امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سر بازی death stranding بود که یوزر اسکور رو پاک کردن ایا? نمیشه برا این بازی حرکتی چنینی بزنن آیا? :D

سر بازی های دیگه هم بوده ، مس افکت3رو من یادمه که چنین حرکتی انجام شد براش.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
دقیقا. 90 درصد روایت داستان و دیالوگ‌های اساسی بازی حین 30 ساعت گیم‌پلی صورت میگیره و بخش مهمیش هم آپشنال هست (من 7 ساعته دارم بازی میکنم کلا 30 دقیقه کات سین ندیدم تا الان). نمیفهمم چطور میشه از روی دیدن کات‌سین بدون کانتکست نظر کلی داد آخه :)). دقیقا مثل RDR2 که میشه شمای کلی داستانش رو توی یک پاراگراف نوشت ولی تقریبا کل داستان حین گیم‌پلی و دیالوگ‌های آپشنال آرتور با اعضای کمپ صورت میگیره!

نوت‌ها و دست‌نوشته‌های مختلف داخل بازی فراموش نشود :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
سر بازی death stranding بود که یوزر اسکور رو پاک کردن ایا? نمیشه برا این بازی حرکتی چنینی بزنن آیا? :D
من ترجیح میدادم ۵۰هزار تا صفر دیگه به یوزر اسکور اضافه میشد ،ولی اون چند تا نقد زرد رو حذف میکردن ... تمام اون یوزر اسکور ها ارزششون اندازه یه دونه نقد ign japanهم نیست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
به لطف اینا اصلا میفهمی تو سیاتل چه اتفاقی افتاده بعد از شیوع و wlfکی هستن و از کجا اومدن ...
تو است ۱ هم بهترین بخش داستان گویی همین بود ، خصوصا اونها که تو تونل زندگی می‌کردن

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
دقیقا درسته. هنوز چپتر Day 1 Seattle ام چند ده‌تا نوت پیدا کردم که اکثرشون پلات‌های خیلی مهمی‌ان. حتی تا اینجا یکسری کات‌سین optional هم داشتم!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلیا بقیه رو متهم میکنن به اینکه بازی رو تموم نکرده نظر میدن و نظرشون اشتباهه. در حالی که خودشون هنوز بازی رو تموم نکردن ولی با همون شدت ازش طرفداری میکنن. خودتون خنده-تون نمیگیره از این وضعیت؟ خیلیاتون با 5 ساعت بازی نمره 10 بهش دادین. شما چه فرقی میکنین با اونی که بدون بازی کردن 0 داده؟ دفاع یا کوبوندن رو بذارین برای وقتی که یا بازی رو انجام دادین یا داستان رو کامل دیدید. من خودم اینجا چیزی نمیگم و اگر کسی بازی رو تموم کرد، خیلی خوشحال میشم بیاد توی تاپیک اسپویل و تا ببینم نظرش چی بوده و بحث کنیم راجع به موارد مختلف.

اینجا فقط و فقط بحث داستان مطرحه. بحث گیم پلی و خصوصا انیمیشن نیست (که اصلا تو یه لول دیگه سیر میکنه. همون انیمیشن طناب کافیه تا فک آدم بیوفته, باقی قضایا پیشکش) واقعا و اینو براتون تضمین میکنم دوستان (به جز هیترها که کاری از دست من ساخته نیست). به قول کوروش، خیلیا ممکنه برداشت اشتباهی از حرف اونایی که از داستان ناراضی هستن داشته باشن و بهتره خودشون آخر داستان رو ببینن و نظرشونو بگن. اینقدر هم به همدیگه انگ های مختلف نزنید و توهین نکنید. یه بازی ارزش این چیزا رو نداره و به بازیکن چیزی نمیرسه این وسط.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
photo_2020-06-20_21-36-30.jpg

خیلی خوب گفته. البته فقط نظر کسی درسته که تعریف بکنه، مخالفا همه از بیخ مشکل دارن :D

درباره جمله داستان رو کامل دیدم هم نمیدونم چه ابهامی درش وجود داره. «کامل بازیو دیدم، تمامش رو، هرچی که هست و نیست».هرچند که صرفاً خواستم شفاف سازی کنم وگرنه تا دلتون بخواد میتونید توجیه کنید :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلیا بقیه رو متهم میکنن به اینکه بازی رو تموم نکرده نظر میدن و نظرشون اشتباهه. در حالی که خودشون هنوز بازی رو تموم نکردن ولی با همون شدت ازش طرفداری میکنن. خودتون خنده-تون نمیگیره از این وضعیت؟ خیلیاتون با 5 ساعت بازی نمره 10 بهش دادین. شما چه فرقی میکنین با اونی که بدون بازی کردن 0 داده؟
Cycle of revenge

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
فایده نداره باید فکر اساسی کنن. چند تا بازی با میانگین 60-70 رو دو دل بودم بگیرم چون سلیقه ای بودن. از یوزر اسکور متا درمورد اونها هم جز اسپم چیزی دستگیرم نشد.
حالا خوشمزه بازیا بماند خیلیا همینطوری afhsgndebhde الکی تایپ میکنن
مسئله این نیست که کی فن این بازیه یا نیست و چند میده
مسئله اشکال داشتن این سیستمه و هیچ جای دفاعیم نداره. کسی که بازی نکرده به چنین بازی ای صفر میده و سیستم نمره دهی یه مرجع مهم رو به گند میکشه باید جلوش گرفته شه.
اونی که ده میده باز نظرش به واقعیت نزدیک تره گرچه اونها هم باید فیلتر شن
ولی دسته اول که تعدادشون خیلی بیشتره مشکل اصلین و اصلا جای دفاع ندارن که نمیدونم چرا یه عده هم ده دادن پس اینام حق دارن‌!!!
شبیه اون منطق اگه امروز تو فلان جا نجنگیم فردا باید سرکوچه مون با فلانیا بجنگیم و مضحکتر!!!
رسما داره مرزای سفسطه اینجا جا به جا میشه والا. حمله سایبری مخرب چطور جای دفاعم داره؟ ?

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خیلیا بقیه رو متهم میکنن به اینکه بازی رو تموم نکرده نظر میدن و نظرشون اشتباهه. در حالی که خودشون هنوز بازی رو تموم نکردن ولی با همون شدت ازش طرفداری میکنن. خودتون خنده-تون نمیگیره از این وضعیت؟ خیلیاتون با 5 ساعت بازی نمره 10 بهش دادین. شما چه فرقی میکنین با اونی که بدون بازی کردن 0 داده؟ دفاع یا کوبوندن رو بذارین برای وقتی که یا بازی رو انجام دادین یا داستان رو کامل دیدید. من خودم اینجا چیزی نمیگم و اگر کسی بازی رو تموم کرد، خیلی خوشحال میشم بیاد توی تاپیک اسپویل و تا ببینم نظرش چی بوده و بحث کنیم راجع به موارد مختلف.

اینجا فقط و فقط بحث داستان مطرحه. بحث گیم پلی و خصوصا انیمیشن نیست (که اصلا تو یه لول دیگه سیر میکنه. همون انیمیشن طناب کافیه تا فک آدم بیوفته, باقی قضایا پیشکش) واقعا و اینو براتون تضمین میکنم دوستان (به جز هیترها که کاری از دست من ساخته نیست). به قول کوروش، خیلیا ممکنه برداشت اشتباهی از حرف اونایی که از داستان ناراضی هستن داشته باشن و بهتره خودشون آخر داستان رو ببینن و نظرشونو بگن. اینقدر هم به همدیگه انگ های مختلف نزنید و توهین نکنید. یه بازی ارزش این چیزا رو نداره و به بازیکن چیزی نمیرسه این وسط.
علی اقا، اتفاقا اشتباه میکنید ، اینجا اصلا بحث داستان مطرح نیست ، بحث یورز اسکور و ارجحیتش به منتقدانه که مطرحه ...

در مورد داستان هم ، آقا ما داریم بازی میکنیم ، جنجالی ترین بخش هاش که دو ماه سرش بحث بود هم دیدیم و رد کردیم ، روایت داستان رو هم تا اینجاش رو دیدیم ، خیلی بهتر و سنگین تر از نسخه اوله ، حالا اگه آخرش رو خراب کنن یه بحث دیگست .

ولی بازم دلیل نمیشه کسی بیاد اینجا نمرات صفر یوزر اسکور رو توجیح کنه و جوری جلوه بده نمرات واقعی بازی اینها هستن نه ۵۰تا ۱۰ منتقد ها... اینه که بحث رو برده به حاشیه ...
من خودمم با داستان با لول دیزاین انچارتد ۴ مشکل داشتم ، تو تاپیک x vs yشاهدش بودید ... قرار نیست همه متصل به هم فکر کنن و از یه چیز خوششون بیاد ...

الان مثلا من برم یوزر اسکور animal crossing رو بزارم ، بگم لیاقت اصلی این بازی های بچه گونه همینه و حرف درست حرف یوزرهاست ؟؟ چه چیزی گیرم میاد جز اینکه خودم رو مسخره خاص و عام کنم ...!

در نهایت فکر میکنم کسی که که ۱۶ ساعت بازی کرده نظرش موجه تر از کسی باشه که چند تا اسپویل خونده و چند تا کات سین دیده

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
خیلیا بقیه رو متهم میکنن به اینکه بازی رو تموم نکرده نظر میدن و نظرشون اشتباهه. در حالی که خودشون هنوز بازی رو تموم نکردن ولی با همون شدت ازش طرفداری میکنن. خودتون خنده-تون نمیگیره از این وضعیت؟ خیلیاتون با 5 ساعت بازی نمره 10 بهش دادین. شما چه فرقی میکنین با اونی که بدون بازی کردن 0 داده؟
واقعا فرقی نمیکنه ؟ ببین من الان نزدیک 15 ساعت بازی کردم ، من آخر داستان رو نمیدونم ، ولی تا اینجای کار روایت داستان عالی بوده و من خیلی بیشتر از شماره 1 جذب داستان بازی شدم و برام خیلی مهمه که بفهمم چه اتفاقی قراره بیفته و تا الان اشتیاق فوق العاده ای در من ایجاد کرده .
حالا اصلا فرض میکنم که از اینجا به بعد داستانی وجود نداره . یعنی همینجوری لال طور یه سری مرحله رو میریم جلو و بازی تموم میشه .
با این حال من چطور میتونم از گیمپلی رَوون و متنوع و هیجان انگیز بازی بگذرم ؟ چطور میتونم این لول دیزاین فوق العاده رو نبینم ؟ چطور هوش مصنوعی که باعث شده تک تک دشمن ها اینقدر واقعی و زنده بنظر برسن طوری که انگار داری مالتی پلیر بازی میکنی رو نادیده بگیرم ؟ گرافیک و انیمیشن و صداگذاری بی رقیب بازی رو چیکار کنم ؟ اتمسفر فوق العاده محیط چی میشه ؟
الان برفرض من اگه به بازی 10 بدم با اونی که بدون لحظه ای بازی کردن و 0 و 1 و 2 و 3 داده فرقی ندارم ؟!
متاسفانه اینجا از این فرهنگ که نظر هرکسی محترمه و هر کس حق داره نظر خودش رو بگه به شکل عجیبی سوءاستفاده میشه ... نمیدونم چطوری به شخصی که در مورد یک Video Game میگه که چون داستانش افتضاحه پس برای من نکات دیگه ی بازی ارزشی نداره میگید نظرت محترمه ؟!
که البته در مورد همون داستان هم همونطور که دیدیم اکثریت مطلق نقدهای واقعیه بازی به داستان و روایت فوق العاده ش اشاره کردن !

واقعا من و امثال من با اینا فرقی نداریم ؟!

149419

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کاملاً درسته، من هم وقتی لیک‌ها رو خوندم اول خیلی برداشت احساسی داشتم از این که دراکمنِ بزرگ گند زده توی داستان یکی از بهترین بازیای تاریخ اما خب بعد از چند روز که اون جو مزخرف دورش ازبین رفت، نظرمم برگشت و گفتم به هر حال تجربش میکنم. وقتی هم که بازی نهایی اومد همین کار رو کردم و بعد از گذشت مدتی نظرم رو مشخص کردم درباره کلیت بازی.
و البته یه نکته خیلی مهم رو فراموش نکن . کسی که بازی براش اسپویل شده قبل از تجربه اثر ، دیگه به هیچ عنوان نمیتونه احساس و ادراک یه کسی که بدون هیچ پیش زمینه و اسپویلی وارد داستان میشه رو داشته باشه . در نتیجه من به کسی که اسپویل شده واقعا به دید یه مهره سوخته و خارج از بازی نگاه میکنم !چون اصلا وارد تونل فکری کارگردان نشده . از قبل رو دستاشو نمیخوره و تاثیر پذیری اثر به شدت کم‌ میشه . حکم یه لیوان شکسترو پیدا میکنه ذهن طرف ! شاید بتونی لیوان رو به هم بچسبونی ولی قطعا مثل روز اولش نخواهد شد !
در نهایت من به عنوان سلیقه شخصی به هر کسی حق میدم با هر داستانی نتونه ارتباط برقرار کنه .از دید و نظر شخصی خودمم تا اینجا که نزدیک ۴۰ درصد بازی رو رفتم فعلا داستان بازی جسور ترین و بهترین تجربه عمر گیمری من پیرمرد بوده !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر