امتیاز سایت ها و مجلات به Heavenly Sword

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
امتیاز کامل Heavenly Sword از مجله ی ( Play Magazine )

مجله ی Play Magazine به بازی Heavenly sword امتیاز 100/100 داد . :eek:

61124_hs.jpg

منبع

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
حدود 20 روز ديگه مياد . اون موقع اگر کمتر از 9.0 گرفت من خودم اسمم رو عوض ميکنم. :)

اگه منظورت از گيم اسپات هست پس بايد اسمتو عوض كني چون وقتي به شاهكاري مثل bio shock داده 9 پس هيچ حساب و كتابي نداره تازه bio shock از هيچ سايتي زير 9 ابدا نگرفت ديگه حالا........................

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اگه منظورت از گيم اسپات هست پس بايد اسمتو عوض كني چون وقتي به شاهكاري مثل bio shock داده 9 پس هيچ حساب و كتابي نداره تازه bio shock از هيچ سايتي زير 9 ابدا نگرفت ديگه حالا........................
خوبه شما یه bioshock دیدین فکر کردین خداست میخوای بده ده خیال همتون راحت شه بعدشم تا بازی نیاد نمیشه روش امتیازی گذاشت باید صبر کنیم تا ریلیز شه ;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خوبه شما یه bioshock دیدین فکر کردین خداست میخوای بده ده خیال همتون راحت شه بعدشم تا بازی نیاد نمیشه روش امتیازی گذاشت باید صبر کنیم تا ریلیز شه ;)

وقتی یه سایتی به یه بازی امتیاز میده، اونم یه سایتی مثل IGN معنیش اینه که یه نسخه از بازی رسیده دستش، بازیش کرده و بهش امتیاز داده. Ok؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

هر دوتا بازي عالين بي خودم بحث راه ننداز منم كاره اي نيستم كه بگم كدوم بازي 10 بگيره يا نه همين طور شما فقط نسبت به سايت هاي ديگه گفتم كه ماله گيم اسپات از همه كمتر بوده

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ای بابا مگه نمیدونید شرط بندی حرامه؟:cheesygri
ول کنید این کارارو
من که به شخصه اعتماده 100% به امتیاز دهیه IGN دارم;)
سونی بهتر بود ساخته شماره جدیده GOW رو شروع میکرد تا اینقدر سره این بازی سرمایه گذاری کنه
وای فکرشو کنید خدای جنگ 3 :eek:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
Edge هم به اين بازي 6 داده...فكر كنم اين بازي از اون بازيهايي باشه كه خوب يا بد بودنش به سليقه ي طرف برميگرده...چون از جاهاي ديگه نمرات بالايي رو گرفته. يادمه از يه سايت فكر كنم ايرلندي 9.7 گرفت...

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
وقتی یه سایتی به یه بازی امتیاز میده، اونم یه سایتی مثل IGN معنیش اینه که یه نسخه از بازی رسیده دستش، بازیش کرده و بهش امتیاز داده. Ok؟
به نظر شما کسی که بازیرو انجام داده باشه به گیم پلی بازی میده 6 :eek:؟؟؟؟ منصفانه هست این امتیاز به گیم پلی بازی؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
به نظر شما کسی که بازیرو انجام داده باشه به گیم پلی بازی میده 6 :eek:؟؟؟؟ منصفانه هست این امتیاز به گیم پلی بازی؟
کیانوش جان مگه شما بازیشو بازی کردی که می گی 6 منصفانه نیست؟ مگه هر بازی ای که کلی تبلیغات و سرمایه گزاری براش می شه حتما باید بازی زیبا و بدون عیبی باشه؟
خواهشا نگو دموشو بازی کردم چون از روی دمو کسی نمی تونه به یک بازی نمره بده.
سایت IGN هم انقدر معتبر هست که 100% نسخه اصلی بازی رو بازی کرده.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا مایوس کننده است .من که خیلی ضد حال خوردم .تازه مجله edge هم به بازی 6 از 10 داده . البته من نقد بازی را کامل خوندم .بازی از نظر گرافیک و موزیک حرف نداره اما نوشته بود که روند بازی خیلی تکراریه و بعد از یه مدت خسته کننده میشه .مورد بعدی کم بودن بازی هستش.یکی از مجله ها نوشته بود ما بازی را در عرض 7 ساعت برای بار اول تموم کردیم .
به هر حال بازی الان تکمیل یا به قول خارجی ها gold شده و در اختیار مجلات و سایت های معتبر قرار گرفته که یک امر طبیعی هستش .اگه یادتون باشه فاینال 12 درست 1 ماه قبل از عرضه دزیده شد و لینکش روی سایتهای تورنت برای دان لود قرار گرفت.در حالی که بازی نسخه نهایی و تکمیل شده بازی بود.
:(

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
تازه مجله edge هم به بازی 6 از 10 داده
مجله ي Edge سخت گير ترين مجله اي كه من تو عمرم ديدم به قول بچه ها سوپر سخت گيره !! :)
به بازي BioShock كه تا حالا كمترين نمرش 9 بود نمره 8 داد اين 8 يعني يه چيزي تو مايه هاي همون 9 و 10 ها !! :)

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
کیانوش جان مگه شما بازیشو بازی کردی که می گی 6 منصفانه نیست؟ مگه هر بازی ای که کلی تبلیغات و سرمایه گزاری براش می شه حتما باید بازی زیبا و بدون عیبی باشه؟
خواهشا نگو دموشو بازی کردم چون از روی دمو کسی نمی تونه به یک بازی نمره بده.
سایت IGN هم انقدر معتبر هست که 100% نسخه اصلی بازی رو بازی کرده.
اخه با اون همه تبلیغاتی که سونی روی این بازی کرده بود و میگفتش رقیب گاد اف وار هستش و چمیدونم خلاصه از این حرف ها ............. خیلی روی این بازی من حساب میکردم ولی حالا با این امتیازی که گیم پلی بازی گرفته واقعا شکه شدم :eek: حالا گیم اسپات چه امتیازی میخواد بده بهش خدا میدونه؟؟؟؟:-"

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اگه 8 می داد یه چیزی اگه 7.9 یا 7.8 یا حتی 7.5 می داد یه چیزی وقتی 7.0 داده IGN مطمئنا GS یا همین امتیاز رو می ده یا کمتر (احتمال بیشتر دادنش کمه) و احتمالا گیم پلی واقعا مشکل داره دیگه الکی که امتیاز از رو هوا نمی دن اما نما دونم چرا حال کردم با این خبر :cheesygri

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
اگه 8 می داد یه چیزی اگه 7.9 یا 7.8 یا حتی 7.5 می داد یه چیزی وقتی 7.0 داده IGN مطمئنا GS یا همین امتیاز رو می ده یا کمتر (احتمال بیشتر دادنش کمه) و احتمالا گیم پلی واقعا مشکل داره دیگه الکی که امتیاز از رو هوا نمی دن اما نما دونم چرا حال کردم با این خبر :cheesygri

من هم باهات موافقم !
دیگه واقعا من ناامید شدم که PS3 بگیرم! ( الکی گفتم ) اینطور که معلومه بازی زیاد خوبی داره از آب درنمیاد !! Edge Magazine هم بهش نمره ضعیف 6/10 رو داده!! ( ولی اگه یه نفر بازی رو دوست داشته باشه بگو 1 هم بگیره! اونو بازی میکنه و خیلی هم ازش راضی میشه!! )

راستی دوستان Edge Magazine به Bioshock و Warhawk نمره 8 رو داد ( که خیلیهاتون خبر دارید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر