امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

N.!.M.A

کاربر سایت
نام
نیما!
الان کدومشون نمره نا حق گرفتن ؟؟
:| من گفتم ناحق....؟!

نیما جان از چه بازی ای نمره زیاد دادم؟؟:d
كلي گفتم!و بيشتر به شوخي!زياد جدي نگير...!
ولي مثلا بهتره تو توضيحات يكم بيشتر توضيح بدي..شما همه رو مثل هم مينويسي:خيلي عالي بود-داستان بسيار خوب بود -موسيقيش عالي بود...!!!
منظورم بيشتر كامنتات رو بخش هاي مختلف بود كه همش مثل همه..!!

Red Dev!ls

کاربر سایت
نام
وحید

ولي مثلا بهتره تو توضيحات يكم بيشتر توضيح بدي..شما همه رو مثل هم مينويسي:خيلي عالي بود-داستان بسيار خوب بود -موسيقيش عالي بود...!!!

خوبه که بابا ادم بتونه از هر بازی و هر چیزی لذت ببره :d کاشکی منم این خاصیت رو داشتم که از هر بازی لذت ببرم :|:d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
نام
Hazhir

چشم امیدوارم خیلی بهتر بشم ولی صبر کن بزودی امتیاز خودمو از بازی the last of us میبینی ولی هنوز بدستم نرسیده اگر تموم کردم میام امتیاز میدم بعد بیا بگو اینبار چه کاری کردم.;)

Red Dev!ls

کاربر سایت
نام
وحید
چشم امیدوارم خیلی بهتر بشم ولی صبر کن بزودی امتیاز خودمو از بازی the last of us میبینی ولی هنوز بدستم نرسیده اگر تموم کردم میام امتیاز میدم بعد بیا بگو اینبار چه کاری کردم.;)

بیا ، ببین با بنده خدا چیکار کردی که از همین الان یه 5 برای TLOU گذاشته کنار !! :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
نام
مهدی
The Last Of Us
حتی بدون لحظه ای درنگ !! 10
نیازی به توصیف نمیبینم

- - -ویرایش - - -

The Last Of Us
حتی بدون لحظه ای درنگ !! 10
نیازی به توصیف نمیبینم

AM!R

کاربر سایت
نام
AmiR
The Last of Us
اگر به بازی ای میشد 11 از 10 داد
مطمئنم این بازی مستحق این بود

شخصیت پردازی جوئل و الی به کل شرکت مایروسافت می ارزه:">

Infected Area

کاربر سایت
نام
احمد
the Last Of Us

گرافیک و صدا عالی
گیم پلی عالی
یمقدار ضعف در روایت داستان و شخصیت پردازی

درکل عالی 9.5/10

دوست عزیز بدون شک همه ی قسمت های بازی فوق العاده عالی بودن, اما از بین اونها روایت داستان و شخصیت پردازی بهتر از همه بود, من واقعاً نمیدونم شما چرا از این مورد ایراد گرفتین :d

habibmp3

کاربر سایت
نام
ابوالفضل
منظور من با شخص خاصی نیست ولی خیلی دوست دارم دلایل دوستان رو برای نمره دادن بدونم!
مثلا گیمپلی خیلی عالی بود .. در حد یک خط هم در وصف گیمپلی بگین کفایت می کنه!
داستان و شخصیت پردازی ضعف داشت! حداقل داخل اسپویلر بگین که مشکل شخصیت پردازی و داستان کجا بوده .. شاید شما قسمتی از بازی رو متوجه نشده باشید و بچه های دیگه شفاف سازی کنند و شاید واقعا ضعفی بوده .. اینطوری ما هم میفهمیم.

Red Dev!ls

کاربر سایت
نام
وحید
دوست عزیز بدون شک همه ی قسمت های بازی فوق العاده عالی بودن, اما از بین اونها روایت داستان و شخصیت پردازی بهتر از همه بود, من واقعاً نمیدونم شما چرا از این مورد ایراد گرفتین :d

بابا نظر شخصیش هست بیخیال بشید :|:d قرار نیست که همه از دم بهش 10 بدن :d در بد ترین جالت شاید توقع دیگه ای از داستان داشته و شاید این نوع شخصیت و روایت رو دوست نداره :d در کل بحث سلیقه هست بیخیال :d

=====================================================================================================================================================

MetroLastLightlogo.png

Metro Last Light

دقیقا همون چیزی که زش انتظار داشتم و دوست داشتم ادامه دهنده راه 2033 باشه . مورد اول گرافیک هست که بیشتر از همه چشم هست و حقا سازنده ها به حرفشون عمل کردند و بازی گرافیکش از Crysis 3 روی کنسول ها خیلی بهتر و همراه با قریم دهی عالی و تکسچر های فوق العاده و جوی که شید فقط باید از سازنده های روسی انتظار داشت . گیم پلی هم همون بد قلقی قبل رو داره و هنوز هم خوشساخت و یونیک هست و کسانی که 2033 لذت بردن مطمئنا از این قسمت گیم پلی بازی هم لذت میبرن . موسیقی و صدا گذاری هم موردی ندیدم درش و همه درست و بجا بودن .
تنها مورد میمونه داستان که ضعیف ترین بخش بازی هست و کمی سطحی کار شده بود ! در کل ارزش این بخش از تمامی قسمت های بازی پایین تر بود و نا امید کننده تر .
در کل بازی عالی هست و همچنین بسیار کمیاب در نوع خودش . یه بازی روسی اصیل همراه با جو و فضایی غیر قابل باور .

9/10

Injustice-Gods-Among-Us-Roster.jpg

Injustice Gods Among Us

حقا برای یه طرفدار کمیک و بخصوص اونم کمیک های کمپانی DC بهترین چیزی بود که میتونست معرفی و ساخته بشه . گیم پلی عمق خوب و نسبتا عالی داره و هر کاراکتر هم بنظرم کاملا بالانس شده هست جز اینکه یکم جوکر از بقیه قویتر هست بعلت سرعت و فدرت . گرافیک داخلی بازی خیلی خوب هست و هر کاراکتری هم بسیار عالی و با جزییات طراحی شده فقط سوال اینجاست که چرا Cutscene های بازی انقدر افتضاح کار شده و کیفیت هر کدومش در حد بازی های نسل قبل هست !! اونم استدیو بازیسازی که در ساختن CG حرف نداره کارش و کافیه به MK های قبلی نگاه کنید !! واقعا دلیلی نمی بینم که چرا انقدر کیفیت پایین اومده !! داستان بازی هم با اینکه سطحی و ابکی هست ولی خب جذاب هست .
در کل بازی خوبی بود و در این کمبود بازی فایتینگ مرهم خوبی بود .

8/10

hazhirmahmodi

کاربر سایت
نام
Hazhir
The Last Of Us

امروز بازی را تموم کردم(روی درجه ی نرمال) به نظر من بهترین بازی این سیزده سال بوده است از2000 تا 2013.

گرافیک:10/10:گرافیک بازی خیلی عالی بود نور پردازه بازی ها کلا ترکونده بود یا فیزیک بازی که به طرز عجیبی خیلی عالی کار شده بود همچنین تخریب پذیری ومحیط اطراف خیلی خوب کار شده بودند،در اخر شاه گرافیک است.

داستان:10/10:داستان بازی بسیار احساسی،حماسی،دلتنگ بود که تاثیر بسزایی بر روی من داشت دمت گرم ناتی داگ.

گیم پلی:10/10:گیم پلی بازی بسیار عالی بود هوش مصنوعی دشمنان منو دیوانه کرده بود،همچنین نحوه کشتن دشمنان و اسلحه ها خیلی تعجب کردم خیلی عالی روش کار کرده بودند.

موسیقی وصداگزاری:10/10:ساند تراک های که پخش می شد خیلی عالی بودند همچنین رد بدل کردن انواع صدا ها خیلی خوب کار شده بود.

نمره کل:100000000000000/10:بهترین بازی ای بود که تا حالا بازیش کردم(به همراه متال گیر 4) یعنی شاهکاری تکرار نشدنی که هیچ وقت نباید این بازی رو از دست داد؛پس دوستانی که هنوز در شک وتردید هستند بی درنگ بازی رو تهیه واز از آن لذت کافی رو ببرید.

Dreamy

کاربر سایت
تنها اتفاقی که بین درجات مختلف سختی بازی می افتد بالا رفتن هوش مصنوعی دشمن ها و کم شدن مهمات است
.

نه باو کجا همچین چیزی بود احسان ، اینا اونقدر تو زمینه A.I. ضعیفن که تنها کاری که واسه درجات سختی بالاتر از دستشون براومده عوض ارتقا هوض دشمنا ، پر کردن لوکیشن ها با آدما و infected های بیشتره !
یه چیز دیگم اینه که دقت کرده باشی نور چراغ قوه جوئل رو وقتی روی یه سطح قرمز مثلاً میندازی بازتاب میشه و محیط دورش به همون رنگ درمیاد ! من که تا حالا همچین چیز مزخرفی تو هیچ بازی ندیده بودم خیلی غیر طبیعی بود !

ولی بی شوخی : 10/10 ! توضیحاتش رو هم به اندازه کافی بچه ها تو تاپیک خود بازی گفتن الکی تکرار نکنیم :d

salar_dariush

کاربر سایت
سلام آقا احسان این چیزایی رو که گفتین واقعی بود یا دارین با دوستان شوخی مکنید؟؟؟؟؟ من که قفل کردم احتیاج به ریستارت دارم بهتره برم بازی زیبا رو بازی کنم (THE LAST OF US:شاهکاره 2013)

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر