امتیازات The Evil Within

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
r82btnxgrxodw1abncnz.jpg

سازنده: Tango Gameworks
ناشر: Bethesda Softworks
تاریخ عرضه: 14 اکتبر 2014
پلتفرم: PS4,PS3,PC,Xbox One, Xbox 360

IGN - 8.7/10
The Evil Within Review - IGN

GameInformer - 9/10
http://www.gameinformer.com/games/t.../10/13/a-masterwork-of-absolute-insanity.aspx

Hardcoregamer - 8/10
Review: The Evil Within | Hardcore Gamer

Polygon - 6.5/10
The Evil Within review: head games | Polygon

Joystiq - 5/10
The Evil Within review: Keep out | Joystiq

Escapist - 6/10
http://www.escapistmagazine.com/art...itorials/reviews/12435-The-Evil-Within-Review

TheSixthAxis - 8/10
The Evil Within Review

PS LifeStyle - 8/10
The Evil Within Review (PS4) -- PlayStation LifeStyle

God Is A Geek - 8/10
The Evil Within Review

CheatCC - 8/10
The Evil Within Review for PlayStation 4 (PS4) - Cheat Code Central

Multiplayer.it- 8.5/10
The Evil Within - Recensione - PS4 - 138874

Push Square - 7/10
The Evil Within (PlayStation 4) Review - Push Square

Shacknews - 6/10
The Evil Within Review: Taking Residence | Shacknews

IGN Italia - 7.3/10
Recensione The Evil Within PS4: The Evil Within - la recensione

Metro - 6/10
The Evil Within review – old-fashioned horror | Metro News

VideoGamer - 8/10
The Evil Within Review - VideoGamer.com

Gameblog.fr - 8/10
TEST. The Evil Within (PS4)

0koqvdxu8ds0mkqbh99v.jpg

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
کلان بازی رو خورد خاکشیر کردی :d . از نظر من بازی ناامید کننده بوده نه دیگه در این حدی که شما گفتی .
داستان بازی به نظر من جالب نیست . خودم به شخصه اصلا از این مدل روایت خوشم نمیاد .
گرافیک بازی خوبه . مشکلش اینه بالانس نیست .
در مورد سختی بازی هم باید بگم به نظرم یکم سخته یعنی عادلانه نیست سختیش . بعضی مواقع واقعا میره رو اعصاب.
melee attack هم واقعا مزخرفه .
با اون جملت موافقم این بازی بیشتر بهش میاد واسه 2005 باشه تا 2014 . یه جورایی انگار نسخه ریمستر شده یه بازی قدیمه .

درکل من انتظارم خیلی خیلی بیشتر بود . bethesda هم به عنوان ناشر واقعا واسه این بازی سنگ تموم گذاشت و تبلیغات وسعی کرد . امیدوارم حداقل فروش خوبی داشته باشه .

نه بابا، منم دقیقا با تمام مشکلا موافقم، چپتر چهار ول کردم اصلا! از داستان غیر واقعی گرفته که من هنوز بازی می کردم به هیچ جا نرسیده بودم، محیط های خشک که اصلا ترسناک نیستن و اون دختره کاراگاهه که به نظر Perfect 10 از نظر شینجی میکامی بوده، تایت جین های این دخترو اسکارلت یوهانسون هم نمی تونه اینطوری بپوشه! خیلی ناراحتم که به جای این Aliens رو گرفتم.

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
بازی مالی نیست:-s
شروع بازی که خیلی بیمزه بود
آدم تو بازی گیج میزنه ... تله ها خیلی بیمزه و چیپ هستن
اخه آپگرید اسلحه چه ربطی به مغز طرف داره!!! اسلحه رو باید براش میز اپگرید میزاشتن :|
بعد قابلیتهای خاص رو به شخصیت ازطریق دستگاه منتقل میکردن
اینکه هی باید برگردی بری تو اینه :( آپگرید کنی مسخرست...
بعد تو یه قسمت 10 نفر میریزن سرت ، خوب با 6 تا گلوله چطوری میتونی 10 تا رو بکشی
یه چوبی یه چماقی چیزی میزاشتید حداقل میزدیم تو سرشون ، چهار تا دونه کبریت داده بعد یه کبریت میزنی به یارو انگاری
چهار لیتر بنزین ریختی روش داره میسوزه... یه چوب اتیشی و یه تبر هم میده که یک بار کاربرد داره ........
گرافیک هم که با اون موتور اشغالی معلوم بود چی میشه مگر اینکه رو پی سی بازی کنید شاید بهتر باشه
به نظر من یه گروه خوب یه بازی موفق رو تولید میکنن نه یک نفر، اون گروهی که با میکامی رزیدنت رو ساختن نابغه بودن
1 نفر نمیتونه موفقیتهای یه گروه خوب رو تکرار کنه
فعلا با افت شدید نواوری در بازیها رو به رو هستیم و تا یه مدتی هم همین خواهد بود تا یک گروه دیگه پیدا بشه
و یه تحول اساسی به بازیها بده.
بازی ترسناک نیست که هیچ بیشتر حوصله سر بر هست
مجبور شدم چیت بزنم :p تا برم ببینم تهش چی میشه
به نظرم این بازی به درد سال 2005 میخوره نه 2014.
امتیاز من تا چپتر 5
4 از 10 :) اونم فقط به خاطر اسم شینجی میکامی

خدایی چی فکر میکردیم چی شد.
این تریلر رو یادته؟

خدایی اصلا من فکر نمیکردم دیگه بازی تا این حد داغون باشه.اصلا بعید بود از کسی که خودش اومده re1 رو کارگردانی کرده بیاد همچین چیزی بسازه.

طرف به قول خودت انگار 4 لیتری بنزین روش خالی کردی کافیه یه کبریت بکشی خودش که هیچی من خودم دیدم دو تا هم کنار زنده دارن میزننت اونا هم یک دفعه اتیش میگیرن!
حداقل تو ریمیک اول با قمقمه اول سوخت روشون میریختی بعد اتیششون میزدی اونم تازه هر دفعه قمقمه پر میشد تا 2 مرتبه بیشتر قابل استفاده نبود و تموم میشد و دوباره باید پرش میکردی.ت
و ریمیک تو جرات نداشتی حتی یکی رو هم رو زمین ول کنی چون اگه از تایم مشخصی میگذشت اگر سرش نترکیده بود دوباره احیا میشد و بیچارت میکرد .بار اول یه تیر شاتگان میکشتش ولی اگه مثلا نیم ساعت تا یک ساعت جسد رو ول میکردی و بر میگشتی داغونت میکرد دقیقا باید 3 تا شاتگان خالی میکردی روش تا بمیره.
این اومده مثلا از اون تقلید کنه گند زده .نه سوختی نه چیزی همینطوری کبریت بکش برای خودت اتیش بزن اون م با اون باگ زشت که با هر کبریت دو تای دیگه هم کنارش باشن اتش میگیرن.
مثلا میری تو کمد قایم میشی طرف مثلا در رو باز میکنه میاد دنبالت بجایی که بگرده پیدات کنه یا ول کنه بره میاد جلوی کمد همینطوری فقط چنگ میزنه به کمد!انگار میدونه تو کمدی و در رو باز نمیکنه و فقط میخواد بزنتت در همون حالی که در کمد بسته.
الان خدا وکیلی اسم این رو چی میشه گذاشت؟
اصلا زشت نیست برای کسی که کارگردان یک سری از بهترینهای sh تاریخ بوده همچین چیزی تولید کنه؟

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
خدایی چی فکر میکردیم چی شد.
این تریلر رو یادته؟

خدایی اصلا من فکر نمیکردم دیگه بازی تا این حد داغون باشه.اصلا بعید بود از کسی که خودش اومده re1 رو کارگردانی کرده بیاد همچین چیزی بسازه.

طرف به قول خودت انگار 4 لیتری بنزین روش خالی کردی کافیه یه کبریت بکشی خودش که هیچی من خودم دیدم دو تا هم کنار زنده دارن میزننت اونا هم یک دفعه اتیش میگیرن!
حداقل تو ریمیک اول با قمقمه اول سوخت روشون میریختی بعد اتیششون میزدی اونم تازه هر دفعه قمقمه پر میشد تا 2 مرتبه بیشتر قابل استفاده نبود و تموم میشد و دوباره باید پرش میکردی.ت
و ریمیک تو جرات نداشتی حتی یکی رو هم رو زمین ول کنی چون اگه از تایم مشخصی میگذشت اگر سرش نترکیده بود دوباره احیا میشد و بیچارت میکرد .بار اول یه تیر شاتگان میکشتش ولی اگه مثلا نیم ساعت تا یک ساعت جسد رو ول میکردی و بر میگشتی داغونت میکرد دقیقا باید 3 تا شاتگان خالی میکردی روش تا بمیره.
این اومده مثلا از اون تقلید کنه گند زده .نه سوختی نه چیزی همینطوری کبریت بکش برای خودت اتیش بزن اون م با اون باگ زشت که با هر کبریت دو تای دیگه هم کنارش باشن اتش میگیرن.
مثلا میری تو کمد قایم میشی طرف مثلا در رو باز میکنه میاد دنبالت بجایی که بگرده پیدات کنه یا ول کنه بره میاد جلوی کمد همینطوری فقط چنگ میزنه به کمد!انگار میدونه تو کمدی و در رو باز نمیکنه و فقط میخواد بزنتت!
الان خدا وکیلی اسم این رو چی میشه گذاشت؟
اصلا زشت نیست برای کسی که کارگردان یک سری از بهترینهای sh تاریخ بوده همچین چیزی تولید کنه؟

زشته!! این دلایل مسخره چیه میگین؟اینایی که شما گفتیم به جرئت حتی gi هم ایراد نگرفته!
الان اتیش زدن مگه تو بازی قائده میخواد؟اینجوری از بازی ایراد بگیرین همین 99 % بازیها میشن فاجعه!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
زشته!! این دلایل مسخره چیه میگین؟اینایی که شما گفتیم به جرئت حتی gi هم ایراد نگرفته!
الان اتیش زدن مگه تو بازی قائده میخواد؟اینجوری از بازی ایراد بگیرین همین 99 % بازیها میشن فاجعه!

حاجی حال شما خوبه برادر.میتونی بگی کسی که با اره برقی پاش بریده شده چطوری تو بالا اومدن یه اسانسور که یک دقیقه هم طول نمیکشه زخم کاملا خوب میشه؟

عزیز من گیمر که دیگه احمق نیست.
بعد در میاین میگین فرق این با tlou چیه که اون متاش میشه و این اینطوری؟
خوب یکی از فرقاش اینه که همه چی شوتگی نیست.حداقل یه چیزایی با واقعیت جور در میاد.

ew پر باگ هست .یکیش اون کبریت کشیدنه .اونم وضع هوش مصنوعی که درباره تعقیب دشمنا گفتم.

اگه اینا مشکل نیست پس چیه؟
اون اقایی که کارگردان بوده و این همه هایپ کرده یعنی مشکلات رو ندیده؟

اره عزیزم قاعده میخواد.مخصوصا برای بازیی که دهن ادم صاف میشه یک دشمن رو بندازه تو تله.همینطوری 2 نفر دیگه هم از بین رفتن بخاطر به کبریت کشیدن یه جسد برای این بازیی که دهنت صاف میشه یکی رو بکشی یعنی باگ زشت.

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
حاجی حال شما خوبه برادر.میتونی بگی کسی که با اره برقی پاش بریده شده چطوری تو بالا اومدن یه اسانسور که یک دقیقه هم طول نمیکشه زخم کاملا خوب میشه؟

عزیز من گیمر که دیگه احمق نیست.
بعد در میاین میگین فرق این با tlou چیه که اون متاش میشه و این اینطوری؟
خوب یکی از فرقاش اینه که همه چی شوتگی نیست.حداقل یه چیزایی با واقعیت جور در میاد.

ew پر باگ هست .یکیش اون کبریت کشیدنه .اونم وضع هوش مصنوعی که درباره تعقیب دشمنا گفتم.

اگه اینا مشکل نیست پس چیه؟
اون اقایی که کارگردان بوده و این همه هایپ کرده یعنی مشکلات رو ندیده؟

به جان خودم این بازیه فیلم که نیست! این ایراد ها رو بخوایم بگیریم از 100 بازی باید ایراد بگیریم! بله انیمیشن های بازی خوب نیست ولی اینطور که شما میگی هم نیست
هوش مصنوعی رو هنوز من نمیدونم جریان چیه که فقط در بازیسنتر این مشکلات یاد میشه من که مشکلی ندیدم نمیخوام بگم هوش مصنوعی فوق العده بوده نه ولی هوش مصنوعی در حد مطلوبی بوده
در مورد جمله اخرم هیچ چیزی نمیگم!!!!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
به جان خودم این بازیه فیلم که نیست! این ایراد ها رو بخوایم بگیریم از 100 بازی باید ایراد بگیریم! بله انیمیشن های بازی خوب نیست ولی اینطور که شما میگی هم نیست
هوش مصنوعی رو هنوز من نمیدونم جریان چیه که فقط در بازیسنتر این مشکلات یاد میشه من که مشکلی ندیدم نمیخوام بگم هوش مصنوعی فوق العده بوده نه ولی هوش مصنوعی در حد مطلوبی بوده
در مورد جمله اخرم هیچ چیزی نمیگم!!!!

اگر تو اون 100 تا بازی که شما میگی حتی یک بازی رو پیدا کردی که متاش بالای 90 باشه و این دست مشکلات توش بوده من حرفت رو قبول میکنم.
عزیز من منتقد که همینطوری الکی نمره نمیده.یک سری جزئیات رو میبینه.
اون جزئیات برای یه بازی با این سبک خیلی مهمه.
داستان بازی هم که اون وضعیت رو داره.
معلومه وضع نمرات اینطوری میشه.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
اگر تو اون 100 تا بازی که شما میگی حتی یک بازی رو پیدا کردی که متاش بالای 90 باشه و این دست مشکلات توش بوده من حرفت رو قبول میکنم.
عزیز من منتقد که همینطوری الکی نمره نمیده.یک سری جزئیات رو میبینه.
اون جزئیات برای یه بازی با این سبک خیلی مهمه.
داستان بازی هم که اون وضعیت رو داره.
معلومه وضع نمرات اینطوری میشه.
بازی افتضاح !!!! شما درست میگی
گیم پلی و طراحی و اتمسفر و موسیقی و صداگزاری گرافیک هنری بازی هم همش نابوده فقط مشکل اتیش زدن و انیمیشن هاست!!!!!!
در کل اف تاپتیک شد

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
بازی داغون میدونید یعنی چی؟
یعنی متا زیر 3...این بازی داغون هست...
شما انتظاراتتون امپر چسبونده بوده الان دارید تلافی میکنید ..
طرف همچین میگه بازی اشغال و چیپ هست انگار قراره همه بازی ها با متای +96 باشن!چپتر فلان ولش کردم:|بابا PRO.

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
8030@
محمد یادم رفته بود مرسی که گفتی
دیدی طرف فرار میکنه بعد با اسانسور میره بالا پاش خوب میشه:|
خدایی یکی از گیمرهای همین بازیسنتر کارگردانی بازی رو قبول میکرد
نمرش 10 از 10 میشد:p

asmail@
655@
دوستان بازی کنید بعد بیاید از ما ایراد بگیرید
خدایی برید چند تا چپتر بازی کنید ، اگر گیمر هستید بدون طرفداری بیاید نظرتون رو با
مقایسه ای ذهنی نسبت به بازیهای خوب یا متوسط دیگه بیان کنید.
آخه متاسفانه هیچی واسه طرفداری نداره این بازی ... من فعلا" بیخیالش شدم
بعد اگه حوصله داشتم بقیشو میرم ببینم اخرش چی میشه من که چیزی نفهمیدم .

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
آدم میاد این پست های محبت آمیز و لطف بی کران دوستان رو در مورد بازی مشاهده می نماید بسیار سرمست میشود و روحش به پرواز در می آید

این که دیگه موردی نداره ریس!

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97

توی GTA وقتی ساندویچ میخوری همه ساندویچ رو یک جا میکنه تو دهنش و کمتر از 2 ثانیه قورتش میده
توی GTA وقتی نوشابه میخوره یهو شیشه نوشابه غیب میشه !
توی GTA وقتی ماشین بهت با سرعت 50 تا میزنه هیچیت نمیشه دوباره مثه خر میدویی!
توی GTA با ماشین میتونی از کوه و کمر بالا بری !
توی GTA یه کامیون رو منفجر میکنی 2 متریش وای میستی هیچیت نمیشه !

توی GTa اگه تا 100 ساعت هم با یه ماشین رانندگی کنی بنزین نمیخواد !

اصلا واضح ترینش توی LAST OF US وقتی دشمنها اِلی رو ببینن هیچ کاری بهش ندارن : ))))))) انگار اصلا ندیدنش !

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
توی GTA وقتی ساندویچ میخوری همه ساندویچ رو یک جا میکنه تو دهنش و کمتر از 2 ثانیه قورتش میده
توی GTA وقتی نوشابه میخوره یهو شیشه نوشابه غیب میشه !
توی GTA وقتی ماشین بهت با سرعت 50 تا میزنه هیچیت نمیشه دوباره مثه خر میدویی!
توی GTA با ماشین میتونی از کوه و کمر بالا بری !
توی GTA یه کامیون رو منفجر میکنی 2 متریش وای میستی هیچیت نمیشه !

توی GTa اگه تا 100 ساعت هم با یه ماشین رانندگی کنی بنزین نمیخواد !

اصلا واضح ترینش توی LAST OF US وقتی دشمنها اِلی رو ببینن هیچ کاری بهش ندارن : ))))))) انگار اصلا ندیدنش !

خب gta واسه 15 ساله که همینطوری بوده !
این دقیقا هم همون جیزی که هوادارا میخوان !
اگه اینجوری نباشه بازی مشکل داره!:d

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
Sera.@
با منی ؟
فقط بهت پیشنهاد میکنم بازی کنی
تا انتقاد مارو بعد از اینهمه انتظار متوجه بشی.
Justice.@
باور کن جی تی ای به این ربطی نداره ، این سبکش چیز دیگه ست:(
یعنی باید از همچین چیزایی برا هیجان و ترس بیشتر استفاده میکردن
من و محمد به دلیل اینکه اون صحنه شاید شروعی برای ترس و هیجان میتونست باشه اینو گفتیم...
تو بهترین جاها ضد حال میزنه... جاهایی که میوفتن دنبالت بازی میره برا چپتر بعدی:)

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
خب gta واسه 15 ساله که همینطوری بوده !
این دقیقا هم همون جیزی که هوادارا میخوان !
اگه اینجوری نباشه بازی مشکل داره!:d

مشکل اینجاست مشکل اصلی tew جای دیگست بعد دوستان چسبیدن به اتش زدن زامبی ها :dبعد اینکه بخاطر اینکه تو بازی اتش زدن واقعی نیست پس بازی افتضاحه :d
پ.ن دوستان من نمیگم بازی شاهکار ولی میگم بازی افتضاح هم نیست که بعضی از دوستان راه افتادن هی میگن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر