدی رو هم بگیره ، باز هم اونو بازی میکنه

ببین دوست عزیز شاید امتیاز یه بازی حتی از سایتای معتبر واسه خیلیا معیار خریدن یا نخریدن بازی مورد علاقشون نباشه اما مطمئنا معیاری واسه کیفیت اون بازی هست .
من فک میکنم همه دوست دارن که کیفیت بازی که میخرن بالا باشه چه اون بازیو دوست داشته باشن چه اون بازیو دوست نداشته باشن ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر