امتیازات Uncharted 3: Drake’s Deception

Behrooz

کاربر سایت
Gamespot 9/10

IGN
- 10/10

v4mk1jvxnfmavaqku9wr.png

Playmania( Spanish Magazine) - 9.9/10

اولین امتیاز از یک مجله ی اسپانیایی
این مجله به Uncharted 2 امتیاز 9.5 داده بود.
و در آخر این بالاترین نمره ای است که تاکنون این مجله به بازیها اختصاص داده است.

(Power Unlimited (Dutch Magzine به بازی 94/100 داده .

بخشی از Review
"Uncharted 3 is Drake's most varied, compelling and overwhelming adventure ever! It is jaw-dropping... The whole game is full of highlights. One of the best games ever for the PlayStation 3 to date."

PlayStation Official Magazine Spain - 9.8/10

OPM Spain گفته تموم کردن سینگل پلیر بازی، 10 تا 12 ساعت زمان میخواد.
تعداد چپترهای بازی هم مشخص شد.(اسپویل)
22
البته گفته شده چند چپتر پایانی بسیار طولانیه.
Uncharted 1 , 2 به ترتیب 22 و 26 چپتر بودن.

OPM Spain :

Graphics 9.8/10

Excels in all aspects but highlights the progress made ​​in lighting, physical and emotions

Sound 9.8/10

The Castilian dub is impeccable and the campaign is full of memorable melodies

Gameplay 9.8/10

Intense firefights with improved combat and an increasing number of puzzles

Length 9.8/10

10-12 hours of remarkably broad campaign for a full-featured multiplayer section

Online 9.8/10

Cooperative and competitive split screen or online that you will enjoy for many hours
Performance 9.8/10

We really difficult for someone to be able to look further expressed the ps3 hardware

Overall 9.8/10:
A masterpiece to remember for many years and will be difficult to overcome

PS Mania (Italian Magazine) -4.5/5

ریز نمرات
گرافیک : 10/10
گیم پلی : 10/10
صداگذاری : 9/10

اسکن های مجله:
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-1.jpg
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-2.jpg

Swedish Gaming Magazine Level - 10/10

EDGE (Magazine) - 9/10

Gamersnet - 10/10

Being Nerdy - 10/10

XGN - 94/100

متای بازی با 51 نقد 93

لیست امتیازات ثبت شده در Metacritic :

Guardian - 10/10
Destructoid - 10/10
PSX Extreme - 10/10
Games.cz - 10/10
Eurogamer Italy - 10/10
Gamereactor Sweden - 10/10
Playstation Official Magazine UK - 10/10
TheSixthAxis - 10/10
Gameblog.fr - 10/10
IncGamers - 10/10
1UP - 10/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
Giant Bomb - 10/10
IGN - 10/10
GamePro - 10/10

PSFocus - 9.8/10
Cheat Code Central - 9.8/10

Multiplayer.it - 9.7/10
3DJuegos - 9.7/10

Vandal Online - 9.6/10

GamingXP - 9.5/10
Machinima - 9.5/10
Game Informer - 9.5/10
GameTrailers - 9.5/10
Everyeye.it - 9.5/10
Computer and Video Games - 9.5/10
BigPond GameArena - 9.5/10

XGN - 9.4/10

AusGamers - 9.3/10
SpazioGames - 9.3/10
Videogameszone.de - 9.3/10

Level7.nu - 9/10
Eurogamer Portugal - 9/10
GameSpot - 9/10
Eurogamer Spain - 9/10

Meristation - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
GameOver.gr - 9/10
Metro GameCentral - 9/10
NZGamer - 9/10
Telegraph - 9/10
Gamer.no - 9/10
Edge Magazine - 9/10
games(TM) - 9/10
VideoGamer - 9/10
Games Radar (in-house) - 9/10
Joystiq - 9/10

Gamereactor Denmark - 8/10
Gamekult - 8/10
Eurogamer - 8/10

The AV Club - 5/10

آخرین ویرایش:
اه اه اه اه اه اه اه اه بسه بسه بسه دیگه

آخه مگه کشکه که از u3 ایراد گرفت

میان با خودشون فکر میکنن میگن به چی گیر بدیم به داستان که فکرشو نکن تابلوه به گیم پلی که بازم ضایع میشم گیر بدم بیام به گرافیک گیر بدم 2 تا عکس دستکاری شده ام بزارم تنگش بازیو ترول کنم و برم =))

حالا تا آدم خودش بازی نکنه نمیتونه نظر بده.کسی هم به صورت فکت این موضوع رو بیان نکرده.اما ربطی به اینی که شما میگی نداره.کرایسس 2 هم گرافیکش ضعیفتر از کرایسس 1 بود.ولی سایتی نیومد اینو بگه و همه هم به عنوان بهترین گرافیک کنسولی ازش یاد کردن.
نه الان مرد و مردونه شما خودت اين حرفو قبول داري؟ يعني الان نمره 10 IGN به گرافيك بازي به نظر شما پسرفت نسبت به نسخه ي قبليه؟:|

آقا الان یه ویدئو دیگه از بازی دانلود کردم پشمام ریخت گرافیک آدماش بعضی جاها مثل fight night میمونه!!!!!!!!!!!

این ویدئو

http://www.gamersyde.com/download_uncharted_3_drake_s_deception_melee_combat-24396_en.htmlجونجون هر کی دوست دارین این عکسو ببینید فقط قبلش جارو خاک اندازو بزارین بقلتون خونه پشمی نشه

http://www.gamersyde.com/pop_images_uncharted_3_drake_s_deception-17495-9.html

آخرین ویرایش:
@ mosen :

البته محسن جان من تا حدودی باهات موافقم ! به بقیه دوستان هم قبلاً گفتم هضم نمره 10 با ریز نمرات تماماً کامل از IGN خیلی واسم سخته ، حس میکنم منتقد تحت تاثیر جو بازی قرار گرفته . مثلاً من اگه خودم بخوام نمره بدم رو 9.5 با توجه به چیزایی که تا الان دیدم قفل میکنم و فکر میکنم واسش کافیه . ولی محسن جان تا بازی رو خود آدم نزاره تو کنسول و تا پایان بازی کنترل کرکتر رو در دست نداشته باشه نظرات همش بر پایه احتمال هست .

ولی خب سر MGS4 بود که وقتی نمرشو از ای جی ان دیدم کفم برید و اون موقع هم گفتم تحت تاثیر نام برند متال و جو داستانی بازی نسبت به شماره های قبل قرار گرفته . ولی وقتی بازی رو خودم تموم کردم فهمیدم IGN کاملاً درست میگفته . برای کسی مثل من که اکثر متال گیر ها رو از PSOne به این طرف بازی کرده شماره چهارم تو این نسل کامل ترین بازی بود که انجام دادم و 1 ایراد هم برام نداشت حتی یکی و هنوزم با اطمینان 90% میگم آنچارتد نمیتونه مثل MGS4 منو بهت زده کنه !

ولی خب این ها تماماً احتمالاته و تا خودم کنترل دریک رو دستم نگیرم و جلو نرم نظر قطعی نمیدم .

دوستانی که با گرافیک بازی مشکل دارن ، الان کدوم بازی مدنظرشون هست که میان Uncharted رو با 4 تا عکس از یه ویدیوی کم کیفیت و Bitrate پایین ترول میکنن ؟! بازی مورد نظرشون رو نام ببرن که من عکس بذارم واسشون ( اگه به عکسه )
گرافیک یعنی کل بازی ، بعد الان فقط شماها کشف کردید که بازی مثلا مشکل تکسچر داره یا ... ؟! چرا این 50 تا سایتی که بازی کردن نفهمیدن و یا حرفی نزدن ؟! شما فقط 1 منبع به من نشون بدید که غیر از تعریف و تمجید از گرافیک حرف دیگه ای زده باشه ...
حالا باز برید شکار لحظه ها !!
میگم سر Rage که همه جا از گرافیکش تعریف کردن و از همین IGN هم 10 گرفت، چطور خودت اومدی کلی ایراد گرفتی ازش؟:-/ یا کیوان عکس پیدا می کرد میگذاشت. اونجا تعاریف سایت ها مهم نبود؟:-/

بقیش رو بگو فرخ بره پیدا کنه، این جور کارا رو خوب بلده :))

با این کارها سطح فرهنگه خودت را نشون میدی ! یعنی خیلی راحت میری پروفایل میخونی که هیچ ارتباطی به شخص شما نداره که اونجا من چی نطری دادم و اینجا میای واسه همه بازگو میکنی ! اگه اش هستی بیا تو پروفایل بحث را ادامه بده و در خدمتیم !
چطور حرفهای سایتهایی که بسیار رنگیتر و بهترش را به RAGE گفتند ! و اینجا نشونش دادم به هیچ وجه ممکن قبولش ندارید و نخواهید داشت ! پس میتونی تحویل بگیری .
الان دوست داری تو تاپیک امتیازات بیام یه سری تصاویر بزارم و جملات سایتها را خیلی رنگی ترش را در مورد RAGE اینجا بزارم و کلی بحث بشه و 300 صفحه تاپیک بره جلو اخرش هم ما اخطار بگیریم ؟! نکنید این کارها را ! من دیگه بعد این مدت خوب شناخت دارم در مورد شما ها همونقدر که منو میشناسید !
وقتی یه مدیری خیلی راحت میاد ما را به دلیل استفاده از کلید نقل قول 10 روز بن میکنه دیگه اخر و عاقبت سایت بخیر باشه !

دوستانی که با گرافیک بازی مشکل دارن ، الان کدوم بازی مدنظرشون هست که میان Uncharted رو با 4 تا عکس از یه ویدیوی کم کیفیت و Bitrate پایین ترول میکنن ؟! بازی مورد نظرشون رو نام ببرن که من عکس بذارم واسشون ( اگه به عکسه )
گرافیک یعنی کل بازی ، بعد الان فقط شماها کشف کردید که بازی مثلا مشکل تکسچر داره یا ... ؟! چرا این 50 تا سایتی که بازی کردن نفهمیدن و یا حرفی نزدن ؟! شما فقط 1 منبع به من نشون بدید که غیر از تعریف و تمجید از گرافیک حرف دیگه ای زده باشه ...
حالا باز برید شکار لحظه ها !!

شما هم یه سایت واسه ما پیدا کنید که از گرافیک RAGE بد بگند حتی سایتهایی که بهش 5 دادند گرافیکش را فوق العاده مورد ستایش و حتی بهترین دونستند ! مگه شما الان خلافش نیستید !
چطور حتی تو تاپیکه RAGE که من گرافیکش را تعریف کردم شما اومدی ساز مخالف زدی به نظر شخصیه بنده ؟!

j4jo6m1fejww7r22a6n5.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kayne
این عکسو ببینید فقط قبلش جارو خاک اندازو بزارین بقلتون خونه پشمی نشه
فوق العاده بود.چرم کاپشن طرف رو میشد حس کرد.جدی میگم:dحالت صورت افراد رو هم بعد از ضربه خوردن مثل fight night عالی در آوردن.همین که لب و لوچه کج و کوله میشه:d

بیشترین چیزی که از تریلرهای اول توجه منو جلب کرد نورپردازی بازی بود.وحشتناک پیشرفت کرده و به نظر میاد کاملا حجم دار هست.

با این کارها سطح فرهنگه خودت را نشون میدی ! یعنی خیلی راحت میری پروفایل میخونی که هیچ ارتباطی به شخص شما نداره که اونجا من چی نطری دادم و اینجا میای واسه همه بازگو میکنی ! اگه اش هستی بیا تو پروفایل بحث را ادامه بده و در خدمتیم !

بله، همونطور که خودت هم گفتی ما دیگه تورو شناختیم، اگه میتونستی تا الان 100 بار این تاپیک رو با انواع و اقسام نقل قول و عکس derail کرده بودی. روت نمیشه برای همین میری تو پروفایل ها با دوستان xbox فنت صحبت می کنید و حرف های خودتون رو تایید می کنید :دی

:)) تو استفاده از این تصویر یه تجدید نظر بکن چون معنی خیلی بدی داره.

• Like
Reactions: Horror
بله، همونطور که خودت هم گفتی ما دیگه تورو شناختیم، اگه میتونستی تا الان 100 بار این تاپیک رو با انواع و اقسام نقل قول و عکس derail کرده بودی. روت نمیشه برای همین میری تو پروفایل ها با دوستان xbox فنت صحبت می کنید و حرف های خودتون رو تایید می کنید :دی
میتونستم ؟! لول ! به نظرت الان بیام بحث کنم ارزشی داره ؟! کی تا حالا اون بحثی که من کردم قبول داشتید که این بار دومش باشه ؟
مورد 2 بازم گفتم به شما ارتباطی نداره تو پروفایل من چی میگم !
:)) تو استفاده از این تصویر یه تجدید نظر بکن چون معنی خیلی بدی داره.
نه استاد فقط قسدم این بود تصویر شما را تصحیح کنم ! و گرنه از جانب خودم نزاشتم . اگه بلدی با من شوخی کنی منم بلدم :دی

انگار داریم به متای 95 نزدیک میشیم :-?
GOTY و بهترین گرافیک سال وایسا ما اومدیم :d
آقا این پست های ما رو پاک نکنید بذارید حداقل یک دهم چیزایی که بهمون گفتن رو به خودشون برگردونیم :d

جالبه چند تا 10 و 9.8 و 9.5 ثبت شدن ولی میانگینش تو متا دوباره شد 93، چجوریه الان؟ :دی نمره زیر 9.0 هم که نداشته امروز و به جز GS همه نمرات بالای 9.0 بودن.

ویرایش: 2 دقیقه پیش 93 بود الان تو صحفه بازی از 46 نقد زده 94، تو صفحه اصلی از 47 نقد زده 93 :دی

یه امتیاز 90 از Level7 ثبت شده. اونطور که من فهمیدم حتی اگه میانگین امتیازا 93.99 هم بشه بازم به سمت پایین رندش میکنه. مشکلی نیست هنوز 10 ها موندن
biggrin1.gif
منم دقیقا به همین نتیجه رسیدم :دی خیلی مسخره هست اینطوری، به نظرم بالای 93.51 باید 94 حساب بشه، اینجوری اختلاف کم بین بعضی بازی ها دقیق مشخص نمیشه. الان U3 متوسطش حول و حوش 93.85 اینجاها هست با یک 9 یا 10 هی میانگینش عوض میشه :دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or